بهترین جریان برای دستگاه های 2020

این مقاله آخرین به روز رسانی توسط روندهای دیجیتال تحریریه نیک دارد در 4/24/20. اگر شما یافت یک جریان خدمات ب

توسط DOSTEMANSALAM در 6 اردیبهشت 1399

این مقاله آخرین به روز رسانی توسط روندهای دیجیتال تحریریه نیک دارد در 4/24/20.

اگر شما یافت یک جریان خدمات به لذت بردن از عنوان شما پناهگاه در محل حتی شاید یکی از بسیاری از گزینه های در دسترس خود را گام بعدی این است که پیدا کردن با کیفیت بالا جریان دستگاه خود را به تماشای محتوای. از تمام گزینه های خارج وجود دارد, آمازون آتش تلویزیون مکعب طول می کشد کیک.

وجود دارد مقدار زیادی به درک در مورد این جریان دستگاه. ما صرف صدها ساعت با استفاده از هر جریان دستگاه در بازار برای تعیین بهترین گزینه برای اکثر مردم است. آمازون آتش تلویزیون مکعب و خارج از غرفه به دلیل آن عالی ارائه می دهد مجموعه ای از ویژگی های بزرگ از جمله ادغام با دستگاه های دیگر در خانه خود را. اما اگر شما هنوز هم مطمئن نیستید که ما اضافی توصیه هایی است که می تواند متناسب با هر بودجه.

بهترین جریان دستگاه در یک نگاه

بهترین جریان دستگاه: آمازون آتش تلویزیون مکعب (2019)

Amazon Fire TV Cube
لایحه رابرتسون/Digital Trends

چرا باید به شما خرید این ؟ مکعب نیست فقط عالی پخش آنلاين دستگاه — آن را می توانید خود را کنترل کل سیستم سرگرمی بهتر از خود را به کنترل از راه دور می توانید.

که آن را برای ؟ کسانی که به دنبال یک کارآمد الکسا-رانده سرگرمی های خانگی را تجربه کنند.

چرا ما برداشت آمازون آتش تلویزیون مکعب:

آن رفتن به یک مقدار زیادی به دست کشیدن از یک دستگاه Roku از ما نقطه بالا اما آتش تلویزیون مکعب ربوده تاج جریان دستگاه پادشاهی. که ممکن است تعجب به خصوص از آنجایی که این دستگاه در ابتدا اعلام کرد به عنوان کمی بیش از آتش اول جعبه تلویزیون به تنهایی الکسا حمایت — هیچ خارجی اکو بلندگو لازم است. در واقعیت اما آن لود شده با تکنولوژی قدرتمند و ویژگی های که به شما اجازه کنترل فقط در مورد همه چیز را در خود مرکز سرگرمی با حداقل نیاز به یک کنترل از راه دور.

با تشکر از پورت حمایت از HDMI CEC و HDMI ARC کنار شامل IR, انفجار, شما قادر خواهید بود به استفاده از دستورات صوتی به نوبه خود بر روی تلویزیون خود را تعویض بین برنامه ها و حتی سوئیچ ورودی به دیگر دستگاه های متصل مانند کنسول های بازی A/V گیرنده و بازیکنان Blu-ray. شما می توانید مستقیم الکسا برای انجام کارهایی مانند "بازی غریبه, چیز," و مکعب را در تلویزیون و سیستم صوتی و بلافاصله شروع به نشان می دهد در Netflix بکشد — همه بدون کنترل از راه دور. آن را بسیار به سینمای خانگی معادل صحبت کردن به کامپیوتر در شرکت.

در حالی که الکسا نیاز به خاص دستورات صوتی از جعبه A. I. دستیار خواهد آموخت که به رسمیت شناختن ورودی خود را سبک. آمازون همچنین وعده داده شده به طور مستمر به روز رسانی الکسا صدای به رسمیت شناختن توانایی ها و لحن دستیار برای دیدار با نیازهای کاربران معنی ساده حتی مبهم گفتار ممکن است به رسمیت شناخته شده به عنوان مردم بیشتر از آن استفاده کنید.

مکعب طبیعت به عنوان یک سینمای خانگی مرکز کنترل ممکن است خود بزرگترین نقطه فروش, اما آن را نیز فقط عالی streamer. آن را قادر به 4K و HDR پخش و همراه با یک آداپتور اترنت برای بسیاری قابل اتصال به داده ها ممکن است و چیزی وجود ندارد در دیگر آتش دستگاه های تلویزیون.

در سال 2019 آمازون منتشر شد یک تجدید مدل که اضافه شده HDR10+ و — از همه مهمتر — Dolby Vision نبود که یک دست کشیدن بر اصلی است. که آمازون آتش تلویزیون مکعب بهتر از همیشه است. وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به عشق آتش تلویزیون مکعب اما آن را همه در یک کنترل فراهم شده توسط HDMI CEC پشتیبانی از IR blaster و الکسا دستورات صوتی که آن را به دست آورده تاج و تخت است.

ما به عنوان خوانده شده در عمق آتش تلویزیون مکعب نقد و بررسی

بهترین جریان چوب: Roku Streaming Stick+

roku streaming stick+ review in tv
کالیب دنیسون/Digital Trends

چرا باید به شما خرید این ؟ این بهترین جریان چوب در بازار و آن را مقرون به صرفه به بوت.

که آن را برای ؟ هر کسی که می خواهد به جریان 4K و HDR از طریق آسان-شادی بخش رابط.

چرا ما برداشت Roku Streaming Stick+:

این جریان چوب+ ارائه یکی از بهترین ویژگی های-به-قیمت نسبت میان جریان دستگاه های خارج وجود دارد وجود دارد. شما قادر خواهید بود به تجربه 4K HDR تصویری و Dolby Atmos صوتی از طریق این دستگاه کوچک که به نظر می رسد مانند یک درایو فلش USB و به راحتی پنهان در پشت تلویزیون خود را.

با احتیاط طراحی فراتر از فقط مشخصات فیزیکی آن. با تشکر از قدرتمند 802.11 ac MIMO dual-band wireless پشتیبانی شما قادر خواهید بود به آن را در هر نقطه در خانه خود را از Wi-Fi محدوده — هیچ اترنت مورد نیاز است. تنها نیاز واقعی با پخش آنلاين چوب+ است که یک تلویزیون با پورت HDMI. اگر تلویزیون خود را نیز در دسترس USB پورت راه اندازی شده است حتی ساده تر — که پورت می توان به قدرت streamer.

یکی از چیزهای مورد علاقه ما در مورد جریان چوب+ یکی از ویژگی های به اشتراک گذاشته شده توسط تمام دستگاه های Roku: عالی و رابط کاربر. Roku سیستم عامل با استفاده از یک برنامه-اگنوستیک روش که باعث می شود پیدا کردن بهترین مکان برای تماشای آنچه شما می خواهید آسان تر از با تقریبا هر دستگاه دیگر در بازار است. با وجود فاقد دالبی پشتیبانی از چشم انداز است که دستگاه های جدیدتر مانند آمازون آتش تلویزیون استیک 4K در اختیار ما هنوز هم ترجیح می دهند Roku جستجوی صوتی و آسان برای استفاده و رابط. تا آنجا که به ما مربوط می شود این بهترین جریان چوب در بازار است.

ما به عنوان خوانده شده در عمق Roku Streaming Stick+ نقد و بررسی

بهترین premium جریان دستگاه: Roku فوق العاده (2019)

Roku Ultra (Model 4661)

چرا باید به شما خرید این ؟ آن را قدرتمند و گرد تنظیم بالا جریان, جعبه تقویت شده توسط Roku رابط کاربری بسیار عالی و پشتیبانی نرم افزار.

که آن را برای ؟ کسانی که مانند ویژگی های جریان چوب+ اما می خواهم حتی با سرعت بیشتر و گزینه های رسانه ای.

چرا ما برداشت Roku فوق العاده (2019):

Roku فوق العاده به ارمغان می آورد با آن کشت از ویژگی های بسیار جذاب. مانند هر پایان streamer آن پشتیبانی از 4K, Dolby Atmos صوتی و HDR10 (Dolby Vision و HDR10+ در حال حاضر سازگار) اما این فقط آغاز کار است.

مانند آتش تلویزیون مکعب های فوق العاده ورزشی یک پورت اترنت برای کمک به بهبود سرعت اتصال و حتی می افزاید: یک اسلات کارت حافظه MicroSD برای ذخیره برنامه حتی بیشتر و یا کار به عنوان یک منبع برای عکس و ویدئو. این شهر همچنین دارای یک پورت USB بنابراین شما می توانید محتوا را از هر دستگاه سازگار. جعبه همچنین ویژگی های یک "از دست رفته از راه دور" را فشار دهید که باعث خواهد شد یک تن از راه دور (حتی اگر همه ما می دانیم آن را زیر نیمکت). از راه دور هر دو یک جک هدفون برای گوش دادن خصوصی و اختصاصی قدرت/دکمه های حجم است که می تواند کنترل تلویزیون و حجم بسته به مدل.

از راه دور دارای دو تنظیم دکمه های میانبر که در یک ضربه محکم و ناگهانی به برنامه: به سادگی صحبت می کنند یک فرمان صوتی در حالی که نگه داشتن دکمه میکروفون و سپس با نگه داشتن دکمه های میانبر تا زمانی که شما شنیدن یک بوق. فوق العاده سازگار با الکسا و گوگل دستیار طراحی هوشمند, بلندگو و Roku ویژه رایگان منو گزینه باعث می شود پیدا کردن محتوای رایگان به تماشای فوق العاده آسان است.

شب حالت گوش دادن به طور خودکار تنظیم حجم scene-by-صحنه برای جلوگیری از بیدار شدن بچه ها و شامل هدفون JBL باید ارائه بهتر صدا برای هدفون پخش به عنوان به خوبی. همانطور که شما احتمالا در حال حاضر گمان از ما نگاه در جریان چوب+, ما عاشق Roku سیستم عامل. از بزرگترین کتابخانه از برنامه (با نام مستعار "Roku کانال") به باور نکردنی عبور از کانال قابلیت جستجو وجود دارد هیچ دیجیتال اکوسیستم است که رقابت.

ما به عنوان خوانده شده در عمق Roku فوق العاده نقد و بررسی

بهترین بودجه streamer: Roku اکسپرس (2019)

Roku Express 2019 with remote

چرا باید به شما خرید این ؟ آن را همه چیز شما نیاز برای جریان بهترین و محتوای حق بیمه برای یک قیمت سنگ پایین.

که آن را برای ؟ افرادی که نمی مراقبت در مورد ویژگی های مانند 4K یا Dolby Atmos و فقط می خواهیم یک روش ساده و ارزان media streamer.

چرا ما برداشت Roku اکسپرس (2019):

اگر شما لازم نیست 4K یا HDR یا حتی Dolby Atmos چرا باید شما مجبور به پرداخت اضافی برای یک دستگاه است که همه از این چیزها ؟ Roku اکسپرس مینیمالیسم در بهترین حالت آن: فقط به عنوان آسان برای استفاده به عنوان هر Roku streamer با تشکر عالی از راه دور و رابط کاربری آن را دور می کند با تمام زواید, روم شما با یک دستگاه کوچک است که متناسب با هر نقطه و راه پول بیشتر در جیب شما.

آن را ارائه 1080p full HD است که هنوز هم به نظر می رسد بزرگ و دو-کابل راه اندازی (یکی برای قدرت و برای HDMI) مرده است آسان است. شما نمی خواهد پیدا کردن اسلات کارت حافظه MicroSD و یا پورت USB و یا حتی دستورات صوتی در اینجا اما این نقطه تمام. اگر شما می خواهید ویژگی های آن Roku بسیاری از دیگر عالی streamers به از را انتخاب کنید به عنوان شما می توانید در این خلاصه.

با وجود آن حداقل سخت افزار مجموعه ای از ویژگی های شما هنوز هم تمام نرم افزار پیشرفت است که در ادامه به Roku یک قاتل جریان پلت فرم مانند آن برنامه رایگان برای iOS و اندروید است که به عنوان یک کنترل از راه دور یک محتوای ریخته گری دستگاه های صوتی از راه دور و گوش دادن خصوصی و لوازم جانبی. اضافه کردن به این Roku عالی خط آزاد جریان محتوا از کانال Roku و منابع دیگر و شما می توانید ببینید که چرا این 30 دلار است فوق العاده خوبی به سر برد.

در اینجا یکی دیگر از نکته: خارج شده است منحصر به فرد در Roku SE. این همان بیان اما 6 دلار ارزان تر است.

ما به عنوان خوانده شده در عمق Roku اکسپرس (2019) نقد و بررسی

بهترین پخش کننده برای علاقهمندان به بازی: Nvidia Shield TV Pro (2019)

چرا باید به شما خرید این ؟ آن را ارائه می دهد 4K, Dolby Vision HDR و Dolby Atmos زوج با حق بیمه ویژگی های گیمینگ.

که آن را برای ؟ کسانی که ترجیح می دهند خود را جریان با سمت سالم از بازی.

چرا ما برداشت Nvidia Shield TV Pro:

بسیاری از محصولات در این لیست هستند و مستقیما با تمرکز بر جریان ویدئو, اما با وجود این "تلویزیون" در آن نام Nvidia Shield TV Pro طول می کشد یک رویکرد متفاوت است. این دستگاه ویژگی های 4K با وضوح HDR و قابلیت جریان مبتنی بر آندروید پلت فرم تلویزیون اما در قلب آن Shield TV Pro طراحی شده است با پارسه در ذهن است.

بیش از 200 بازی به بازی در دسترس هستند از طریق تلویزیون اندروید با بسیاری از منحصر به فرد به سپر تلویزیون. اگر شما یک PC gamer, قابلیت استریم بازی های PC خود را سپر تلویزیون در حالی که شما پشت پا زدن بر روی نیمکت باعث می شود آن را حتی بیشتر جذاب گزینه است. آن را تا 16GB از ذخیره سازی صدا-قابلیت نور پس زمینه کنترل از راه دور با رسانه ای اختصاص داده شده دکمه (چیزی که نسل قبلی فاقد) و آن را به گوگل دستیار پردازنده.

جدید Tegra X1+ پردازنده 25 درصد سریع تر از قبلی سپر تلویزیون نرم افزار Tegra X1 که ارائه خواهد شد حتی بهتر عملکرد بازی. شما می توانید با خرید یک کارت گرافیک Nvidia-طراحی بی سیم, کنترل کننده بازی اما این دیگر موجود در جعبه. به جای کارت گرافیک Nvidia مظنون اکثر خریداران را انتخاب کردن به استفاده از یک موجود کنترل بلوتوث از جمله سونی DualShock 4 و ایکس باکس یکی از کنترل کننده — آنها هر دو سازگار با سپر TV Pro.

برای 4K جریان Netflix بکشد دیزنی+, Vudu, UltraFlix آمازون و یوتیوب پشتیبانی می کند با HDR پشتیبانی موجود در خدمات را انتخاب کنید. این شهر همچنین دارای صدای دالبی پشتیبانی از چشم انداز است که کاربران درخواست شده است. برای جریان HD, بسیاری از گزینه های بیشتر در دسترس هستند از جمله HBO در حال حاضر, حرکت یا کشش ناگهانی, CBS, Fox و Vimeo — اساسا هر چیزی را در Google Play store — and live TV در دسترس است از طریق تلویزیون رسن و Hulu + برنامه های زنده تلویزیونی. بسیاری از این نرم افزار به راحتی می توان با استفاده از ساخته شده است در قابلیت جستجوی صوتی.

Nvidia GeForce خدمات در حال حاضر — که در حال حاضر ارائه شده به عنوان یک نسخه بتا رایگان اما انتظار می رود به فرمان حدود 10 دلار در هر ماه در برخی از نقطه اجازه می دهد تا کاربران در جریان بازی های خود را سپر تلویزیون در رزولوشن 4K اما عملکرد وابسته به سرعت اینترنت. در صوتی سمت Nvidia Shield TV پشتیبانی از 5.1 و 7.1 surround sound و همچنین Dolby Atmos شی-بر اساس صدای فراگیر. صوتی با وضوح بالا نیز پشتیبانی می کند با برخی از فرمت های پشتیبانی بومی و دیگران پشتیبانی از طریق passthrough. اگر شما یک Plex کاربر شما قدر که سپر را پیچیده مشتری یکی از معدود است که با پشتیبانی از Dolby TrueHD با Atmos و به اندازه کافی قدرتمند است به بازی 4K HDR فیلم بدون سرور مبتنی بر دارا.

بهترین streamer برای دوستداران اپل: اپل تلویزیون 4K

Apple TV Review
لایحه رابرتسون/Digital Trends
لایحه رابرتسون/Digital Trends

چرا باید به شما خرید این ؟ اپل تلویزیون 4K را فراهم می کند بدون درز تجربه تلویزیون در سراسر تمام دستگاه های اپل خود را.

که آن را برای ؟ کاربران به شدت به سرمایه گذاری در اپل اکوسیستم.

چرا ما برداشت سیب تلویزیون 4K:

با یک دسته از ویژگی های سرد است که به نظر می رسد به رشد هر سال آن را یک انتخاب خوب برای اپل جانبازان و جامد (اگر گران) رقیب به بالا پایان ارائه شده از Roku آمازون و گوگل.

اپل تلویزیون 4K دارای یک جواب چند تا آستین خود را ابتدا با آن سریع A10X Fusion پردازنده. قرار داده و آن را این راه: تنها چیزی که برگزاری این جعبه عقب با سرعت عاقلانه خواهد بود با اتصال به اینترنت خود را.

نیز وجود دارد یک گزینه سرد است که اجازه می دهد تا کاربران برای کپی کردن اطلاعات ورود به سایت به طور مستقیم به تلویزیون اپل از اپل, iPads و اپل لپ تاپ است که به شدت کاهش مقدار زمان صرف وارد کردن کلمه عبور. به علاوه اگر شما یک سوم یا نسل چهارم اپل تلویزیون آن را به طور خودکار همگام سازی قبلی خود را tvOS طرح های خود را به زندگی را ساده تر. اگر شما تا کنون خرید فیلم و یا تلویزیون را نشان می دهد از iTunes آنها همه در دسترس است و اپل حتی به روز رسانی آنها را به 4K HDR نسخه به صورت رایگان هنگامی که و اگر آنها در دسترس ساخته شده با استفاده از این قالب.

از عمده ترین به روز رسانی نرم افزار برای streamer اضافه شده اپل بازی های آنلاین تبدیل می شود که کوچک جعبه سیاه به یک قادر به بازی های گاه به گاه پلت فرم است که با این نسخهها کار با هر دو شرکت سونی و ایکس باکس بی سیم بلوتوث بازی کنترل.

شما می توانید با استفاده از سیری به جستجو برای محتوای از هر یک از خدمات جریان است که اپل با پشتیبانی از, با بصری سوالات و اظهارات مانند "به من نشان بده 4K فیلم در Netflix بکشد" به جای توسل به بی دست و پا اصطلاحات مخصوص یک صنف. و هر چند اپل کتابخانه از برنامه ها نیست به عنوان متنوع به عنوان Roku شما می توانید دسترسی به تمام رشته مانند Netflix و Hulu زنجیر تلویزیون و اخیرا آمازون نخست تصویری.

با صدای دالبی Atmos 4K و HDR در هر دو Dolby Vision و HDR10 آن را به حمایت شما نیاز به تماشا و گوش دادن به جدیدترین فرمت های هر چند مراقب باشید: این فوق العاده ضربه زننده که در مورد کابل HDMI استفاده می کنید و ممکن است به خوبی جلوگیری از شما را از دیدن Dolby Vision اگر شما کابل نیست امتیاز برای فوق العاده با سرعت بالا اتصالات. اپل تلویزیون 4K ارزش آن برچسب قیمت سنگین? ما در حصار وجود دارد اما اگر شما یکی از کسانی که "همه-اپل-همه چیز" انواع این جریان دستگاه برای شما می باشد.

یکی از آخرین چیزی که ما می خواهیم به این نکته اشاره: اگر چه بسیاری از دیگر شخص ثالث دستگاه ها و تلویزیون های هوشمند در حال حاضر اپل تلویزیون برنامه (همراه با دسترسی به تلویزیون اپل+) ما فکر می کنیم که اپل تلویزیون 4K بهترین راه برای تجربه آن است. شما احتمالا می خواهید سریع تر به روز رسانی و بهتر سیستم عامل ادغام با اپل تلویزیون. در ذهن نگه دارید که اگر تلویزیون اپل+ برای شما مهم است.

ما به عنوان خوانده شده در عمق اپل تلویزیون 4K نقد و بررسی

بهترین ریخته گری دستگاه: Google Chromecast (2018)

Chromecast 3rd Gen
دن بیکر/Digital Trends

چرا باید به شما خرید این ؟ Chromecast را همگام سازی با تلفن خود و یا دیگر دستگاه های رسانه ای برای ساده جریان است.

که آن را برای ؟ هر کسی که فقط می خواهد یک روش ساده و مقرون به صرفه HD streamer.

چرا ما برداشت Chromecast (3rd generation):

اگر شما لازم نیست که یک 4K HDR را فعال کنید تلویزیون شما لازم نیست به صرف پول اضافی بر روی دستگاه های که در جریان 4K. Chromecast را کوچک و ساده جریان دستگاه است که با این نسخهها کار در پشت سر هم با دستگاه شما در حال حاضر با استفاده از — یعنی خود را از تلفن و یا قرص خود را.

رک و پوست کنده 2018 به روز رسانی برای گوگل پیری HD Chromecast نمی اضافه کردن مقدار در همه, اما این واقعیت است که شما نمی توانید به خرید مدل های قدیمی تر دیگر باعث می شود این عملا انتخاب است. جدیدتر دستگاه دارای یک کمی سریعتر فریم (60 فریم در ثانیه) به صورت 1080p محتوا و یک نگاه جدید اما دیگر از آن, این تقریبا همان Chromecast ارائه همان اولیه تجدید نظر: مرده ساده جریان در ارزان است.

اگر شما یک 4K HDR-قادر به تلویزیون و شما فقط عشق, ریخته گری, دلار 70 Chromecast فوق العاده است که پشتیبانی از هر دو HDR10 و Dolby Vision HDR — خواهد بود بهترین شرط بندی شما. و با توجه به گزارش های تایید نشده گوگل ممکن است در حال توسعه نسل دوم Chromecast فوق العاده است که گسترش امکانات و قابلیت های اصلی است.

که گفت:, اگر شما از ذهن نیست تا Dolby Vision, شما می توانید برای دریافت بیشتر برای پول خود را در جاهای دیگر در جریان از جمله Roku Streaming Stick+ ذکر شده فوق و همچنین به عنوان Roku برتر+که هزینه فقط $50.

بر خلاف دیگر جریان دستگاه Chromecast را با استفاده از این نرم افزار شما در حال حاضر بر روی گوشی شما را به کنترل پخش و جستجو برای محتوا. به سادگی تماس بگیرید تا شما را پشتیبانی جریان برنامه کلیک کنید بازیگران دکمه و شما آماده به تماشای.

Chromecast را نیز عمیقا یکپارچه اکوسیستم گوگل — و یا حداقل می توان آن را — و پشتیبانی گوگل, دستیار, به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه Google خانه های هوشمند دستگاه های. برای اندروید و گوگل می میرند-hards این است که به احتمال زیاد رفتن به یکی از ویژگی های کلیدی. کاربران iOS, Mac و دستگاه های ویندوز هنوز هم می توانید مقدار زیادی از استفاده از Chromecast هر چند که هر یک از آنها پشتیبانی مصاحبه سراسر تن از برنامه های.

ما به عنوان خوانده شده در عمق Chromecast (2018) نقد و بررسی

اطلاعات دیگر

ما چگونه تست

ما تست جریان بازیکنان بیش از یک دوره از روز و یا هفته تکرار دقیقا چگونه شما می خواهم به استفاده از آنها در حالات زندگی واقعی. که شامل تست آنها را برای سرعت و راحتی شهودی و یک تنوع از ویژگی های. دسترسی به طیف گسترده ای از برنامه ها نیز بسیار مهم — اکثر تلویزیون ها و بازیکنان Blu-ray در حال حاضر راه اندازی به صورت اساسی جریان — پس از تعیین streamer باید چیزی بیشتر ارائه می دهد.

یک پرچم در حال اهتزاز ممکن است بهترین سخت افزار در جهان است, اما این مهم نیست اگر شما فقط می توانید محتوا را از یک جریان خدمات. برای دیدار با استاندارد ما یک جریان رسانه ای بازیکن ایده آل پشتیبانی از تمام یا بسیاری از عمده مطالب ارائه دهندگان خدمات و همچنین به عنوان یک طیف گسترده ای از ویژگی های جدیدتر مانند 4K Ultra HD و HDR. در نهایت ما نگاه چقدر با کیفیت و چگونه بسیاری از ویژگی های شما را در دلار-توسط-مقیاس دلار به اطمینان حاصل شود هر یک از ما بالا streamers است که نه تنها یک تجربه بزرگ بلکه یک ارزش بزرگ است.

در حال حاضر زمان مناسبی برای خرید است ؟

این جریان رسانه ای دستگاه دسته بشدت رقابتی است و مدل های جدید ظاهر می شود در هر سال. که گفت: حتی مدل های قدیمی تر تمایل به لذت بردن از طولانی طول عمر. اپل تلویزیون 4K مثلا معرفی شد در سال 2017. سه سال بعد از آن هنوز هم یکی از بهترین.

جدید ترین محصولات عبارتند از:

 • آمازون آتش تلویزیون مکعب 2nd Gen
 • Roku فوق العاده (2019)
 • Roku اکسپرس (2019)
 • Nvidia Shield تلویزیون و سپر TV Pro (2019)

مدل های دیگر مانند گوگل Chromecast و 4K با قابلیت Chromecast فوق العاده کمی مسن تر اما هنوز هم انتخاب های بسیار عالی که به نظر شما ارزش هر به ارمغان می آورد.

به عنوان یکی از دستگاه های قدیمی تر در این خلاصه Apple TV 4K است likeliest نامزد برای آینده بازخوانی اما انتظار نداریم که هر گونه تخفیف عمیق در میان است. اپل تمایل به نگه داشتن قیمت آن استاتیک تا زمانی که یک محصول جدید اعلام کرده است. که نسخه جدید می تواند در اطراف گوشه ، اخیر اشاره در اپل tvOS نرم افزار امتیاز به احتمال قوی تر تلویزیون اپل که ممکن است با هدف ارائه یک تجربه بهتر برای اپل بازی.

پلت فرم تفاوت

Roku: Roku رابط سازگار در سراسر هر مدل که آیا شما در حال صحبت کردن در بالا از خط فوق العاده مدل و یا ورود به سطح بیان. نیز وجود دارد یک نگاه خاصی به برنامه های Roku و شما نمی خواهد پیدا کردن رابط کاربری تفاوت در سراسر برنامه های مختلف تا آنجا که شما ممکن است در سیستم عامل های دیگر.

همانطور که ما ذکر کرده ایم که قبل از شما پیدا کردن تقریبا هر جریان خدمات و یا کانال شما در مورد مراقبت ارائه شده در اینجا و بر خلاف برخی از سیستم عامل های دیگر شما را پیدا خواهد کرد هر شکاف به استثنای iTunes است که تنها در دسترس در اپل streamers.

آمازون: آمازون ارائه می دهد سه آتش تلویزیون مدل — آتش تلویزیون استیک و مکعب — اما رابط کاربری آن کمی متفاوت است برای هر کدام, با مکعب داشتن بیشترین برابری طلب در نتایج جستجو و ارائه برنامه کلی است.

با این حال وجود دارد برخی از گم شده خدمات در اینجا: Google Play در دسترس نیست (راه حلی وجود دارد) و نه Vudu. هر دو در دسترس در دستگاه های Roku و Vudu در دسترس است در هر streamer اینجا ذکر شده است. همان یک بار بود درست برای یوتیوب, اما ما لازم نیست که به نگرانی در مورد آن روز دیگر هیچ.

اپل تلویزیون: تلویزیون اپل رابط کاربری نهفته است جایی بین Roku و آمازون آتش تلویزیون. برنامه های نسبتا سازگار نگاه, اما شما همیشه قادر به بگویید که شما در حال تماشای تلویزیون اپل. اپل ترجیح می دهند کاربران به خرید و اجاره محتوا از طریق آیتونز بنابراین شما نمی خواهد در حال حاضر پیدا کردن یک برنامه برای Google Play Movies و تلویزیون. وجود دارد یک راه حل: مطمئن شوید که شما وارد یوتیوب نرم افزار و خرید خود را باید نشان دهد. که عدم Google Play ارائه می دهد یک برنامه تلفن همراه است که اجازه می دهد تا محتوا به جریان به تلویزیون اپل از طریق AirPlay — اما تنها از یک دستگاه iOS.

Android TV (Nvidia Shield): تلویزیون اندروید است که کمی متفاوت تر از گزینه های دیگر در اینجا است که تولید کنندگان می توانید چرخش خود را در رابط کاربری شبیه به تولید کنندگان تلفن با اندروید. شما پیدا کنید که بسیاری از برنامه های نمایشگاه مقدار زیادی از فردیت در سپر تلویزیون که در تضاد با تصویری در نرم افزار سازگاری با برنامه های Roku. وجود دارد برخی آزار دهنده شکاف در اوایل مانند آمازون در دسترس بودن نیست از جعبه خارج از ایالات متحده هر چند که موضوع شده و تصحیح شده است. به طور کلی تلویزیون اندروید دستگاه عبارتند از: گوگل, دستیار فرامین صوتی و خانه هوشمند کنترل و Chromecast ساخته شده است در بیش از حد.

Chromecast: همانطور که از نام آن ممکن است این مفهوم را میرسانند Chromecast اجرا می شود به طور کامل در قدرت جادویی از مصاحبه — یعنی بشاش محتوا را از یک دستگاه به صورت بی سیم به تلویزیون خود را. همه چیز در مورد Chromecast کنترل از طریق ریخته گری دستگاه — از جمله برنامه جستجو, محتوا, پخش و حتی خصوصی در حالت گوش دادن — چه که آندروید یا iOS گوشی های هوشمند و یا قرص یک کامپیوتر ویندوز یا مک. به جای دسترسی به همه چیز را از یک پورتال شما با استفاده از هر مربوطه برنامه بازیگران از ویژگی های برای پیدا کردن و بازی مطالب خود را بیش از هوا. این واضح است که یک تفاوت عمده بین رقبای خود که سیستم عامل, رابط کاربر و اختصاصی نسخه از نرم افزار. وجود دارد تقریبا هیچ چیز شما نمی توانید برای Chromecast از جمله نخست تصویری که بدنام تراشه چانه زنی در گوگل و آمازون مینی جنگ.

کلمات و عبارات شما نیاز به دانستن

 • 4K Ultra HD: در حالی که دیگر بالاترین رزولوشن در دسترس (که عنوان می رود به 8K), 4K Ultra HD است که بالاترین رزولوشن و با حمایت قابل توجهی از محتوای سازندگان و توزیع کنندگان. در حدود چهار برابر است که از 1080p HD (3840 x 2160) این استاندارد برای همه اما گران ترین تلویزیون های جدید.
 • 802.11 ac Wi-Fi: جایگزین Wi-Fi 6, 802.11 ac است که هنوز هم مقدار زیادی سریع — سریع به اندازه کافی حتی برای پخش 4K HDR محتوا — اما آن را به عنوان قابل اعتماد (و یا به عنوان سریع) به عنوان اترنت.
 • Android TV: تلویزیون هوشمند پلت فرم طراحی شده توسط آندروید و در دسترس در سراسر هوشمند تلویزیون جعبه تنظیم بالا و بیشتر.
 • ریخته گری: یک اصطلاح شناخته شده توسط گوگل برای ساخت محتوای موجود بر روی یک دستگاه تلفن همراه و یا کامپیوتر و به نظر می رسد در تلویزیون و یا بلندگوی بی سیم.
 • محدوده دینامیکی بالا (HDR): کوتاه برای محدوده دینامیکی بالا, HDR ارائه می دهد بهتر است کنتراست و رنگ های بیشتر از استاندارد محدوده دینامیکی. آن توسط بسیاری در نظر گرفته می شود بیشتر قابل توجه بهبود بصری از پرش از 1080p Full HD به 4K Ultra HD با وضوح. نه همه رسانه ها streamers ها از آن پشتیبانی می کند.
 • HDR10: به طور گسترده به تصویب رسید HDR فرمت. اگر شما خرید یک تلویزیون, HDR, آن ممکن است پشتیبانی از فرمت های دیگر بیش از حد, اما آن را همیشه HDR10.
 • Dolby Vision: پویا فرمت HDR (به عنوان مخالف به استاتیک HDR10) Dolby Vision دارای چندین مزیت از جمله توانایی برای ارزیابی خود HDR تلویزیون قابلیت ها و خیاط HDR تجربه کنید. همه تلویزیون و یا رسانه های streamers حمایت از آن, بنابراین مطمئن شوید که به بررسی مشخصات قبل از خرید.
 • Dolby Atmos: یک تکنولوژی است که اجازه می دهد تا طراحان صدا برای مشخص کردن موقعیت های صوتی همهجانبه 3D صدا. برای تلفن های موبایل می تواند در هر نقطه در اطراف یک اتاق آوردن شما درون این عمل بر روی صفحه نمایش. نیاز به ارتفاع بلندگو یا در سقف و یا بلندگو که گزاف گویی صدا از سقف به بازی صدا از بالا. تعداد فزاینده ای از soundbars هستند Dolby Atmos-را فعال کنید. پشتیبانی از این فرمت صدای متفاوت از دستگاه به دستگاه و نه همه جریان ارائه خدمات آن است. کسانی که ارائه نمی دهد و آن را در تمام خود را نشان می دهد و فیلم.
 • Single Sign-on (SSO): از ویژگی های است که اجازه می دهد تا کاربران را به استفاده از یک ورود به سیستم به طور خودکار به سیستم وارد شوید به تمام برنامه های مرتبط ارائه شده آنها پشتیبانی از ویژگی های. این است که توسط هر یک از دستگاه های ما برداشت اما نیاز به یک حساب کاربری از طریق پرداخت ارائه دهنده تلویزیون.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن