Nightdive نسخه جدید سیستم شوک' بازسازی نسخه ی نمایشی با سلاح های بازشدنی

Nightdive Studiosv Nightdive Studios' سیستم شوک بازسازی شده است در این نسخهها کار میکند کامل

توسط DOSTEMANSALAM در 8 خرداد 1399
System Shock
Nightdive Studiosv

Nightdive Studios' سیستم شوک بازسازی شده است در این نسخهها کار میکند کاملا در حالی که در حال حاضر که ما نمی شود شگفت زده اگر طرفداران احساس نگرانی در مورد آینده آن پس از Tencent در زمان بیش از سیستم شوک 3 توسعه است. این پروژه هنوز قطعا در راه در Nightdive اینکه: در واقع با توسعه و منتشر شده یک نسخه ی نمایشی از بازی با سلاح های بازشدنی برای اولین بار.

استودیو توضیح داد که این بازسازی به این بازی یک نگاه جدید و احساس می کنم اما که آن را حفظ داستان و سبک و گیم پلی اصلی cyberpunk اکشن-ماجراجویی عنوان. سیستم شوک است که در سال 2072 و حول محور یک هکر که داستان آغاز می شود زمانی که آنها گرفتار شده بودند در تلاش برای دسترسی به فایل های در مورد یک ایستگاه فضایی است. این در اصل منتشر شد در سال 1994 برای PC و الهام جدیدتر بازی های محبوب مثل Deus Ex و بایوشاک.

هنگامی که آن را تایید کرد که چینی کنگلومرا Tencent که قرار بود برای گرفتن " سیستم شوک حق رای دادن رو به جلو" و مصرف بیش از ورود سوم توسعه Nightdive روشن است که آن را تنها به دست آورد حقوق به دنباله. طرفداران می توانید نسخه ی نمایشی جدید از یاجوج و بخار و یا تماشای Nightdive تصویری از آن را با توسعه دهنده تفسیر زیر است.

در این مقاله: سیستم های شوک, اخبار بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب