بهترین USB-C مانیتور برای سال 2020

شگفت آور همه کاره USB-C پورت لازم تر از آن تا کنون شده است. از شارژ باتری به فوق العاده سریع انتقال داده ها ما عادت به USB-C و مهم تبدیل شده است برای پیدا کردن لوازم جانبی است که شامل USB-C اتصال.

مانیتور شده اند کمی آهسته به پرش بر روی USB-C آموزش, اما در حال حاضر وجود دارد تعدادی از گزینه های قوی در بازار است. پس از صدها بررسی مانیتور ما در USB-C انتخاب کنید که قابل توجه Dell 27 نازک — اگر چه ما نیز باید گزینه های از مارک های مختلف را در نظر بگیرید به عنوان جایگزین.

بهترین USB-C مانیتور در یک نگاه:

Dell 27 USB-C نازک مانیتور (S2719DC)

Dell 27 USB-C Ultrathin Monitor S2719DC
دن بیکر/Digital Trends

این 27 اینچی Dell مانیتور سربی با آن طراحی زیبا آیفون-نازک صفحه نمایش و قاب-کمتر صفحه نمایش. اما, نیز وجود دارد مقدار زیادی در رفتن در داخل از جمله عالی روشنایی رنگ بزرگ محدوده و تکنولوژی HDR برای آن 2,560 x 1,440 IPS صفحه نمایش. در حالی که صفحه نمایش ارائه می دهد تنها یک 60Hz نرخ تجدید آن عبارتند از AMD FreeSync تکنولوژی به علاوه برخی از آبی-نور فیلتر برای اواخر شب با استفاده از وجود دارد برخی از پتانسیل بازی در اینجا.

در علاوه بر این به صاعقه 3/USB-C پورت وجود دارد HDMI 2.0 و USB-یک 3.0 پورت. به طور کلی طراحی شیک و قوی مشخصات این دل مدل آن را یک توصیه آسان برای همه نوع از اهداف — و آن را نسبتا مقرون به صرفه بیش از حد. این یک نقطه ضعف قابل توجه است که یک صفحه نمایش 27 اینچی ممکن است به اندازه مناسب برای همه است.

همچنین در حال حاضر این مدل بازگشت دستور داد و ممکن است برخی از زمان برای رسیدن به, بنابراین مهم است به ثبت نام برای اطلاعیه های در حال حاضر اگر شما علاقه مند در آن است.

BenQ PD3220U

benq pd3320u
دن بیکر/Digital Trends

این 4K, 32 اینچ BenQ از مانیتور است به خصوص قوی گزینه برای هنرمندان و طراحان که نیاز به یک صفحه نمایش عالی و آخرین اتصالات — اما نمی خواهم به پرداخت در هر نقطه در نزدیکی قیمت چیزی مانند اپل نرم افزار نمایش. نیز وجود دارد که امکانات را به سرعت سوئیچ بین انواع مختلف محتوا و چندین کامپیوتر در صورت لزوم به عنوان به خوبی به عنوان دو مشاهده فایل های. دقت رنگ عالی است بیش از حد ساخت این مانیتور ایده آل برای ویرایش حرفه ای. صفحه نمایش نیز می تواند نقل مکان کرد و به افقی و یا عمودی موقعیت.

اگر شما یک مقدار زیادی از لوازم جانبی را برای کار با شما خوشحال خواهید بود به می دانم که این نظارت شامل دو صاعقه 3/USB-C پورت دو USB-یک میکرو USB و دو ورودی HDMI و یک DisplayPort. همانطور که با تمام مانیتور بزرگ, مطمئن شوید که شما فضای کافی بر روی میز خود را برای این مدل است.

توجه داشته باشید که این یکی دیگر از مانیتور در تقاضا بنابراین شما باید ثبت نام برای هشدار و قبل از سفارش گزینه های برای پیدا کردن زمانی که محموله جدید در آمده است.

خیر L27M-28

این 1080p, مانیتور 27 اینچ از خیر می شود بسیاری انجام می شود با قیمت بسیار پایین یک گزینه ایده آل اگر شما به دنبال یک معامله و از ذهن نیست full HD به جای 4K. در علاوه بر این به USB-C پورت مانیتور همچنین شامل AMD FreeSync پشتیبانی 75 hz نرخ تجدید 4ms زمان پاسخ و چندین گزینه های نصب.

پورت های دیگر در این مدل شامل VGA و HDMI. آن را نسبتا اساسی نظارت بر اما برای بودجه های کوچکتر و آسان برای, توصیه برای کسانی که واقعا نیاز به USB-C اتصال, اما از ویژگی های دیگر نیست بالا در فهرست اولویت خود را.

LG 27UD88-W

در حالی که کوچکتر LG 4K مانیتور دارای یک مشترک زیادی با BenQ مدل. این یکی دیگر از مانیتور که نعمت طراحی و یا ویرایش و کار با رنگ عالی محدوده صفحه نمایش-گزینه های تقسیم و رنگ کالیبراسیون ابزار. اما آن را نیز بسیار کمتر گران تر از BenQ نسخه یک گزینه عالی برای کسانی که با بودجه های کوچکتر است که نیازی به خصوص صفحه نمایش بزرگ برای کار با. این مانیتور 60 هرتز نیز شامل FreeSync پشتیبانی و یک حالت بازی وجود دارد امکانات سرگرمی در اینجا به عنوان به خوبی. پورت های دیگر عبارتند از: شارژ سریع USB 3.0, HDMI و DisplayPort.

دو چیز را به یاد داشته باشید در مورد این مدل: USB-C, اما آن را ندارد صاعقه 3 سازگاری و آن نمی آیند داخلی سخنرانان بنابراین مطمئن شوید که شما باید سخنران برنامه است.

ViewSonic ColorPro VP2771

ViewSonic را p 1440, 27 اینچ مانیتور یک انتخاب عالی برای کسانی که نمی, به خصوص نیاز به یک ultra HD با وضوح اما هنوز هم ترجیح می دهند USB-C مانیتور که آنها می توانند انجام کار حرفه ای در. ویژگی های آسان برای استفاده و کالیبراسیون و تمرکز بر روی کیفیت تصویر (100% کانونی, 4.39 تریلیون پالت رنگ) ساخته شده است به درخواست تجدید نظر به عکاسان ،

حسگر نور محیط می تواند کمک کند اگر برنامه خود را شامل هر دو نور و تاریکی ساعت در حالی که ساخته شده در سوئیچ KVM خوب است اگر خود را راه اندازی شامل سیستم های مختلف. اتصالات اضافی شامل USB 3.1 HDMI 1.4, DisplayPort و mini-DisplayPort. به طور کلی آن را یک مدل با تمرکز بر بهره وری و دقت و صحت رنگ — می تواند آن را فقط به آنچه شما دنبال آن هستید ؟

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>