بهترین ارباب حلقه ها بازی

آمازون دارای دو بسیار هیجان انگیز ارباب حلقه ها پروژه های در آثار. یک مجموعه تلویزیونی بر اساس دوم و دوم Lot

توسط DOSTEMANSALAM در 27 خرداد 1399

آمازون دارای دو بسیار هیجان انگیز ارباب حلقه ها پروژه های در آثار. یک مجموعه تلویزیونی بر اساس دوم و دوم LotR MMO. اما, آن است که رفتن به یک زمان طولانی قبل از ما با دیدن هر کدام از آنها. تلویزیون نشان می دهد نمی خواهد راه اندازی حداقل تا سال 2021 و MMO هیچ تاریخ انتشار عنوان نشده است.

به جزر و مد ما بیش بیایید نگاهی به برخی از بهترین ارباب حلقه ها بازی های ویدئویی است که بیش از سال است. این لیست همه چیز را از کلاسیک به بیشتر های اخیر عناوین.

The Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth II (2006)

پیگیری به EA شگفت انگیزی خوب نبرد برای میانه زمین خوب تنظیم گیم پلی آورده و حق رای دادن در تاریخ همتراز با برخی از بهترین بازی استراتژی در زمان واقعی در بازار در آن زمان است. یک تفاوت قابل توجه بین Battle for Middle-Earth II و سلف خود بازیکن آزادی است. Middle-Earth II مجاز بازیکنان برای ایجاد به عنوان بسیاری از ساختمان ها به عنوان آنها می خواستند در هر نقطه بر روی نقشه اجازه می دهد یک تن انعطاف پذیری بیشتر در گیم پلی.

Battle for Middle-Earth II نیز اضافه شده اجنه دورف ها و الف ها به عنوان جناح های قابل پخش. بسته توسعه Rise of the Witch-king را اضافه کنید Angmar به عنوان به خوبی.

این بازی همچنین, ویژه, جنگ, حلقه, حالت از اول بازی که ترکیب هوشمندانه به نوبه خود مبتنی بر تاکتیک با استراتژی زمان واقعی گیم پلی.

Battle for Middle-Earth II مواجه شد با نقد مثبت بر انتشار و ما با نگاه کردن به آن از روی علاقه به عنوان یکی از بهترین ارباب حلقه ها وجود دارد.

ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه (2003)

حق رای دادن بازی تقریبا همیشه وحشتناک است. آنها معمولا فقط تنبل نقدی منازعه به معنای سرمایه گذاری بر روی محبوبیت فیلمهای تابستان. این نیست که در مورد ارباب حلقه ها: بازگشت پادشاه. بازی ثابت شگفت آور سرگرم کننده و خوب به دنبال رویدادهای اصلی فیلم در حالی که داشتن سرگرم کننده و گیم پلی جذاب.

مانند سلف خود, دو برج, بازگشت پادشاه هک-و-اسلش بازی است که توسعه دهندگان تشبیه به مدرن دستکش بلند. بر خلاف بازی اول هر چند بازگشت پادشاه تا به حال چند داستان بیشتر شخصیت های قابل پخش و محیط منحصر به فرد و انفعالات. این بازی نیز تا به حال یک حالت co-op بازی است که اجازه دهید شما را به بازی با دوستان.

این بازی نیز به طور قابل توجهی بزرگتر در مقیاس از دو برجبا بازیکنان کاوش نقشه دو بار به عنوان بزرگ و مبارزه با دو برابر دشمنان است.

لگو ارباب حلقه ها (2012)

لگو بازی باید همواره مناسب کودکان بازی است که از نو خلق کردن عمده franchises در طنز راه های. لگو ارباب حلقه ها یک مثال کامل از این. این بازی یکی از اولین به واقع شامل کلیپ های صوتی از فیلم, اما آنها هنوز موفق به قرار دادن خود را در کمدی پیچ و تاب و در بسیاری از صحنه ها.

این بازی را پوشش می دهد حوادث سه فیلم اصلی و بازیکنان می توانند کنترل بیش از 80 شخصیت هر کدام با توانایی های منحصر به فرد است که کمک به آنها را به حل پازل. نیز وجود دارد یک حالت پرسه زدن رایگان که در آن بازیکن می تواند کشف همه از لگو میانه زمین.

آن را دقیقا نمی هیجان انگیز ترین بازی برای بزرگسالان, اما از آن است که راه مناسب برای بچه ها معرفی تعجب از حق رای دادن بدون شن از فیلم است.

ارباب حلقه ها: سن سوم (2004)

عصر سوم منحصر به فرد است چرا که آن را یکی از معدود بازی های این دوره است که نمی به طور کامل بر اساس فیلم. بلکه وقایع سن سوم به صورت موازی به فیلم های با هم تداخل دارند حوادث. این به نوبه خود مبتنی بر RPG نیز به طور کامل محتوای منحصر به فرد و بازیکن شخصیت های کاملا جدید هستند.

مانند هر RPG هر منطقه از بازی تا به حال یک دسته از ماموریت برای تکمیل. چه سنی, منحصر به فرد, هر چند بد بود حالت. هنگامی که بازیکن ضرب و شتم یک منطقه از بازی از آن می توان به پخش در بد حالت که در آن بازیکنان در زمان کنترل سائورون را نیروهای. این بازیکن پس از آن تا به حال برای تکمیل نبرد پس از جنگ با هیچ موجب صرفه جویی در. اگر موفق آنها می تواند باز کردن آیتم های جدید برای بازیکن اصلی شخصیت است. آن را منحصر به فرد لایه اضافی است که به کمک پد از زمان بازی.

بازی اثبات شد که ارباب حلقه RPG می تواند واقعا سرگرم کننده است. این فقط یک شرم است که بازی بیشتر شبیه به آن ساخته شده بودند.

Middle-Earth: Shadow of Mordor (2014)

Middle-Earth: Shadow of Mordor منفجر شد و بر روی صحنه هنگامی که آن را منتشر شد در سال 2014. آن را به حال به طور کامل شخصیت های جدید طرح که وزین Mordor و منحصر به فرد Nemesis سیستم است که تولید به یاد ماندنی orc کاپیتان برای بازیکن به برخورد با. طرح شد کمی ضعیف و خیلی سریع و سست با کانن, اما همه در همه آن استثنایی و هیجان بازی.

بازیکن طول می کشد کنترل از Talion رنجر که به دنبال انتقام پس از او و خانواده اش در حال کشته شدن توسط دست سیاه سائورون. Talion است به ارمغان آورد به زندگی مرموز wraith که بعد نشان داد به Celebrimbor – جاعل از یک حلقه.

با هم این دو بهبود Talion توانایی های کمک انسانی بردگان پیدا کردن آزادی در موردور و دیدار با یک میزبان از شخصیت های منحصر به فرد. رئیس جنگ کمی underwhelming اما نمسیس سیستم منحصر به فرد است و به خوبی گردد آن را می سازد بازی ایستادگی کردن به عنوان یکی از بهترین ارباب حلقه ها بازی در اطراف.

Middle-Earth: Shadow of War (2015)

این یکی ممکن است به ستیز اما سایه جنگ طول می کشد که کار با سایه موردور را بهبود می بخشد و آن را عملا در هر راه. داستان هنوز هم در همه جا اما این بازی ارائه گسترده تر حوزه پیچیده تر Nemesis سیستم و پایگاه جدید حملات است که برای ده ها اگر نه صدها نفر – ساعت از گیم پلی.

بزرگترین و بهترین تغییرات به سیستم Nemesis. یک شکایت در مورد سایه موردور بود یک بار Talion است وارد کافی اساسا هیچ چیز نمی تواند او را متوقف کند. سایه موردور ندارد این مشکل به لطف پیچیده تر سیستم درست و فرصتی برای orc فرماندهان برای تبدیل شدن به واقعا قدرتمند. بسیاری از زمان آنها می تواند شما را بکشند آشکار صرف نظر از سطح خود را و برخی حتی می تواند سیستم ایمنی بدن به اعدام. ترکیب که با لایه های اضافی از تجهیزات و نقاط قوت و ترفند های دیگر و سیستم Nemesis of Shadow of War می تواند کل بازی در خود و برای خود.

سایه جنگ نیز مناطق به اکتشاف در بازی پایه و در هر حال قابل ملاحظه ای متفاوت است و باید صفوف خود را از اورک ها برای برش از طریق.

با وجود داستان و آزار دهنده میکرو معاملات سایه جنگ واقعا یک بازی قانع کننده است که باعث بهبود در سلف خود در تقریبا در هر راه.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب