تسلا Cybertruck کارخانه می تواند زمین در تگزاس پس از مشوق های بیشتر ارائه شده

تسلا است سراغ مکان برای سایت جدید خود را Cybertruck Gigafactory با تگزاس در حال حاضر frontrunner. قانونگذارا

توسط DOSTEMANSALAM در 25 تیر 1399

تسلا است سراغ مکان برای سایت جدید خود را Cybertruck Gigafactory با تگزاس در حال حاضر frontrunner.

قانونگذاران در حالت ستاره تنها باید فقط اموال تایید معافیت های مالیاتی به ارزش حداقل 14 میلیون دلار در طول 10 سال آینده اگر تسلا انتخاب سایت آن شده است به دنبال در نزدیکی Austin-Bergstrom International Airport در شهرستان تراویس.

به عنوان بخشی از معامله برقی-شرکت ماشین مورد نیاز خواهد بود به سرمایه گذاری بیش از 1.1 میلیارد دلار در کارخانه است که انتظار می رود به ارائه حدود 5000 شغل.

روز سه شنبه ارائه شرح زیر است $46.6 میلیون دلار در املاک معافیت های مالیاتی تایید شده توسط Del Valle منطقه مدرسه مدیره در اوایل ماه جولای آوردن مجموع در تخفیف مالیاتی به بیش از 60 میلیون دلار.

چهار نفر از پنج شهرستان تراویس کمیسیون تصویب انگیزه توافق در یک رای گیری در روز سه شنبه با توجه به اخبار محلی خروجی دولتمرد. کمیسر جف Travillion که منطقه را پوشش می دهد و سایت که در آن کارخانه می تواند ساخته شده, ساخته شده روشن آنچه در آن به معنی برای جامعه محلی گفت: "ما در حال صحبت کردن در مورد یک فرآیندی پروژه ای است که خواهد شد آدرس فقر و فرصت در آن منطقه برای نسل."

در حالی که بسیاری از مردم محلی از ایده تسلا آینده به Austin دولتمرد اشاره کرد که دیگران ابراز نگرانی در مورد شرکت ثبت شرکت در ایمنی محیط کار و روابط کار و خواسته اند برای اطمینان در مورد کارکنان پرداخت و شرایط باید کارخانه ساخته شده در دولت است.

تسلا رهبری میلیاردر کارآفرین Elon Musk در حال حاضر تنها یک خودرو کارخانه تولید در ایالات متحده در کالیفرنیا با شرکت مشتاق به شروع ساختمان آن مربوط به اینده به دنبال Cybertruck در یک کارخانه جدید در اواخر سال جاری یا اوایل سال آینده است.

مشک و گفت: در ماه مارس سال 2020 که تسلا بود دنبال یک سایت در "مرکزی ایالات متحده آمریکا." این شرکت در حال حاضر در مذاکرات با مقامات در نشویل, تنسی, هر چند تسلا گفت: بعد از آن که بحث به پایان رسید بدون هیچ گونه معامله رسید. Tulsa, اوکلاهما نیز در حال اجرا به میزبانی کارخانه اما در این مرحله Austin است که به وضوح در یک موقعیت قوی به عنوان تسلا همچنان به دموکراسی و گزینه های آن است.

روندهای دیجیتال رسیده است به این شرکت برای اظهار نظر در مورد آخرین تحولات و ما خواهد شد به روز رسانی این مقاله زمانی که ما گوش به عقب.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب