'تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم' به وحشیانه آن را به عنوان شجاعانه

می گویند که من بوده ام به دنبال به جلو به بازی The Last of Us قسمت دوم کتمان حقیقت است.The Last of Us

توسط DOSTEMANSALAM در 23 خرداد 1399

می گویند که من بوده ام به دنبال به جلو به بازی The Last of Us قسمت دوم کتمان حقیقت است.

The Last of Us است که مورد علاقه من بازی ویدئویی در دهه گذشته. این یک عاطفی طاقت فرسا گریم خشونت آمیز بازحمت حرکت کردن اما این ناامیدی است که ارزش پایدار را تجربه زیبا, شکسته, پس از همه گیر جهان و پیوند میان آن به همان اندازه شکسته بازماندگان Ellie و Joel.

اوایل تریلر, نظر, از, مدیر, Neil Druckmann و گسترده پیش نمایش پاییز گذشته تایید کرد که The Last of Us قسمت دوم خواهد بود بزرگتر و خشن تر و خسته کننده تر از آنچه در قبل آمد.

Naughty Dog ثابت کرده است خود را به یک توسعه دهنده است که سزاوار به نفع شک و من تا به حال چند نگرانی که آخرین ما قسمت دوم را موفق در سطح فنی. همانطور که انتظار می رود آن را به نظر می رسد فوق العاده برای نشان دادن که چقدر ما آمده ایم از PS3 اصلی است. گیم پلی است هموار شده است و پس از بهبود در بسیاری از جهات به عنوان به خوبی.

اما آنچه که من واقعا در مورد مراقبت است Ellie و Joel. The Last of Us به پایان رسید با ابهام اما با این وجود ارائه یک نتیجه خیره کننده به ظریف و لایه داستان. Druckmann گفت که توسعه دهنده سگ شیطان را ندارد تصمیم به ادامه این داستان به آرامی اما پس از هفت سال انتظار فصل بعدی در Ellie و Joel داستان واقعا نیاز به ارائه.

یک کلمه در مورد اخلال گران

به عنوان با بسیاری از مشخصات بالا بازی های ویدئویی راه اندازی, کالا, توافق به تحریم به عنوان یک نیاز به دسترسی سریع به آخرین از ما, قسمت دوم قبل از ژوئن 19th راه اندازی.

این embargoes آمده با قوانین در این مورد سونی قرار دادن محدودیت های قابل توجهی در آن نقاط طرح و بخش های از این بازی داوران می تواند به بحث در مورد. این مقاله را پوشش می دهد تنها داستان در شرایط گسترده و شامل نمی شود قابل طرح اخلال گران.

که گفت:, اگر شما می خواهید برای رفتن در به طور کامل تازه شما احتمالا بهترین خاموش در انتظار یک هفته دیگر و فقط بازی این بازی در روز راه اندازی.

با توجه به بسیاری از نشت های شناور در سراسر اینترنت ما همچنین خاموش کردن نظرات این مقاله, پس از آن باقی می ماند spoiler-رایگان.

سونی / Naughty Dog
تصویر های اعتباری: Sony / Naughty Dog

تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم آغاز می شود با معرفی شما به شهر جکسون ایالت وایومینگ که خود کفا حل و فصل است که در تلاش برای ساختن یک زندگی بهتر. آن را به حال شده است در 25 سال پس از یک بیماری همه گیر ایجاد انبوهی از آلوده انسان زنده مانند انسان منتظر خود را به پاره کردن گلو ، (و انبوهی از اندازه خطرناک بازماندگان انسان.) Joel و Ellie وارد جکسون در پایان آخرین بازی پس از یک سفر متقابل کشور به کشف این که آیا Ellie ایمنی به عفونت می تواند کمک به نجات بشریت-و بخش اول را نشان می دهد یک روز معمولی در Ellie زندگی چهار سال بعد.

این مقدمه را دوباره معرفی بازیکن به Ellie و اجازه می دهد تا شما را به می دانم که او همدم / دوست دختر / این پیچیده, دینا. این هم مقدمه ای بر مبانی گیم پلی -- و آن را به درک چگونه متفاوت Ellie دستگیره در مقایسه با Joel در بازی اصلی است. او زیرک تر و چالاک که حس می کند از آنجا که او یک چوب نازک 19 سال و نه قوی اما حجیم 50-چیزی ،

تغییرات اصلی در حال Ellie توانایی پرش به وضع مستعد خزیدن و طفره رفتن. او مجبور نیست این حیوان غوغا نیروی که جوئل اما ترکیب dodges با کاهش در دشمنان موثر است, مبارزه, تکنیک برای مصرف انسان و یا آلوده one-on-one. رفتن مستعد در ضمن اجازه می دهد تا Ellie پنهان در زیر وسایل نقلیه و یا در چمن و یا خزیدن از طریق فضاهای باریک. پریدن نسبتا واضح است اما بسیار مفید می آید زمانی که تراورس عظیم شهر خراب سازه شما روبرو می شوند.

Gunplay تا حد زیادی بدون تغییر از نسخه اصلی بازی -- گلوله و سایر مهمات کمیاب هستند به خصوص زمانی که شما در بازی سخت تر سطح دشواری. شما نیاز به هر تعداد شات و همچنین آماده به بداهه نوازی با مخفیکاری و مبارزه با غوغا هنگامی که شما اجرا کم است. شما می توانید سعی کنید به دزدکی حرکت کردن گذشته عصری دشمنان به طور کامل, اما آن را به یک مقدار زیادی سخت تر به ماندن در خفا این زمان ، دشمنان انسان هستند به مراتب بهتر در ردیابی محل سکونت خود را -- و برخی از آنها بحث حمله سگ است که می تواند خود را دنبال عطر و باعث ویران کردن اگر آنها کشف موقعیت خود را.

سونی / Naughty Dog

خوشبختانه بسیاری از ارتقاء سیستم شده اند به طور قابل توجهی افزایش یافته است و همچنین. همانطور که در اول بازی شما می توانید انواع سلاح ها مانند کوکتل مولوتف و بمب; شما همچنین می خواهید پیدا کردن "آموزش راهنما" است که باز کردن بیشتر مهارت های الی. اما درخت مهارت بسیار پیچیده تر از بازی اول است. وجود دارد در مجموع از پنج مهارت های مختلف و مسیرهای پوشش دسته ها مانند بقا خفا و یا مواد منفجره هر کدام با پنج ویژگی به روز رسانی. بقا به عنوان مثال اجازه می دهد تا برای سریع تر کیت های بهداشتی تهیه و افزایش سلامت کلی در حالی که مواد منفجره به شما اجازه می دهد کرافت فلش انفجاری و یا خود را بهبود کوکتل مولوتف. وجود ندارد به اندازه کافی منابع در جهان به حداکثر هر درخت مهارت در یک playthrough بنابراین شما باید برای تصمیم گیری آنچه شما ارزش بیشتر به عنوان شما بروید.

نیز وجود دارد که بیشتر موارد به سادگی از همیشه قبل از -- علاوه بر بازگشت ابزار مانند کوکتل مولوتف و بهداشتی کیت های شیطان سگ اضافه شده گزینه های فوق انفجاری فلش و یک صدا خفه کن به Ellie آرسنال. شما باید برای باز کردن این برای اولین بار از طریق درخت مهارت های سیستم و پس از آن شما می توانید به سادگی آنها را با منابع شما در پیدا کردن در سراسر جهان است. آنها گسترش راه های مختلف شما می توانید مقابله با هر وضعیت داده شده -- یکی از مورد علاقه من حرکت است ساخت یک سفر معدن و برگشتاندن یک گروه ترکان و مغولان از آلوده بدون فکر به عذاب خود را. شما همچنین می توانید مهارت های اساسی فلش برای تعظیم خود را که واقعا می آید در دستی زمانی که دیگر مهمات کمیاب است. همانطور که در اولین بازی وجود دارد همپوشانی در گر چه هنر دستور بنابراین شما نیاز به تصمیم گیری بین یک صدا خفه کن یا کیت های بهداشتی به شما کمک کند از طریق یک روبرو می شوند.

The Last of Us Part II review
سونی / Naughty Dog

شما در حال رفتن به نیاز به استفاده از همه چیز شما می توانید بیش از حد چرا که این بازی می تواند بسیار دشوار است. من بازی سوم از پنج سطح دشواری متوسط و نمی باید بیش از حد دشوار است ، اما من پس از شروع به بازی در "سخت" و آن را به طور قابل توجهی تغییر بازی -- لوازم فوق العاده کمیاب و شده اند وجود دارد بسیاری از بار من پیدا کردم خودم را با یک یا دو گلوله و بدون سلاح های دیگر. و من هیچ دولا دولا راه رفتن; من ضرب و شتم و زمان آخرین از ما در شرایط فوق العاده دشوار مبتنی حالت هر چند که پس از بازی از طریق سطوح پایین تر چند بار.

Naughty Dog می کند و اجازه می دهد تا شما را به نیشگون گرفتن و کشیدن فرد تنظیمات مشکل برای مبارزه با نهان منابع و غیره بنابراین اگر دوست دارید یک چالش است اما می خواهم بیشتر مهمات شما می توانید مجموعه ای از "منابع" به یک سطح ساده تر. این بخشی از گسترده دسترسی به تلاش قرار داده و به این بازی است که یک چیز بسیار خوب است. بازیکنان که فقط می خواهم به تجربه داستان می توانید سعی کنید "بسیار روشن" دشواری و شما می توانید تنظیم سطح دشواری شما بعد از شروع بازی اگر شما احساس می کنید مانند شما در بیش از سر خود را. در ضمن واقعا مجنون می توانید سعی کنید پایه حالت و چند "permadeath" گزینه های آینده در به روز رسانی های آینده.

تصویری تعمیرات اساسی Naughty Dog را به بازی است که تقریبا به عنوان نمایشی به عنوان بهبود گیم پلی. تاریخ و زمان آخرین از ما بود و میر در آن زمان, اما در سال 2020 خود PS3 ریشه شروع به نشان دادن کمی بیشتر حتی زمانی که بازی remastered نسخه برای PS4. درختان نمی نگاه واقع بینانه به عنوان مثال و چرخاندن دوربین به دیدن چهره NPCs می توانید نشان می دهد برخی خیلی مرده چشم عبارات. در بخش دومکه نه در مورد همه. همه چیز -- از چهره های لباس و مو به جزئیات پیچیده از نشانه های پوسیدگی ساختمان و با شکوه بیش از حد رشد جنگلهای واشنگتن -- به نظر می رسد شگفت انگیز است. محیط های مشابه زیبا: Naughty Dog خاص استعداد برای ساخت یک, وحشیانه, جهان شکسته شبیه یک دنیا ارزش زندگی است.

سونی / Naughty Dog

بخش دوم نیز از ویژگی های بسیار محیط های بزرگتر و متنوع تر از گیم پلی اصلی. محدوده تاریخ و زمان آخرین از ما بود -- شهرستانها مانند پیتسبورگ به نظر می رسید برای همیشه رفتن. اما برخورد فرد با گروه دشمنان خیلی دردار. این مناطق می تواند اما به طور کلی شما می خواهم روشن منطقه و حرکت در بخش دیگری بدون اینکه قادر به حرکت به عقب. در بخش دومهر چند, شما باید مقدار باور نکردنی از فضا برای کار با زمانی که اعزام غربت گروه از شکارچیان و یا آلوده که به معنی وجود دارد بی حد و حصر راه به در هر وضعیت. و شما نیاز به مطلقا در آن فضا زیرا دشمنان بسیار دقیق تر از قبل بهتر قادر به ردیابی شما پهلو به شما و شما در پیدا کردن زمانی که شما در خفا. آن را به طور قابل توجهی سخت تر از قبل برای پنهان ماندن و از بین بردن یک و نیم دوجین شکارچیان -- یک اشتباه و شما خال خال و مشکل جدی حتی با توانایی خزیدن را از طریق چمن و یا پنهان در زیر ماشین.

این بازی است که هنوز هم نسبتا خطی اما بسیار وجود دارد راه های بیشتری برای دریافت از طریق یک وضعیت داده شده است. و از اکتشاف نظر وجود دارد تن به دیدن که شما می توانید از دست اگر شما فقط به ماندن متمرکز در حرکت رو به جلو. که اکتشاف کلیدی است برای پیدا کردن آیتم هایی که به شما کمک کند برای زنده ماندن و همچنین به عنوان اضافه کردن داستان ضربه و زمینه برای جهان است. حتی وجود دارد یک شبه باز جهان بخش در مرکز شهر سیاتل که در آن شما پیدا کردن سرنخ است که اشاره به مکان های مختلف شما می توانید اکتشاف. بسیاری از آنها کاملا اختیاری است, اما آنها سرگرم کننده برای پیدا کردن و آن را به جای طراوت به آنها را در هر منظور من را انتخاب کرد. دیگر curveballs مانند انفجار دور در انسان و آلوده از پشت یک کامیون کاوش شهر با قایق و یا حتی فقط strumming گیتار اضافه شده برخی خوش آمدید تنوع در گیم پلی بازی.

سونی / Naughty Dog
تصویر های اعتباری: Sony / Naughty Dog

همانطور که انتظار می رود Naughty Dog قرار دادن با هم یک صيقلي بازی است که باعث بهبود در اصل در تعدادی از راه های -- اما در مورد داستان ؟ آیا قسمت دوم توجیه رفتن به خوبی با این شخصیت ها و این دنیا ؟ تاریخ و زمان آخرین از ما باقی می ماند یکی از قطعه های مورد علاقه من از رسانه ها و واکنش من به عاقبت به ترتيب برابر با قطعات بیم و هراس و هیجان است. Naughty Dog سابقه در نهایت ساخته شده من کامل بر روی مؤمن و بخش دوم اجازه نداد مرا در حداقل حتی اگر آن را برانگيخته یک احساس کاملا متفاوت به اصلی.

یکی از قابل توجه راه است که احساس منتقل شده است که از طریق موسیقی است. برنده جایزه اسکار, آهنگساز, Gustavo Santaolalla امتیاز برای اولین بازی یک شاهکار است. وجود دارد مقدار زیادی از لحظات بود که در آن موسیقی صرفا برای محیط اما نیز وجود دارد یک تعداد از به یاد ماندنی ساخته که بسیاری از طرفداران را به عنوان یک بخش حیاتی از چه ساخته شده تاریخ و زمان آخرین از ما کار می کنند. در بخش دوماما Santaolalla موسیقی است به مراتب بیشتر انجام نگرفته و نگران کننده و یا غایب در دسترس نباشد. اولین بازی تا به حال چندین مسائلی است که کمک به تعریف بازی اما بسیار کوچک است که به عنوان ساده این زمان.

از یک روایت نظر بخش دوم به مراتب پیچیده تر و بلند پروازانه تر از اصلی که نسبتا خطی داستان. عاقبت باعث استفاده موثر از فلش بک و برخی از تغییرات چشمگیر از چشم انداز. نتیجه نهایی این است که یک داستان است که غواصی به عمق چرخه خشونت نشان می دهد که چگونه همیشه وجود دارد کسی دیگری در انتهای دیگر از تفنگ خود را بدون توجه به چگونه صالح شما ممکن است احساس.

مگر اینکه شما اجتناب از هر جزئیات در مورد قسمت دوم Naughty Dog منتشر کرده است, شما می دانید که داستان اساسی شامل Ellie به دنبال انتقام پس از او نسبتا آرام زندگی خرد است-و در طول آن تلاش من تقریبا همیشه احساس در توجیه اعمال و به ندرت به فکر کردن در مورد کسانی که در انتهای دیگر از من انتقام. اما مانند یک معتاد و Ellie می شود بیشتر و بیشتر وسواس به نقطه ای که آن را خدشه دار همه چیز او در زندگی است. به عنوان اولین بازی آن را اصلی ترین داستان اما راه آن آشکار است استادانه و شیطان سگ طول می کشد استفاده کامل از این بازی متوسط به سادگی برخی از واقعا تکان دهنده و لحظات به یاد ماندنی.

سونی / Naughty Dog

تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت دوم نشان می دهد چه سگ شیطان که از اولین DLC بازی پشت سر گذاشت و به عنوان Uncharted: Lost Legacy. دومی بازی بود به DLC که گسترش به یک بازی کامل شامل کنار شخصیت های اصلی بازی Uncharted بازی در حالی که در پشت سمت چپ کمتر متمرکز بر مبارزه و بیشتر در اکتشاف و داستان سرایی برای شکستن مداوم تاریکی که جهان از گذشته ما است.

بخش دوم با استفاده از فلش بک به پر کردن Ellie و Joel رابطه پس از پایان بازی اول و این هر دو بسیار عالی روایت ابزار و بسیار مورد نیاز کمی از خرابی است که بر فراز و نشیب این دو طریق بوده است. در یک unrelentingly بازی ترسناک و من نگه داشتن به آینده را به یکی از خاص flashback که به سادگی شاد در راه است که بی بدیل در جهان از گذشته ما است. یکی دیگر از فلاش بک بعد از آن در بازی مقابل چنین پدر و دختر عشق و کسانی که دو طرف سکه را نشان می دهد همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد چگونه Ellie احساس می کند در مورد جوئل.

شاید من تنها شکایت اصلی این است که داستان کمی outstays خود خوش آمدید. بازی با سنجش زمان در 25-به همراه ساعت در playthrough و چند بار به سمت پایان من برای آن آماده را به پایان برساند تنها به ملاقات با گسترده تر ماموریت. آن را تقریبا احساس می کند مانند دو بازی در یک, و من پیدا کردم خودم را در اضطراب قرار دادن یک داستان موضوع که در حال حاضر در مکث در حالی که بازی را از طریق دیگری. البته من کشت و زرع را از طریق بازی در یک سرعت سریع به آن را در زمان پایان این نقد و بررسی; من ممکن است احساس متفاوتی اگر من به آن زمان کمی بیشتر برای نفس کشیدن. .

خبر خوب این است که نتیجه نهایی به این پر پیچ و ماجراجویی است که بسیار بهتر است -- هنگامی که من به پایان بازی تنها برخی از قطعات کوچک از داستان احساس می زاید. بله چیزهایی که می توانست سخت تر اما من فکر نمی کنم هر بخش از بازی احساس خارج از محل و یا مانند آن را باید حذف شده اند. آن همه چیز در خدمت یک کل است که شما به سادگی باید به پایان برسد تا به طور کامل درک.

سونی / Naughty Dog
تصویر های اعتباری: Sony / Naughty Dog

آن زمان من نزدیک به یک هفته به شروع به نوشتن این مقاله پس از اتمام آخرین از ما, قسمت دوم. آن را از لحاظ فنی استثنایی اما تعدادی از داستان ضربه و گیم پلی انتخاب در ابتدا در سمت چپ من گیج و سرد است. به عنوان اولین بازی چیزی از این تلخ لزوما "پاپ" در همان راه ناشناخته بازی است. غیر قابل انکار است احساس غم و اندوه و از دست دادن نفوذ قسمت دومهمراه با برخی از تکان دهنده وحشیانه و خشونت آمیز لحظات و من آن را در زمان زمان طولانی برای کشف کردن که چگونه من احساس کردم که در مورد.

اما هنگامی که من تا به حال پردازش این همه تا آنجا ایستاده بود: لحظات تنش شدید, لحظات ساخته شده است که من فریاد زدن در شوک و تعجب, فکری, درام و حتی غیر منتظره شادی در میان واقعیت تلخ Ellie جهان است. چه سگ شیطان قرار می دهد این شخصیت طریق است که اغلب سخت به تجربه و در صورتی که این آخرین نگاه ما از آنها این تلخ و شیرین خداحافظی. اما این باعث نمی شود که این سفر هیچ کمتر قدرتمند و یا هر کمتر ارزش مصرف است.

در این مقاله: PS4, Naughty Dog, The Last of Us The Last of Us قسمت دوم, جوئل, Ellie, سونی, پلی استیشن 4, نقد و بررسی بازی,
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب