“توقف نفرت برای سود” جنبش نمی خواهید برای متوقف کردن هر چیزی


Illustration for article titled The Stop Hate For Profit Movement Isnt Going to Stop Anything

گرافیک: اد جونز (گتی ایماژ)

دیروز, Verizon شد و آخرین شرکت برای پیوستن به یک شرکت کر تحریم Facebook تبلیغات در ماه جولای به عنوان بخشی از یک پاره به Facebook شرکت هیئت مدیره به اقدام شایع نژادپرستی و نفرت سخنرانی که بسیاری از ما آمده اند به معاشرت با پلت فرم. “توقف نفرت برای سود” کمپین آن را به عنوان نامیده می شود به دست آورده قابل توجهی بخار بیش از گذشته هفته یا بیشتر به سرعت racking تا عمده نام های تجاری مانند Ben & jerry’s و پاتاگونیا در میان کسانی که تبدیل پشت خود را بر روی یکی از بزرگترین بازیکنان تبلیغات در جهان, اگر تنها برای یک ماه است.

تبلیغات

هنگامی که شما به عنوان خوانده شده از طریق وب سایت ایجاد شده برای این کمپین—که دارای مشارکت از عمده حقوق مدنی بازیکنان مانند, رنگ, تغییر, NAACP و ضد افترا لیگ برتر—این ایده به نظر می رسد با شدت بهم زدن غوطه دادن. به عنوان آنها اشاره فقط در مورد همه پول Facebook همچنان به چنگک جمع کردن در می آید از آن تبلیغات گسترده امپراطوری که به معنی آگهی دلار در حال حاضر قریب با مارک های سهوا قادر می سازد یک پلت فرم است که به تاریخ طرفه با Breitbart به عنوان یک منبع خبری مورد اعتماد و روزانه تماس گیرنده به عنوان یک واقعیت-جستجوگر نیز در حالی که به ظاهر چشم پوشی به طور فزاینده مکرر تماس ها برای سوء استفاده و قتل مردم رنگ.

اگر کوه ها از بد مطبوعات نشده است به اندازه کافی به خار این شرکت به دو shits در مورد این موضوع پس از آن شاید یک ضربه به بودجه خود را ممکن است.

تبلیغات

آن ممکن است که اگر این برندها در سوال شد در واقع فشار دادن مکث در آگهی خود را بودجه. با وجود تمجید آنها به دست آورد با مطبوعات و هیچ یک از مارک های که گرفته اند در مرکز صحنه در جریان مبارزات انتخاباتی تایید به Gizmodo که آنها در واقع کشیدن 100 ٪ از دیگران همه ما فرض است که آنها بودند. بلکه به نظر می رسد مانند بسیاری از آنها در حال خروج از درب باز به قیف است که پول به Facebook خواص هستند که کمتر شناخته شده و یا بر اساس خارج از کشور.

همانطور که معلوم است این جنبش به “پال خواستار قطع بودجه دولت Facebook” می تواند به معنی چیزهای مختلفی را برای افراد مختلف. برای برخی از, آن ممکن است به معنای کشیدن آگهی خود را دلار از تغذیه از Facebook مناسب در حالی که در ادامه به قیف است که پول به خواهر خود شرکت Instagram که کشیده در یک جامد 20 میلیارد دلار در درآمد تبلیغ در سال 2019 به تنهایی. برای دیگران آن را ممکن است به معنای کشیدن آگهی خود را دلار از Facebook و Instagram در حالی که در ادامه به صرف دیگران بزرگ در Facebook مخاطبان شبکهاجرا می شود که تبلیغات هدفمند به سمت خاص Facebook کاربران در سراسر کشت از برنامه های شخص ثالث ممکن است آنها را دانلود و از جمله Infinite و آتش زنه. به حداقل یک شرکت Gizmodo تماس این به معنای بیرون کشیدن از تمام این عملیات در ایالات متحده در حالی که در ادامه به قیف است که پول بین المللی است.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون

“به عنوان این است که ایالات متحده کمپین ما متمرکز بر ما آمریکا عملیات در حال حاضر به پشتیبانی از آن را در اینجا” بن و جری سخنگو گفت: Gizmodo. “من فکر می کنم ما در حال بررسی در سطح جهانی است و ممکن است بسیار خوب را در همان موقعیت در سراسر جهان است.”

امروز, Ben & jerry’s پدر و مادر و شرکت های چند ملیتی کنگلومرا Unilever همچنین متعهد به کشیدن آن تبلیغات از Facebook “را از طریق حداقل تا پایان سال” به نقل از “فضای قطبی در آمریکا” CNBC اولین گزارش شده است. Facebook سهام ناموفق mr بیش از 7 درصد و پس از آن اعلام کرد.

تبلیغات

در ضمن عمده دیگر نام ما تماس—پاتاگونیا, چهره شمال Upwork REI و Dashlane—متعهد به توقف خود را صرف سراسر Facebook و Instagram اما نمی تایید اینکه آیا مخاطبان شبکه نیز روی میز است. Facebook نشده فاش چقدر پول این برنامه مبتنی بر کسب و کار می کشد در از آن آگهی شرکای پس 2015, هنگامی که آن را کشیدن در نزدیک به 1 میلیارد دلار در هزینه تبلیغات در هر سه ماهه. با توجه به نحوه شرکت ad بودجه باید تا این حد رواج آن را به ارزش با فرض این که مخاطبان شبکه به دنبال در نوع خود است.

ورایزون نیز انرا تایید اینکه آیا یا نه مخاطبان شبکه یک بخشی از آن را خود تحریم کنند و نه آن را اظهار نظر در مورد اینکه آیا هر یک از آن توده از شرکت های تابعه نیز موضع. ورایزون نیز کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد اینکه آیا این شرکت خواهد با استفاده از این جنبش به عنوان یک فرصت برای باز کردن Facebook را عمیق سودآور روابط به Verizon آگهی خود متمرکز بال ورایزون رسانه ها.

تبلیغات

آن را تنها اتصالات که Facebook در پاسخ به این کمپین می خواند فقط به عنوان توخالی به عنوان به عنوان حرکات خود را. یک یادداشت فرستاده شده به برخی از Facebook عمده آگهی همکاران که به دست آمده توسط کسب و کار خودی به ذکر است که شرکت “باز به دیدار” با سازمانهای مدافع حقوق مدنی muscling پشت جنبش و استقبال هر گونه بازخورد آنها ممکن است.

“تمرکز ما این است که در عمل آنچه مهم است: از بین بردن تبعیض و محتوا که مضرات جوامع در حالی که با استفاده از پلت فرم ما برای تلاش های مانند ارائه معتبر رای گیری اطلاعات و ثبت نام مردم برای رای دادن” Facebook معاون رئيس جمهور از بازاریابی کارولین Everson نوشت: در این یادداشت. “مثل همیشه ما را به دیدار با هر کسی که برای شنیدن انتقادات و پیشنهادات ما به عنوان یک تلاش عمده در سراسر شرکت که توسط رهبری خوانده شده را علامت روی چه پلت فرم را می توان مورد استفاده برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند.”

تبلیغات

شاید که تلاش می خواهم که کمی بیشتر ضرورت اگر مارک های درگیر مراقبت بیشتر در مورد زندگی سیاه و قهوه ای مردم به جای خود به خود اعتماد به نفس ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im