بهترین نشان می دهد در دیزنی+ در حال حاضر

آخرین به روز رسانی: 30 مه سال 2020 هیچ دعوا که دیزنی+ بسته بندی شده با چیزهای بزرگ. این (تقریبا) همه دیزنی ا

توسط DOSTEMANSALAM در 11 خرداد 1399

آخرین به روز رسانی: 30 مه سال 2020

هیچ دعوا که دیزنی+ بسته بندی شده با چیزهای بزرگ. این (تقریبا) همه دیزنی انیمیشن فیلم. آن است که Mandalorianاولین live-action Star Wars تلویزیون نشان می دهد. این محتوای اصلی از National Geographic, کل پیکسار کتابخانه دیزنی classic live-action خانواده ها فیلم ها و خیلی بیشتر.

با بیش از 600 سریال و فیلم آن در کتابخانه دیزنی+ تقریبا بیش از حد را انتخاب کنید. ما اینجا هستیم برای کمک به. آیا این برنامه ها دلتنگ مورد علاقه های شما و یا به شما وجود دارد مقدار زیادی از کیفیت تلویزیون در دیزنی+. در اینجا بهترین نشان می دهد در جریان خدمات.

مطالعه بیشتر

Boy Meets World

برای هفت فصل مخاطبان به تماشای Cory متیوز (Ben Savage) خود را در-باز-کردن-دوباره, دوست دختر ورامين (Danielle Fishel) برادر بزرگتر خود را اریک (Will Friedle) و بهترین دوست خود شاون (سوار قوی) حرکت دبیرستان و دانشگاه معمولا با کمک معلم خود/مدیر/اچ آقای Feeny (ویلیام دانیلز). در حالی که Boy Meets World پنجه بی پروا مسائل مانند طلاق و کودک آزاری و اعتیاد به الکل زیر سن قانونی آن را نیز شیرین و خنده دار TGIF اصلی که به دست آورده سپاه از طرفداران — نه به ذکر است یک spinoff, Girl Meets World, که نیز موجود است در دیزنی+.

سازمان دیده بان در حال حاضر

مارول فراری

Marvel Runaways

با تمرکز بر ریشه های مارول ابرقهرمان نوجوان گروه دختران فراری, Marvel فراری در حاشیه مارول سینمایی جهان است. هیچ مرد آهن یا ثور در اینجا — فقط شش فوق العاده لوس آنجلس گی متحد به شکست بد, جنایی, پدر و مادر جمعی شناخته شده به عنوان غرور و افتخار است. پس از اتفاقی به یک راز وحشتناک و کشف پدر و مادر خود شده اند و دروغ گفتن به آنها را در تمام طول زندگی خود را فراری تحقیق چه نگهبان و چه چیز دیگری آنها ممکن است پنهان شده است. از جوانان متخصص EP Josh Schwartz (The O. C., Gossip Girl), فراری پیاده روی یک خط خوب بین ابرقهرمان گلم و احساس وحشت و نگرانی.

Darkwing Duck

روز دریک نوعی مرغابی وحشی به طور منظم suburbanite که پرده بر اتخاذ دختر Gosalyn. شب او را Darkwing Duck, یک نقاب ابرقهرمان که صرف ساعت نیمه شب مبارزه با جرم و جنایت در کنار خلبان خود شخص وابسته گفتوگو McQuack. مطمئن شوید که گاهی اوقات Darkwing نفس می شود در راه توقف ستمگران اما زمانی که فشار می آید به پرتاب او نه تنها قهرمان که سنت Canard نیاز دارد. او قهرمان است که سنت Canard سزاوار است.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Gargoyles

بر خلاف دیگر دیزنی بعد از ظهر انیمیشن Gargoyles نبود ترس ، Gargoylesعمیق و ظریف شخصیت های سرهمی طرح خطوط و pitch-black تن نمی به نظر می رسد خارج از محل امروز اما در آن زمان وجود نداشت و کارتون کاملا مانند آن (را و یا Batman: The Animated Series). در حالی که فصل سوم دچار برخی از پشت صحنه تغییرات دو هنوز هم نگه دارید تا. اگر شما دیزنی+ آنها به خوبی به ارزش بازدید.

سازمان دیده بان در حال حاضر

آبشار جاذبه

زمانی که دب اکبر و Mabel هستند سنبه تصمیم به صرف تابستان خود را بزرگ عمو استن یک چک و چانه زدن اجرا می شود که جاذبه آبشار' No. 1 دام گردشگری, رمز و راز زیستن آنها نمی دانند چه آنها در برای. آبشار جاذبه است نوع مانند یک بچه دوستانه mashup of the X-Files و Twin Peaks. این هم قسمت مساوی هیجان و خنده دار و یکی از بهترین کارتون های 20 سال گذشته. شما برای Gravity Falls' طولانی در حال اجرا و راز و موجودات عجیب و غریب اما, آن را لذت بخش شخصیت است که شما را در اطراف. جاذبه آبشار عجیب و غریب است اما مطمئن است که بسیاری از قلب است.

سازمان دیده بان در حال حاضر

هانا مونتانا

روز او به طور منظم نوجوان مایلی استوارت. شب او را بین المللی پاپ استار هانا مونتانا — و تقریبا هیچ کس نمی داند راز خود را. صدا مانند مشکل ؟ آه از آن است. نه تنها هانا مونتانا راه اندازی مایلی سایرس' حرفه ای (و کمک به احیای آن از زندگی واقعی خود و بر روی صفحه نمایش پدر, Billy Ray Cyrus), اما آن را نیز بالاترین امتیاز نشان می دهد در کانال دیزنی تاریخ است. اگر شما بزرگ شده, مایلی دیزنی+ به شما می دهد فرصت مناسب دوباره سریال: هر قسمت در دسترس است در دیزنی+ در حال حاضر.

سازمان دیده بان در حال حاضر

این Mandalorian

اولین لایو-اکشن جنگ ستارگان سری رو به تعجب آور شروع و همه چیز فقط می رویم به دریافت وایلدر به عنوان زمان می رود. در این پیشگامانه سری از مرد آهنین کارگردان Jon Favreau, پدرو پاسکال ستاره به عنوان یک نقاب جنگجو که سفر را از طریق جهان جنگ ستارگان را از کار افتاده کوچک, مسواک زدن در برابر ex-امپریالیستی جنگ سالاران سابق شورشی شوک سربازان قاتل droids و انواع دیگر از ne'er-do-چاه ها در جستجوی خود را برای نهایی فضل. شامل استعدادهای Werner Herzog, Nick Nolte, Gina Carano, Giancarlo Esposito و Taika Waititi — و این فقط در مقابل دوربین — این یکی چیزی خاص.

سازمان دیده بان در حال حاضر

فینیاس و Ferb

Stepbrothers فینیاس و Ferb در حال رفتن به بهترین تعطیلات تابستان می توانید آنها را تنها راه می دانند که چگونه: با ساخت مضحک و بسیار خطرناک مفتولهای در حیاط خلوت خود و اجتناب از خشم خود را خواهر بزرگتر, Candace. فینیاس و Ferb همان انرژی به عنوان مرد خانواده (co-creator دن Povenmire استفاده می شود به کار در فاکس متحرک طنزهای), اما آن را تقریبا به عنوان آلوده با انزال منجر به نشان می دهد که تمام خانواده می توانید لذت ببرید. از آن زمان به گرفتن بر روی فینیاس و Ferbبیش از حد: یک spinoff, فیلم, Candace در برابر جهانخواهد رسید دیزنی+ این سال است.

سازمان دیده بان در حال حاضر

خیلی عجیب و غریب

خیلی عجیب و غریب بود و هرگز از بزرگترین کانال دیزنی سری اما در طول سال آن را تبدیل به یک فرقه کلاسیک. به عنوان به شما می گوید چرا. در این X-Files-الهام گرفته از سری یک دختر نوجوان تلاش می کند برای پیدا کردن یک راه برای برقراری ارتباط با پدر مرده در حالی که تور با راک استار مادر و به پایان می رسد تا در حال اجرا گرفتار ارواح خون آشام پاگنده فرشتگان و انواع دیگر موجودات ماوراء الطبیعه. اگر شما می خواهید چیزی تیره تر از معمولی کانال دیزنی کرایه نگاه نکنید. شما آن را پیدا کرده ام.

سازمان دیده بان در حال حاضر

جنگ ستارگان: جنگ های کلون

جنگ های کلون از ویژگی های فیلم که همچنین به عنوان سری خلبان خوب نیست. سری انیمیشن است که به دنبال بسیار است. در حالی که جنگ ستارگان: جنگ های کلون ممکن است شروع کردم به عنوان نمونه اکشن-ماجراجویی, کارتون, آن را به سرعت بدل به چیزی خیلی بیشتر پیچیده: کامل و متنوع بررسی وحشت از جنگ در جهان جنگ ستارگان. در طول هفت فصل (از جمله یکی از نهایی در حال حاضر در دسترس در دیزنی+!) کلون جنگ هر دو تعمیق و گسترش حق رای دادن جنگ ستارگان در تمام انواع از راه های غیر منتظره. حتی بهتر است ؟ پایان واقعا پایان این داستان ادامه دارد در جنگ های کلون' نیز-بزرگ پيگيری Star Wars Rebels.

سازمان دیده بان در حال حاضر

سیمپسونها

چه چپ برای گفتن در مورد The Simpsons? بارت Homer, حاشیه لیزا و مگی نیست فقط شخصیت های کارتونی. آنها فرهنگی, آیکون, نه به ذکر است ستاره از طولانی ترین در حال اجرا طنزهای تلویزیونی در تاریخ آمریکا است. مطمئن شوید که این نقطه وجود دارد احتمالا بد تر سیمپسونها قسمت از آنهایی که خوب اما مهم نیست. در دیزنی+ شما می توانید دوباره به روز های شکوه از فصل 1 تا 10 به عنوان بسیاری به عنوان شما می خواهید. به ما اعتماد. کسانی که هرگز قدیمی است.

سازمان دیده بان در حال حاضر

زندگی مجموعه از زاک و کودی

قبل از Cole Sprouse شد جویدن مناظر CW سکسی مورچه کمیک سازگاری ریوردیلاو و زندگی واقعی خود را از برادر دیلن بازی دوقلوها که در زندگی داستانی Tripton هتل جایی که آنها از تخم در آمده طرح در کنار همکلاسی ها و کارکنان هتل. زندگی مجموعه نامزد دریافت جایزه بود برای سه Emmys به طور منظم در صدر لیست بهترین-همیشه کانال دیزنی سری تولید هر دو فیلم و یک عاقبت سریال و کمک به راه اندازی مشاغل از ستاره های جوان از جمله Sprouse, برادران, Ashley Tisdale و برندا آهنگ.

سازمان دیده بان در حال حاضر

افتخار خانواده

The Proud Family

افتخار خانواده بود پیشگامانه تلویزیونی برای کانال دیزنی. دیزنی برای اولین بار نشان می دهد متحرک محور به طور کامل در یک آفریقایی-آمریکایی خانواده افتخار خانواده لذت بخش است و گاهی مسخره آمدن سن نشان می دهد زیر زودرس پنی به عنوان او هدایت اوایل سال از دوران نوجوانی. تعادل خانواده و دوستان و مدرسه و همه چیز نو انجام دهید این است که همیشه آسان تر از انجام گفت اما قطعا آن را کمک نمی کند که پنی trigenerational خانواده به نظر می رسد که یک استعداد برای وارد شدن به بزرگ تر از زندگی hijinks.

X-Men: The Animated Series

انواع پستانداران گوشتخوار دله و X-Men (همچنین در دسترس در دیزنی+) ممکن است برتر, کارتون, اما هنوز هم وجود دارد هیچ چیز مانند X-Men: The Animated Series. به پدیداری جاذب آهنگ تم. این مضحک جیم لی-طراحی لباس. عجیب و غریب, خنده دار, لحظه های که موجب یک هزار و الگوهای رفتاری. X-Men: The Animated Series نیست کاملا نگه دارید تا اگر آن را تا کنون هر گونه خوب در همه — اما مهم نیست. این کارتون صبح روز شنبه بود که بسیاری از طرفداران' مقدمه اول را به تعجب مبارک جهش و آن باقی مانده است یکی از محبوب ترین طول می کشد در شخصیت. نوستالژی: این مسائل قدرتمند.

سازمان دیده بان در حال حاضر

موضوعات مرتبط: Netflix | Hulu | آمازون نخست | بیشتر جریان خدمات

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب