بهترین Samsung Galaxy S20 فوق العاده محافظ صفحه نمایش

چند سال پیش یک دستگاه با یک 6.9 اینچ صفحه نمایش خواهد در نظر گرفته شده است یک تبلت اما زمان تغییر کرده و Sam

توسط DOSTEMANSALAM در 29 اردیبهشت 1399

چند سال پیش یک دستگاه با یک 6.9 اینچ صفحه نمایش خواهد در نظر گرفته شده است یک تبلت اما زمان تغییر کرده و Samsung Galaxy S20 فوق العاده است که قادر به سنگ مانند یک صفحه نمایش عظیم با تشکر در بخش های بزرگ به ادامه رانندگی به انجام دور با تلفن ناهنجاری. بنابراین در حالی که S20 فوق العاده 6.9 اینچ صفحه نمایش است که هنوز هم گسترده است و نیاز به دو دست به طور صحیح استفاده از آن را دیوانه تصور کنید که با استفاده از آن خود را به عنوان راننده روزانه.

آنچه که یک صفحه نمایش است بیش از حد. سامسونگ outdone خود را دوباره با پویا AMOLED 2X نمایش. رنگ های پر جنب و جوش و روشن در حالی که تاریک و تیره پوستان هستند به اندازه کافی عمیق به شیرجه رفتن. این خیره کننده روی صفحه نمایش و آن را به خوبی به ارزش حفاظت است. شکسته صفحه نمایش چیزی است که هر صاحب گوشی های هوشمند برای مقابله با در برخی از نقطه در زندگی خود را و آن را هرگز سرگرم کننده است. خوشبختانه بدترین حالت می تواند اجتناب شود با یک محافظ صفحه نمایش. در اینجا برخی از بهترین Samsung Galaxy S20 فوق العاده محافظ صفحه نمایش شما می توانید خرید.

لطفا توجه داشته باشید: S20 فوق العاده التراسونیک اسکنر اثر انگشت می تواند تحت تاثیر برخی از محافظ صفحه نمایش و ما برجسته که در آن تولید کنندگان را تایید کرده اند محصولات خود را با کار در صفحه نمایش سنسور. ما شده اند قادر به تست آنها تمام نشده است. ما در به روز رسانی این مقاله با جزئیات هنگامی که تبدیل شدن آنها در دسترس است.

Whitestone گنبد شیشه ای — پک دوقلو

آن فوق العاده گران است اما برخی از صرف زمان با Whitestone گنبد شیشه ای محافظ و شما ببینید که چرا آن را بسیار بسیار قیمت. Whitestone را محافظ ساخته شده است از سختی شیشه ای که خم خود را برای مطابقت با تلفن منحنی حصول اطمینان از محافظت کامل. اما سحر و جادو واقعی است که در فرایند نصب. به جای استفاده از یک چسب طبیعی Whitestone با استفاده از چسب مايع با یک فرآیند درمان برای اطمینان از یک جا تنگ است که هم محافظ. درمان مایع بین محافظ و دستگاه خود به معنی وجود دارد بدون از دست دادن حساسیت یا وضوح و آن را نیز به معنی محافظ کاملا با این نسخهها کار با التراسونیک سنسور اثر انگشت در S20 فوق العاده. اضافی محافظ در بسته کمک می کند تا برای توجیه قیمت بالا.

Ringke دوگانه آسان بال

این Ringke دوگانه آسان محافظ صفحه نمایش باعث می شود نصب یک محافظ صفحه نمایش به عنوان آسان به عنوان شمارش به چهار. این شرکت به معرفی تعدادی دستور فرایند نرم افزار است که به سادگی شما نیاز به قرار دادن محافظ بر روی تلفن خود را بلند زبانه کردن و پاک کردن را به رضایت خود را. دوگانه آسان بال نیز معرفی فلپ در سمت که در اطراف لبه های منحنی خود S20 فوق العاده حصول اطمینان از یک جا بر روی دستگاه. در زیر لایه های شفاف و فیلم PET مایع است که راه حل تمیز کردن هر گونه گرد و غبار و باقی مانده بر روی صفحه نمایش به جای استفاده از سنتی گرد و غبار برچسب. برای $14, شما می توانید یک بسته از دو محافظ صفحه نمایش و با توجه به اثبات احمق فرآیند نصب و راه اندازی, شما به احتمال زیاد به صرفه جویی دوم برای آینده و یا یک دوست.

Tauri 3-پک محافظ صفحه نمایش

اگر شما به دنبال به صرف پول در یک محافظ صفحه نمایش — به ویژه پس از 1400 $برای گوشی جدید خود را — پس از آن Tauri محافظ صفحه نمایش است که خود را نجات دهنده است. در تنها 9 دلار شما می توانید یک بسته از سه مورد پسند و ضد حباب, TPU, محافظ صفحه نمایش. محافظ فقط به عنوان نازک به عنوان یکی که می آید از پیش نصب شده بر روی خود را S20 فوق العاده به طوری که آنها محافظت از تلفن خود را از خراش و scuffs بدون اضافه کردن وزن بسیار. در لاغری فیلم نیز حفظ می کند روشن و پر جنب و جوش HD+ صفحه نمایش گوشی خود را. در حالی که Tauri محافظ صفحه نمایش نمی خواهد گارد خود را S20 فوق العاده از قطره آن را جامد گزینه برای قیمت.

AmFilm شیشه ای فوق العاده

همه اشعه ماوراء بنفش نور-نصب محافظ صفحه نمایش ترک دندانه در کیف پول خود را. این AmFilm فوق العاده محافظ صفحه نمایش شیشه ای به شرح زیر مشابه فرآیند نصب و راه اندازی به عنوان Whitestone گنبد. در بسته گنجانده شده است یک نرم افزار سینی لوله با ژل محلول یک اشعه نور و بقیه ملزومات مانند یک پارچه میکرو. کوچک وجود دارد نقطه استراتژیک قرار داده شده در سراسر محافظ صفحه نمایش برای اطمینان حتی گسترش این ژل چسب. آنهایی که واقع در مرکز پایین شیشه ای اجازه می دهد تا شما التراسونیک سنسور اثر انگشت به تابع زیر. در کاهش قیمت AmFilm شیشه ای فوق العاده ارائه می دهد یک تجربه مشابه به رقبای خود در حالی که با اضافه کردن اضافی و محافظ صفحه نمایش در جعبه.

Spigen Neo فلکس — Twin Pack

شیشه محافظ برای همه نیست و اگر شما در عشق با یک باریک و براق مناسب بیش از سخت حفاظت از شیشه ای می توان یک فیلم محافظ یک راه بسیار خوبی برای رفتن است. Spigen نئو فلکس می آید در یک پک دوقلو — بنابراین شما باید یک جایگزین آزاد — و آن را ساخته شده از فیلم های پس از آن منحنی برای پوشش دادن کل صفحه نمایش است. آن را سازگار با Spigen است موارد آن را یک مکمل عالی برای حفاظت از خود و خود شفا تکنولوژی است که مبارزه اثر انگشت و خراش جزئی. نصب و راه اندازی شامل پاشش راه حل مرطوب بر روی محافظ صفحه نمایش که ممکن است به نظر می رسد کمی عجیب و غریب در ابتدا. اما اجازه دهید آن را خشک و راه حل آن را فراهم می کند قوی و پیوند نزدیک به دستگاه شما است. این یک محافظ خوب در یک قیمت عالی.

25 دلار از Spigen

InvisibleShield فوق العاده VisionGuard+

صفحه نمایش گوشی های هوشمند تولید نور آبی که به طور بالقوه می تواند آسیب بینایی خود را بیش از دوره های طولانی و آن را سخت تر به خواب در شب. وجود دارد تعدادی از راه هایی برای مبارزه با نور آبی, اما خرید یک محافظ صفحه نمایش ساخته شده است برای محافظت از چشم خود را یکی از ساده ترین. این محافظ همراه با ترجمه لایه که فیلتر کردن نور آبی بدون اعوجاج رنگ از صفحه نمایش خود را. آن را احساس می کند درست مانند صفحه نمایش دستگاه خود را و همراه با ضد میکروبی و خود شفا پس از اتمام به مطمئن شوید که آن باقی می ماند پاک و روشن در طول استفاده از. آن را بسیار گران قیمت برای یک فیلم محافظ, اگر چه, و وجود دارد قطعا راه ارزان تر برای محافظت از چشم خود را. اما اگر شما می توانید استطاعت آن این است که عالی محافظ.

Tech21 تاثیر سپر ضد خش

اگر فکر یک صفحه نمایش تحت پوشش در خراش به ارمغان می آورد شما را در کهیر Tech 21 تاثیر سپر می تواند خود را محافظ از انتخاب. آن را ساخته شده از فیلم, اما فیلم تقویت شده با سه خراش-مقاوم در برابر لایه محافظ. از آنجا که این فیلم از آن منحنی در اطراف دستگاه خود را نمایش پیکسل, و آن را بسیار نازک بیش از حد. این شهر همچنین دارای خواص ضد میکروبی و نصب و راه اندازی آسان است به لطف شامل تراز اعمال. حتی در قیمت فروش آن گران قطعه از چرخ دنده ها. همچنین شیشه ای به طور کلی بهتر است در مقاومت در برابر خراش معنی تنها دلیل برای این است که اگر شما نمی مانند ضخامت شیشه است. اما در صورتی که شما توصیف این یک انتخاب بزرگ است.

IQ سپر فیلم مات — بسته دوقلو

ما می دانیم که صفحه نمایش, محافظ, محافظت در برابر ضربه و خش و گرد و خاک — اما آیا شما می دانید که آنها نیز می تواند محافظت در برابر تابش خیره کننده است ؟ اگر شما در خارج اغلب شما ممکن است پیدا کرده اند مشکلات خود را به خواندن صفحه نمایش در نور آفتاب. این محافظ از IQ سپر می آید با یک ویژه مات برای کاهش تابش خیره کننده و آن را آسان تر برای دیدن صفحه نمایش گوشی خود را زیر نور چراغ. آن را نیز کاملا محافظ آن را به عنوان ساخته شده از بادوام درجه نظامی فیلم که طراحی شده برای پایبندی به لبه های منحنی از دستگاه خود را. آن را با استفاده از یک مرطوب روش نصب به صورت یک جا به دستگاه خود را نمایش داده و آن را فوق العاده ارزان. بهترین از همه, وجود دارد یکی دیگر از محافظ در بسته بنابراین شما باید یدکی برای تعویض و یا برای یک دوست.

$9 از IQ سپر

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب