اخیر تبلیغ تحریم نشده آهسته Facebook

SOPA تصاویر از طریق گتی ایماژ ما فقط بهترین های ما نگاه کنید و در عین حال چقدر عظیم تبلیغ تحر

توسط DOSTEMANSALAM در 10 مرداد 1399
POLAND - 2020/06/15: In this photo illustration a Facebook logo seen displayed on a smartphone. (Photo Illustration by Mateusz Slodkowski/SOPA Images/LightRocket via Getty Images)
SOPA تصاویر از طریق گتی ایماژ

ما فقط بهترین های ما نگاه کنید و در عین حال چقدر عظیم تبلیغ تحریم تحت تاثیر Facebook خط پایین: نه خیلی در همه. Facebook گزارش درآمد سه ماهه دوم سال 2020 و نتایج تایید کرد که شبکه های اجتماعی است که بیش از قادر به آب و هوا تاثیر مالی از بیش از یک هزار و تبلیغ به طور موقت رها کردن آن پلت فرم تبلیغاتی.

این شرکت گزارش شده بیش از $18.3 میلیارد دلار در درآمد تبلیغات برای سه ماهه تا بیش از 10 درصد از سال گذشته است. در بیانیه این شرکت بیشتر به ذکر است که درآمد حاصل از رشد 10 درصد در طول سه هفته اول تیر ماه — ماه است که حقوق مدنی سازمان تشویق و تبلیغ برای متوقف کردن هزینه های خود را با شبکه های اجتماعی — و پیشنهاد بعدی سه ماهه رشد خواهد بود "تقریبا مشابه است." "توقف نفرت برای سود" کمپین لگد در پاسخ به Facebook را بیان نفرت از سیاست های است که حقوق مدنی گروه گفت: تهدیدی برای تبلیغ.

طی تماس با تحلیلگران مارک زوکربرگ گفت که سخنرانی نفرت و اطلاعات غلط هستند و تنها "بخش کوچکی" از مطالب در Facebook. "ما نمی سود از اطلاعات غلط و یا نفرت," او گفت:.

آن را نه لزوما تعجب است که Facebook ادامه خواهد داد به رشد در یک تبلیغ میکند. در حالی که شرکت های بزرگ عناوین ساخته شده برای توقف هزینه های خود را بیشتر از Facebook آگهی دلار می آید از هزاران نفر از کسب و کارهای کوچک است که قادر به ترک این پلت فرم به راحتی. هنوز نتایج تاکید فقط غالب Facebook است.

Facebook همچنین ادامه داد: به خروش در کاربر, رشد, روند, شرکت نسبت به کروناویروس ناشی از مستندات که رانده اند بیشتر کاربران به Facebook متعلق به خدمات. Facebook رشد روزانه را فعال کاربران برای 1.79 میلیارد دلار تا 12 درصد از 2019 در حالی که DAUs برای آن "خانواده از برنامه های" رشد به حدود 2.5 billon.

این شرکت انجام احتیاط که کاربر رشد می کند بعد چهارم به عنوان همه چیز "عادی" و بیشتر مردم قادر به از سرگیری فعالیت های روزمره خود را.

در این مقاله: Facebook, تبلیغات, رسانه های اجتماعی, مارک زوکربرگ coronavirus Covid-19 اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب