نیکون Z 5 دو برابر کردن بر روی اسلات کارت SD با وجود آن ورود به سطح قیمت

پس از ساخت یک فول فریم بدون آینه دوربین برای جوانب مثبت نیکون می خواهد برای آوردن قدرت از یک حسگر بزرگتر به توده ها. نیکون Z 5 یک مطلب جدید در سطح دوربین بدون آینه است که ترکیبی از هر دو ساده و مبتدی پسند از ویژگی های و گزینه های پیشرفته تر برای چند صد دلار کمتر از Z 6 و DSLR همتای D610.

در حالی که Z 5 ممکن است ورود به سطح گزینه دوربین نیز طول می کشد بازخورد از راه اندازی Z 6 و Z 7 از جمله دو اسلات کارت SD است. که باعث می شود این دوربین ترکیبی ترکیبی از مقایسه کردن بودجه امکانات و گزینه های پیشرفته بخشی از Z 6 و Z 7.

نیکون Z 5 با استفاده از یک 24.3 مگاپیکسلی فول فریم و سنسور – در مورد مگاپیکسل, کمتر از Z 6 – و از همان پردازنده به عنوان مدل پیشرفته تر این Expeed 6. با وجود مسکن همان قدرت محاسباتی Z 5 تنها شاخه تا 4.5 فریم در ثانیه (فریم در ثانیه) در مقایسه با Z 6 12 فریم در ثانیه.

سرعت شاتر اما نبود کوتاه به آمار نقطه قیمت پایین تر و آن را هنوز هم می رسد و حداکثر از 1/8000 که مورد نیاز است برای کار با روشن Z لنز در نور خورشید. فوکوس خودکار نیز باقی مانده است شبیه به 273-سیستم نقطه در الف 6 پوشش 90 درصد از سنسور. انسان ها و حیوانات با چشم فوکوس اتوماتیک گنجانده شده است. مانند Z 6 و Z 7 Z 5 مجهز شده است 5-محور تثبیت کننده تصویر با Z-ماونت لنز 3-محور ثبات با FTZ آداپتور و یک F-Mount DSLR لنز.

کنجکاو انتخاب

پس از راه اندازی Z 6 و Z 7 نیکون گفت: دو اسلات شامل نمی شد به منظور حفظ بدن جمع و جور با آن ساخته شده است در ثبات. Z 5 اما موفق به مناسب دو UHS-II سازگار اسلات کارت SD در این دوربین به احتمال زیاد نتیجه بازخورد از عکاسان در مدل های قبلی. قرار دادن دو اسلات کارت SD در یک کندتر دوربین که ساخته شده برای جوانب مثبت است کمی عجیب و غریب حرکت می کند — الف 5 شاخه های کمتر فایل های کوچکتر است که کمتر احتمال دارد به علت یک سرریز و آن را برای مخاطبان است که در نظر توانایی ایجاد نسخه های پشتیبان در دوربین باید داشته باشند.

اما Z 5 نشان میدهد که دو کارت در واقع می تواند مناسب به بدن و نشان می دهد به روز رسانی به Z 6 و Z 7 همچنین می تواند ورزش از ویژگی های. که گفت:, آن است که هنوز مشخص نیست در صورتی که همان اندازه بدن می تواند خانه دو اسلات با سازگاری برای XQD نوع کارت بسیار بالاتر انجام کارت است که به احتمال زیاد منجر به Z 6 و Z 7 توانایی برای رسیدن به یک سریع تر پشت سر هم.

با وجود دو اسلات کارت Z 5 همان اندازه و وزن خود را به عنوان بزرگ خواهر و برادر. ثانویه ال سی دی در بالا از دست رفته است — تعجب آور با توجه به ورود به سطح نیکون dslr ها یکی نیست یا — و این حالت شماره گیری کرده و به سمت راست بدن به حالت یک دست جابجا می شود. Z 5 نیز فقط تا حدی ساخته شده از آلیاژ منیزیم و در حالی که آب و هوا مهر و موم شده آن را به عنوان حفاظت به عنوان گرانتر گزینه های. Z 5 خانه 3.2 اینچ چرخش صفحه نمایش لمسی و 3.2 میلیون نقطه EVF.

نه فقط برای عکاسان

نیکون می گوید: Z 5 است که برای تمام طراحان — و نه لزوما به طور خاص عکاسان — و شامل چند ویژگی ساده ساخته شده برای vloggers و اثرگذارندهها. Z 5 به یک تعداد انگشت شماری از گسترش پس از پردازش اثرات ممکن است در جمله قرار گرفتن در معرض چندگانه گزینه ها و فاصله تایمر حالت که مونتاژ a time-lapse در دوربین در حالی که به طور همزمان صرفه جویی در تصاویر منحصر به فرد. تمرکز تغییر حالت برای تمرکز تکنیک های انباشته نیز گنجانده شده است اما نیاز به پس از پردازش در خارج از دوربین. بلوتوث و Wi-Fi هستند و هر دو شامل به صورت بی سیم انتقال به یک دستگاه هوشمند و عکسبرداری از راه دور.

Z 5 با استفاده از یک باتری جدید ارائه می دهد که حداقل 470 عکس در هر شارژ با نظارت و 390 با منظره یاب. بر خلاف Z 6 و Z 7 Z 5 همچنین می توانید شارژ از طریق USB در حالی که هنوز هم تیر اندازی (یکی دیگر از بسیار-درخواست از ویژگی های چپ خارج از گران تر از دوربین های دیجیتال) و همچنین سازگار با نیکون آینه گریپ.

همراه با Z 5 نیکون همچنین اعلام کرد دو teleconverters TC-1.4 x و TC-2.0 x که سازگار با نیکور Z 70-200mm f/2.8 VR لنز. نیکون می گوید: teleconverters کار با یک “حداقل کاهش” در فوکوس اتوماتیک سرعت و دقت. این teleconverters تحت تاثیر قرار نمی لنز حداقل فاصله فوکوس که به لنز امکان میدهد حتی نزدیک تر است. همانطور که با تمام teleconverters وجود دارد برخی از نور را از دست داد — توقف با 1.4 x و دو متوقف می شود با 2.0 x. این teleconverters نیز آب و هوا مهر و موم شده.

نیکون Z 5 و جدید teleconverters در دسترس خواهد بود در پایان ماه اوت همراه با قبلا با تاخیر نیکون Z 70-200mm f/2.8. Z 5 دلار خرده فروشی 1,399 برای بدن تنها 200 دلار کمتر از قیمت فعلی این شرکت ورود به سطح full-frame DSLR پیری D610. دوربین نیز در دسترس خواهد بود در یک کیت برای $1,699 که شامل جدید جمع و جور 24-50mm f/4-6.3 لنز یا برای $2,199 با 24-200mm لنز کیت.

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>