قطبی متحد باعث می شود یک مورد خوب برای ساده تر, ارزان تر و تناسب اندام ساعت

متحد نیست هر چیزی فوق العاده فانتزی, اما آن را ارائه می دهد تقریبا همه چیز شما می خواهید در یک اولیه ساعت هوشم

توسط DOSTEMANSALAM در 6 مرداد 1399
The Unite isn’t anything super fancy, but it offers almost everything you could want in a basic smartwatch.
متحد نیست هر چیزی فوق العاده فانتزی, اما آن را ارائه می دهد تقریبا همه چیز شما می خواهید در یک اولیه ساعت هوشمند است.
عکس: ویکتوریا آهنگ/Gizmodo

تناسب ندارد به پیچیده شود اما هرگز متوقف برخی از wearables شرکت از تبدیل ورزش به یک دوره پیشرفته در تجزیه و تحلیل داده ها. بسیاری از افرادی که از من بپرسید که smartwatch آنها باید خرید نیست به دنبال معیارهای روگرفت. آنها می خواهند اصول اولیه: یک قیمت مناسب و معقول یک راه آسان برای پیگیری پیشرفت و اطلاعیه ها. قطبی متحد چک تمام این جعبه ها و به علاوه آن را کاملا زشت.

تبلیغات

متحد نیست رفتن به ضربه و ذهن خود را—آن ارائه می دهد کاملا استاندارد مجموعه ای از ویژگی های. شما دریافت اطلاعیه گوشی های هوشمند ضربان قلب-مانیتورینگ متصل GPS ردیابی خواب تنفس یادآوری و حدود چهار روز از عمر باتری. همچنین مقاوم در برابر آب تا 30 متر—پس نه کاملا شنا-اثبات (شما به طور کلی می خواهم 5ATM یا 50 متر است) اما هاردی به اندازه کافی به مقاومت در برابر برخی از backsplash از ظروف ترین استخرهای شنا یا دوش. آن را به یک رنگ صفحه نمایش لمسی با یک بوق قاب در پایین و رزولوشن نیست, بیشترین, اما این کار انجام می شود. شما نمی توانید چیزهای مانند پردازنده موسیقی ذخیره سازی برنامه های شخص ثالث و یا NFC پرداخت اما اگر متحد به نظر می رسد جذاب برای شما, شانس هستند شما خیلی نگران است.

تبلیغات

در یک جلسه مطبوعاتی قبل از متحد راه اندازی قطبی قاطعانه که متحد است که برای افرادی که می خواهید به فعال باشد اما کمی از دست داد. برخی از اعداد در مورد چگونه بیشتر مردم تبدیل شده اند و علاقه مند به تناسب اندام از این بیماری همه گیر شروع شد bandied در مورد. در واقع وجود دارد بسیاری از کاربران گاه به گاه که نمی خواهید یک ساعت هوشمند است که فریاد می زند "من مانند دا ورزشی MANG." متحد است ،

در مچ دست و متحد نیست هر چیزی فوق العاده چشم نواز است اما در واقع ، من بررسی واحد آمد با یک بافت و صورتی سیلیکون بند با همان نوع از محوطه به عنوان پیش فرض اپل دیده بان تسمه. آن یکی من می خواهم برای خودم ؟ Eh, اما من آن را دوست دارم پس از چند روز. تسمه نیز قابل جابجایی و قطبی وب سایت در واقع یک مناسب و معقول طیف وسیعی از گزینه ها از نظر رنگ و مواد. این امر همیشه مورد بوده است بنابراین من درک تغییر دهید. دیده بان خود را نور فوق العاده—وزن 32 گرم و 43 مورد است ساخته شده از فیبر شیشه ای تقویت شده با پلیمر. قطبی است که احتمالا تنها یکی از این شیک اما قطعا نه چشم درد که قبلی قطبی ساعتهای شد.

تبلیغات

چیزی که من بیشتر دوست داشتم در مورد متحد, اما, این واقعیت است که آن ویژگی های پیشرفته تر طراحی شده بودند برای قرار دادن بی معنی اعداد به متن. شبانه شارژ برای مثال بهبود متریک است که ترکیبی از آسان به هضم خواب نمره با یک "آن مسئول است." خود را از آن اتهام اقدامات ضربان قلب, ضربان قلب و میزان تنفس برای تعیین چگونه به خوبی شما سیستم عصبی خودکار بهبود در حالی که شما خواب. در یک کلام این شماره است که به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا شما باید سخت یا آسان آن را در هنگام آموزش است. خواب نمره کمی ساده تر—شما دریافت می کنید یک نمره از 1 تا 100. اگر نمره خود را نشان می دهد تا سبز شما بیشتر خوب استراحت بیش از حد معمول. نارنجی نشانه آن است که شاید شما خواب نیست کاملا به عنوان به خوبی به عنوان شما می خواهید.

تبلیغات

این بازیابی متریک جدید نیست. قطبی معرفی آن در سال گذشته در آن آتش smartwatch. آن هم نه تنها پوشیدنی به استفاده از آن برای اندازه گیری بهبودی—فریاد هم می کند که. شبانه شارژ یکی از ویژگی های است که برخی از علمی ریشه اما در نهایت این است که FDA-پاک متریک. متحد مانند آتش و فریاد است و نه یک دستگاه پزشکی و من هنوز در انتظار قطبی به انتشار بالینی مطالعه کارشناسی در مورد نحوه موثر آن است که به عنوان یک بهبود متریک. (هر چند قطبی را به یک کاغذ سفید و یک بسیار چشمگیر کتابخانه تحقیقات قطبی محصولات درگیر شده اند.)

A look at the FitSpark screen on the watch.
نگاهی به FitSpark روی صفحه نمایش دیده بان.
عکس: ویکتوریا آهنگ/Gizmodo
تبلیغات

یک سال پیش این ویژگی به طور کامل متعلق به من در دو نوبت. داستان کوتاه آتش به من گفت برای استراحت نداشتم و پرداخت قیمت با دو انت تمرینات. این زمان در اطراف من نتایج کمی متفاوت است. در یک روز دیده بان گفت: من در بدن من بود "مصالحه" من در واقع تا به حال یک مناسب و معقول 3 مایل را اجرا کنید. من تا به حال هنوز خوب دیگری 3.1 مایل اجرا در یک روز دیده بان گفت: من بازیابی شد "ضعیف است." آن اتفاق افتاده است بار سوم روز بعد زمانی که من فرار 3.3 کیلومتر و بازیابی تلقی شد "بسیار ضعیف است." این نیست که در برابر دست کشیدن شبانه شارژ. دیدن بد نمره من کمتر مایل به رفتن خارج. در عوض, من به دنبال قطبی جریان برنامه های آموزشی مشاوره برای نگه داشتن جلسات "نور" در کمتر از ستارگان بازیابی روز. که احتمالا کمک کرده است. تماشا و برنامه ممکن است آن را دریافت نقطه گاهی اما این توصیه نباید گرفته شده به عنوان انجیل یا علم است.

متحد است که مناسب و معقول ردیاب. آن را با استفاده از GPS متصل معنی آن متکی بر GPS گوشی خود را سیگنال پس از آن هرگز به مغلوب ساختن پیشی جستن یک ساعت مچی با ساخته شده است در GPS برای گوشی-فعالیت های رایگان. در چهار نفر از پنج آزمون اجرا می شود, من تا به حال هیچ موضوع را با سازمان دیده بان پیدا کردن یک سیگنال از طریق تلفن من. پنجمین بار من تا به حال چند شکست اما آنها رفت من بعد از ریست گوشی من. متحد تمایل به بسیار کمی overreport من فاصله نسبت به من رفتن به برنامه در حال اجرا و دیده بان اپل. اختلاف ناچیز بودند اما—چند صدم از یک مایل در اکثر. برای مثال در یک 3.14 مایل اجرای ثبت بر روی تلفن متحد گزارش 3.19 مایل در حالی که سری 5 وارد 3.11 مایل است. البته که آیا ترجمه برای 10-20 ثانیه تفاوت در سرعت متوسط برابر است. این امر می تواند آزار دهنده به دوندگان در تلاش برای شکستن رکورد شخصی خود را که فاحش برای افرادی که به دنبال ورود به سیستم خود را به طور کلی پیشرفت و یا مسافت پیموده شده. ضربان قلب-نظارت نیز در رقابت با سری 5. در طول اجرا می شود و در بقیه دو ساعت بود در عرض 5 ضربان در هر دقیقه در هر لحظه است.

تبلیغات

یکی از ویژگی های است که من نمی شد FitSpark است که قطبی نام آن بر روی مچ دست مربیگری. آن را ظاهرا طول می کشد را به حساب خود را شبانه شارژ نمره و توصیه می کند یا هوازی و قدرتی یا حمایت کشش. گاهی اوقات من در بر داشت آن توصیه و آن را واقعا به من در حال حاضر تاسیس معمول است. همچنین من هنوز نمی پیدا کردن آن را آسان به یاد داشته باشید که مدار آن را نشان می دهد. آن ممکن است مفید باشد اگر شما در ابتدای سفر تناسب اندام خود را, اما در غیر این صورت اکثر مردم احتمالا می تواند آن را و یا ترک آن است.

Proprietary chargers suck, but this one is pretty portable.
اختصاصی شارژر خورد اما این یکی بسیار قابل حمل است.
عکس: ویکتوریا آهنگ/Gizmodo
تبلیغات

همچنین مانند آتش که من پیدا کردم متحد smidge ناامید کننده از نظر عمر باتری است. من هرگز کامل حدود چهار روز. این ممکن است که من وارد شده حدود 170 دقیقه از GPS در تمرینات 10 روز اما من تا به حال به آن را شارژ سه بار که بدان معنی است که من به طور متوسط در جایی بین 2.5-3 روز با یک شارژ. این تقریبا به عنوان موثر به عنوان Fitbit ارائه شده که اغلب می تواند تا یک هفته بین اتهامات عنوان شده علیه. آن است که قطعا بهتر از هر اپل دیده بان ، متحد می آید با یک اختصاصی شارژر USB که آزار دهنده است. I don't love اختصاصی شارژر—جایگزین از دست رفته یک مشکل است—اما من دوست دارم که چگونه کوچک و قابل حمل این چیزی بود.

برای $150, من می توانم ببخش متحد بسیاری از معایب خاص خود است. آن را با همان قیمت به عنوان یک Fitbit شارژ 4 اما شما دقیق تر پیگیری بیشتر در عمق متریک و بهتر است به طور کلی طراحی شده است. (شارژ 4, اما, می کند ساخته شده است در GPS.) قطبی نیز این انتخاب بهتر اگر شما با این ایده در نهایت ارتقاء به یک مطلب جدی, ورزش, سازمان دیده بان. سوال دیگر این است که آیا شما باید انتخاب برای متحد کردن یا شل کردن اضافی 80 دلار برای آتش.

تبلیغات

دو ساعت بسیار مشابه و ممکن است آن را سخت به کشف کردن که چرا شما ممکن است یکی یا دیگری—به طوری که قطبی نوشته است کل یک وبلاگ در مورد آن. آن را جوش پایین به این که آیا شما می خواهید ساخته شده است در GPS. قطبی مواضع متحد به عنوان بیشتر از یک محیط داخلی سازمان دیده بان در حالی که آتش بهتر است برای دونده. اما من مشتاق هستم دونده و من اتفاق می افتد به مانند متحد ،

Them sensors.
آنها سنسور.
عکس: ویکتوریا آهنگ/Gizmodo
تبلیغات

برای شروع, شما در حال گرفتن بهتر باتری با آتش حتی اگر قطبی می گوید آن را به یک کل روز اضافی را به ارزش. من هر دو تست کردم و هرگز بیش از سه روز در دو. دوم, شما در حال رفتن به اجرا در گوشی خود را با آتش مگر اینکه شما در حال نپرداخته که نمی کند نیاز به موسیقی و یا پادکست ها برای اجرا به طوری ساخته شده است در GPS استدلال است کمی احمقانه است. من هم زد به همگام سازی مسائل با آتش. برای اینکه عادلانه تمام قطبی ساعتهای نوع clunky در این—شما باید به صورت دستی همگام سازی به قطبی جریان برنامه. آن را آهسته و گاهی اوقات آن را فقط با شکست مواجه شد. اما به هر دلیلی آن را نسبتا سریع (برای قطبی) با متحد کردن و من هرگز تا به حال یک botched همگام سازی. که برای اولین بار من با یک قطبی دیده بان. در نهایت همه چیز ساخته شده است که آتش واقعا خاص هستند و عمدتا نیز در متحد. مطمئن شوید که شما را از دست ندهید پیشرفته تر آموزش معیارهای مانند در حال اجرا شاخص شنا متریک و آموزش بارگذاری. اما اگر من صادق? من واقعا آنها را از دست و فکر نمی کنم پیشرفت من بود مانع آنها نبود. (شناگران ممکن است اختلاف نظر دارند و این نمایشگاه است.)

متحد جامد بودجه تناسب اندام تماشای آن لذت بردم تست. من قصد دارم به لگد کردن درب خود را و تقاضای شما آن را خرید اما من فکر می کنم آن چه را که قرار است خیلی خوب است. بهبود ویژگی های در حالی که نه 100% معتبر و مفيد در تجربه من و کمک به متحد ایستادگی کردن از جمعیت. راستش ما می تواند با مقرون به صرفه تر, ساده, ساعت مثل این یکی.

تبلیغات

README

  • این اساسا یک کمی ارزان تر مقایسه نسخه قطبی را در آتش smartwatch.
  • در $150, آن را بسیار مقرون به صرفه و شما می توانید تمام اصول: فعالیت های ردیابی ضربان قلب-نظارت بر خواب ردیابی GPS متصل (از طریق خود گوشی) و غیره.
  • این است قطبی برای اولین بار ساعت مچی زیبا همیشه!
  • شما نمی توانید ساخته شده است در GPS.
  • بهبود معیارهای کمک به آن را به ایستادگی کردن در میان دیگر بودجه smartwatches.
تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب