بهترین زمان برای خرید یک تلویزیون

پس قابل اعتماد خود را پیر پلاسما شروع به رها کردن روح است. یا شاید شما فقط خسته از تلویزیون HD و شما آماده برا

توسط DOSTEMANSALAM در 25 تیر 1399

پس قابل اعتماد خود را پیر پلاسما شروع به رها کردن روح است. یا شاید شما فقط خسته از تلویزیون HD و شما آماده برای رفتن به یک 4K Ultra HD صفحه نمایش با سس راز شما را از شنیدن در مورد: High-dynamic range (HDR). هر چه دلیل شما در شکار برای یک تلویزیون جدید است. اما در حال حاضر زمان مناسب برای خرید ؟ علاوه بر این وجود دارد یک زمان خاص در سال برای پیدا کردن بهترین معاملات?

اگر شما بر این باورند که اعتیاد به مواد مخدره و تاکتیک های بازاریابی از تلویزیون تولید کنندگان و فروشندگان شما می خواهم فکر می کنم آن را همیشه زمان زیادی را برای خرید یک تلویزیون است. البته این نمی تواند درست باشد. که گفت:, وجود دارد, دوره های متعدد در طول سال است که در آن شما تقریبا قطعا پیدا کردن بهترین معاملات و ما وارد کرده اید آنها را در این راهنمای دستی. خوانده شده در برای پیدا کردن زمانی که به حمله با چنگال در یک تلویزیون جدید و خودتان صرفه جویی جدی سبز.

مطالعه بیشتر

به دنبال انتشار چرخه

LG Signature OLED TV W8

یک گزینه عالی برای پیدا کردن بهترین تلویزیون معاملات است که به سادگی به دنبال انتشار برنامه. تلویزیون های جدید تمایل به بیرون آمدن بین فوریه و مارس و در حالی که زمان زیادی برای دریافت آخرین در تلویزیون با تکنولوژی آن هم زمانی که تولید کنندگان بریده بریده قیمت ها در سال گذشته راه را برای آنهایی که جدید است. این ممکن است به شما احساس است که شما در حال خرید آخرین و بزرگترین, اما نگه داشتن در ذهن که این تلویزیون بودند بالای خط فقط چند ماه پیش از آن.

اساسا ما نشان می دهد نگه داشتن یک چشم را برای فروش در اطراف شروع ماه مارس است. در حالی که همه تولید کنندگان به دنبال همان دقیق انتشار چرخه اکثر تولید کنندگان انجام خود پرده تلویزیون جدید ترکیب اولیه در CES در اوایل ژانویه با تاریخ انتشار اغلب اعلام کرد در هفته است که به دنبال. اگر شما می دانید یک ترکیب جدید است که از یک نام تجاری شما علاقه مند در شروع به نگه داشتن یک چشم را برای اخبار جزئیات زمانی که مدلهای جدید خواهد رسید و در فروشگاه ها. به عنوان به زودی به عنوان آن ضربه (یا حتی درست قبل از اینکه شما می توانید انتظار تخفیف در سال گذشته است.

اگر شما به دنبال برای آخرین و بزرگترین این است که هنوز هم بسیار عالی زمان از سال برای خرید یک تلویزیون است. اگر شما می خواهید برای اولین بار در بلوک خود را برای نشان دادن آخرین امکانات و یا زرق و برق دار است که صفحه نمایش OLED در اینجا شانس خود را است.

صبر کنید برای رویدادهای خاص

پس از انتشار چرخه است که فقط یک راه برای پیدا کردن یک معامله بزرگ در آینده خود را تلویزیون. وجود دارد چند دوره در طول سال زمانی که شما مقدار زیادی از مارک های بزرگ ارائه چندین تلویزیون مدل در قیمت بزرگ است. و اگر شما یک طرفدار ورزش حداقل یکی از آنها را همزمان با زمان شما ممکن است به خودتان پیدا کنید به طور جدی در نظر گرفتن ارتقاء.

سوپر باول فروش

آیکون Sportswire/گتی ایماژ

سوپر باول نیست فقط بهانه ای به سهام تا در تراشه های شیب و کسانی که کمی داغ سگ شما هنوز هم گیر خوردن برای هفته بعد از بازی. تولید کنندگان و خرده فروشان اغلب علامت پایین خط فعلی خود را از تلویزیون در ماه ژانویه برای NFL را برخورد کنفرانس ها اغلب به نگه داشتن آنها را از قیمت پایین تا فقط روز قبل از جشن اغاز. پس از اندازه صفحه نمایش همیشه عوامل به شدت به خوبی Super Bowl, پارتی, شایع ترین فروش شما ببینید در این زمان از سال را در مدل های مختلف از سراسر 49 اینچ و بالاتر. به عبارت دیگر این زمان خوبی برای رفتن است.

آمازون نخست روز

آمازون تلاش در ایجاد یک جمعه سیاه خود را ممکن است یک بیت از یک بمب اول سال اما پس از آن تولید کرده است سهم عادلانه خود را از جامد تلویزیون معاملات و گسترش یافت و به 48 ساعت از بزرگ الکترونیک تخفیف. در مقایسه با دیگر حوادث روز نخست نیست کاملا لود شده با تلویزیون و آنها معمولا در مدل های ارزان تر اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی برای بررسی.

پس از آمازون حمل و نقل تحت تاثیر قرار شده است تا سال 2020 رویدادهای اما معمولی اواسط ماه جولای پنجره برای آمازون نخست روز است که قصد ندارم به کار این سال است. آمازون هنوز برای انتخاب کردن یک روز جدید اما گزارش ها نشان می دهد آمازون در حال رفتن به صبر کنید تا زمانی که حداقل اوت بنابراین نگه داشتن چشم را برای به روز رسانی.

جمعه سیاه و سایبر دوشنبه

مطمئن شوید که شما را دیدم این آینده, اما شما لازم نیست که در خطر آسیب جدی در بازار و یا فروشگاه الکترونیک محلی به زمین اصلی معامله در فروش جمعه سیاه. در حالی که شما به طور معمول شما در پیدا کردن بهترین معاملات در روز پس از روز شکرگذاری فروش اغلب شروع خزنده در اوایل ماه نوامبر است. و اگر شما شانس خود را از دست در جمعه سایبر دوشنبه — با نام مستعار اولین جمعه بعد از روز شکرگزاری — شده است بهتر و بهتر در طول چند سال گذشته وقتی که می آید به فروش تلویزیون های بیش از حد.

بر خلاف سوپر باول فروش شما پیدا کردن همه شیوه ای از اندازه ها و انواع تلویزیون در فروش در این دوره بزرگ به کوچک بالا پایان به بودجه برندها — و برخی برای عنوان کمی به عنوان نیمی از قیمت اصلی خود. گفت: بسیاری از بهترین معاملات خواهد بود اواسط به پایین قیمت تلویزیون پس از این زمان بسیار خوبی برای خرید است که اتاق خواب تلویزیون شما eyeing شده در ارزان است. مقدار مطلق از مدل در فروش می تواند دلهره آور به حفاری را از طریق به طوری نگه داشتن چشم در سایت فن آوری (مثل این یکی) که معاون کشیش بخش بهترین معاملات.

روز پدر

هیچ چیز فریاد می زند کلیشه ای بابا کاملا مانند یک تلویزیون جدید است که احتمالا به همین دلیل کسب و کار تمایل به پرتاب چند معاملات گرا نسبت به پدر در زندگی خود را در اطراف و یا در سومین یکشنبه ماه ژوئن است. این است که زمان زیادی برای بررسی بهترین خرید, هدف آمازون و دیگر خرده فروشان محبوب برای دیدن اگر آنها تنزیل هر یک از صفحه نمایش خود به صورت بالقوه پدر گرا, هدیه, که آیا آنها می تواند بزرگ یا کوچک است.

Back-to-school فروش

dorm room appliances bedroom

اوت نیست یک رویداد خاص نفسه اما چیزی بسیار مهم است که اتفاق می افتد در این زمان از سال برای فن آوری فروشندگان. در میانه سال یک محصول جدید از فارغ التحصیلان آماده به رفتن به کالج و این بدان معناست که آنها به دنبال به روز رسانی خود را در اتاق خوابگاه و آپارتمان. در حالت دوم نیمی از ماه اوت تمایل به دیدن یک smorgasbord از معاملات و متناسب با زندگی دانشجویی از جمله تلویزیون می پردازد. تولید کنندگان بیشتر احتمال دارد به تمرکز تخفیف در خوابگاه پسند تلویزیون — به این معنی که شما احتمالا نمی خواهد پیدا کردن بسیاری از معاملات فوق العاده بزرگ مدل — اما برای کسانی که به دنبال یک کوچکتر تلویزیون یا ثانویه تلویزیون برای اتاق دیگر این است که زمان زیادی به فروشگاه.

راهنمایی برای پیدا کردن بهترین تلویزیون برای دلار خود را

LG E8
دن بیکر/Digital Trends
  • بررسی چند رسانه: این امر در هر دو آنلاین و در فروشگاه. از آن آسان است به سادگی با تکیه بر آمازون اما توصیه ما به خرید در اطراف هر دو آنلاین و در فرد.
  • رسانه های اجتماعی به دوستان خود است: در حالی که شما ممکن است با احتیاط در مورد فروشگاه در Facebook یا Twitter خرده فروشان اغلب اطلاع پیروان خود را از معاملات جلوتر از عموم مردم و شما می توانید این را به نفع خود. پس از همه, شما همیشه می توانید دنبال آنها بعد.
  • می دانید بازار: کلیک کردن بر روی دکمه "خرید" در اولین معامله خوب شما در پیدا کردن ممکن است باعث مشکل شود اگر شما فقط پیدا کردن تلویزیون خود را پشتیبانی نمی کند ویژگی های شما می خواهید مانند HDR و یا یک رابط کاربری بصری تا بعد از شما آن را به خانه. بررسی تلویزیون ما راهنمای خرید و لیست ما از بهترین تلویزیون شما می توانید برای خرید یک ایده بهتر از آنچه که به دنبال. ما لیستی از بهترین تلویزیون های زیر 1000 $و بهترین 4K تلویزیون های زیر 500 دلار به عنوان اگر شما در بودجه است. نگه داشتن در ذهن این خواهد بود قیمت حتی پایین تر در طول فروش دوره.
  • درک منحصر به فرد معاملات: شرکت ممکن است منحصر به فرد ارائه تخفیف در مدل های خاص. برای مثال باز کردن جعبه معاملات برای بازگشت محصولات و یا محصولات است که وارد این فروشگاه که در سمت راست وضعیت می تواند یک راه عالی برای صرفه جویی در, به خصوص اگر شما انعطاف پذیر در مورد چه مدل خاص شما می خواهید.

کمی صبر می رود راه طولانی

ما آن را دریافت کنید: شما می خواهید برای راه اندازی تلویزیون جدید خود امروز نه در چند ماه. و اگر شما از ذهن نیست پرداخت کمی بیشتر وجود دارد مطلقا هیچ مشکلی با آن. اما درست مانند هر خرید عمده آن را می پردازد به بیمار در هنگام چیدن یک تلویزیون جدید است. انتظار فقط برای لحظه مناسب می تواند به شما صرفه جویی در پول بزرگ است و شما می خواهید که ویژه رضایت از دانستن اینکه شما در حال تیز خریدار. سپس شما می توانید پهلو به پس انداز دور و یا استفاده از پول به انتخاب یک لباس جدید A/V گیرنده یا soundbar خود را به روز رسانی تمام خانه تئاتر است.

شما می توانید با تشکر از ما بعد.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن