حاکم سرپرستی MVP لیگ است تغییر به 'Valorant'

سرپرستی لیگ قهرمانان متی "فوق العاده" DeLisi و جی "Sinatraa" برنده طی مصاحبه ای با میزبانی جیمی فالون

توسط DOSTEMANSALAM در 10 اردیبهشت 1399
THE TONIGHT SHOW STARRING JIMMY FALLON -- Episode 1135 -- Pictured: (l-r) Overwatch League champions Matthew "Super" DeLisi and Jay "Sinatraa" Won during an interview with host Jimmy Fallon on October 7, 2019 -- (Photo by: Andrew Lipovsky/NBCU Photo Bank/NBCUniversal via Getty Images via Getty Images)
سرپرستی لیگ قهرمانان متی "فوق العاده" DeLisi و جی "Sinatraa" برنده طی مصاحبه ای با میزبانی جیمی فالون در 7 اکتبر 2019 NBC via Getty Images

برای بلیزارد و سرپرستیحرفه ای esports لیگ همواره بخش عظیمی از استراتژی خود را و در حال حاضر بازی های دیگر در حال رقابت برای استعداد آن در حال توسعه است. لیگ از افسانه ساز بازی شورش است که در حال حاضر در حال توسعه خود را رقابتی تیرانداز با Valorant و امروز حاکم MVP از سرپرستی لیگ اعلام کرد او در حال تغییر بازی.

جی 'Sinatraa' برنده شده است و رقابت با این سن فرانسیسکو شوک را ترک خواهد کرد اما این تیم در لیگ برتر و پیوستن به مأموران سازمان به جریان Valorant و در نهایت رقابت در بازی. شورش ابراز تمایل خود را برای تمرکز بر همکاران و در طول جریان زندگی می کنند اعلام حرکت برنده ذکر است که او برنامه ریزی شده به مراتب بیشتر تحت حمایت مالی خود را از آرایش جدید, اما همچنین اشاره کرد که او هنوز به طور بالقوه واجد شرایط برای رقابت در سرپرستی جام جهانی رقابت است.

ESPN اخبار شکست سوئیچ و اظهار داشت که Sinatraa نیاز به تغییر تیم به جای ماندن با NRG این سازمان که متعلق به خود جغد تیم به دلیل قوانین لیگ که منع بازنشستگی بازیکن از امضای قرارداد با یک سازمان است که رقابت در لیگ. مأموران خود را اعلام کرد جدید رقابتی فهرستی شامل برنده, Jared "Zombs" Gitlin از آن Apex Legends تیم به همراه دو Counter-Strike: Go بازیکنان در Steve "ShahZaM" خان و شکارچی "بیمار" میمس.

فقط یک ماه پیش Sinatraa برجسته بود در بازی های رسمی کانال نشان دادن آن آخرین قهرمان اکو اما در یک اطلاعیه و یک جریان گفت که چند تا از بازی های اخیر تغییرات تخلیه شور و شوق خود را. برنده گفت: "این بازی نه تنها برای من نمی کنه...من بسیار خوشحال هستم با زندگی من, اما من فقط با داشتن سرگرم کننده با سرپرستی کنه" اما انتظار می رود لیگ برتر خواهد شد نگه داشتن رفتن. وی جدید 2-2-2 نقش قفل قالب به عنوان یک موضوع و یا شاید خود سیستم جدید قهرمان ممنوعیت, اما به هر دلیل او را در نظر گرفتن استعدادهای خود را به جدید و بسیار محبوب در محل.

در این مقاله: esports سرپرستی لیگ, سرپرستی, Valorant, مأموران, شورش, بازی, اخبار, بازی, سرگرمی
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن