بهترین توستر اجاق برای سال 2020

باور کنید یا نه, توستر, اجاق آمده است یک راه طولانی از روز خود را به عنوان بیگل نیش-ساخت ماشین آلات. بسیاری از

توسط DOSTEMANSALAM در 3 خرداد 1399

باور کنید یا نه, توستر, اجاق آمده است یک راه طولانی از روز خود را به عنوان بیگل نیش-ساخت ماشین آلات. بسیاری از آنها بزرگتر از ظرفیت ها و ویژگی های بیشتری که ممکن است آنها را بهتر از خود را در اندازه کامل فر برای غذاهای خاص. برخی از بهترین توستر اجاق حتی می توانید به عنوان دو دستگاه در یک با ویژگی های بالا پایان مانند هوا سرخ کردن و انتقال گرما پخت و پز. به علاوه آنها نمی گرما تا کل آشپزخانه در تابستان. در اینجا هفت از بهترین مدل شما می توانید خرید در سال 2020 است.

Breville هوشمند فر Pro

Breville Smart Oven

اگر شما به دنبال برای یک توستر است که می توانید انجام دهید خیلی بیشتر از طبخ نان به کمال شما باید بررسی کنید Breville هوشمند فر Pro. این top-of-the-line ارائه با استفاده از "عنصر IQ" پخت و پز فن آوری به طور خودکار تنظیم آن به روش حرارت اجازه می دهد شما را به درستی طبخ همه چیز از پیتزا به کوکی ها. Breville هوشمند فر یکی از بزرگتر عرضه در این لیست بیش از حد کافی داخلی فضای پخت و پز نان تست شش تکه نان یا 13 اینچ پیتزا. این چشمگیر فر همچنین دارای همرفت از ویژگی های است که می تواند سرعت بخشیدن به روند پخت و پز تا 30 درصد است.

نرم افزار جدا خود را از رقابت با ویژگی های پیشرفته ای مانند آن آهسته طبخ تابع که اجازه می دهد تا به شما در تنظیم دستگاه به طبخ تا زمانی که 10 ساعت در دمای پایین. متاسفانه چنین ویژگی ها نمی آیند ، در حالی که میزبان از ویژگی های مناسب — که شامل یک پوشش نچسب و خودکار بیرون راندن رک — کمک به توجیه هزینه شما قطعا می خواهید به بهترین استفاده را از آن پخت و پز toasting و پخت قابلیت های.

همیلتون ساحل آسان رسیدن به Toaster Oven with Convection

hamilton-pizza-thumb

این همیلتون ساحل ارائه به ارمغان می آورد گرما پخت و پز را به آشپزخانه خود را در یک قیمت مناسب. این توستر می پخت, داد و بیداد و نان تست و با ساخته شده است در فن همرفت شما می توانید مطمئن شوید که وعده های غذایی خود را به طور مساوی پخته شده. شما همچنین می توانید طبخ تا شش برش نان یا 12 اینچ پیتزا در همان زمان در تنظیم دندانه دار کردن.

بر خلاف اکثر توستر اجاق های آسان رسیدن به ویژگی های رول-بالای درب که آسانسور بالا و خارج از راه. این به شما می دهد دسترسی آسان به مواد غذایی خود را و آن را غیر ممکن را برای شما به نشت بر روی درب. شما همچنین می توانید تمام عرض سینی خرده نان, ساخت آن آسان برای تمیز کردن. هیچ صفحه نمایش دیجیتال در این توستر اما آنالوگ کنترل های ساده هستند و کافی است. بد نیست برای یکی از حداقل-گزینه های گران قیمت در این لیست است.

Cuisinart همرفت بخار فر

cuisinart-steam-oven

Cuisinart همرفت فر بخار بسته بندی شده با فقط در مورد هر پخت و پز عملکرد شما احتمالا می تواند خواهید — و چند شما ممکن است در یک توستر. در علاوه بر این به toasting, پخت, پختن و حرارت همرفت, توستر فر مهار قدرت بخار. 47-هر اونس مخزن را فراهم می کند تا دو ساعت از بخار پخت و پز, در نتیجه اجازه می دهد شما را به برخی از بطرز شگفت انگیزی سالم و مرطوب وعده های غذایی. این یک ویژگی است که هزینه های هزاران نفر در اندازه کامل فر بنابراین این یک راه بسیار خوبی برای آزمایش با یک آشپز تایید شده روش.

شما ممکن است قادر به جا شکرگزاری ترکیه در آن وجود دارد اما فر به اندازه کافی بزرگ برای یک 4.5 پوند مرغ. Cuisinart همرفت فر بخار مناسب برای پرماجرا آشپز که می خواهند برای تست های مختلف سبک های پخت و پز هر چند ممکن است آن را کمی بیش از حد گران قیمت برای کسی که فقط می خواهد به نان تست.

سیاه و سفید + طبقه 4-برش نان برشته کن فر

black-decker-4-slice-toaster-oven-thumb

اگر همه شما می خواهید برای ایجاد چیزی به لام جم خود در صبح بیشتر از هیچ نگاه سیاه و سفید + طبقه 4-برش نان برشته کن فر. این دستگاه ممکن است همرفت حرارت یا بخار عملکرد, اما آن را به راحتی انجام آنچه آن را به انجام طراحی شده بود. این توستر است که در سمت کوچکتر از طیف اندازه گیری صرف 15.5 اینچ, گسترده, اما آن را هنوز هم می تواند به راحتی طبخ 9 اینچ پیتزا یا چهار برش نان در آن 10.75-با-9-توسط-7-اینچ داخلی.

سیاه و سفید + طبقه 4-برش نان برشته کن نیز "حتی نان تست تکنولوژی" که به عنوان شما ممکن است حدس زده اند به طور مساوی آشپز نان تست خود را. 30 دقیقه تایمر و سینی خرده نان دور از ویژگی های این بودجه خرید که به شما می دهد بیش از زمان کافی برای ایجاد برخی از بیگل گزش.

Oster ظرفیت همرفت توستر

oster-toaster-oven

Oster را همرفت توستر ارائه بسیاری از ویژگی های موجود در top-of-the-line اما در یک کمی بیشتر هزینه معقول. توستر مزایای زیادی از فضای داخلی است که قادر به toasting تا شش برش نان در یک بار همرفت حالت برای پخت سریعتر داخلی نور و کنترل دیجیتال.

توستر همچنین می توانید همچنین نوسان بین 150 تا 450 درجه فارنهایت و می توانید طبخ و به مدت 90 دقیقه در یک زمان. آن را حتی می آید با قابلیت تنظیم داد و بیداد, دادن به شما توانایی به ظرافت ذوب بیابان یا قشنگ نان. بالاتر پختن متوسط کار می کند برای گوشت است که می تواند متناسب به آن 13.7-توسط-13.48-توسط-5.31-اینچ داخلی اتاق.

Cuisinart دیجیتال درجه سرخ کن توستر

هوا سرخ کردن یکی از بهترین راه برای طبخ, نوار, هیچ کدام. این کاهش در تمام گریس از روغن های ما استفاده می شود به حمام ما غذاهای مورد علاقه در, و می تواند یک وعده غذایی پخته شده در زمان کمتر از یک استاندارد فر یا سرخ کن. Cuisinart دیجیتال درجه سرخ کن دارای توان 1800 وات قدرت 0.6 فوت مکعب داخلی و یک میزبان از پخت و پز مختلف توابع شامل ایستگاه از پیش تنظیم مانند دو طبخ و پایین تنظیم درجه حرارت برای پخت و پز آهسته و تفتآبپزی.

وجود دارد و حتی گزینه های ترانسفورماتور و عایق. تمام ایستگاه از پیش تنظیم قابلیت تنظیم درجه حرارت بین 80 تا 450 درجه و سرعت بالا فن و بخاری همیشه با هم کار کنند برای تولید مرغ کامل قطعات با حداقل عامل سر و صدا.

Breville مینی هوشمند فر

breville-mini-smart-oven-thumb

Breville مینی فر هوشمند است که نزدیک به نیمی از قیمت Breville top-of-the-line ارائه Breville هوشمند فر Pro, اما هنوز هم دارای عنصر IQ تکنولوژی های متعدد از پیش تنظیم توابع نچسب داخلی و یک صفحه نمایش دیجیتال. آن 0.45 فوت مکعب فضای پخت و پز نمی تواند نگه داشتن اجاق هلندی مانند برادر بزرگ خود را, اما آن را به اندازه کافی بزرگ برای یک 11-inch پیتزا. در حالی که Breville کوتاه می کند بسته قدرت به 16 اینچ بسته آن را ندارد همرفت حرارت یک تابع در دسترس است بر روی دیگر مدل های گران قیمت کمتر.

پاناسونیک توستر NB-G110P FlashXpress

Panasonic Toaster Oven NB-G110P FlashXpress

این کمی مرتب توستر استفاده از 1300 وات قدرت و دو-بخاری مادون قرمز راه اندازی به طبخ مواد غذایی به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است در حالی که هنوز نگه داشتن گرما به طور مساوی اعمال می شود. با 9 اینچ پخت سینی و یک تایمر است که maxes در 25 دقیقه این مدل قطعا به معنای کوچکتر توستر پروژه, اما آن را بسیار خوب در آنها است. پاناسونیک ادعا می کند که سیستم گرمایش می توانید طبخ تا 40 درصد سریع تر از معمولی توستر اجاق و شش از پیش تعیین شده حالت های پخت و پز با نان تست, نان ویفر رول پیتزا براونز هش و گرم کردن مجدد.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب