انگلستان تماس با ردیابی نرم افزار می شکند بریتانیا قوانین حفظ حریم خصوصی (و ساده است فقط شکسته)

عکس: گتیاین که آیا شما آنها عشق یا نفرت آنها را (یا فکر می کنم آنها کار نخواهد کرد) مقامات در سراسر جهان به جه

توسط DOSTEMANSALAM در 25 اردیبهشت 1399
Illustration for article titled The UK’s Contact Tracing App Breaks the UK’s Own Privacy Laws (and Is Just Plain Broken)
عکس: گتی

این که آیا شما آنها عشق یا نفرت آنها را (یا فکر می کنم آنها کار نخواهد کرد) مقامات در سراسر جهان به جهانی در آغوش مفهوم از تماس با ردیابی فن آوری به منظور جلوگیری از coronavirus را گسترش. در عمل اما این برنامه ها کاهش یافته است کوتاه از بسیاری از انتظارات ما با بسیاری از تبدیل شدن به بیشتر تهاجمی نسبت به هر یک از ما پیش بینی, اگر نه کاملا شکسته.

تبلیغات

آن را به دنبال مانند انگلستان مدعی در ویروس-ردیابی فضا—که نورد از حدود یک هفته پیش—این قاعده مستثنی نیست. با توجه به محلی گزارش از مردمی که دانلود کرده این برنامه تا کنون نه تنها این برنامه ناسازگار با طیف وسیعی از دستگاه های مختلف, اما آن را نیز یک باتری تخلیه ظروف سرباز یا مسافر است که می تواند گیج کننده برای استفاده است. در ضمن جداگانه تجزیه و تحلیل از نرم افزار کد منبع به سرعت نشان داد که خود نرم افزار نیست گناه از فقیر UX اما از نقض کشور خود مقررات اطراف دیجیتال و حریم خصوصی.

اول, اجازه دهید بحث در مورد آنچه در این برنامه نیست. بر خلاف CDC را باز مسلح در آغوش اپل و گوگل چارچوب برای تماس-برنامه ردیابی انگلستان را در خدمات درمانی و یا بیمه خدمات درمانی—آشکار را رد کرد و این شرکت مشترک دستورالعمل کاملا ظاهرا بر این اساس که خود را متمرکز به روش تماس با ردیابی نیست در خط با سازمان بهداشت خود برنامه. به عبارت دیگر بیمه خدمات درمانی می خواستم برای قرار دادن تمام است که اطلاعات آن را جمع آوری در یک مکان—یک عمل است که مگس ها در صورت خوب شیوه های حفظ حریم خصوصی.

تبلیغات

در جای خود NHSX—بیمه خدمات درمانی دیجیتال arm—همکاری با پالو آلتو مبتنی بر VMWare Inc و سوئیس بر اساس Zuhlke مهندسی برای خود برنامه که به طور رسمی عرضه مارس 5th برای 140,000 حرکت مردم در بریتانیا جزیره موجود زنده به عنوان یک بسته-تست بتا. به عنوان جزیره پارلمانی عضو باب Seely گفته بلومبرگ در گزارش اخیراین زمان آزمون شده است "پرتاب بسیاری از واقعا اطلاعات خوب" در طول آن هفته اجرا شود.

اما جزیره شهروندان و برنامه های توسعه دهندگان در حال نقاشی یک تصویر متفاوت است. در اوایل این هفته بیمه خدمات درمانی رئیس اطلاعات افسر گراینت لوئیس گفت: همسرم در یک مصاحبه رادیویی که تنها دستگاه قادر به حمایت از برنامه های سخت افزاری بودند کسانی که در حال اجرا در iOS 11 یا Android 8. مدل های قدیمی تر او توضیح داد: قادر به پروژه کم مصرف چراغ بلوتوث است که با استفاده از برنامه برای ردیابی فاصله بین گوشی بر روی آن در حال اجرا و در اطراف هر دستگاه. در ضمن برخی از افراد با استفاده از دستگاه های Huawei در حال اجرا در این شرکت بومی AppGallery در محل از فروشگاه Google Play ممکن است خود را قادر به دانلود این برنامه در همه.

با توجه به Lewis, این نگرانی ها و دیگران که شنوندگان به نام در به توصیف—مانند برنامه باتری تخلیه تمایلات و گاهی اوقات گیج کننده مجوز—خواهد بود به کار گرفته شده در زمان قبل از آینده بریتانیا-انتشار گسترده. (وجود گسترده تاریخ انتشار رتبهدهی نشده است اما مقامات هدف قرار داده اند هفته آینده در اظهارات عمومی خود را.) با که در ذهن ما تصمیم به انجام legwork برای پیدا کردن بعضی از مسائل دیگر که NHSX احتمالا نیاز به داد و بیداد کردن که قبل از اولین.

هر چند این برنامه در شکل کنونی آن در دسترس نیست به غیر-ساکنان جزیره جاسوسی از طریق Google Play و یا اپل در iOS فروشگاه NHSX به اطلاع عموم برنامه از کد منبع برای هر دو آندروید و iOS. برای این هفته این کد را در هوا وجود داشته است مردمی مستقر در اتحادیه اروپا و خارج از کشور پاره از هم جدا هر موضوع می توانید درون آن را با برخی از نیاز آسان تر از رفع بیش از دیگران است. برخی از قابل توجه مثالها عبارتند از:

  • ارتباط بلوتوث قابلیت های برخی از گوشی های آندروید در حال اجرا برنامه در حال ظاهرا conking را پس از آمدن در تماس با چند صد دستگاه های دیگر.
  • اپل گوشی های غفلت را انتخاب کنید تا در بلوتوث سیگنال های تولید شده توسط برخی از همان کسانی که گوشی های آندروید.
  • گوشی های اپل در حال امتناع از به رسمیت شناختن دیگر دستگاه های اپل زمانی که آنها هر دو برنامه در حال اجرا در پس زمینه—موضوع اشاره کرد بیش از چند مردمی در فضای سایبر.
  • این امکان بسیار واقعی است که بیمه خدمات درمانی سرورهای ممکن است نادرست داده است که نیاز به کراوات هر نرم افزار و دانلود به یک فرد خاص است.
تبلیغات

گذشته از آن, نیز وجود دارد (تا حدودی) موضوع که برنامه را نقض GDPR بدون توجه به سیستم عامل آن را در حال اجرا است. به عنوان یک تعداد انگشت شماری از کارشناسان فن با اشاره به یک روز بعد از بیمه خدمات درمانی در زمان کد عمومی برخی از لینک ها استفاده می شود در داخل نرم افزار—بگو لینک استفاده می شود برای باز کردن NHS سیاست حفظ حریم خصوصی—آمده همراه با ردیابی برچسب ها برای تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل است که می تواند به راحتی استفاده می شود به retarget این برنامه-دانلودکنندگان و لینک-clickers با همه شیوه ای از تبلیغات هدفمند. چون کمتر احتمال دارد که این برنامه دانلود کننده آگاه از باطن-tech در این برنامه آنها را دانلود کرده اید وجود دارد هیچ راهی برای آنها به معنی رضایت به این نوع از ردیابی. بدون رضایت—احتمالا یکی از مفاهیم کلیدی در قلب GDPR—انگلستان تماس ردیابی برنامه اجرا می شود نعل بیش منطقه ای مقررات و می تواند فرضی منجر به یک جارو بیمه خدمات درمانی-گسترده-خوب در آن زمان دولت است.

اعطا کد در سوال به راحتی می تواند بهینه سازی از نرم افزار نسخه نهایی. به عنوان یک کارمند بیمه خدمات درمانی با اشاره به در یک پست وبلاگ در مورد کد این سازمان نیاز به جمع آوری پایه-سطح داده ها از هر downloader تلفن برای پیگیری سقوط کرد و هر برنامه مبتنی بر خطا است.

تبلیغات

"ما بتا بسته خواهد شد جمع آوری برخی از داوطلبان داده ها برای تجزیه و تحلیل عملکرد و A/B تست," او اضافه شده است. "کتابخانه های مورد نیاز برای این تجزیه و تحلیل هنوز هم ممکن است—اما غیر فعال در نسخه عمومی از برنامه است."

نکته این است که خاموش کردن این خط از کد را در پایان دادن به عقب به راحتی می توانید آمده با این عارضه فلج کننده برنامه در بخش جلویی. با توجه به کارمند آژانس در حال حاضر در حال بررسی عواقب احتمالی و تصادفات است که ممکن است با غیرفعال کردن این رشته از کد که دوباره نقض منطقه خود digital قوانین حفظ حریم خصوصیو رک و پوست کنده باید در نظر گرفته شده است از همان ابتدا به جای پس از 55,000 محبوبیت و وعده انتشار گسترده تر فقط چند هفته کوتاه دور. این NHSX ثابت کرده است که آن را می شنود و این انتقادات—در حال حاضر آن را فقط در واقع به آنها عمل می کنند.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب