بهترین گوگل بازی ها, رتبه بندی از بهترین به بدترین

آن را سخت به دقت اشاره کردن به همین دلیل گوگل حق رای دادن باقی مانده است یک احساس در سراسر جهان برای بیش از

توسط DOSTEMANSALAM در 28 اردیبهشت 1399

آن را سخت به دقت اشاره کردن به همین دلیل گوگل حق رای دادن باقی مانده است یک احساس در سراسر جهان برای بیش از دو دهه است. شاید واقعا تمایل به گرفتن اونا همه. شاید آن که پایه فرمول تبدیل شدن به بهترین مربی باقی مانده است تا حد زیادی همان پس از اولین بازی خود را در بازی ،

احساس راحتی و آشنایی در حالی که اجرای به اندازه کافی ویژگی های جدید به تکامل نگه می دارد و آوردن پارسه در droves. هیچ اصلی, کلیپ بازی شده است چیزی کمتر از عالی و از لحاظ تجاری موفقیت. گوگل یکی از نادر فرانچایز است که هر دو بچه ها و بزرگسالان عقده روحی.

مطالعه بیشتر

کلیپ شمشیر و سپر بودند که هسته اول گوگل تجربه برای کنسول های خانگی. با جدید کلیپ شمشیر و سپر بسته گسترش جزیره از زره پوش برای انتشار در ماه ژوئن ما تصمیم به رتبه اصلی گوگل نسل از بهترین به بدترین بدترین بودن نسبی حتی به عنوان آخرین مطلب در این لیست بزرگ است. اصلی بازی هستند و در واقع تنها بخشی از بازی های ویدئویی در گوگل, جهان, بنابراین ما نیز شامل میدارد ما را برای بهترین کلیپ های spinoff بازی پس از رویداد اصلی.

1. کلیپ های طلا/نقره/کریستال (Gen 2)

استارت: Chikorita, Cyndaquil, Totodile

کلیپ های طلا و نقره اضافه شده 100 کلیپ به اصل 151 از جمله مسلما بهترین سه نفر از استارت گوگل دیده می شود. فراتر از اضافه کردن به Pokédex, نسل دو ساخته شده است گام های بلندی در مناطق مختلف بیش اصلی است. برای شروع, شما در حال حاضر به فکر می کنم در مورد زمان از روز که در تلاش برای گرفتن دوستان جدید به عنوان چرخه روز/شب هوشمندانه اضافه شده یک لایه از عمق به زمان خود را صرف در چمن.

اضافه کردن به سیستم دیده می شود در گوگل زرد, نسل دو تکیه به دو نوع اجازه می دهد تا شما را متنوع تر و استراتژیک تیم متنوع را به نبرد. این Johto منطقه اتفاق می افتد به مورد علاقه ما برای کشف به عنوان به خوبی و به بهترین افسانه ای پرندگان (Lugia و هو Oh).

ما می شود بی مبالات به ذکر است HeartGold و SoulSilverپیشرفته DS remakes از طلا و نقره. HeartGold و SoulSilver اضافه کانتو به نقشه اتصال Johto با خشکی آغاز شده است که این پدیده است. با 16 ورزشگاه رهبران به بهترین HeartGold و SoulSilver باقی می ماند عمیق lengthiest تالار بازی تا کنون ایجاد شده. اگر ما می تواند فقط یک بازی گوگل بازی برای بقیه زندگی ما آن را می خواهم HeartGold یا SoulSilver.

2. کلیپ های قرمز/آبی/زرد (ژنرال 1)

استارت (آبی/قرمز): Admin, Squirtle Bulbasaur

استارت (زرد): Pikachu

تا حدودی به دلیل نوستالژی, تا حدودی به دلیل این که چگونه این بازی ها هنوز هم احساس بزرگ امروز نسل یک را سه نفر عالی بازی را ما نقطه دوم. به این نسل یکی از بهترین مجموعه ای از کلیپ. اصل 151 هرگز فراموش خواهد شد و نه خاکستر اولین ماجراجویی. از لحظه باز در پالت شهر را به انتخاب اول شما شروع به racking تا ورزشگاه مدالها و شکست نخبگان چهار, کلیپ های قرمز و آبی فقط احساس راست.

مطمئن شوید که برخی از عمیق تر مکانیک سری شناخته شده است و اکنون حاضر نیستند در بازی های اصلی هست ولی چیزی در مورد خود کارآمد هویت که هنوز هم به ارمغان می آورد لبخند به چهره ما. کلیپ های زرد به ارمغان آورد و سری به رنگ کامل و داشتن Pikachu در کنار ما ساخته شده و ما واقعا احساس می کنم مثل ما خاکستر در یک سفر برای گرفتن اونا همه. نسل یکی همیشه نگه داشتن یک جایگاه ویژه ای در قلب ما. آن را جادویی.

3. تالار یاقوت/یاقوت/زمرد (نسل 3)

استارت: Treecko, Torchic, Mudkip

نسل سه است که بازی واقعا شروع به لاغر به طبیعت EV و چهارم سیستم قرار دادن تاکید بر نه تنها این گونه است اما عضو خاص از گونه که در حزب خود. قدرت Game Boy Advance ساخته شده هر مدل در حال حاضر 386 کلیپ های پر جنب و جوش تر.

در حالی که ما فکر می کنم 135 جدید گوگل به عنوان یک گروه مقایسه نمی به 100 اضافه شده در نسل دو یاقوت و یاقوت کبود تا به حال یکی از neater مناطق. این Hoenn منطقه جزیره احساس بزرگتر از قبلی مناطق و به طور کلی یک مطلب جالب منطقه به کاوش. یک جفت از ستارگان نسل سه بازسازی, Omega Ruby و Alpha Sapphireدر دسترس هستند در Nintendo 3DS.

4. کلیپ شمشیر و سپر (نسل 8)

استارت: Grookey, Scorbunny, Sobble

آخرین بازی اولین اصلی عناوین منتشر شده در نینتندو سوئیچ و بازی, دمدمی مزاجی در نهایت متوجه شدم ما دیرین رویای داشتن یک به طور کامل 3D کلیپ ماجراجویی در یک خانه کنسول. در مضمون Galar منطقه شما می توانید سرمایه گذاری جدید وحشی منطقه و تصرف هیولا و یا به دنبال تعیین مسیر از شهر به شهر شده اند که در این سری از همان ابتدا. در هر صورت گوگل در حال حاضر فقط در خارج از خانه به جای اینکه در برخوردهای تصادفی پس از نا امیدی است تا حد زیادی کاهش می یابد.

با 400 گوگل به گرفتن و علاوه بر این از Dynamax سیستم به قدرت هیولا تفریحی و شمشیر و سپر می تواند شما را مشغول نگه دارید برای ساعت هر چند حذف دیرین هیولا از بازی از جمله Psyduck و Squirtle معنی شما نمی توانید گرفتن اونا تمام این زمان.

5. کلیپ فوق العاده خورشید/ماه (نسل 7)

استارت: Rowlet, I Love Staffordshire, Popplio

جدید ترین, اصلی بازی ها, خورشید و ماه و افزایش فوق العاده خورشید و فوق العاده Moonروشن کردن استاندارد گوگل پیشرفت کمی. مجموعه ای در سراسر جزایر Alola, خورشید و ماه, معرفی بازیکنان به تیم جمجمه و اتر بنیاد یک گروه اختصاص داده شده به حفاظت از گوگل. به جای پیشرفت از طریق شهرهای مختلف' ورزشگاه شما تا به حال برای تکمیل جزیره محاکمه که به طور معمول شامل یک سیاه چال کوچک و نبرد با قدرتمند گوگل. پس از آن شما خواهد بود قادر به نبرد جزیره را حرکت شبیه چمچه زنی.

80 جدید گوگل شد, برخی از جالب ترین به آن اضافه شود و از اوایل بازی و Alolan نسخه اصلی کلیپ احساس الهام گرفته است. الف-حرکت فوق العاده جانوران و گسترش را در مگا تحولات اضافه شده خوش آمدید مکانیک بریزید. حتی وجود دارد یک کلیپ ضربه محکم و ناگهانی به سبک مینی بازی.

6. Pokémon X/Y (نسل 6)

استارت: Chespin, Fennekin, Froakie

Pokémon X و Y مشخص شده سری اول واقعا تجربه 3D. دوربین چشم انداز روشن از بالا به پایین به یک نزدیک تر پشت سر-بدن زاویه دادن به جهان گوگل حس دامنه آن تا به حال دیده می شود قبل از. فرانسه-الهام Kalos منطقه تا به حال استعداد و سبک و برجسته یکی از بزرگترین شهرستانها ما می خواهم دیده می شود تا کنون.

اگر X و Y فقط معرفی 72 جدید گوگل آن را آغاز مگا تحولات. هر چند داستان تا حدودی ناامید بالاتر وفاداری ارائه ارائه شده توسط Nintendo 3DS سخت افزار ساخته شده اگه مدل واقعا پاپ در طول جنگ توالی اجازه می دهد برای crisper مبارزه با انیمیشن.

7. کلیپ های الماس و مروارید/پلاتین (Gen 4)

استارت: Turtwig, Chimchar, شورشی روح

تالار الماس, مرواریدو پلاتین در خدمت نقش مهمی در تکامل گوگل. نگاه آنها به طور قابل توجهی بهتر از نسل سه تالار به لطف Nintendo DS, اما آنها عمدتا نشان داد که در آن حق رای دادن در نهایت رفتن. نسل چهار به ارمغان آورد از ویژگی های بسیار مهم اینکه: تجارت آنلاین و مبارزه با. این پر کردن Pokédex که پس از آن نزدیک 500 با کمک جدید 107 هیولا جیب بیشتر از یک تلاش جهانی.

شما نمی باید بدانید که مردم با نسخه هایی از این بازی برای تجارت است. در عوض, شما فقط می تواند هاپ آنلاین و ایجاد یک تجارت برای آنچه که شما مورد نیاز است. آنلاین مبارزه با اجازه شما واقعا ببینید که چه کسی بهترین مربی برای اولین بار در سری تاریخچه. نسل چهار بزرگ است به دلیل نوآوری های تکنولوژیک, اما آن را یکی از فراموش شدنی گوگل مدت زمان به طور کلی.

8. کلیپ های سفید/سیاه و سفید/سیاه و سفید 2 (نسل 5)

استارت: Snivy, Tepig, Oshawott

نسل پنج بود یک چیز عجیب و غریب. آن را برای اولین بار در این سری به عاقبت مستقیم با سیاه و سفید 2 و 2 سفید با انتشار یک سال پس از اصل. دنباله را retread خاک آشنا, اما به گفته یک داستان جدید و برجسته برخی از مناطق جدید و جدید گوگل. نسل پنج همچنین دارای رکورد بیشترین گوگل با 156 جدید گوگل برای گرفتن.

حتی بیشتر از الماس و مرواریدهر چند ژنرال پنج به خصوص دنباله احساس مانند یک عکاسی برای سری بعدی تکامل است. در حالی که ما با توجه نسل پنج به عنوان "بدترین" ما هنوز هم فکر می کنم این خیلی خوب رفو. آیا این معرفی بسیار جدید در همه, اما عاقبت درست مفهوم جذاب با این وجود.

بهترین کلیپ های اسپین آف بازی

خارج از اصلی بازی وجود دارد ده ها تن بر ده ها تن از کلیپ های تجربه. برخی از آنها انشعاب کمی از هسته فرمول و دیگران کاملا متفاوت است. اشتباه نکنید در مورد آن گوگل حق رای دادن را تولید کرده است بسیاری از duds که احساس نقدی grabs. Pokémon Mystery Dungeon سری هر کسی ؟ اما وجود دارد برخی از کلیپ های اسپین-آف که کار خوبی است. در اینجا مورد علاقه ما است.

1. کلیپ ضربه محکم و ناگهانی

Pokémon Snap

بر روی ریل تیرانداز در مورد گرفتن عکس از گوگل در زیستگاه طبیعی برای استاد بلوط? ثبت نام با ما. کلیپ ضربه محکم و ناگهانی برای نینتندو 64 با تمرکز بیشتر بر روی زیبایی از این موجودات جادویی جای خود را استادانه مهارت های رزمی. ما عاشق هر لحظه از آن را به ویژه هنگامی که ما اسیر یک کاملا مناسب عکس از آتش تنفس Charizard.

2. کلیپ ورزشگاه

Pokémon Stadium

کلیپ ورزشگاه آورده دوستان ما به 3D قبل از mainline سری هنگامی که آن را راه اندازی بر روی نینتندو 64. این بازی با استفاده از استاندارد نوبه خود مبتنی بر مبارزه با سیستم رندر همه مورد علاقه خود را از اصل 151 در شکوه آنها سزاوار.

کار راه خود را از طریق این ورزشگاه جام و بازی چند نفره در برابر دوستان و انفجار بود. بهترین قسمت در مورد ورزشگاههر چند قرار بود این انتقال Pak. این N64 کنترل دلبستگی به شما اجازه قرار دادن کپی خود را از کلیپ های قرمز, آبیو یا زرد برای استفاده از مجموعه های شخصی خود را در این بازی هیجان انگیز 3v3 جنگ است.

3. کلیپ فتح

Pokémon Conquest

کلیپ فتح برای Nintendo DS چرخید مسابقات فرمول یک تاکتیک های فوق العاده را تجربه کنند. در مجموعه جدید Ransei منطقه این گفته کاملا اصلی داستان پر از جنگ سالاران و راه انداختن جناح. در حالی که این به نوبه خود مبتنی بر تاکتیک های گیم پلی نبود به عنوان عمیق و یا به چالش کشیدن به عنوان بازی مانند Fire Emblem و فاینال فانتزی تاکتیک هایآن یک مقدمه مناسب به نوع و شامل همه گوگل را به ثبت رساند جذابیت.

4. Pokémon Trading Card Game

Pokémon Trading Card Game

شما می دانید گوگل بازی کارت بازرگانی. کارت های فیزیکی است که جهان توسط طوفان در زمان در اواخر دهه 90 و اوایل 2000s. شاید شما فقط جمع آوری و داد و ستد آنها را در میان دوستان یا شاید شما ایجاد عرشه خود را و مبارزه.

Pokémon Trading Card Game برای بازی پسر رنگ گرفت و کارت های تجاری بازی و قرار دادن آن در بازی های ویدئویی فرم کامل با داستان جذاب و تمام تفاوت های ظریف از چیزی که واقعی است. آن را واقعا خوب است. اگر شما احساس نوستالژی و یا هرگز آن را اولین بار در اطراف آن را در دسترس بر روی Nintendo 3DS eShop.

5. گوگل بروید

POKEMON GO

گوگل بروید موفق ترین کلیپ های بازی از همه زمان ها از نظر تعداد بازیکن. تلفن همراه احساس اجازه می دهد تا شما بله شما یک زندگی واقعی اگه مربی در هر نقطه در جهان است. با استفاده از AR, تکنولوژی, گوگل, پاپ, آپ, آیا شما در حال قدم زدن در پیاده رو و یا حلق آویز کردن در حیاط خلوت خود را.

6. تالار: let's Go

تالار: بیایید برای نینتندو سوئیچ فوق العاده نزدیک به عنوان یک اصلی, کلیپ های بازی. پس از همه, آن را تا حد زیادی بازسازی وفادار کلیپ های زرد رندر در 3D زیبا تصاویری کامل با مبارزه با ورزشگاه نشان پیشرفت و نخبگان ، که در آن اجازه دهید بروید متفاوت عمل از ابتلا به گوگل.

با استفاده از گوگل بروید و به عنوان یک نفوذ ساده گرفتن مینی بازی آغاز هنگامی که در حال اجرا را به یک تالار. اجازه دهید همچنین به تصویر می کشد وحشی کلیپ های رومینگ overworld, بنابراین شما همیشه می دانم آنچه شما در حال گرفتن به قبل. تالار: let's Go فوق العاده آمیختن دو نوع از بازی های فلش.

7. کلیپ های پازل لیگ

pokemon puzzle league screen

کلیپ های پازل لیگ اساسا فقط تتریس حمله با پوشش رنگ, اما آن را هنوز هم یکی از سرگرم کننده ترین بازی های فلش در خارج از مجموعه اصلی. این بازی ساده است: این بازیکن را در هیئت مدیره است که در یک طرف صفحه نمایش با حریف دیگر.

هر دو تخته را پر کنید تا با کاشی و بازیکنان باید تنظیم مجدد کاشی به ایجاد خطوط از سه یا بیشتر در یک ردیف. انجام این کار خواهد شد حذف کاشی از هیئت مدیره خود را و ارسال بلوک به حریف خود را که آنها باید به روشن کردن. این بازی ساده اما به چالش کشیدن و به خصوص سرگرم کننده را به بازی در مقابل یک نفر دیگر. حضور شخصیت های مختلف از گوگل نیز به آن احساس گرم از نوستالژی.

8. کلیپ شیطان پین بال دزد

pokemon pinball screen

کلیپ شیطان پین بال دزد برای بازی پسر رنگ است جای تعجب اعتیاد آور برای یک بازی فقط با دو جدول. هدف قرار دادن برخی از اشیاء روی میز باعث می شود یک تالار به نظر می رسد و بازیکنان پس از آن می تواند گرفتن آنها توسط هدف قرار دادن آنها را با توپ چند بار قبل از محدودیت زمانی زد.

با وجود عدم امکانات این بازی شگفت آور سرگرم کننده و عجیب و غریب آن misshapen بازی کارتریج که شامل یک باطری "سر و صدا" از ویژگی های که اضافه شده برخی از بازخورد لمسی به خصوص عجیب و غریب تازگی برای یک بازی.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن