ملت سلامت رهبران در Coronavirus قرنطینه

Dr. Anthony Fauci نشان داده شده در بالا دکتر رابرت Redfield و دکتر استفان هان همه تحت coronavirus قرنطینه پس ا

توسط DOSTEMANSALAM در 22 اردیبهشت 1399
Dr. Anthony Fauci, shown above, Dr. Robert Redfield and Dr. Stephen Hahn are all under coronavirus quarantine after coming in contact with someone who tested positive.
Dr. Anthony Fauci نشان داده شده در بالا دکتر رابرت Redfield و دکتر استفان هان همه تحت coronavirus قرنطینه پس از آمدن در تماس با کسی که تست مثبت است.
عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

برخی از ملت سلامت رهبران در coronavirus قرنطینه از جمله آن پیشرو متخصص بیماری های عفونیدکتر Anthony Fauci یک نگرانی نشانه آن است که ویروس عامل به گسترش بین مردم مسئول ساخت بسیار مهم تصمیم گیری در مورد این بیماری همه گیر.

تبلیغات

به گفته نیویورک تایمز, Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی; دکتر رابرت Redfield مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) و دکتر استفان هان کمیسر سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) در حال تمام quarantining پس از در معرض بودن به کسی که تست مثبت برای ویروس.

تبلیغات

نه همه آنها تحت همان نوع از قرنطینه ، هر CNN, Fauci گفت که او در حال انجام یک "اصلاح قرنطینه" پس از ساخت "کم خطر" تماس یعنی نه در مجاورت نزدیک با کاخ سفید کارمند که تست مثبت است. او را به محل کار از خانه و پوشیدن ماسک "به طور مستمر" برای 14 روز. Fauci گفت: او ممکن است از رفتن به دفتر کار خود در موسسه ملی بهداشت که در آن او تنها یک وجود دارد. علاوه بر این او خواهد شد تست شده برای این ویروس هر روز.

Fauci گفت که اگر او به نام به کاخ سفید یا کنگره او را در حالی که گرفتن هر احتیاط. Fauci, هان و Redfield همه انتظار به شهادت در مجلس سنا coronavirus جلسه در هفته آینده. هان و Redfield خواهد بود شهادت از راه دور.

در ضمن هان در حال انجام یک "کامل قرنطینه" پس از آمدن در تماس با فردی که تست مثبت است. Redfield را "خود-قرنطینه" به مدت دو هفته پس از در معرض بودن به یک فرد در کاخ سفید که تست مثبت است.

این CDC توصیه می کند افرادی که به تازگی تماس نزدیک با فرد مبتلا covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus, قرنطینه به مدت 14 روز پس از آخرین قرار گرفتن در معرض. مردم در قرنطینه توصیه به درجه حرارت خود را دو بار در روز و سازمان دیده بان برای علائم covid-19 مانند تب و سرفه و تنگی نفس و یا دیگران است.

تبلیغات

Fauci, Redfield و هان همه اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار.

آن است که روشن نیست Fauci, Redfield و هان را به معرض. با اینحال در روز جمعه تایید شد که کتی میلر معاون رئیس جمهور مایک پنس مطبوعات, منشی, تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. سی ان ان گزارش می دهد که میلر است که اغلب در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسات.

تبلیغات

اخبار در مورد یک ملت را بالا کارشناسان بهداشت و درمان در قرنطینه است, در راه, یک استارک هشدار است که ما هنوز در وسط یک بیماری همه گیر و حتی به عنوان برخی از کشورهای وزن باز کردن دوباره. خطر این است که هنوز تمام نشده و ما باید با احتیاط ادامه دهید. یکشنبه, وجود دارد, 1.3 میلیون تایید موارد covid-19 در ایالات متحده و بیش از 79 ، 000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب