NAACP می خواهد Isp ها برای نگه داشتن دانش آموزان از رنگ متصل از طریق کل همه گیر


School buses sit parked in a lot at First Student Charter Bus Rental on July 14, 2020 in San Francisco, California.

اتوبوس مدرسه نشسته پارک شده در مقدار زیادی در اولین منشور دانشجویی اجاره اتوبوس در 14 ژوئیه سال 2020 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است.
عکس: جاستین سالیوان (گتی ایماژ)

امروز NAACP دفاع حقوقی و آموزشی صندوق (LDF) با صدور نامه ای به مدیران ارشد از 20 ارائه دهندگان خدمات اینترنت در ایالات متحده ترغیب آنها برای ارائه اینترنت به دانش آموزان از رنگ به صورت رایگان تا زمانی که آنها قادر به شرکت در کلاس های حضوری.

تبلیغات

“همه کودکان حق دارند به کیفیت آموزش عمومی. هنوز در میان بحث ملی در مورد بازگشت به مدرسه در طول COVID-19 همه گیر شده است وجود دارد کمی ملی توجه به این واقعیت است که تعداد بی شماری از دانش آموزان که اکثر آنان کودکان از رنگ ها رو قابل توجهی موانع آموزشی به دلیل دسترسی محدود به اینترنت و تکنولوژی” گفت: Sherrilyn Ifill, LDF رئیس جمهور و مدیر-مشاور در آزادی مطبوعات.

تبلیغات

بسیاری از شرکت های مخابراتی در FCC را حفظ آمریکایی ها متصل تعهد در شروع این بیماری همه گیر است که در آن آنها چشم پوشی هزینه های داده های کلاه و ارائه کمک در راه های دیگر به مشتریان مطمئن شوید که اینترنت و خدمات تلفن همراه شد نه قطع شده است. اما حتی اگر covid-19 همه گیر ماهواره در بسیاری از ایالت ها و در نتیجه نیاز به بسیاری از دانش آموزان به شرکت در کلاس از آن دسته از شرکت هایی که به عقب رفته و به کسب و کار به عنوان معمول است.

با توجه به LDF 54 درصد از Latinx پهنای باند کاربران و 36 درصد از کاربران گزارش نگرانی در مورد توانایی خود را برای پرداخت صورتحساب بیش از چند ماه آینده در مقایسه با تنها 21 درصد از سفید کاربران است. با توجه به یک اتحاد برای عالی آموزش و پرورش گزارش ذکر شده در این نامه 16.9 میلیون دانش آموز هنوز فاقد خانه دسترسی به اینترنت و “[t]شلنگ دانش آموزان و خانواده ها در حال اکثریت مردم از رنگ است.”

“از خانواده ها بدون دسترسی به 34 درصد بومی آمریکایی یا بومی آلاسکا که 2 درصد از جمعیت ایالات متحده; 31% سیاه و سفید هستند که 13 درصد از جمعیت; 12 درصد آسیایی آمریکایی که 6 درصد از جمعیت; و 31 درصد در حال Latinx که 19 درصد از جمعیت. در مقابل فقط 21 درصد از سفید خانوارهای فاقد دسترسی به اینترنت هر چند آنها شامل بیش از 76 درصد از جمعیت ایالات متحده به طور کلی.”

باید این دانش آموزان از کسانی که unserved و جوامع محروم از دست دادن دسترسی به اینترنت آنها را نمی خواهد بود قادر به حضور در مدرسه و سقوط آکادمیک پشت همسالان خود.

به طور خاص, LDF درخواست مربوطه: برای ارائه اینترنت رایگان به خانواده ها با کودکان در سن مدرسه (به طور کلی نمرات K-12) برای 2020-21 سال تحصیلی; سرمایه گذاری در مناطقی که فاقد انتقادی اینترنت زیرساخت ها; ارائه نقاط رایگان; و کار به شدت به مطمئن شوید که تمام خانواده ها با کودکان در سن مدرسه هستند و آگاهی از مراحل مصرف آنها برای حفظ خانواده خود را متصل می شود.

تبلیغات

در آن نامه LDF اشاره چگونه Isp ها باید “به تازگی صحبت کردن در برابر نژاد پرستی و نابرابری” اما “اقدام قاطع” مورد نیاز است بیش از کلمات است. چالشهای بسیاری وجود دارد برای رفع نیازهای فناورانه از هر دانش آموز در ایالات متحده, اما این چیزی نیست که مدارس می توانید به تنهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>