بهترین گوگل صفحه 3a موارد را پوشش می دهد و

صفحه 3a جولیان Chokkattu/Digital Trends اگر شما به دنبال یک گوشی بزرگ برای $400, آن را سخت برای پیدا کردن یک ب

توسط DOSTEMANSALAM در 2 تیر 1399
صفحه 3a جولیان Chokkattu/Digital Trends

اگر شما به دنبال یک گوشی بزرگ برای $400, آن را سخت برای پیدا کردن یک بهتر Android گزینه از گوگل صفحه 3a. پول خود را به شما می شود بسیار عالی و میانی قدرت فوق العاده صاف آندروید 10, سریع, به روز رسانی خوب و عمر باتری عالی دوربین.

اما در حالی که بدن پلی کربنات دشوار است, حفاظت یک ایده خوب و یک مورد خوب می توانید اضافه کردن برخی از ابزار اضافی بیش از حد. در اینجا برخی از بهترین صفحه 3a موارد به نگه داشتن گوشی جدید خود را امن است.

Ringke Fusion مورد

Ringke فیوژن مورد sleeker و بیشتر انجام نگرفته از Ringke معمول کرایه اما هیچ چیز بد است. آن را ساخته شده از ترکیبی — یک "فیوژن" اگر شما — از پلی کربنات در پشت و یک TPU bumper که به صورت عالی حفاظت در برابر انواع خطرات و تهدیدات روزمره. در حالی که نمی توان آن را به عنوان محافظ به عنوان بزرگتر موارد, آن را هنوز هم باید به خوبی انجام. این یک مورد واضح و روشن است اما شما می توانید انتخاب کنید یک نوع با اندکی ته رنگ واقعا نشان دادن یک کمی متفاوت از نسخه های گوشی خود را از سبک. تاپیک مطرح لب های خود را برای محافظت از صفحه نمایش و لنز دوربین و حتی یک اسلات به ضمیمه راحتي تامین آن حتی بیشتر از قطره.

, UAG طلایه دار سری مورد

سبک اما محافظ, UAG را طلایه دار سری ساخته شده است برای هر کسی که نمی خواهند به اضافه کردن مقدار زیادی از انبوه به تلفن خود را اما هنوز هم می خواهد به نگه داشتن آن محافظت می شود. آن را ساخته شده از TPU و جذب شوک از این مواد در ترکیب با, UAG فن آوری برای ایجاد یک نازک و سبک وزن است که پایبند به MIL-SPEC (810G – 516.6) برای رها کردن آزمون. طراحی آن براق است اما اگر شما به دنبال یک مد به جلو مورد و سپس به دنبال نگه داشتن. طرف ارائه عالی گرفتن و آن را مسدود نمی کند NFC برای گوگل پرداخت. عالی همه در اطراف صورت در دسترس در یک قیمت خوب.

Spigen کریستال مایع مورد

بزرگ, روشن, مورد, می توانید اضافه کردن مقدار مناسبی از حفاظت را به گوشی خود را بدون اضافه کردن قابل توجهی به صورت فله و یا منحرف از تلفن خود را طراحی. Spigen را کریستال مایع مورد یکی از بهترین گزینه های خارج وجود دارد اگر شما تصمیم گرفته اید که یک مورد واضح و روشن است که بهترین انتخاب برای شما است. آن را ساخته شده از جاذب شوک TPU و همراه با Spigen هوا کوسن تکنولوژی در هر گوشه ای برای محافظت در برابر گرم و همچنین خش و ضربه. TPU محدودیت های آن است بنابراین در این مورد نمی تواند به عنوان محافظ به عنوان یک chunkier مورد خواهد بود. اما اگر شما می خواهید یک کار خوب و روشن در مورد قیمت است که بانک شکستن نیست ،

لحظه عکس مورد

این صفحه 3a مجهز به دوربین همان سخت افزار و نرم افزار به عنوان برجسته صفحه 3 که بدان معنی است که آن را دارای یک دوربین به آن افتخار کنیم. اگر شما بارهای از جرقه بزند شاید شما باید فوق العاده خود را شارژ صفحه 3a با یک لحظه عکس مورد. در مورد خود ورزش یک سطح خوب از حفاظت با بافت پانل های که ترویج گرفتن. حتی وجود دارد یک نقطه پیوست به صورت یک مچ بند. اما سحر و جادو واقعی همراه با لحظه سری از لنز است که متصل به طور مستقیم به پرونده و ارائه همه چیز را از یک تله زوم به یک فیلم به سبک anamorphic اثر است. اشتباه نکنید آنها گران قیمت, اما اگر شما می خواهید به عکاسی خود را پس از آن لحظه مورد یک سرمایه گذاری خوب.

Incipio DualPro مورد

Incipio طولانی-ارائه قطره حفاظت شیک و مینیمالیستی پوسته و جدید Incipio DualPro این قاعده مستثنی نیست. این دو لایه مورد و پوسته بیرونی سخت پلی کربنات نگه می دارد تلفن خود را از خراش و در حالی که درونی TPU هسته آن را نگه می دارد امن از قطره و دیگر شوک. Incipio ادعا می کند آن را ارائه می دهد درجه نظامی رها حفاظت و نیز می گوید: آن محافظت در برابر گرم تا ده متر بالا است. این یک بی پروا به رخ کشیدن اما Incipio دارای شجره نامه به آن را به بالا. آن را کمی گران قیمت 30 دلار در هر چند شما قطعا می توانید پیدا کنید شیک تر موارد اگر شما به دنبال یک نگاه زیرکانه. اما اگر شما خوب با سبک و واقعا عاشق رها حفاظت برو جلو و گرفتن آن.

Case-Mate چشمک مورد

اگر شما می خواهید یک مورد است که مطمئن شوید که برای اضافه کردن یک لمس از زرق و برق خود را به صفحه 3a و سپس شما می توانید انجام بسیاری بدتر از Case-Mate چشمک مورد. چشمک مورد زندگی می کند تا نام خود را به لطف رنگین کمانی زرق و برق فویل در پشت است که تغییر به شما به عنوان حرکت آن را برق زده در یک راه چشم نواز است. اما این همه زیبایی و هیچ نیروی عضلانی. Case-Mate ادعا چشمک مورد به اندازه کافی دشوار است به توان اثبات در برابر قطره به 10 فوت حصول اطمینان از حفاظت از بزرگ. دکمه های فلزی و قابل انعطاف دو طرف برای کمک به تکمیل مورد نگاه و در نتیجه در یک پرونده است که جلب چشم خود را, اما همچنین محافظت گوشی خود را از قطره و آسیب. در سمت منفی آن گران است اما شما می توانید قرار دادن قیمت در سبک ؟

Olixar Novashield مورد سپر

آن را اغلب ما در سراسر یک مورد واضح و روشن است که ناهموار محافظ براق و شیک اما Olixar را NovaShield به نظر می رسد برای بررسی همه آن جعبه. آن را ساخته شده از دو لایه طراحی است که ترکیبی از ابتدا-مقاومت پلی کربنات با نرم فنر خواص TPU و همراه با جیب هوا در گوشه و کنار به کمک به تقویت پرونده قطره و برجستگی است. شفاف پلی کربنات به عقب اجازه می دهد تا شما صفحه 3a طراحی به درخشش از طریق در حالی که TPU bumper آن ارائه می دهد امن و قاب. این NovaShield خوب است همه در اطراف مورد ارائه می دهد که به نظر می رسد خوب و حفاظت خوب در یک قیمت خوب.

Otterbox مدافع سری مورد

اگر شما می خواهید محض حفاظت پس از آن وجود دارد و تنها یک محل برای رفتن مستقیم به Otterbox. این Otterbox مدافع یکی از شناخته شده ترین موارد حفاظتی در اطراف و با سابقه ثابت در رها کردن خراش و گرد و غبار و حفاظت از آن را آسان ببینید که چرا. آن را با استفاده از چند لایه ساخت و ساز به نگه داشتن گوشی خود را امن, اما همچنین شامل اختیاری جلد چرمی قرار دادن با کلیپ کمربند که دو برابر به عنوان یک دست-رایگان kickstand. آن می آید با پورت را پوشش می دهد به نگه داشتن گوشی خود را رایگان از خاک و آوار و پوسته بیرونی نرم و grippy نگه داشتن آن را در دست خود. ما انتخاب کرده ایم بنفش سحابی رنگ برای مطابقت با صفحه 3a جدید بنفش-ish, رنگ, اما شما همچنین می توانید آن را در سیاه و سفید و درجه یک تیره دریاچه گزینه های. آن گران است اما اگر شما نیاز به عالی حفاظت آن را به یک انتخاب بزرگ است.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب