بهترین Samsung Galaxy S20 Plus محافظ صفحه نمایش

یک محافظ صفحه نمایش ساده و لوازم جانبی است که می تواند به جلوگیری از خسارت وارده به صفحه نمایش خود را. این یک

توسط DOSTEMANSALAM در 24 اردیبهشت 1399

یک محافظ صفحه نمایش ساده و لوازم جانبی است که می تواند به جلوگیری از خسارت وارده به صفحه نمایش خود را. این یک راه موثر برای محافظت از صفحه نمایش خود را از خراش و آن را نگه می دارد و خاک و رطوبت و دور از صفحه نمایش خود را.

اگر شما خود را یک Samsung Galaxy S20 Plus, توصیه ما به حفاظت از گوشی خود را با یک محافظ صفحه نمایش برای این طراحی شده و مدل به جای لبه-به-لبه صفحه نمایش. ما در مقایسه با محصولات مختلف برای انتخاب بهترین محافظ صفحه نمایش برای Samsung Galaxy S20 Plus.

Spigen NeoFlex محافظ صفحه نمایش

Spigen NeoFlex Screen Protector

این Spigen NeoFlex ارائه می دهد بهترین حفاظت در دسترس است برای صفحه نمایش خمیده و لبه-به-لبه پوشش با روشنی و بدون تابش خیره کننده و یا رنگین کمان اثر است. آن خود شفا تکنولوژی مانع از خراش و اثر انگشت. مورد پسند Spigen آسان است به نصب با یک حباب رایگان نرم افزار و توقف مرطوب نصب و راه اندازی.

Zagg InvisibleShield فوق العاده روشن به همراه

ZAGG InvisibleShield Ultra Clear Plus

این Zagg InvisibleShield ممکن است کمی گران تر از بسیاری از صفحه نمایش, محافظ, اما شما نمی جدید سامسونگ S20 Plus ارزش آن را? این Zagg فراهم می کند یک سطح شیشه مانند با پایان براق که رقبا صفحه نمایش گوشی خود را. آن درجه نظامی قطعات ارائه high-end حفاظت از تاثیر. حتی بهتر از صفحه نمایش ویژگی های خود شفا نانو تکنولوژی حافظه کامل با smart مولکول به "درمان" جزئی خش و ضربه. این ویژگی های پیشرفته وضوح در یک سطح شیشه مانند به صورت واضح و روشنی از هر زاویه. منطقۀ یورو درخواست زبانه اجازه دهید شما به راحتی و به درستی در جای سپر.

ESR محافظ صفحه نمایش

ESR Screen Protector

ESR طراحی شده است برای محافظت از کل صفحه نمایش خود را در سامسونگ کهکشان S20 Plus شامل لبه های گرد برای راحت. شیشه سپر می تواند مقاومت در برابر تا 11 پوند فشار است. نفت-دافع پوشش اجازه می دهد تا شما به راحتی پاک کردن اثر انگشت و دوده. این بسته شامل یک کیت تمیز کردن و نصب فریم. توجه داشته باشید که آن را سازگار با S20 Plus التراسونیک در صفحه نمایش حسگر اثر انگشت.

Tamoria محافظ صفحه نمایش شیشه ای

Tamoria Galaxy S20 Plus Glass Screen Protector

این Tamoria یک 0.2 mm ultra-thin 3D خو شیشه ای محافظ صفحه نمایش 3D ارائه می دهد پوشش کامل است که نمی خواهد از تداخل با لمس تلفن خود پاسخ را به عنوان محافظ صفحه نمایش سازگار با گوشی حسگر اثر انگشت. ویژگی های آن شیشه ای-based anti-scratch, حباب, رایگان, زرد-مقاوم در برابر پوشش. آن را ندارد که همه بدون به خطر انداختن وضوح و ارائه یک تعریف روشن آبگریز و oleophobic صفحه پوشش برای محافظت در برابر عرق و اثر انگشت روغن باقی مانده است. آن است که مورد پسند و آسان برای نصب. فقط پاک کردن صفحه نمایش تلفن خود را با دستمال مرطوب تمیز کردن و رها کردن UV چسب بر روی وسط صفحه نمایش. جای خود را به محافظ صفحه نمایش دقیقا و آن جذب خواهد شد به صورت خودکار.

MoKo محافظ صفحه نمایش

MoKo Samsung Galaxy S20 Plus Screen Protector

اگر شما به دنبال یک محافظ صفحه نمایش است که اجازه می دهد تا برای حداکثر شفافیت و وضوح در حالی که در همان زمان محافظت از گوشی شما در برابر قطره ضربه و خش و خراش بیشتر از هیچ نگاه Moko. اثر انگشت-رایگان حباب رایگان و عاری از گرد و غبار سپر 3D پوشش می آید از یک برش دقیق روش که مسابقات کانتور و لبه های گرد از خود کهکشان S20 Plus برای به حداقل رساندن احتمال آسیب از خراش یا ضربه. این ویژگی 9H سختی به مقاومت در برابر خراش با کلید و چاقو و اشیاء نوک تیز.

Sintia محافظ صفحه نمایش

Sintia Screen Protector for Samsung Galaxy S20 Plus

این Sintia طراحی شده دقیقا مطابقت خطوط از خود کهکشان S20 Plus ساخته شده است فوق العاده روشن و TPU مواد که مقاوم در برابر خراش محافظت گوشی خود را از آسیب از اشیاء نوک تیز ممکن است شما را در جیب یا کیف پول. آن است که فوق العاده روشن و حساس به لمس و فقط 0.2 میلی متر ضخامت برای حفظ یک لمس طبیعی را تجربه کنند. لیزر-برش ابعاد ارائه حداکثر محافظت را برای صفحه نمایش. همچنین ویژگی های نصب و راه اندازی آسان با چسب طراحی بدون حباب.

Caseology فیلم محافظ صفحه نمایش

Caseology Film for Samsung Galaxy S20 Screen Protector

Caseology ارائه می دهد پاک کردن محافظ صفحه نمایش است که اجازه می دهد تا به صورت شفاف لمسی تجربه از طریق خراش-مقاوم در برابر پوشش های خود شفا فن آوری است. از آن محافظت گوشی خود را شیشه ای از جزئی و خراش و اثر انگشت و لکه. مرطوب نصب و راه اندازی و تضمین یک حباب-سطح آزاد با یک برنامه سریع و آسان و حذف روند. این بسته شامل دو فیلم چهار گرد و غبار برچسب یک پارچه تمیز کردن یک کارت و یک بطری از نرم افزار اسپری.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن