بهترین Samsung Galaxy S10, محافظ صفحه نمایش,

این که آیا شما در حال مشاهده ویدئوها زل زده بود به تصاویر و یا خواندن متون Samsung Galaxy S10 ارائه خیره کنن

توسط DOSTEMANSALAM در 9 تیر 1399

این که آیا شما در حال مشاهده ویدئوها زل زده بود به تصاویر و یا خواندن متون Samsung Galaxy S10 ارائه خیره کننده تجربه به لطف لبه-به-لبه صفحه نمایش AMOLED. سامسونگ AMOLED تکنولوژی مورد تحسین قرار گرفته برای بهینه آن دقت رنگ و با کیفیت بالا و تصاویری. این S10 دوست داشتنی است اما آن را لغزنده است. با شیشه و فلز به عنوان اصلی آن قطعات بیرونی کهکشان S10 رسیده است برای آسیب. برای نگه داشتن دستگاه خود را بکر و جلوگیری از آسیب ترک و خراش ها شما باید پوشش لبه-به-لبه صفحه نمایش با یک محافظ صفحه نمایش به عنوان به زودی به عنوان شما آن را در خارج از جعبه. در اینجا چند ما خوشحال به توصیه.

Ringke دوگانه آسان محافظ صفحه نمایش — Twin Pack

نفرت روند استفاده از یک محافظ صفحه نمایش? شما تنها نیستید و به همین دلیل Ringke توسعه دوگانه آسان فیلم محافظ. آن شده است به خصوص طراحی شده است که آسان برای استفاده به لطف یک لایه جداگانه وجود دارد که تنها برای کمک به شما در چین آن را به درستی و حذف هر گونه باقی مانده و گرد و غبار motes در طول فرایند نصب. لایه نهایی قابل انعطاف است فیلم محافظ بنابراین آن را پایبند به وسیله منحنی به راحتی و محافظت خوبی در برابر خاک و گرد و غبار و خراش جزئی. در حرکت نزولی, آن را نمی خواهد به عنوان محافظ به عنوان یک شیشه محافظ به خصوص در برابر سنگین آسیب از قطره — اما آن دخالت نمی کنیم با التراسونیک اسکنر اثر انگشت می آید و در یک پک دوقلو برای ارزش بسیار عالی.

Olixar مورد پسند محافظ صفحه نمایش شیشه ای

مرکل و حفاظت از آن را به عنوان روشن به عنوان زنگ انتخاب خود را به شیشه. Olixar این محافظ صفحه نمایش ساخته شده از سختی 9H-دارای شیشه ای است که مقاومت در برابر آسیب از خراش شن و قطره. در حالی که آن را به احتمال زیاد به خرد با توجه به تاثیر یک قطره از آن باید رابطه جنسی برای صفحه نمایش خود را به طور موثر به شما صرفه جویی از هزینه تعمیرات. آن را نیز به طور کامل سازگار با صفحه نمایش التراسونیک محافظ صفحه نمایش, هر چند آن را تا زمانی که توسط er — برش سوراخ در محافظ خود را. هنوز این حفاظت موثر در برابر انواع تهدیدات و آن را به خصوص گران است.

Spigen Neo فلکس محافظ صفحه نمایش HD — Twin Pack

Spigen ارائه می دهد فوق العاده, مورد, گزینه, اما آن را نیز ارائه می دهد محافظ صفحه نمایش برای تکمیل و تکمیل دستگاه خود حمایت می کند. این پک دوقلو سازگار با Spigen این موارد و طراحی شده برای نشستن خیط و پیت کردن با لبه های ارائه حفاظت در کل. آن را با استفاده از یک مرطوب روش نصب است که تضمین می کند یک جا برای خود دستگاه و وضوح عالی و لمسی با حساسیت. ممکن است برخی از لکه بلافاصله پس از برنامه اما صبر کنید یک روز و کسانی که باید دفع. این فیلم را محافظت در برابر خش و گرد و خاک, اما شما ممکن است بخواهید چیزی بیشتر سنگین اگر آسیب از قطره نگرانی های شما.

BodyGuardz حد فاصل لبه-به-لبه محافظ صفحه نمایش

نام دیگری با یک قوی آسیب های BodyGuardz ایجاد برخی از صفحه نمایش, محافظ و پرورش است که به خوبی نشان داده شده توسط این سخت محافظ حیوان خانگی. آن را به اندازه کافی انعطاف پذیر برای انطباق با لبه های منحنی از دستگاه خود را, اما شده است به خصوص سخت برای جلوگیری از آسیب رسیدن به خود را S10 صفحه نمایش. آن را مقاوم در برابر چرب و لکه و اثر انگشت و BodyGuardz رایگان ارائه می دهد جایگزین برای کسانی که در آن از مزیت های برنامه است. در حالی که شیشه ای تر خواهد بود حفاظتی این یک انتخاب خوب برای هر کسی که نمی خواهم مقایسه ای ضخامت شیشه است.

Armorsuit مات صفحه نمایش فیلم محافظ

ArmorSuit این محافظ صفحه نمایش انتخاب ایده آل است اگر شما کار زیر نور چراغ و یا پیدا کردن خود را در نور مستقیم خورشید زیادی است. فیلم درمان شده با یک پوشش مات است که باعث کاهش تابش خیره کننده از بازتاب ساخت آن را ایده آل برای هر کسی که خود را می یابد چشمانتان در روی صفحه نمایش خود را بیش از حد اغلب. این فیلم نمی تواند به عنوان محافظ شیشه ای, اما ArmorSuit می بالد و آن را مقاوم در برابر آسیب و ادعا می کند آن را ساخته شده از مواد درجه با خواص درمانی. بهترین از همه, آن را ارزان. این می تواند یک راه عالی برای کاهش تابش خیره کننده در قیمت حتی بهتر.

Whitestone گنبد محافظ صفحه نمایش

Whitestone Dome Screen Protector for Samsung Galaxy S10

ترکیب سخت شیشه ای با چسب مايع باعث می شود Whitestone گنبد یکی از بهترین صفحه نمایش راه حل های حفاظت در اطراف, اما ما در حال رفتن به دروغ فرایند نرم افزار نیاز به صبر و مراقبت. سازمان دیده بان ویدیو و استفاده از نرم افزار کیت به درستی و شما را تا پایان با پوشش کامل که تقریبا نامرئی است. وجود دارد یک برش برای دوربین و درمان چسب فرم مانند یک پیوند نزدیک که اسکنر اثر انگشت باید کار کند اما ممکن است دچار اختلال شود و برخی از مردم گزارش مشکلات پس از استفاده از این محافظ صفحه نمایش. این حمایت قوی خواهد کرد که حفاظت از صفحه نمایش خود را از قطره ضربه و خش. آن را حتی پر کردن موجود scuffs باید به شما هر گونه و آن را با گارانتی مادام العمر.

InvisibleShield فوق العاده روشن

Zagg InvisibleShield Ultra Clear for Samsung Galaxy S10

آن را ساخته شده از شیشه اما InvisibleShield فوق العاده روشن نشانی از یک کار بسیار خوب از تظاهر به. اختصاصی مواد احساس می کند بسیاری مانند شیشه و باید آن را ثابت کنید به بیشتر های حفاظتی از مواد مورد استفاده در بسیاری از فیلم محافظ. این بدان معناست که باید آن را بهتر قرار داده شده که مسئولیت رسیدگی به یک دست انداز از یک قطره اما نگه داشتن در ذهن آن را هنوز هم نمی تواند به عنوان خوب به عنوان شیشه ای. به عنوان یک فیلم محافظ آن را تا به برخی از خود خواص درمانی و باید دید تا خراش جزئی. همچنین با این نسخهها کار با صفحه نمایش fingerprint scanner و در حالی که هیچ برش برای جلوی دوربین شفاف مواد نباید هر گونه اختلال به عکاسی از خود شما بازی.

LK محافظ صفحه نمایش

LK Screen Protector for Samsung Galaxy S10

این محافظ صفحه نمایش اساسی است TPU فیلم, است که محافظت در برابر جزئی ضربه و خش, اما آن را احتمالا نمی خواهید برای کمک به با پتانسیل ترک اگر شما خود را رها Galaxy S10. می آید در یک بسته سه آن را یک گزینه ارزان و LK وعده محافظ نمی خواهد از تداخل با در صفحه نمایش حسگر اثر انگشت. مثل همیشه با محافظ صفحه نمایش, شما نیاز به مراقب باشید با استفاده از آن برای جلوگیری از حباب بنابراین مطمئن شوید که شما تماشای ویدئو نصب و راه اندازی قبل از شما آغاز خواهد شد. نیز وجود دارد حفاظت از اشعه ماوراء بنفش برای جلوگیری از زردی در طول زمان است. اگر شما می خواهید اساسی حمایت برای جفت ارز با یک مورد این محافظ صفحه نمایش باید متناسب با این لایحه.

IQ سپر محافظ صفحه نمایش

IQ Shield Screen Protector for Samsung Galaxy S10

این یکی دیگر از فیلم های پلاستیکی محافظ صفحه نمایش با روش نصب این بدان معناست که آن را باید فقط خوب کار می کنند با در صفحه نمایش fingerprint scanner. آن را کاملا روشن نمی زرد و باید جلوگیری از خش. آن را حتی ممکن است قادر به درمان کوچک scuffs خود را, اما آن کمک خواهد کرد که بسیار با تاثیر آسیب. وجود دارد یک برش برای دوربین و مناسب به گونه ای است که شما باید قادر به گرفتن یک مورد وجود دارد بیش از حد. شما دریافت می کنید دو بسته و از آن می تواند مفید اگر شما می خواهید برای محافظ صفحه نمایش است که حمل خود را با کهکشان S10.

amFilm محافظ صفحه نمایش

amFilm Ultra Glass Screen Protector for Galaxy S10

این خو شیشه ای محافظ صفحه نمایش است که محکم و با دوام مباهات خراش مقاومت و قدرت کافی است که آن را باید یک یا دو قبل از شکستن. آن را نیز می آید در یک بسته دوقلو دادن به شما یک جایگزین و یا یدکی برای یک دوست. این اعمال در یک روش مشابه به Whitestone گنبد محافظ صفحه نمایش, پس از آن قطعا بیشتر فشرده می شود. آن می آید با یک آموزنده تصویری برای نصب و راه اندازی پس از تماشای ویدئو و شما باید خوب است. درمان چسب به معنی آن جا تنگ و نباید کاهش حساسیت لمسی و یا صفحه نمایش وضوح به عنوان یک نتیجه. آن را نیز کمی ارزان تر از Whitestone گنبد است که همچنین یک جایزه.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن