بهترین ارزان سازمان دیده بان باند برای Smartwatch

عکس: Whitson Gordonیکی از چیزهای مورد علاقه من در مورد ساعت های هوشمند است که توانایی خود را به جلوه های ویژه

توسط DOSTEMANSALAM در 12 اردیبهشت 1399
Illustration for article titled The Best Inexpensive Watch Bands for Your Smartwatch
عکس: Whitson Gordon

یکی از چیزهای مورد علاقه من در مورد ساعت های هوشمند است که توانایی خود را به جلوه های ویژه گرافیکی ظاهر خود را با توجه به روز. بین تمام چهره دیده بان در بازی فروشگاهشما برای تحت پوشش هر نگاه شما می خواهید برای رسیدن به. شما ممکن است آن را درک نمی کنند اما همین امر برای تماشای باند بیش از حد.

تبلیغات

بسیاری از ساعت های هوشمند مانند فسیلی را Gen 5 کارلایل (مسلما بهترین Android Wear watch شما می توانید خرید در حال حاضر) استفاده از استاندارد جای این معنی که شما می توانید استفاده از هر یک به طور منظم ol' سازمان دیده بان باند با آنها. شما لازم نیست چیزی به طور خاص ساخته شده برای فسیلی (یا Withings یا هواوی یا هر کس). چند استثنا وجود دارد, اما برای اکثر, اکثر آندروید ساعتهای استاندارد—و ساعت اپل کاربران می توانند با استفاده از به طور منظم دیده بان تسمه با کمک یک آداپتور. بنابراین اگر شما به دنبال به لرزش چیز در اینجا برخی از مقرون به صرفه به دنبال باند برای هر وضعیت.

چگونه به فروشگاه برای یک باند دیده بان

تبلیغات

قبل از اینکه شما خرید یک گروه جدید شما نیاز به سازمان دیده بان خود را به پس زدن دهنه اسب در عرض این نیاز به مطابقت با عرض خود را در بند و یا آن را نمی خواهد به درستی. پس از بسیاری از ساعتهای هوشمند تمایل به کمی بزرگتر به خانه بزرگ باتری من بسیاری از آنها را با استفاده از یک 22mm پس زدن دهنه اسب width اما برخی ممکن است با استفاده از 20 میلی متر عرض به جای طوری نگاه خاص خود را تماشا کنید و ببینید چه چیزی آن را با استفاده از—و مطمئن شوید که خود را آینده نگر بند همان اندازه گیری.

بعلاوه, شما ممکن است نیاز به برخی از ابزار اضافی بسته به گروه. برخی از گروهها با استفاده از استاندارد بهار میله که نیاز به یک بهار نوار ابزار به آن را دریافت. (اگر شما برنامه ریزی در گرفتن هر گونه metal bands, من پیشنهاد می کنم یک لینک کامل حذف کیتکه می آید با بهار نوار ابزار در کنار ابزار اضافی برای تغییر اندازه متال.) گروههای دیگر هستند "انتشار سریع" به معنی آنها کمی اهرم شما می توانید با انگشت خود به آن جدا از سازمان دیده بان. این بسیار راحت تر اما تمایل به کمی گران تر است. من معمولا سعی کنید به نوبه خود من استاندارد سازمان دیده بان باند به انتشار سریع باند با برخی از فوق العاده بهار میله و یک پانچ ابزار, هر چند, و آن را به خوبی کار می کرد.

چرم باند

تبلیغات

چرم یکی از مواد رایج شما در دیده بان باند, اما نه همه چرم گروههای برابر خلق شده اند—برخی ممکن است ارزان دوخته یا چسبانده برخی ممکن است نرم تر و یا ناهموار و دیگران ممکن است استفاده از بالشتک—که کمی dressier اما من هم پیدا کردن آن سخت تر به آنها را برای مطابقت با مچ دست من.

هدلی-رم باعث می شود برخی از بهترین چرم مقرون به صرفه باند من استفاده می شود. آنها طیف وسیعی از حدود 16 دلار به 30 دلار بسته به سبک اما حتی آنهایی که ارزان تر احساس نرم و با فقط به اندازه کافی بالشتک به نگاه خوب و بدون اینکه بیش از حد سفت است. این مدل دارای یک بافت خوب به آن در حالی که این مدل دارای یک نرم و صاف تر مخروطی نگاه کنید.

تبلیغات

من هم مانند deBeer برای خود انتخاب گسترده ای و در برخی موارد snugger مناسب (من لاغر مچ خوب است؟). آنها باید استاندارد مرحله مربی چرم در کنار الگوهای مانند مارمولک دانه و تمساح دانه برای بسیار ارزان—هر چند اگر شما می خواهید واقعی مارمولک یا تمساح به جای چاپ آن بدیهی است که هزینه کمی بیشتر. Fluco یکی دیگر از نام تجاری خوب برای تسمه چرمی—من یکی از جیر تسمه و آن را دوست داشتنی.

تبلیغات
تبلیغات

آزاردهنده هر چند هیچ یک از موارد فوق استفاده از تسمه انتشار سریع پین. اگر شما می خواهید چیزی است که می آید در و خاموش کردن در چند ثانیه, من توصیه چک کردن برخی از بارتون تسمه چرم. آنها کمی گران تر و احساس نمی کاملا به عنوان خوب به عنوان بالا, باند, اما آنها هنوز هم نگاه خوب و در یک تن از (کمی بیشتر گاه به گاه) سبک. هنوز هم من به آنها توصیه می شود اگر آن را متناسب با نگاه شما در حال رفتن برای. Fullmosa دارای یک انتخاب عظیمی از انتشار سریع باند بسیار ارزان تر هر چند آنها نیز نگاه و احساس کمی ارزان تر وجود دارد معاوضه وجود دارد. (آنها, اما, بسیاری از اندازه سوراخ برای بسیاری از اندازه های مختلف مچ دست که خوب است.) فسیلی خود نیز دارای یک انتخاب زیادی از انتشار سریع چرم باند.

تبلیغات

جراحی دستبند

If you can buy your watch with a stainless steel bracelet, do so.
اگر شما می توانید خرید خود را با یک دستبند فولاد ضد زنگ انجام دهید.
عکس: فسیلی
تبلیغات

فلزی سازمان دیده بان باند—که از لحاظ فنی به نام "دستبند" در جهان دیده بان—آیا علاقه شخصی من, اما آنها سخت تر به فروشگاه برای. در کل اگر شما می خواهید یک دستبند فولاد ضد زنگ, شما باید به خرید نسخه ای از ساعت است که همراه با آن, چرا که آن را معمولا متناسب با تماشای بهتر از شخص ثالث گزینه های که ممکن است مطابق ساعت انحنای. ساخته شده در دستبند نیز با کیفیت بالاتر از هر چیزی که شما می توانید خرید ارزان. های فسیلی به عنوان مثال به فروش می رساند برخی از آنها از فولاد ضد زنگ دستبند به صورت جداگانه, اما آنها هزینه $45—حتی اگر از فولاد ضد زنگ نسخه Gen 5 Carlyle هزینه های همان چرم-چادری یکی. با کیفیت بالا و دستبند از شرکت هایی مانند Strapcode می تواند هزینه یک پنی زیبا, اما آنها نیز راحت تر, پر سر و صدا کمتر و کمتر احتمال دارد به شدت rip در بازوی خود را ،

تبلیغات

وجود دارد ارزان دستبند خارج وجود داردو من استفاده کردن-مدل های نام تجاری از amBand و CBIN در خرج کردن. اما در قیمت است که آنها در حال رفتن به احساس شل و ول و این یکی از نیمه طرز ت حتی به هم ریخت بر من در عرض 24 ساعت. میلان باند ممکن است کرایه کمی بهتر است اما من سعی کردم آنها را. این یک منطقه که در آن شما باید به یکی از دو خرید آن در سازمان دیده بان و یا صرف کمی بیشتر پس از این واقعیت به جای cheaping ،

تبلیغات

لاستیک/سیلیکون تسمه

تبلیغات

سیلیکون تسمه ممکن است کاملا به عنوان به خوبی به عنوان چرم یا تسمه فولادی, اما آنها باید جای خود را: اگر شما در حال بیرون رفتن برای تنه زدن و می خواهید چیزی راحت و sweatproof و یا اگر شما در حال رهبری به ساحل و می خواهید چیزی است که شما نگه دارید تا به خوبی در آب و لاستیکی مناسب است. بارتون $20 سیلیکون تسمه در دسترس هستند در یک تن از رنگ های مختلف را انتشار سریع پین و حتی با دو طول مختلف متناسب با هر سایز مچ دست. آنها دیوانه راحت و من به شدت توصیه می کنیم آنها را.

Fullmosa نیز ارائه می دهد برخی از بندهای سیلیکونی برای نزدیک به $12—آنها نمی کاملا به عنوان به خوبی به عنوان Bartons اما آنها در حفظ و انتشار سریع پین برای آسان جدا شدن. و اگر شما می خواهید چیزی را با یک غواص-سبک قلاب شما می توانید کسانی که ارزان نیز هست.

تبلیغات

نایلون, تسمه

Nothing says summer like a good NATO strap. (This Bond Olive one from BluShark is currently mis-pictured as orange on Amazon, but it looks great in person.)
هیچ چیز می گوید: تابستان مانند خوب ناتو بند. (این پیوند زیتون یکی از BluShark در حال حاضر mis-به عنوان تصویر نارنجی در آمازون اما به نظر می رسد بزرگ در فرد است.)
عکس: Whitson Gordon
تبلیغات

در نهایت, نایلون, تسمه های محبوب تبدیل شده با برخی افراد به دنبال لذت بیشتر گروههای مختلف در رنگ ها و الگوهای. ناتو به سبک تسمه آمده در رنگ های بیشتر از شما می توانید تعداد آنها به راحتی قابل شستشو و کار به خوبی در آب اگر آنها نمی, خشک کردن به عنوان به سرعت به عنوان لاستیک تسمه.

مورد علاقه شخصی من برای قیمت هستند BluShark یک تکه ناتو تسمهکه در انواع رنگ ها برای تنها $16. Clockwork همکاری می کند آنهایی که خوب بیش از حد برای یک قیمت مشابه هر چند با کمی نگاه متفاوت به لطف خمیده فلزی سخت افزار. من حتی برداشت برخی از فوق العاده ارزان NATOs خاموش قبل از AliExpressبا کمال تعجب نتایج مناسب و معقول (پس از هفته حمل و نقل صبر است). شما می توانید ناتو تسمه در چند روش مختلف با این فیلم ارائه دو تا از رایج ترین -- هر چند من شخصا ترجیح می دهم یک نوع از روش دوم که در آن من موضوع گروه از طریق پایین-به-بالا به جای آن از بالا به پایین. آزمایش و شما مطمئن هستید برای پیدا کردن چیزی است که شما می خواهم.

تبلیغات

اگر دوست دارید این ایده از پارچه نایلون اما نمی مانند یک تکه نگاه وجود دارد همچنین دو قطعه انواعو همچنین به عنوان بادبان-سبک تسمه مانند این یکی از بارتون (که به نظر من کمی سخت تر از دیگر تسمه بنابراین آن را برای من—اما برخی از مردم ممکن است شبیه به آن). هدلی-رم باعث می شود این نیزو در حالی که من سعی کردم آنها را خودم من فقط می توانید تصور کنید که فوق العاده هستند داده چگونه خود را از تسمه چرمی هستند—هر چند دوباره این نیست انتشار سریع.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب