اف بی آی در حال بررسی توییتر بیت کوین هک

کریس Wattie / ایسنا FBI تایید کرده است که آن را بررسی هک که در معرض خطر حساب از, جو بایدن, El

توسط DOSTEMANSALAM در 27 تیر 1399
Twitter CEO Jack Dorsey testifies before the House Energy and Commerce Committee hearing on Capitol Hill in Washington, U.S., September 5, 2018. REUTERS/Chris Wattie
کریس Wattie / ایسنا

FBI تایید کرده است که آن را بررسی هک که در معرض خطر حساب از, جو بایدن, Elon Musk, باراک اوباما, Kanye West و تعدادی از دیگر مشخصات بالا کاربران توییتر.

"اف بی آی در حال بررسی این حادثه مربوط به چندین حساب توییتر متعلق به مشخصات بالا افراد رخ داده است که در 15 ژوئیه سال 2020 است." سان فرانسیسکو تقسیم اف بی آی در بیانیه ای گفت. "در این زمان با این حساب به نظر می رسد شده اند در معرض خطر به منظور تداوم cryptocurrency تقلب. توصیه ما به قربانی این کلاهبرداری با ارسال cryptocurrency یا پول خود را در رابطه با این حادثه است. به عنوان این تحقیقات در حال انجام است ما نمی خواهد ساخت نظر بیشتر در این زمان است."

ایسنا قبلا در گزارش اف بی آی را راه اندازی رسیدگی به هک.

اف بی آی پرس و جو در حال حاضر یکی از تحقیقات متعدد به این حادثه که کشیده شده بررسی از تعدادی از مقامات. فرماندار نیویورک اندرو کومو نیز اعلام کرد تحقیقات مربوط به حمله. کومو گفت هک شد "عمیقا نگران کننده و نگرانی در مورد امنیت سایبر از ما سیستم های ارتباطی."

چند تن از اعضای کنگره نیز نشانه نگرانی خود را. میسوری سناتور جاش هاولی ارسال یک نامه با اشاره به توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی در ساعت بلافاصله پس از حمله و تعدادی از جمهوریخواهان مجلس نمایندگان گفته اند دورسی باید مختصر کنگره شرکت شیوه های امنیتی و حوادث منجر به هک.

توییتر تا کنون ارائه شده تعداد نسبتا کمی از جزئیات در مورد چگونگی ارسال ها رخ داده است. شرکت سرزنش کرده و آن را در یک "حمله مهندسی اجتماعی" است که هدف کارکنان با دسترسی به داخلی ابزار است که می تواند اعطای دسترسی به حساب. این شرکت نشده اظهار نظر به طور مستقیم بر روی حدس و گمان است که یک کارمند ممکن است پرداخت شده است برای کمک به حمله. توییتر نیز گفت: آن را باور نمی کند کاربران کلمه عبور در معرض خطر قرار گرفت.

در حال توسعه..

در این مقاله: توییتر, رسانه های اجتماعی, fbi, هکرها, cryptocurrency, اخبار, دنده
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. برخی از داستان های ما شامل لینک های وابسته. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از این لینک ها ممکن است ما کسب یک کمیسیون های وابسته.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب