مایکروسافت فروشگاه فروش Zunes و یا هر آنچه که در آسمان در حال حاضر

پاره کردن فروشگاه مایکروسافت [2009-2020]عکس: جورج پیمنتل / گتیاز صمیم قلب معشوق ما جمع شده بودند به سوگواری از

توسط DOSTEMANSALAM در 6 تیر 1399
RIP The Microsoft Store [2009-2020]
پاره کردن فروشگاه مایکروسافت [2009-2020]
عکس: جورج پیمنتل / گتی

از صمیم قلب معشوق ما جمع شده بودند به سوگواری از دست دادن و جشن گرفتن حافظه از تمام 82 مایکروسافت مکان های خرده فروشی. آنها ناتوان شد به عنوان یک نتیجه از عوارض ناشی از این زمان بیماری همه گیر کوروناویروس در اواسط ماه مارس; پدر و مادر خود شرکت مایکروسافت تصمیم گرفتند به بیمار از فروشگاه های حمایت از زندگی امروز است.

تبلیغات

Born in Scottsdale, Arizona در اکتبر 22, 2009 در میان بی پروا jubilance از Ashley Tisdale کنسرت (ظاهرا) به فروشگاه مایکروسافت صرف آن زندگی حسرت برای رسیدن به slickness و در همه جا از آن مهتر پسر عموی فروشگاه اپل. من شخصا نمی توانم تایید برای چگونه یک پشته تا در برابر دیگر که من هرگز پا در داخل یک فروشگاه مایکروسافت اما به من گفتند که آنها تا به حال کارکنان پشتیبانی فنی دستگاه را امتحان کنید و کنسول های بازی را به بازی. بیشتر, من به یاد داشته باشید مردم معترض در خارج از آن گل سرسبد 5th Avenue مکانی در نیویورک است.

به عنوان مفهوم "خرید" در "فروشگاه" شد anathema به طور فزاینده ای covid-مخالف در مکان های مایکروسافت در فروشگاه بودند توقیف و حدود 2000 نفر از همکاران بودند مجددا اخذ سمت از راه دور خدمات به مشتریان است. یک سخنگوی شرکت گفت CNBC که "تمام کارکنان مایکروسافت این فرصت را به اقامت" هر چند که مشخص نیست در چه ظرفیت.

تبلیغات

به عنوان اگر به نمک روی زخم باز از فروشگاه' غیبت مایکروسافت قیمت سهام به سختی نقل مکان کرد و پس از اخبار از تعطیلی شد به اطلاع عموم. حتی اگر آن را برای صرفا مالی دلایل اپتیک عاقلانه مایکروسافت در حال آمدن است جلوتر از اپل که در حال حاضر بسته شده بازگشایی شد و سپس دوباره بسته ده ها تن از فروشگاه های خود را در پاسخ به همه گیر.

استور مایکروسافت است که جان سالم به در آن دیجیتال همتای و شرکت 1-800 پشتیبانی فنی تدریس خصوصی در خانه. ما شما را تشویق به ترک خود خاطراتی از رفتگان زیر.

G/O رسانه ها ممکن است یک کمیسیون


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب