ایالات متحده در حال مطالعه جدید تشخیص چهره تکنولوژی ساخته شده با نقاب چهره ها را در ذهن

این بیماری همه گیر است و ثابت تشخیص چهره سیستم های مانند اپل صورت ID ساخته شده است به رسمیت شناختن مردم تحت ماسک. در حال حاضر موسسه ملی استانداردها و تکنولوژی بدنه دولت مسئول برای دسترسی به چنین سیستم های حمایت کرده است و آن را با شواهد قطعی تر و می گوید آن را در حال حاضر بررسی مدل های جدید طراحی شده اند که برای رسیدگی به نقاب چهره.

در آخرین مطالعه NIST نشان داده است که ماسک می تواند به طور قابل توجهی خنثی کردن الگوریتم های تشخیص صورت’ دقت و بالا بردن ميزان خطا به آنجا که 50% — حتی در مورد برخی از بهترین و به طور گسترده ای مورد استفاده تجاری سیستم عامل است. این گزارش می افزاید که در این سیستم انجام شده و بدتر زمانی که ماسک سیاه رنگ و پوشیده بود بالاتر بینی منطقه است.

“با ورود این بیماری همه گیر ما نیاز به درک چگونه تشخیص چهره تکنولوژی معاملات با نقاب چهره” نوشت: مه فا نگن یک NIST دانشمند کامپیوتر در گزارش. “ما شروع با تمرکز بر چگونه یک الگوریتم توسعه یافته قبل از همه گیر ممکن است تحت تاثیر افراد با پوشیدن ماسک صورت است.”

بر خلاف بحث تشخیص چهره سیستم های که در حال کار به عنوان مثال برای شناسایی معترضین این نیست مطالعه با تمرکز بر یک به یک الگوریتم است که سعی کنید برای مطابقت با دو عکس از همان فرد است. چنین سیستم هایی می توان به طور کلی در بر داشت در مهاجرت های بازرسی برای گذرنامه تایید و یا بر روی گوشی های مدرن.

فا نگن اضافه می کند که این تیم خود را برای دور بعدی مطالعات در حال حاضر بررسی های جدید تشخیص چهره تکنولوژی است که مهندسی با نقاب چهره ها را در ذهن و بسیاری از جستجوها. “بعد از این تابستان ما برنامه ای برای تست دقت الگوریتم که عمدا توسعه یافته با نقاب چهره ها در ذهن” او اضافه شده است.

نقاب چهره شده اند یک موضوع از نگرانی برای آژانس های فدرال است که بستگی به تشخیص چهره تکنولوژی. در اخیر بولتن داخلی (از طریق رهگیری) ایالات متحده وزارت امنیت داخلی ابراز نگرانی بیش از “بالقوه اثرات است که استفاده گسترده از ماسک محافظ می تواند در عملیات امنیتی که ترکیب, تشخیص چهره, سیستم است.” قابل توجه نیست مطالعه پیش نویس همکاری با وزارت امنیت داخلی علمی و فناوری ریاست و گمرک و حفاظت از مرزها.

اما شایع استفاده از تشخیص چهره سیستم های سراسر ایالات متحده و رشد بحث راه اندازی مانند Clearview AI مواجه شده است و مقاومت مواجه از هر دو طرفداران حفظ حریم خصوصی و فناوری غول. در طول چند ماه گذشته چندین شرکت مانند مایکروسافت و آی بی ام را متعهد به سرمایه گذاری نیست تشخیص صورت سیستم به طور کامل.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>