فینیاس و Ferb فیلم تا تاریخ انتشار در دیزنی به علاوه

Candace منجر فینیاس و Ferb خدمه. تصویر: دیزنیفینیاس و Ferbکه دوست خوبی کارتونی دیزنی با زاویه ای به رهبری, شخص

توسط DOSTEMANSALAM در 15 تیر 1399
Candace leads the Phineas and Ferb crew.
Candace منجر فینیاس و Ferb خدمه.
تصویر: دیزنی

فینیاس و Ferbکه دوست خوبی کارتونی دیزنی با زاویه ای به رهبری, شخصیت, شده از هوا برای یک جامد پنج سال در حال حاضر, که باعث می شود قریب الوقوع انتشار یک فیلم بسیار خوش آمدید. در حال حاضر که فیلم دارای یک تاریخ انتشار است.

تبلیغات

به گزارش Entertainment Weekly, فینیاس و Ferb the Movie: Candace برابر جهان است که میله میله به اولین آن در دیزنی Plus در ماه آگوست 28th. فیلم را پیدا خواهد کرد آن قهرمانان stepbrothers فینیاس و Ferb در تلاش برای نجات خواهر خود را از بیگانگان. سری اصلی بود در مورد نسبتا عادی و کاملا طبیعی نیست حیوان خانگی, Perry the platypus که قفل شده است و در یک جنگ پنهانی با یک دانشمند شیطانی. این فیلم خواهد بود دیدن فینیاس و Ferb در یک ماجراجویی بزرگ با چشمگیر صدای بازیگران از جمله بازگشت صداهایی مانند اشلی و اولیویا اولسون در کنار تازه واردان Ali Wong, Wayne Brady, Thomas Middleditch و Diedrich Bader.

"این یک tightrope راه رفتن هنگامی که شما یک نسل کامل از [طرفداران] که شما می دانید در حال رفتن به لحن به این, و شما می خواهید به آنها بدهد اما شما همچنین می خواهید را به افراد جدید چیزی است که آنها می توانید آنها می توانند هضم" نشان می دهد شرکت سازنده دن Povenmire گفت: از فیلم. "اما ما فقط می خواستم مطمئن شوید که افرادی که بزرگ شد با فینیاس و Ferb خیلی دوست دارم این فیلم است. ما امیدوار هستیم که این نشان می دهد می شود به تماشای در خوابگاه اتاق های سراسر کشور."

تبلیغات

یا نه و معصوم کالج خوابگاه باز خواهد شد مشخص نیست اما امیدوارم آن را تماشا در ژلاتینی تغذیه زیستگاه است که جایگزینی برای آنها در پرت و دور افتاده آینده از سه ماه از هم اکنون که در آن بر اساس 2020 تا کنون به معنای واقعی کلمه هر چیزی می تواند اتفاق می افتد.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن