سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 انتشار رویداد برگزار خواهد شد در ماه اوت 5

پس از چند شایعات سامسونگ رسما تایید تاریخ و زمان بعدی آن سخت افزار رویداد. سامسونگ Galaxy Unpacked 2020 برگزار

توسط DOSTEMANSALAM در 18 تیر 1399

پس از چند شایعات سامسونگ رسما تایید تاریخ و زمان بعدی آن سخت افزار رویداد. سامسونگ Galaxy Unpacked 2020 برگزار خواهد شد در ماه اوت 5 در 10 p. m. و یا 7 p. m. PT. این رویداد انتظار می رود که سامسونگ راه اندازی دستگاه بعدی در آن توجه داشته باشید سری سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20.

البته همانطور که انتظار می رود این رویداد برگزار خواهد شد عملا به علت ادامه بیماری همه گیر. در سال های گذشته این مراسم برگزار شده است قبل از مخاطبان از روزنامه نگاران و علاقه مندان است.

شاید حتی جالب تر از راه اندازی توجه داشته باشید کهکشان 20 توسط این واقعیت است که سامسونگ نیز انتظار می رود به انتشار جدید تاشو تلفن. دستگاه پی اصلی Samsung Galaxy برابر است و شایع به نام Samsung Galaxy Z برابر 2. این گوشی انتظار می رود عبارتند از بزرگتر صفحه نمایش خارجی و یک سوراخ پانچ برش برای دوربین در داخل دستگاه. وجود دارد نیز به احتمال زیاد تنظیمات دست انداز و یک دوربین ارتقا دهید.

وجود دارد هیچ گفتن چه چیز دیگری سامسونگ راه اندازی خواهد شد در این مراسم است. آن را به احتمال زیاد از آن خواهد شد بحث در مورد آن خانه های هوشمند تلاش و ممکن است ذکر هوشمند خود را در بلندگو. قابل توجه سامسونگ اعلام کرد که سامسونگ Galaxy خانه سخنران در سال 2018 اما هنوز به طور رسمی انتشار بلندگو به مردم است.

تعدادی از شایعات ظاهر شده اند مورد توجه داشته باشید کهکشان 20. قابل توجه تصاویر از دستگاه به تازگی به بیرون درز کرده که نشان می دهد در حالی که آن را ارائه می دهد یک طراحی شبیه به نسل Galaxy Note 10, آن را ارائه مستطیل شکل دوربین دست انداز مانند کهکشان S20 سری همراه با چند رنگ جدید.

در زیر هود این دستگاه است که انتظار می رود به ارائه Qualcomm Snapdragon 865 پردازشگر و حداقل 8 گیگابایت رم و حداقل 128 GB از ذخیره سازی. این شرکت همچنین ممکن است انتشار یک توجه داشته باشید کهکشان 20 پلاس و یا توجه داشته باشید 20 فوق العاده با یک بزرگتر 6.9 اینچ اندازه صفحه نمایش در مقایسه با 6.7 اینچ صفحه نمایش است که استاندارد دستگاه است که انتظار می رود را ارائه می دهند.

سامسونگ منتشر شد تیزر برای این رویداد هر چند آن را بسیار مرموز است. این ویدئو نشان می دهد که مس به رنگ قطره در حال سقوط و پاشش — و آن را ممکن است اشاره به یکی از رنگ های جدید برای Galaxy Note 20.

به رنگ مس در حال حاضر آشکار شده است توسط سامسونگ در مطبوعات ارائه, پس از آن یک سورپرایز بزرگ.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن