جالبترین مفهوم ماشین از همه زمان

اتومبیل های در حال شکل مقررات بازار روند اجرایی خواسته و بخش آنها طراحی شده برای رقابت در. مفهوم ماشین اجازه

توسط DOSTEMANSALAM در 27 خرداد 1399

اتومبیل های در حال شکل مقررات بازار روند اجرایی خواسته و بخش آنها طراحی شده برای رقابت در. مفهوم ماشین اجازه می دهد تا طراحان برای پرتاب این ملاحظات از پنجره به بیرون و ساخت آنچه که آنها واقعا می خواهم برای دیدن در جاده ها است. آنها اغلب وحشی سر عطف خلاقیت است که به ما یک نگاه اجمالی به سبک ذهن است.

خودروسازان به تازگی تبدیل به تنبل در این راستا و این روزها مفهوم اتومبیل اغلب کمی بیشتر از یک آینده تولید مدل decked با دوربین های دیجیتال به جای درب آینه بزرگ چرخ و دستگیره درب. این مایه تاسف است اما خوشبختانه برخی از برندها هنوز هم می دانم که رشته به جلو را متحیر می کند که ما راه رفتن طبقه از بزرگترین خودرو را نشان می دهد. در ادامه به یادگیری بیشتر در مورد برخی از جالبترین مفهوم ماشین از همه زمان.

ولوو زهره Bilo (1933)

Volvo Venus Bilo

در سال 1938 بیوک Y-شغل اغلب اعتبار به عنوان صنعت خودرو اولین ماشین مفهوم. که نادرست; افتخار می رود به ولوو زهره Bilo ساخته شده بود که در سال 1933 به آزمون عمومی است واکنش به مطلب آیرودینامیک نگاه کنید. عناصر طراحی مانند تمام عرض بدن چراغهای یکپارچه به جلو گلگیر و یک منحنی پنجره مشبک کمک کرد تا آن را به ایستادگی کردن از هر چیز دیگری در سوئد جاده ها در زمان. زهره Bilo هرگز تولید رسیده اما آن را تحت تاثیر PV36 کریکا راه اندازی شد در سال 1935.

شما نمی خواهد پیدا کردن آن در شرکت های رسمی موزه. آن را به نحوی به پایان رسید تا در دست یک scrapyard مالک در دانمارک که تبدیل آن به یک وانت و با استفاده از آن به عنوان یک وسیله نقلیه. اکثر مورخان معتقدند آن نابود شد قبل از پایان 1950s.

اولی توربو (1972)

BMW Turbo

BMW در شهر مونیخ آلمان میزبان بازی های المپیک سال 1972. این رویداد ایده آل برای ترویج این شرکت رو به رشد صف ورزشی, راننده گرا coupes و خودروی سواری. توربو ساخته شده به طور خاص به نوبه خود سر در طول تابستان بازی ها.

در حالی که آن را مانند نگاه یک آلمانی با فراری این براق به دنبال BMW کوپه مشترک کاملا چند مولفه با این شرکت در سال 2002. آن را سوار در یک سال 2002 شاسی اصلاح شده برای استفاده در اواسط نصب شده و موتور آن را دریافت تکامل از سال 2002 چهار سیلندر. عملکرد چشمگیر بود به اندازه کافی به نگرانی ایتالیایی ها در سراسر رشته کوه های آلپ اما اولی هرگز تایید توربو برای تولید و باقی مانده آن را یک طراحی ساده و مطالعه است. در سال 1978 M1 قرار, مختلف, مستقیم-شش چرخش در این ایده از یک BMW سوپراسپرت در حالی که هدایت بسیاری از توربو طراحی نشانه.

شورلت AeroVette (1976)

Chevrolet AeroVette

شانس هستند شما شنیده ام که در نسل هشتم شورلت کوروت است اواسط موتوره. این اولین بار شورلت قرار داده V8 پشت مسافران در تولید خودرو ، این شرکت با تجربه این طرح چندین بار.

1973 کوروت 4-روتور تجربی کوپه طراحی شده توسط a mid-نصب دو روتاری Wankel engine. شورلت مهندسین زد به همان مسائل را با دوار فن آوری به عنوان بسیاری از شرکت های دیگر: موتور سوخته فک انداختن و میزان سوخت و آن را دقیقا قابل اعتماد است. این خودرو مجهز به یک موتور V8 و تغییر نام AeroVette در سال 1976 و آن را تقریبا تایید شده برای تولید, اما این ایده از اواسط موتور کوروت بود کاهش یافته و در مجموع تا قبل از پایان دهه 1980 ، آن را مطرح و در سال 1986.

ولوو تندرا (1979)

Volvo Tundra Concept

قبل از ولوو سوار بر یک طراحی رنسانس آن را شناخته شده برای ساختمان امن و قابل اعتماد و جامد اتومبیل با یک طراحی به عنوان بهترین unadventurous. این تلاش در حال تغییر است که در سال 1979 هنگامی که آن را خواسته ایتالیایی طراحی خانه برتون به رسم خوش بر و رو ماشین خانواده با هدف مخاطبان هدف بزرگتر. طرح بدل به تندرا مفهوم دو درب سدان با fastback مانند عقب پایان. ولوو تصمیم به حرکت به جلو با پروژه اما تندرا الهام سیتروئن BX معرفی شده در سال 1982. Nameplate گذاشته خفته تا تویوتا امن آن را در سال 1999.

سوبارو F-624 Estremo (1987)

Subaru F-624 Estremo

این سدان خانوادگی از سال 2000 به زندگی از طریق سوبارو F-624 Estremo مفهوم است. تحت فضای بیرونی-esque طراحی مخفی به طور مداوم متغیر (CVT), چهار چرخ دیسک سیستم با جلو/عقب گشتاور تقسیم چهار چرخ فرمان و عقب-دوربین دید. طولانی و گسترده محفظه موتور بود به یک twin-turbocharged تخت-شش موتور است. F-624 Estremo پیشرفت نکرده فراتر از مفهوم مرحله اما بسیاری از آن را در ویژگی های با تکنولوژی trickled به سوبارو صف در طول 1990s.

کرایسلر اطلس (1995)

Chrysler Atlantic

کرایسلر اطلس گرفت و با تعجب هنگامی که آن را شکست پوشش در سال 1995. در آن زمان کرایسلر بود گردونه خارج LH مبتنی بر پلت فرم خودروی سواری با یک طراحی کابین جلو به طوری که هیچ کس را دیدم علاقه مندان-طعمه اقیانوس اطلس در آینده است. در آن زمان به شکل ظریف یکپارچهسازی با سیستمعامل الهام گرفته کوپه است که ادای احترام به بوگاتی Atlantique. آن را با استفاده از 360 اسب بخار موتور V8. هرگز از آن ساخته شده آن را در گذشته مفهوم مرحله اما آن شد کرایسلر را هاله ماشین برای چند سال طول 1990s.

بنتلی Hunaudières (1999)

Bentley Hunaudieres

زمانی که گروه فولکس واگن خریداری بنتلی در سال 1998 از مدیران هر دو شرکت روشن ساخته است که آنها تا به حال تغییرات بزرگ در فروشگاه برای انگلیسی ها با نام تجاری. این Hunaudières مفهوم نشان داده شده یکی از جهات این شرکت می تواند باشد. این یک نمایشی پایین پرتاب کوپه طراحی شده توسط 8.0 لیتری 16 سیلندر موتور تنظیم برای ارائه 623 اسب بخار.

این Hunaudières' هرگز ساخته شده پرش از طبقه نشان می دهد برای کف نمایشگاه به دلیل آن تلقی می شد بیش از حد شدید است. آن طراحی خارجی آزادانه الهام گرفته از نسل اول Continental GT و این ایده از یک W16-طراحی سوپراسپرت بازگشت به گروه فولکس واگن که بوگاتی معرفی ویرون یکی از سریع ترین اتومبیل در جهان است.

لینکلن قاره ای (2002)

Lincoln Continental Concept

لینکلن پیش نمایش آنچه که می توانست دیدنی بازگشت به فرم 2002 قاره مفهوم است. با بلند, تخت, گلگیر بلند کمربند خط و خودکشی عقب و درب آن را اسیر جوهر 1960 قاره ای و قرار دادن یک پیچ و تاب و مدرن در آن است. از نظر طراحی آن را به حال چیزی برای حسادت آلمان مظنونین در سدان لوکس بخش. قاره مفهوم هیچگاه به تولید و RM مزایده فروش آن در سال 2002.

لینکلن معرفی یکی دیگر از قاره مفهوم در مارس 2015. این زمان در اطراف آن باعث تولید مدل که زنده nameplate پس از یک وقفه طولانی.

فولکس واگن گلف GTI W12-650 (2007)

فولکس واگن GTI استفاده کرده جلوی چرخ جلو-موتور طرح از زمان آغاز آن. این GTI W12-650 مفهوم انحراف از آن فرمول با اتخاذ 650 اسب بخار موتور W12 نصب شده در فضا به طور معمول اشغال صندلی عقب. آن را پایین تر و سبک تر و بسیار گسترده تر از استاندارد GTI آن آغاز زندگی به عنوان. علاقه مندان به اعتقاد آن خواهد تخم ریزی یک مدل تولید — احتمال گران قیمت و محدود ماشین — اما آن باقی مانده است یکی کردن. اغلب نمایش داده شده در فولکس واگن Zeithaus موزه.

تویوتا Kikai (2015)

Toyota KIKAI concept

بخش هجوم تویوتا Kikai شکست پوشش در سال 2015 توکیو خودکار نشان می دهد. آن وجود دارد در تقاطع میله های داغ, تپه کالسکه و وحشی مفهوم ماشین که قطعا عجیب و غریب, غیر منتظره به محل. و در عین حال آن را به نحوی کار می کند. تویوتا ارائه مطالعه و طراحی به عنوان یک راه برای تشویق رانندگان به آغوش مکانیکی پیچیدگی یک ماشین است که توضیح می دهد چرا Kikai قرار می دهد تاکید عمده بر نمایش پیشرانه قطعات به طور معمول در یک ماشین. قدرت می آید از یک بنزین-الکتریکی سیستم ترکیبی و پیچیده-طراحی داخلی ارائه می دهد فضا برای مسافران.

هوندا شهری EV (2017)

هوندا شهری EV یکی از جدیدترین مفاهیم در این لیست است. معرفی در سال 2017 نسخه از فرانکفورت نمایش خودکار آن را جمع و جور سیتی-دوستانه ماشین الکتریکی با یکپارچهسازی با سیستمعامل الهام گرفته از طراحی. این باعث تولید مدل به نام E در سال 2019 اما هوندا نیست برنامه ریزی در فروش آن در ایالات متحده است. که خیلی بد; ما می خواهم این ایده از یک ورزشی ماشین الکتریکی با شایستگی طراحی و مفید بسیاری تکنولوژی در داخل. البته ما می خواهم آن را فقط به عنوان اگر آن را یک موتور سیکلت هوندا موتور با یک 11,000-rpm redline.

لامبورگینی Terzo Millennio (2017)

Lamborghini Terzo Millenio concept

شما می توانید ترکیبی از لامبورگینی و موسسه تکنولوژی ماساچوست (MIT) برای تولید یک قاتل است supercar و لامبورگینی Terzo Millenio مفهوم نا امید نیست. تهاجمی, علمی تخیلی-esque طراحی شده است فقط نوک کوه یخ در اینجا. این Terzo Millennio (یک نام است که به معنی "هزاره سوم" در ایتالیایی) است که توسط چهار موتور الکتریکی است که منبع برق از supercapacitators که ذخیره و توزیع برق سریع تر از یک باتری معمولی. بدن ساخته شده است از نوع خاصی از فیبر کربن که در فروشگاه برق و بهبود می یابد خود را اگر آن را تشخیص ترک های کوچک در حال شکل گیری است.

پیدایش Essentia (2018)

کاملا الکتریکی پیدایش Essentia مفهوم است که یک کوپه است که نشان می دهد این لوکس تازه وارد قادر به ساخت اتومبیل مطلوب. به نظر می رسد مثل هیچ چیز دیگری پیدایش در حال حاضر باعث می شود که عمدی. Standout طراحی بیش از skin-deep بیش از حد. کره جنوبی شرکت ساخته شده Essentia از فیبر کربن برای نگه داشتن وزن در چک. چند موتور الکتریکی قرعه کشی برق از یک باتری لیتیوم-یون باتری بسته به ارسال کوپه از صفر به 60 مایل در ساعت در سه ثانیه ، آن را ممکن است رسیدن به تولید; پیدایش به شدت به آن اشاره خواهد شد به زودی وارد کوپه بخش.

فولکس واگن I. D. حشره دار (2019)

اینگو Barenschee/فولکس واگن

فولکس واگن احیا سمبل Meyers مانی ساحل حشره دار به عنوان یک وسیله نقلیه الکتریکی که آن را پرده برداری ID حشره مفهوم در سال 2019 خودرو ژنو نشان می دهد. بخش كلاسيك و بخشی مربوط به اینده, حشره دار را نشان می دهد سرگرم کننده در کنار شرکت در رفتن برق توهین آمیز در حالی که نمایشگاه لگو مانند انعطاف پذیری الکتریکی فن آوری آن را در حال توسعه برای تولید اتومبیل. به دنبال بیش از کوتاه بین گلگیر جلو به دیدن جاده پیش رو برگ شکی نیست که این مفهوم ایجاد شده با سرگرم کننده داشته باشید. چگونه ما می دانیم? ما را از آن در کالیفرنیا است.

اگر چه فولکس واگن به احتمال زیاد نمی خواهد ساخت I. D. حشره دار خود را, آن می تواند مطالعه و طراحی برای تولید با کمک یک شخص ثالث شریک است. ما هنوز در حال عبور از انگشتان ما و امیدوار تولید مدل (اگر آن اتفاق می افتد) نمی ولگرد دور از مفهوم است.

هیوندای نبوت (2020)

Hyundai Prophecy concept

آیا شما بر این باورند که یک هیوندای ؟ نام نبوت این خوش بر و رو پایین پرتاب شده fastback باید ساخته شده که اولین آن در سال 2020 خودرو ژنو نشان می دهد اما از آن رونمایی شد آنلاین پس از این رویداد لغو شد. این برق و خودمختار بنابراین آن را ندارد فرمان هر چند آن را مجهز به یک جفت جوی استیک است که اجازه دهید فرد در صندلی راننده در کنترل آن در صورت نیاز. اگر چه این تکنولوژی نمی خواهد آن را به تولید هیوندای به شدت با اشاره بخش های دیگر این مفهوم (از جمله آن شبح و آن پیشرانه الکتریکی) به زودی ظاهر خواهد شد در نمایشگاه.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب