صبح روز بعد از: Texas Instruments باعث می شود آن را سخت تر به تقلب در آن ماشین حساب

Texas Instruments نموداری ماشین حساب های چسبیده به مدرسه زندگی می کند با وجود همه ما حمل در

توسط DOSTEMANSALAM در 5 خرداد 1399
Texas Instruments
Texas Instruments

نموداری ماشین حساب های چسبیده به مدرسه زندگی می کند با وجود همه ما حمل در اطراف گوشی های هوشمند است که چندین قدر قدرتمند تر است. (اجازه دهید حتی به wearables.)

در تلاش برای کاهش تقلب در امتحان, تنظیمات, Texas Instruments است کشیدن پشتیبانی برای مونتاژ و C-برنامه های مبتنی بر. اگر شما نصب آخرین آپدیت که آن نوع از برنامه ها کار نمی کند و شما نمی قادر خواهد بود به رول پشت دستگاه.

در حالی که این می تواند لطفا معلمان نگران است که دانش آموزان را با استفاده از برنامه های خود را در ماشین حساب برای تقلب در امتحانات علاقه مندان هستند جای تعجب نیست دیوانه. آن را کاهش می دهد و کنترل برنامه نویسان باید بیش از خود برنامه های ماشین حساب. آن را نیز ممکن است اثر مورد نظر.

در حال حاضر برخی از راههایی را برای دور زدن این ماشین حساب' حالت آزمون — به روز رسانی ممکن است بلوک 'اتفاقی' متقلب اما مشخص نیست ، چقدر شما نیاز دارید که کلاس ؟

— Mat

سامسونگ توجه داشته باشید کهکشان 20 نشت اشاره در S20 فوق العاده و غول پیکر در ابعاد

حتی پایه توجه داشته باشید 20 مارس بود ،

Note 20 render
OnLeaks و Pigtou

توجه داشته باشید کهکشان خانواده تمایل به قرض گرفتن چند نشانه از سری S است که قبل از آن اما این نشانه ها ممکن است بیشتر آشکار بیش از حد معمول این سال است. نشت بر اساس کدها برای توجه داشته باشید کهکشان 20 و تبصره 20+ نشان می دهد که صفحه نمایش بزرگ هستند و منظور از روز معمول برای توجه داشته باشید دستگاه های. توجه داشته باشید 20+ را گزارش کرده اند یک 6.9 اینچ صفحه نمایش مانند S20 فوق العاده در حالی که حتی 'منظم' تبصره 20 را به رخ کشیدن 6.7 اینچ صفحه نمایش. این امر می تواند یک پرش بزرگ از نسبتا ریزه اندام 6.3 اینچی Note 10 سال گذشته است. ادامه خواندن است.


دو نفر از اپل سابق HomePod طراحان دبستان یک "انقلابی" بلندگو

این شامل معمار یکی از HomePod ویژگی های کلیدی.

HomePod
Engadget

وجود دارد هیچ کمبود هوشمند بلندگو, گزینه, اما در اینجا یکی دیگر از چلنجر (challenger). بار مالی منابع می گویند که سابق اپل طراحی افسانه کریستوفر استرینگر (که مشغول به کار در HomePod اپل و آیفون) و مهندس افروز خانواده (که به شدت درگیر در فضایی سیستم صوتی روی هوشمند اپل بلندگو) با استفاده از راه اندازی خود را Syng به منظور توسعه یک "انقلابی" سیستم بلندگو که مقابله با هر دو HomePod و همچنین Sonos' صفحه اصلی دستگاه های صوتی — و بقیه.

آینده خود را همراه بلندگو خواهد گزارش با استفاده از ترکیبی از Stringer طراحی و خانواده های صوتی و مهندسی برای تولید "همهجانبه [صوتی] رندر" با صدای "غیر قابل تشخیص از واقعیت" با توجه به سرمایه گذاری بشه.

همراه اول سخنران قرار است در سه ماهه چهارم سال با توجه به FTاما مشخص نیست چگونه این بیماری همه گیر را تحت تاثیر قرار دهد که جدول زمانی. ادامه خواندن است.

هک NES قدرت دستکش کنترل مصنوعی مدولار با انگشت در انسان

آن را بیشتر هنری شکوفا از ابزار.

Power Glove
YouTube

نگاه مادر بدون کامپیوتر (با نام مستعار سام نبرد) تا به هک یک NES قدرت دستکش به یک ژست کنترل خود را مصنوعی مدولار راه اندازی. همه او را به انجام است خم شدن انگشتان دست خود را به تنظیم قطع فیلتر, قیر, عرض پالس و حجم. بله نتیجه این است که فقط به عنوان عجیب و غریب و زیبا آن را به عنوان برای تلفن های موبایل — نبرد فقط به لول خوردن انگشتان دست خود را برای اضافه کردن اضافی شکوفا به الکترونیکی لحن. او رفته بیشتر ساخت یک animatronic دست است که طول می کشد ورودی از مصنوعی برای کنترل دستکش, که به نوبه خود کنترل مصنوعی. این یک حلقه بازخورد با یک ربات دست. بررسی کنید که چگونه آن را برای تلفن های موبایل در اینجا.

حمایت محتوای پشته, تجارت,

صرفه جویی بزرگ در این ابزارها قبل از روز یادبود

Stack Commerce

اسرائیل محدود COVID-19 ردیابی تلفن به موارد خاص'

آن را به استفاده کمتر سرزده اقدامات ،

اسرائیل اصلی برنامه برای پیگیری تلفن های همراه از کسانی که قرارداد COVID-19 نمی خواهد خیلی دور. در این کشور دولت را محدود کرده است استفاده از شین بت سازمان امنیت تلفن نظارت به "خاص و موارد خاص" که در آن مقامات نمی تواند تعیین یک فرد آلوده و محل استفاده از "روش های دیگر است." دولت ممکن است بررسی استفاده از ردیابی اگر وجود دارد افزایش در موارد.

مقامات در ابتدا می خواستم برای ردیابی محل از تقریبا هر فرد آلوده با تکنولوژی در اصل در نظر گرفته شده برای مبارزه با تروریسم است. طرفداران حفظ حریم خصوصی به سرعت اعتراض هر چند و اسرائیل مجلس قرار داده و توقف آن پس از تعیین که اشکالاتی بر مزایای. در همان زمان کشور شده است کاهش مستند اقدامات به عنوان تعدادی از coronavirus موارد فروکش. ادامه خواندن است.

فرمول E مسابقه صلاحیت برای استفاده از esports رینگر در یک مسابقه مجازی

حرفه ای سیم مسابقه لورنز Hoerzing مخفیانه به رقابت پرداختند در جای خود.

Formula E
فرمول E

فرمول E آئودی راننده دانیل Abt شده است رد صلاحیت از esports نژاد و جریمه €10 ، 000 برای استفاده از رینگر خود را در محل. رقبای مشکوک شد و پس از او واجد شرایط در جایگاه دوم و در ادامه به سوم در فرمول E نژاد در صفحه اصلی چالش با وجود داشتن هرگز به پایان رسید و بالاتر از 15 قبل از. معلوم شد که حرفه ای e-sim مسابقه لورنز Hoerzing بود در چرخ.

شما ممکن است به یاد می آورد که چندین اخیر آنلاین نژادها مانند لومان باید قوانین برای جلوگیری از esports ringers در نظر گرفتن تمام جوایز. این باید چرا. ادامه خواندن است.

اما بیشتر وجود دارد...

ستاره شناسان نقطه عجیب و غریب برای اولین بار-از-آن-نوع سیارک در نزدیکی مشتری

آخرین iOS فرار از زندان ترک تقریبا هر آیفون

پس از ریاضی: برخی از خبر خوب برای تغییر

در این مقاله: themorningafter خبرنامه دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب