ارتش ایالات متحده کاهش یافته است $15M در فوق پیشرفته جراحی چاپگر 3D

ارتش ایالات متحده تمایل به بسیار بالا-فن آوری دولت از هنر و نوع سازمان است که چرا هیچ تعجب به شنیدن این که آ

توسط DOSTEMANSALAM در 30 فروردین 1399

ارتش ایالات متحده تمایل به بسیار بالا-فن آوری دولت از هنر و نوع سازمان است که چرا هیچ تعجب به شنیدن این که آن را به شدت درگیر با یک برش لبه در حال ظهور در زمینه تکنولوژی مانند چاپ 3D. حتی پس از مقیاس آنچه در آن کار بسیار موثر است.

با توجه به یک گزارش جدید از دانشمند ارتش ایالات متحده است که با استفاده از یک لوله با سرعت بالا چاپگر 3D برای تولید بزرگ "فوق العاده بالا قدرت فولاد" قطعات مانند زره و حتی تمام قطعات وسایل نقلیه نظامی — برای ایجاد فوری قطعات یدکی نزدیکی به خط مقدم در مبارزه با شرایط.

این چاپگر سفارش از 3D Systems در ایالت کارولینای جنوبی برای گزارش 15 میلیون دلار است که قادر به تولید اجسام تا حجم 1 x 1 x 0.6 متر (3.3 x 3.3 x 2 پا). سازندگان آن تگرگ از آن به عنوان بزرگترین و سریعترین و دقیق ترین جراحی چاپگر است که تا کنون ساخته شده است.

در حالی که این کار برای اولین بار نمونه اولیه چاپگر نمی تواند عملیاتی تا تابستان امسال (همه گیر عوارض وجود) هنگامی که آن را به طور کامل عملیاتی آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای چاپ فولاد آلیاژی است که قابل توجه است 50 درصد قوی تر از همان مواد زمانی که مجبور و یا بازیگران. که با توجه به متفاوت ساختار 3D-چاپ آلیاژ ایجاد شده توسط لایه بندی پودر فلز و سپس با ترکیب این لایه ها با هم با یک لیزر.

3D printing ultra-high strength
David McNally

"زمان به صورت تجاری در دسترس لیزر پودر, تخت, ماشین آلات چاپ را محدود به اندازه برای ساخت پاکت نامه که محدودیت کاربرد این فناوری به مجموعه ای محدود از کوچک توسط ارتش استانداردهای قطعات" دکتر براندون McWilliams, فلزات افزودنی تولید سرب در ارتش آزمایشگاه تحقیقاتی گفت: روندهای دیجیتال. "قالب بزرگتر ماشین باز می شود تا طیف بسیار گسترده تر از برنامه های کاربردی برای افزایش قابلیت ارتش از طریق مزایای تولید افزودنی برای همه چیز از سرنشین دار و بدون سرنشین وسایل نقلیه زمینی برای نسل بعدی مهمات [مانند] کلاهک موشک [و] hypersonics."

McWilliams گفت که چاپ 3D به ارتش ایالات متحده توانایی به سرعت در حال توسعه مواد جدید ارزیابی طرح رمان و انتقال قابلیت های جدید به سرباز. این فوق العاده بالا قدرت فولاد فقط یک نمونه از بی سابقه ای خواص 3D-مواد چاپ شده است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در برنامه های مختلف توسط ارتش.

"این ماده اجازه می دهد تا ما را به کاهش مقدار فولاد مورد استفاده در بخشی که باعث کاهش وزن و هزینه در حالی که افزایش عملکرد" McWilliams گفت.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن