این تاکتیک جدید نینتندو تغییر قیمت gougers با استفاده از آمازون

آمازون نینتندو تغییر قیمت gougers هستند — و آنها هم یک تاکتیک جدید برای گول زدن آمازون را سرکوب. نزدیک به دو

توسط DOSTEMANSALAM در 28 اردیبهشت 1399

آمازون نینتندو تغییر قیمت gougers هستند — و آنها هم یک تاکتیک جدید برای گول زدن آمازون را سرکوب.

نزدیک به دو ماه پیش زمانی که coronavirus-مستندات مربوط به اثر رفت ثالث فروشندگان در آمازون شروع به سرقت, قیمت نینتندو سوئیچ به حدود دو برابر قیمت خرده فروشی پیشنهاد از $299, با توجه به داده ها از Thinknum.

پس از آن گزارش اولیه آمازون شروع به از بین بردن آسیا لیست فروشندگان شخص ثالث که مربوط به اول نینتندو سوئیچ مثال. متاسفانه, که ظاهرا به اندازه کافی به طور کامل حفظ قیمت gougers دور از کنسول.

قیمت gougers را شروع کرده اند مثال نینتندو سوئیچ تحت نام های مختلف به منظور دور زدن اقدامات اجرا شده توسط آمازون, با توجه به یک گزارش جدید توسط Thinknum.

برای مثال "نینتندو سوئیچ [خاکستری]" فروش بود به عنوان بالا به عنوان $669 در حالی که "نینتندو سوئیچ [Neon Blue/Red]" ذکر شده بود برای 650 $در اوج خود — هر دو بیش از دو برابر قیمت خرده فروشی پیشنهاد — با توجه به Thinknum.

روندهای دیجیتال یافت قیمت برای محصولات مشابه بر شکوه کردن حدود 600 دلار که از روز شنبه.

جاشوا Fruhlinger, editor-in-chief در Thinknum گفت آمازون بازار شد در ابتدا طراحی شده برای رقابت بین فروشندگان شخص ثالث که در شرایط عادی همواره قیمت پایین کردن آیتم های رسمی آمازون لیست شده است.

"مشکل این است که هر کسی می تواند پس از آن بروید و اضافه کردن هر آنچه که آنها می خواهند به, بازار," او گفت:. قیمت gougers با استفاده از کمی تغییر توضیحات و عناوین به طفره رفتن آمازون اجرای تلاش.

"مشکل این است ... آن را تقریبا انسانی غیر ممکن است برای گرفتن همه از این" او گفت:.

روندهای دیجیتال رسیده است به آمازون برای دیدن چگونه آن را به آدرس جدید قیمت سنگ آهن در بازار تاکتیک. ما را به ارائه به روز رسانی به زودی به عنوان ما دریافت پاسخ.

این هفته آمازون نوشته شده در نامه سرگشاده ای به کنگره, درخواست نمایندگان مجلس به اقدام در برابر قیمت سنگ آهن در بازار. اما Fruhlinger به ذکر است که شرکت آمازون منابع برای مقابله با مشکل خود را در آن باید شرکت گمان آن را یک اولویت است.

"آنها اساسا پرتاب دست خود را در هوا در حال حاضر و گفت: "ما به انجام همه چیز ما می توانیم'," او گفت:.

و او اشاره کرد, قیمت gougers تنها شکوفایی چرا که مشتریان مایل به ملاقات خود را با قیمت های ظالمانه به دست خود را بر محبوب کنسول بازی.

"وجود دارد یک تقاضا برای آن" او گفت:.

نینتندو سوئیچ کنسول بوده است نه تنها تمرکز قیمت gougers به عنوان آنها نیز بهره گرفته از تقاضای بالا و عرضه حلقه مناسب ماجراجویی. نینتندو گفته است که آن را بیشتر واحدهای تناسب اندام بازی و لوازم جانبی هر چند هیچ جدول زمانی خاص در restocks ارائه شد.

نینتندو سوئیچ و حلقه مناسب ماجرا همچنان محبوب باقی می ماند انتخاب برای ماندن را اشغال کردند در حالی که ماندن در خانه.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن