ضروری قسمت از آواتار: افسانه کورا

کورا Bolin, Asami و ماکو تشکیل یک تیم جدید آواتار.تصویر: Nickelodeon با تشکر از انتشار اخیر آن در Netflix بکشد

توسط DOSTEMANSALAM در 16 خرداد 1399
Korra, Bolin, Asami, and Mako form a new Team Avatar.
کورا Bolin, Asami و ماکو تشکیل یک تیم جدید آواتار.
تصویر: Nickelodeon

با تشکر از انتشار اخیر آن در Netflix بکشد, طرفداران جدید و قدیمی به طور یکسان باید دوباره Aang در سفر خود به تعادل را به جهان در آواتار: آخرین Airbender. به پایان رسید و سازمان دیده بان خود را از طریق و خارش که در آن به آینده? پاسخ این است که بسیار آسان خوشبختانه ما اینجا هستیم برای کمک به: به دلیل از آن زمان به تماشای افسانه کورا!

تبلیغات

وجود 52 قسمت در سراسر چهار فصل—و یا "کتاب" به عنوان آواتار سری تماس آنها—of Korra سفر از نامشخص آواتار برای قهرمانانه پل بین جهان بشریت و ارواح در نیک جانشین سری به تاریخ و زمان آخرین Airbender. و در حالی که اگر شما فقط به تماشای همه TLAشما احتمالا بیش از خوشحال به پرش در هیئت مدیره با نزدیک به یک روز دیگر ارزش از تلویزیون اگر شما فقط می خواهید برای دریافت به اصول و دیدن بهترین از آنچه کورا را ارائه کرده است در اینجا راهنمای ما به باید-سازمان دیده بان قسمت از هر فصل.

تبلیغات


Korra makes her way to Republic City for the first time as the Avatar.
کورا باعث می شود راه خود را به شهر جمهوری برای اولین بار به عنوان آواتار.
تصویر: Nickelodeon

فصل 1

خوش آمدید به شهر جمهوری (قسمت 1)—هفتاد سال پس از Aang تلاش برای بازگرداندن صلح به جهان به پایان رسید منظور از سفید لوتوس کشف بعدی بندر در اصل و نسب: Korra از قبیله آب جنوبی. اما هنگامی که دختر جوان آماده برای تکمیل آموزش خود را به عنوان یک airbender تحت Aang پسر, Tenzin سرمایه گذاری به سرمایه از ایالات جمهوری کورا می یابد ناآرامی های مدنی و ظهور ضد بندر جنبش است.

تبلیغات

وحی (قسمت 3)—تلاش برای پیدا کردن پول برای خود طرفدار خم تیم بلاگها آتش کورا, دوست جدید بولین می پیوندد با یکی از جمهوری شهر تایی گروه تنها به اجرا گرفتار نوظهور ضد بندر Equalists—کشف که خود را رهبر آمون دارای تکان دهنده قدرت به ظاهر به طور دائم متوقف کند کسی خم توانایی های خود.

صدای در شب (قسمت 4)—به عنوان شهر جمهوری آغاز می شود ساخت یک پاسخ رسمی به آمون را Equalists Korra یابد و خودش را با اکراه کشیده شده و به نزاع و چهره یک شکست تحقیر آمیز. در ضمن عاشقانه جرقه شروع به پرواز بین بولین برادر ماکو و Asumi ساتو از صنعتگر دختر ثروتمند مخترع کسی است که می خواهد به حمایت خود را طرفدار خم تیم.

تبلیغات

زمانی که افراط و ملاقات (قسمت 8)—کورا سرخوردگی در او موانع در آموزش و عضو شورای Tarrlok منجر به راه اندازی یک پارتیزان "تیم ها" برای مقابله با Equalists. خبر خوب: Tarrlok قرار است به عنوان فاسد است. خبر بد: او یک bloodbender که فقط اسیر آواتار!

از گذشته (قسمت 9)—با کورا اسیر Tarrlok برنامه های در حال نشان داد publicly. اما به عنوان کورا تلاش برای فرار به او آواتار اصل و نسب خود تجربه Aang گذشته به کشف یک راز درباره Tarrlok خود را میراث خانوادگی.

تبلیغات

اسکلت در گنجه (قسمت 11)—به عنوان Equalist جنگ برابر با گوشه های گرد بلعد جمهوری شهر آمون خود راز گذشته به نور می آید.

آخر بازی (قسمت 12)—مقابله با آمون در مورد گذشته خود را Korra قصد دارد برای مقابله با Equalist رهبر و پایان جنگ یک بار و برای همه, اما می پردازد قدرتمند قیمت در این فرآیند است.

تبلیغات

Korra faces a gruelling battle for the fate of the Spirit and Physical worlds.
کورا چهره خسته کننده نبرد سرنوشت روح و فیزیکی جهان است.
تصویر: Nickelodeon

فصل 2

شورشی روح (قسمت 1)—شش ماه از آمون را شکست Korra جدید عادی مختل شده است زمانی که یک زن مرموز عصبانی روح حملات Nothern قبیله آب زمستانی جشنواره است. اما وقتی روح و لطافت توسط Korra عمو Unalaq ارشد از فاصله آب شمال قبیله او یابد و خودش را در تقابل با خانواده اش.

تبلیغات

جنگ های داخلی و قطعات 1 و 2 (قسمت 3-4)—تعجب! Unalaq بد تخم مرغ شده است و دستکاری کورا تلاش برای اشغال خشونت آمیز و ادغام مجدد از آب قبایل. به عنوان درگیری معافیت از کورا به آشتی او چیز ساییده رابطه با پدر و سرمایه گذاری بازگشت به شهر جمهوری به درخواست کمک.

آغازی قطعات 1 و 2 (قسمت 7-8)—دوره نقاهت بعد از یک روح حمله که او را دزدیدند از خاطرات کورا باعث می شود یک اتصال معنوی به کشف ریشه های Wan اولین آواتار—و در یک درگیری بین قدرتمند تاریکی و نور ارواح Vaatu و Raava که او به سرکوب 10000 سال پیش.

تبلیغات

عصر جدید روحانی (قسمت 9)—ورود روح جهان برای پیدا کردن تطابق با ساکنان آن Korra تلاش به دنبال صلح تنها به یاد بگیرند که تاریک روح Vaatu را مهر و موم می تواند شکسته توسط عموی او.

شب هزار ستاره (قسمت 11)—به عنوان ماکو و بولین تلاش برای آشتی دادن رابطه خود را پس از دومی تیمی با قبیله آب تاجر Varrick به ایجاد یک سری از فیلم های تبلیغاتی Korra خیلی دیر یاد می گیرد که شهر جمهوری نمی خواهد حمایت خود را از تلاش برای متوقف کردن Unalaq از آوردن در مورد همگرایی هارمونیک و Vaatu بازگشت.

تبلیغات

یک نور در تاریکی (قسمت 14)—پس از Unalaq با موفقیت منتشر Vaatu و ادغام با این حال به شدت زخمی Korra قطع از اتصال به گذشته آواتار جدید آنلاک قدرت معنوی به توقف Unavaatu داد و بیداد کنید و سعی کنید و پیدا کردن هماهنگی بین معنوی و فیزیکی قرار می گیرد.

Zaheer’s gang brings chaos to the Earth Nation in chilling fashion.
زهیر را به ارمغان می آورد هرج و مرج به زمین ملت در سرد مد.
تصویر: Nickelodeon

تبلیغات

فصل 3

در راه آسیب است (قسمت 4)—تلاش برای رسیدگی خود به خود چشم انداز مثبت در افراد توسعه قدرت برای airbend در پی همگرایی هارمونیک Korra و تیم ها باید رهبری را به زمین ملت را امتحان کنید و درخواست آن ملکه به اجازه استخدام تازه بیدار airbenders. اما وقتی که کورا می آموزد از یک جنایتکار به نام زهیر است برنامه ریزی برای ترور او و زمین ملت را فشار دهید-کمیک جدید airbenders او یک کل بسیاری از مشکلات به مقابله با.

تبلیغات

فلزی قبیله (قسمت 5)—پس از رهایی از بازداشت زمین ملت airbenders Korra سفر به Zaofu یک metalbender شهر به رهبری رئیس Beifong را جدا خواهر Suyin. در حالی که وجود دارد او وظیفه آموزش Suyin را airbender دختر و وصله تا Lin رابطه با خواهر او.

زخم های قدیمی (قسمت 6)—زهیر فرار جمهوری شهرستان با باند خود را کشف او می تواند وارد قلمرو روح به مسیر کورا. در ضمن به عنوان کورا می آموزد metalbendingاست, Suyin و لین باید یک رویکرد خشونت آمیز به مقابله با گذشته خود.

تبلیغات

ترور درون (قسمت 8)—پس از Zaheer آهنگ کورا به Zaofu او قرار می دهد جدید خود metalbendingاست مهارت های خود را به آزمون به عنوان بقیه تیم ها کمک درایو ظاهر خاموش است. اما کورا می آموزد که کسی در Zaofu کمک کرده تا ظاهر و که او را دیگر امن وجود دارد.

زنده باد ملکه (قسمت 10)—با Zaheer لینک به مرموز منظور از لوتوس قرمز—یک آنتی تز به منظور از سفید لوتوس که در دفاع از نماد نسب به عنوان نماد تعادل—در معرض و تیم ها گرفته شده توسط زمین ملکه Zaheer سر به کارشناسی بخوان به زور تلاش برای مذاکره تجاری به صورت کورا. آن می رود...ضعیف.

تبلیغات

اولتیماتوم (قسمت 11)—به امید قرعه کشی کورا کردن ظاهر و باند خود را حمله به شمال معبد هوا و تهدید به کشتن airbenders مگر اینکه کورا مطابقت دارد.

زهر لوتوس قرمز (قسمت 13)—بعد از دوئل و مقهور ساختن کورا و پدرش ظاهر و لوتوس قرمز مرگباری زخم کورا توسط مسمومیت با جیوه, امید به ماشه دولت ها در درون او به طوری که آنها می تواند پایان چرخه آواتار برای همیشه لطفا برای. کار خوب تیم ها را در اینجا برای جلوگیری از آن!

تبلیغات

Korra and Asami take a moment of respite to contemplate their futures.
کورا و آسامی یک لحظه از مهلت به تامل آینده خود را.
تصویر: Nickelodeon

فصل 4

کورا به تنهایی (قسمت 2)—صدمه به روند بهبود از زهیر را مسمومیت با جیوه که او را ترک کرده است نیاز به درمان فیزیکی به مدت سه سال Korra سرگردان به تنهایی جهان شکسته روانی توسط او شکنجه. اما یک فرصت ورود در انجیر هندی مرداب عبور از مسیر خود را با یک دوست قدیمی از Aang را: Toph Beifong.

تبلیغات

تماس (قسمت 4)—پس از Tenzin بچه گرفتن با کورا به او اطلاع عمومی Kuvira را نظامی سبقت از زمین ملت از تازگی coronated شاهزاده وو Korra به توجه Toph را سرپرستی و مقابله با ترس دوباره وارد دولت ها برای اولین بار از ظاهر و لوتوس قرمز شکنجه ،

نبرد Zaofu (قسمت 6)—به عنوان Kuvira حرکت برای به دست گرفتن Zaofu برای او successionist زمین پادشاهی Korra تلاش برای به چالش کشیدن خود را به یک دوئل برای نجات شهرستان. اما طولانی تروما از فرایند درمان ثابت می شود بیش از حد برای Korra منجر به شکست و Zaofu سقوط.

تبلیغات

فراتر از حیات وحش (قسمت 9)—به عنوان شهر جمهوری در تلاش برای تصمیم می گیرید که چگونه برای مقابله با Kuvira پس از یادگیری از توسعه لبنی تاک superweapon یک محزون کورا یابد و خودش را تبدیل به یک متحد بعید است: زندانی Zaheer.

عملیات Beifong (قسمت 10)—به عنوان کورا تلاش برای درخواست ارواح برای کمک در برابر Kuvira Bolin, تلاش برای آزادی اسیر Beifong خانواده با کمک Toph که برای مقابله با او چیز ساییده رابطه با لین در این فرآیند است.

تبلیغات

بعد از Colossus (قسمت 12)—Kuvira ویرانگر superweapon—روح انرژی superlaser متصل به یک metalbent ویژگی نابسامانی جمهوری شهر کورا و دوستان او در تلاش برای پیدا کردن یک راه برای استراحت داخل ماشین و غیر فعال کردن آن را تبدیل به آسامی غلط پدر برای کمک به.

تاریخ و زمان آخرین پایه (قسمت 13)—نفوذ Colossus Korra و Kuvira مرحله سرنوشت ساز جنگ به عنوان تیم آواتار تلاش برای غیر فعال کردن این ویژگی از درون. به عنوان تنش بین Kuvira و کورا تشدید آواتار تحت فشار قرار دادند به محدودیت های خود را برای تضمین یک آینده صلح آمیز برای روح بشر به طور یکسان...و برای خودش به عنوان پل ارتباطی بین آنها است.

تبلیغات


اگر شما می خواهید به تماشای آواتار: افسانه کورا قسمتاول دو فصل در حال حاضر در حال جریان در CBS همه دسترسی داشته باشید. سری کامل در دسترس است از طریق آمازون نخست ویدئو Nick بازدید کانالدر دسترس به عنوان یک هزینه اضافی به یک استاندارد نخست ثبت نام و اشتراک.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب