بهترین های فوری گلدان نینجا و داش air fryer معاملات برای ماه مه سال 2020

هوا fryers می توانید صرفه جویی در روز در زمان شام و شما را به یک خانواده آشپزخانه همه ستاره. هوا سرخ کردن سالم

توسط DOSTEMANSALAM در 26 اردیبهشت 1399

هوا fryers می توانید صرفه جویی در روز در زمان شام و شما را به یک خانواده آشپزخانه همه ستاره. هوا سرخ کردن سالم و بسیار آسان تر برای تمیز کردن پس از سرخ کردن عمیق اما طعم برتر برنده روز. با هوا سرخ کردن, شما به طور معمول با استفاده از تنها یک یا دو قاشق غذا خوری از روغن پخت و پز و یا چند ساله از نفت بر اساس اسپری پخت و پز. ما در بر داشت معاملات فوق العاده در هوا fryers از طریق مسنجر گلدان, داش, نینجا, و بیشتر. اگر شما تعجب کنید که در مورد هوا سرخ کردن و انتقال گرما پخت و پز (هر دو آنها طبخ با هوای داغ) ما پوشش است که بیش از حد در زیر می پردازد. شما احتمالا کلیک در این پست برای دیدن بهترین air fryer معاملات بنابراین در اینجا آنها عبارتند از:

امروز بهترین air fryer معاملات

  • GoWISE ایالات متحده آمریکا GW22731 5.8-QT 8-در-1 Digital Air Fryer$76 (14 دلار خاموش)
  • داش DFAF455GBAQ01 Deluxe Electric Air Fryer + فر اجاق گاز$80بود $100
  • فوری گرداب 6 لیتر هوا سرخ – سیاه و سفید100 دلار ($10 تخفیف)
  • نینجا Air Fryer$100 (30 دلار تخفیف)
  • فوری Vortex Plus 7-در-1 Air Fryer توستر و فر دوار جهت کباب کردن مرغ119 دلار ($121 خاموش)
  • نینجا OP301 Foodi 9-در-1 فشار آرام پز ساکت و سرخ کن و بیشتر – 6.5 لیتر$169, ($81 خاموش)

چگونه می توانم حق انتخاب air fryer?

با رشد air fryer محبوبیت انواع مدل های در بازار رشد کرده است به نقطه ای که انتخاب بهترین مدل برای آشپزخانه شما می تواند گیج کننده. اولیه ملاحظات در خرید برای هوا سرخ کن ها از ظرفیت کنترل شده هوا سرخ کردن ویژگی های اضافی و توابع پخت و پز.

در کل شما پیدا هوا سرخ کن سبد است که طیف وسیعی از حدود 3 لیتر به 6 لیتر است. برای یک فرد و یا یک زن و شوهر و یا اگر شما می خواهید به گرما برخی از بال و سیب زمینی سرخ شده کوچکتر است فقط خوب است. اگر شما در حال رفتن به آماده سازی ظروف و وعده های غذایی کامل برای یک خانواده با یک air fryer حتی برخی از زمان خرید یک مدل بزرگتر است.

هوا fryers با کنترل های دستی معمولا دو تنظیمات: Dooking دما و زمان پخت و پز. به عنوان طولانی به عنوان شما می دانید تنظیمات مورد نظر را به نوبه خود به صفحة مناسب دما و زمان و اجازه دهید آن را طبخ. دیجیتال درجه fryers معمولا بسیار آسان به استفاده از, اما آنها پیچیده تر از دستی مدل. اگر از سرخ کن شما به دنبال در هم کباب bakes, broils, dehydrates و بیشتر, شانس هستند آن را به یک کنترل پنل دیجیتال اغلب با چندین ایستگاه از پیش تنظیم های مختلف برای حالت های پخت و پز و یا انواع مواد غذایی.

تک منظوره هوا fryers انجام یک نوع از پخت و پز. اگر شما در حال حاضر یک آشپزخانه پر از وسایل دیگر از جمله توستر, اجاق همرفت و شاید یک کوره های داخلی یک چند منظوره هوا سرخ کن فقط تقلید. اگر, از سوی دیگر فضای ضد حق بیمه خود را در آشپزخانه چندکاره مدل می تواند یک انتخاب خوب چون یکی از لوازم خانگی می تواند در خدمت اهداف مختلف. یکی مشترک و ویژگی مطلوب برای تهویه fryers توانایی ترد خارج از مواد غذایی است. به طور معمول پیچ است که آخرین مرحله در هوا سرخ کردن روند و ممکن است نیاز به یک جداگانه اضافه کردن-در جزء. به دلیل سنتی سرخ شده مواد غذایی معمولا ترد بیرونی هوا سرخ کن با یک پیچ تابع نیست به عنوان یک پز چند منظوره. این فقط یک هوا کامل سرخ کن.

به عنوان شما را دیدم بالا, شما می توانید صرف از 50 دلار به 200 دلار یا بیشتر برای هوا fryers. مدل های بزرگتر با کنترل دیجیتال و چند پخت و پز توابع هزینه بیش از هوا کوچکتر fryers با کنترل های دستی صرفا برای تهویه دما و زمان سرخ کردن.

هوا سرخ کردن همان همرفت پخت و پز ؟

هوا fryers تبدیل شده اند بسیار محبوب در چند سال گذشته شما نمی خواهد به تنهایی در این تفکر جدید فن آوری پخت و پز. فن آوری هسته ای برای تهویه سرخ کردن استفاده شده در پخت و پز برای بیش از 70 سال است. آن بود و هنوز هم به نام همرفت پخت و پز. هوا fryers و اجاقهای همرفت هر دو طبخ غذا با استفاده از فن برای گردش هوا گرم است.

در حالی که این فن آوری زمینه ای یکسان است که پیاده سازی متفاوت حداقل در ناب خود حواس. ساده air fryer معمولا شبیه یک چمباتمه زدن سیلندر. اجاقهای همرفت به طور کلی باید یک شکل مستطیل با درب که باز می شود در مقابل به فاش کردن یک یا چند سینی قابل جابجایی. مواد غذایی پخته شده در هوا سرخ نشسته بر روی یک قفسه در پایین قابل حمل سبد خرید. شما با قرار دادن مواد غذایی بر روی سینی یا قفسه به طبخ در اجاق های همرفت.

اجاقهای همرفت به طور کلی ظرفیت های بزرگتر از هوا fryers بنابراین کوره می توانید نگه دارید مواد غذایی بیشتر به طبخ در همان زمان. چون هوا fryers لازم نیست برای پر کردن به عنوان مقدار فضا با حرکت هوا, هوا fryers معمولا طبخ غذا سریع تر از اجاقهای همرفت. اغلب ساکت و fryers در حال بلندتر از اجاقهای همرفت آنها استفاده از طرفداران گردش هوای داغ در اطراف منطقه پخت و پز.

شما می توانید پیدا کردن چند منظوره اجاق گاز که ادعا می شود هر دو هوا fryers و اجاقهای همرفت. بر اساس اندازه و شکل شما می توانید بگویید که کدام یک از این دو نوع در همان آنها این دستگاه بیشتر شبیه. هر دو اشکال اغلب تنظیمات برای پخت مثل آتش سوزان و ترانسفورماتور اما در قلب آنها یا یک درجه بخاری یا اجاق های همرفت.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب