تمشک پی 4 در حال حاضر همراه با تا 8GB RAM

Raspberry Pi بنیاد تمشک پی است که همیشه به دنبال راه هایی برای ایجاد مدل های آن بزرگتر و بهت

توسط DOSTEMANSALAM در 8 خرداد 1399
Raspberry Pi 4 8GB
Raspberry Pi

بنیاد تمشک پی است که همیشه به دنبال راه هایی برای ایجاد مدل های آن بزرگتر و بهتر و امروز آن را متوجه آن جاه طلبی یک 8GB Raspberry Pi 4. آن می پیوندد 2GB و 4GB خط تا شما را به مجموعه ای 75 دلار.

این اساسا همان عرشه-از-کارت-اندازه هیئت مدیره تنها کامپیوتر به عنوان پیشینیان خود فقط با حافظه بیشتر را می دهد که پروژه های DIY بیشتر حوزه و معنی diy می توانید شروع به کاوش بیشتر گرسنه حافظه برنامه های کاربردی مانند جریان است. یک زن و شوهر از قطعات باید نقل مکان کرد و در هیئت مدیره برای کمک به تامین کمی بالاتر اوج جریان مورد نیاز حافظه جدید بسته اما همه چیز در اصل همان باقی می ماند: تعداد زیادی از پورت های ARM-based CPU, WiFi, بلوتوث,...

در 75 دلار به 8GB Raspberry Pi 4 گران ترین Raspberry Pi در خارج وجود دارد, اما بدیهی است که شما دریافت می کنید آنچه شما برای پرداخت. در فوریه 1GB مدل جایگزین شد نسخه 2GB با همان قیمت نقطه — 8GB مدل مطالبات حق بیمه نه تنها به دلیل آن را کردم heftier رم اما به دلیل قراردادن آن مشخصات به کف به اندازه مدل مورد نیاز یک تراشه است که تا سال گذشته نیست در واقع وجود داشته باشد و در عین حال. در هر صورت به طور کلی ساختار قیمت گذاری بسیار متعادل: 2GB RAM برای $35 4GB برای $55 و 8GB برای 75$. دریافت مدل های جدید امروز با لینک مستقیم از raspberrypi.org.

در این مقاله: Raspberry Pi, 4, 8GB RAM, بنیاد, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب