صبح روز بعد از: الکسا جدید ‘کاهش’, آی فون, سیستم

Amazon Echo

Engadget

برای آنچه که احتمالا سبک ترین اخبار شما به عنوان خوانده شده امروز آمازون ویژگی های جدید برای الکسا تبدیل هر دستگاه متصل به دستگاه مخابره فیلم ناطق. در حالی که آنها در حال حاضر می تواند به راحتی ارسال پیام ها از یک دستگاه به دستگاه دیگر در حال حاضر شما می توانید بپرسید الکسا به “رها کردن در همه جا” و دریافت یک خط زنده به تمام دستگاه های خود را در خانه مفید برای پیدا کردن کسی که می خواهد آنچه در پیتزا خود را و یا کسی که برای بررسی یک بسته در درب جلو. فقط… همین حالا آن را فعال تصادف ؟

— ریچارد

محققان می گویند Oura حلقه می تواند پیش بینی COVID-19 علائم سه روز زود

با بیش از 90 درصد دقت و صحت.

Oura Ring

Engadget

محققان در ترکیب بیومتریک از Oura حلقه ها با AI مدل های پیش بینی برای تشخیص COVID-19 علائم تا سه روز زود با آنها ادعا می کنند بیش از 90 درصد دقت و صحت. آن را برای تلفن های موبایل بسیار باور نکردنی اما علم فقط در مورد پوشیدن یک بیت از تکنولوژی در انگشت خود را. این پروژه می پرسد شرکت کنندگان به آهنگ استرس, اضطراب, حافظه و دیگر روانی و شناختی بیومتریک در یک برنامه. این Oura حلقه جمع آوری داده های فیزیولوژیکی مانند درجه حرارت بدن قلب-ضربان استراحت ضربان قلب و تعداد تنفس و الگوهای خواب. آن را ترکیبی از همه از این با مدل های پیش بینی نشان می دهد کسانی که ممکن است این ویروس با سطح بالایی از دقت و صحت.

پلت فرم در حال حاضر در حال آزمایش توسط بیش از 600 حرفه ای بهداشت و درمان و اولین پاسخ دهندگان و راکفلر موسسه علوم اعصاب در حال کار با شرکای مانند توماس جفرسون دانشگاه و دانشگاه به مقیاس این آزمون شامل بیش از 10 ، 000 شرکت کنندگان است.
ادامه خواندن است.

معرفی Engadget را پدران و Grads Gift Guide

تمام چرخ دنده ها را به زندگی خود را آسان تر (و شاید بیشتر سرگرم کننده).

Gift Guide

Engadget

ما می دانیم که جشن های سخت هستند در حال حاضر — سخت به جلو و گاهی اوقات سخت برای لذت بردن از-اما ما نمی خواهید را فراموش کرده ام در مورد شگفت انگیز ما پدران و ما به همان اندازه عالی فارغ التحصیلان جدید. ما می خواهیم برای کمک به شما انجام این کار با ما هشت راهنمای کامل و مفید و سرگرم کننده هدیه برای پدران و grads.

ما توصیه های محصول اجرا از عملی اهل تفریح و بازی: ابزار برای کمک به فارغ التحصیلان جدید شروع خود را “بالغ” زندگی اسباب بازی است که می تواند به نوبه خود پدران’ حیاط به کباب پناهگاه و تعداد زیادی بیشتر. همچنین چون ما می دانیم که پول تنگ است در سراسر هیئت مدیره ما شامل ایده های هدیه زیر 50 دلار برای هر دو پدران و grads بنابراین شما می توانید خود را جشن می گیرند عزیزان در حالی که چسبیده به بودجه شما.
ادامه خواندن است.

Facebook کارکنان طرح مجازی اعتصاب’ بیش از پاسخ به تهمت پست

کارکنان عصبانی هستند در زوکربرگ تصمیم.

Facebook کارکنان خیلی ناراحت با مارک زوکربرگ تصمیم به هیچ اقدام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پست ها در شبکه های اجتماعی که آنها در حال شرکت در یک “مجازی اعتصاب” در اعتراض به شرکت.

Facebook کارگران بسیاری از آنها هنوز در حال کار از خانه در حال گرفتن روز کردن و خروج از پیام است که آنها “خارج از دفتر در اعتراض” به گزارش از نیویورک تایمز.

می آید پس از زوکربرگ اعلام کرد جمعه شب که مغلوب ساختن پیشی جستن پست که توییتر گفت: شکست قوانین خود را در مورد “تجلیل از خشونت” نمی نقض Facebook استانداردهای. Axios بعد گزارش داد که زوکربرگ گفته بود به مغلوب ساختن پیشی جستن در گوشی قبل از اعلام این تصمیم است. زوکربرگ اعلام کرد که یکشنبه شب که Facebook را 10 میلیون دلار کمک مالی به “گروه کار بر روی نژادی عدالت است.”
ادامه خواندن است.

حمایت محتوای پشته, تجارت,

باز کردن بیش از 1.5 میلیون آیکون و گرافیک فقط برای $50

Stack Commerce

سونی تاخیر پلی استیشن 5 بازی جریان

هیچ تجدید نظر تاریخ فقط رتبهدهی نشده است.

DualSense

سونی

قبلا سونی رسمی پلی استیشن حساب مشترک بیانیه ای در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش گفت: آن را محکوم کرد سیستمیک نژادپرستی و خشونت در برابر جامعه است.

این شرکت با تاخیر آن PS5 رویداد برنامه ریزی شده برای اواخر این هفته متوقف کردن برنامه های به اشتراک گذاری بیش از یک ساعت از پلی استیشن 5 بازی فیلم از هر دو بزرگ و کوچک studios. سایر بازی های شرکت هایی مثل EA و Activision به دنبال کت و شلوار لغو بازی اخیر نشان می دهد و حوادث.
ادامه خواندن است.

اما بیشتر وجود دارد…

دانشمندان جهان ‘از دست رفته از ماده” استفاده مرموز کیهانی انفجار

حدس من جدید شهری R ساعت هوشمند است که سه سال پشت

Bungie می خواهد نشان دهد شوم آینده از سرنوشت 2′ در ژوئن 9th,

T-Mobile ارائه می دهد 5G در تمام 50 ایالت و به رومینگ معامله

گرفتن سامسونگ 500GB T5 SSD 80 دلار در Best Buy

اپل دو برابر قیمت RAM ارتقاء بر پایه مک بوک Pro

سامسونگ دسترسی اشتراک طرح بسته های نرم افزاری یک کهکشان S20 با Microsoft 365

Apple releases iOS 13.5.1 به رفع عیب پشت شناخته شده فرار از زندان

چین سریع تلسکوپ خواهد شروع به جستجو برای بیگانگان در ماه سپتامبر

‘Hardspace: Shipbreaker’ یک پازل حل مثل

در این مقاله: themorningafter خبرنامه دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>