صبح روز بعد از: SpaceX در حال حاضر با تمرکز بر آن کشتی فضایی

لورن الیوت via Getty Images SpaceX خدمه اژدها قرار داده و مردم را به مدار هفته گذشته و در حا

توسط DOSTEMANSALAM در 19 خرداد 1399
The Morning After
لورن الیوت via Getty Images

SpaceX خدمه اژدها قرار داده و مردم را به مدار هفته گذشته و در حال حاضر این شرکت به نظر می رسد با تمرکز توجه بر روی آن چیز بزرگ بعدی: کشتی فضایی.

که به معنای شرکت کردم-به موشک قابل استفاده در موقعیت های مختلف (فضای گردشگری و یا دیگر-فاصله سفر) به عنوان به خوبی به عنوان متشکل از سخت افزار قابل استفاده مجدد برای سرعت بخشیدن به چرخش و پرواز فرکانس -- و به طور طبیعی هزینه کمی کمتر است.

در یک ایمیل به دست آمده توسط CNBC Elon Musk خواسته کارکنان برای درمان کشتی فضایی به عنوان "بالا SpaceX اولویت" هل دادن آنها را به "به طور چشمگیری و بلافاصله" سرعت پیشرفت در فوق سنگین موشک. در مورد تنها دیگر تمرکز هر چه می توانید "کاهش Dragon['s] بازگشت خطر" مشک گفت.

آینده SpaceX به نظر می رسد مرکز در موفقیت آن کشتی فضایی. سنای آمریکا حداقل علاقه مند به کمک کردن پروازهای فضایی خصوصی بخش.

-- Mat

برخی از آی فون 11 مدل نمایش رنگ سبز بعد از باز کردن قفل

این موضوع به نظر می رسد به تحت تاثیر قرار iOS 13.4 و 13.5 کاربران است.

The Morning After
Engadget

تعدادی از کاربران آیفون در حال دیدن یک عجیب با رنگ سبز در دستگاه های صفحه نمایش برای چند ثانیه بعد از باز کردن قفل دستگاه خود را و آن را هنوز مشخص نیست چه چیزی باعث این پدیده است. بر اساس شکایات ارسال شده بیش از آخر هفته بیشترین تاثیر دستگاه های آی فون 11, 11 Pro و 11 Pro Max. چند کاربران می گویند رنگ سبز تنها نشان می دهد تا زمانی که آنها را تیره و حالت شیفت شب در, و یا اگر آنها در یک اتاق تاریک.

تحت تاثیر قرار کاربران نیز گزارش داد که مسئله ظهور تا پس از iOS 13.4 بیرون آمد هر چند کسانی هستند که میرم تنها متوجه آن بعد از ارتقا به iOS 13.5. حداقل یک کاربر می گوید: سبز رنگ ناپدید شد پس از نصب iOS 13.5.5 که در حال حاضر در بتا پس از آن به دنبال بیشتر احتمال دارد که این یک مسئله نرم افزار. ادامه خواندن است.

بریتانیا ممکن است پرداخت رانندگان به جای احتراق اتومبیل با EVs

آن می تواند کمک به احیای یک بیماری همه گیر زده اقتصاد است.

The Morning After
حداکثر Mumby/نیلی/گتی ایماژ

بازار خودرو بریتانیا گرفته شده کبودی با توجه به COVID-19 مانند بسیاری از اروپا اما نخست وزیر بوریس جانسون ممکن است در شمارش وسایل نقلیه الکتریکی آن را به عقب. گزارش ها نشان می دهد که دولت بریتانیا در حال تهیه پیش نویس برنامه ای است که به رانندگان به £6,000 یا در مورد $7,627 اگر آنها ارز خود را به موتور احتراق خودرو به صورت EV. نخست وزیر خواهد بنا به گزارش این اعلام در جولای 6th به عنوان بخشی از یک گسترده تر برنامه ریزی برای کمک به اقتصاد بریتانیا بازیابی به عنوان مستند اقدامات سهولت.


مبادله انگیزه حتی ممکن است لازم برای تحقق اهداف بلند مدت است. انگلستان می خواهد به ممنوعیت فروش جدید احتراق اتومبیل ها در 2035 و که ممکن است به چالش کشیدن اگر وجود ندارد یک پر رونق EV بازار توسط آن نقطه است. موضوع دیگر این است که در حالی که شارژ زیرساخت در حال رشد است و روشن نیست که به اندازه کافی وجود دارد ایستگاه های (و یا به اندازه کافی آماده شبکه برق) برای رسیدگی به افزایش تقاضا است. همچنین با توجه به عدم اطمینان اقتصادی که در حال برنامه ریزی برای خرید یک ماشین جدید در تابستان امسال ؟ ادامه خواندن است.

بهترین هدیه برای grads زیر 50 دلار

آنها را به چیزی مفید و بدون شکستن بانک.

این کلاس فارغ التحصیل از سال 2020 ممکن است یک تجربه متفاوت برای سال دیگر اما این است که هیچ دلیلی برای جشن گرفتن تلاش های خود را -- حتی بدون شکستن بانک. ما وارد کرده اید همه چیز را در ما گراد راهنمای زیر 50 دلار بنابراین شما لازم نیست که به صیقلی کردن اینترنت برای ارائه است که متناسب با بودجه شما. ادامه خواندن است.

حمایت محتوای پشته, تجارت,

این انعطاف پذیر borescope آثار خود را با گوشی های هوشمند

Stack Commerce

شرکت اپل حق ثبت اختراع برای در نظر گرفتن گروه selfies در حالی که شما اجتماعی از راه دور

آن زمان برای 'مصنوعی گروه selfies'.

اپل در حال کار بر روی یک ویژگی برای حفظ گروه selfies یک چیزی فراتر از اجتماعی فاصله بار از COVID-19. این شرکت با برداشت یک ثبت اختراع برای اولین بار برای ثبت در جولای 2018 برای ایجاد یک "مصنوعی گروه selfie." شما می توانید دعوت از مردم برای عکاسی از خود در جلسه که در آن نرم افزار خواهد مردم محل به عنوان اگر آنها درست پشت سر شما. عکس می تواند شامل ثبت و یا حتی livestreamed ویدئوها و شرکت کنندگان می تواند به ویرایش عکس های خود را در جلو و مرکز. ادامه خواندن است.

اما بیشتر وجود دارد...

شجاع حریم خصوصی مرورگر 'اشتباه' اضافه شده لینک های وابسته به crypto آدرس ها

سنا لایحه ارائه مشوق های بیشتر برای پروازهای فضایی خصوصی

سنگاپور می خواهد هر ساکن به پوشیدن COVID-19 ردیابی دستگاه

آمازون گسترش 'بوته' پیش فصل به طور نامحدود به بهبود گیم پلی

در این مقاله: themorningafter خبرنامه دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن