بهترین فیلم های مستند در Netflix بکشد در حال حاضر

Netflix بکشد تا مقدار زیادی از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد از داستانی, تنوع, اما اگر شما در خلق و خوی برا

توسط DOSTEMANSALAM در 14 تیر 1399

Netflix بکشد تا مقدار زیادی از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد از داستانی, تنوع, اما اگر شما در خلق و خوی برای چیزی بیشتر آموزشی است ؟ خوشبختانه محبوب جریان خدمات شما پوشش داده شده در این راستا نیز با مستند را پوشش طیف گسترده ای از موضوعات. نه همه آنها بزرگ هستند بنابراین ما مونتاژ یک لیست از بهترین فیلم های مستند در Netflix بکشد. این که آیا شما به دنبال یک تکان دهنده واقعی جرم و جنایت نشان می دهد و یا یک قصیده به خاطر چیزی آموزشی یا چیزی دلگرم کننده شما پیدا کردن آن را در اینجا.

فهرست ژانرهای دیگر

داستان مسابقه در آمریکا طولانی, خونین, سیستمیک نابرابر یکی. و سیستمیک که نابرابری به نظر می رسد خم جهنم در تداوم خود به عنوان نشان داده شده در Ava DuVernay جایزه اسکار-نامزد 13th. این سند می گوید داستان از پست-برده داری در آمریکا جلب توجه به 13th, اصلاح, که در سطح آن — به نظر می رسد برای لغو برده داری. اما وجود دارد یک راه گریز است که اجازه برده داری به عنوان مجازات برای یک جرم و جنایت است. DuVernay استدلال از طریق دقیق آماری و تحقیقات آرشیوی شواهد که سیستم عدالت کیفری و جرم حبس را تبدیل به یک مدرن تر و موذی به معنی تداوم نابرابری نژادی و تقویت تعصبات نژادی هر دو فرهنگی و سیستمیک. در آشفته امروز, سیاسی, محیط زیست, 13th باید اجباری مشاهده برای همه آمریکایی ها است.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Searching for Sugarman

برنده بهترین مستند اسکار در سال 2013 جستجو برای Sugarman است نتیجه گیری منطقی از آنچه اتفاق می افتد زمانی که superfans را به هر طول به کشف آنچه رخ داده به یک از دست داد قهرمان محلی می شود. آن را برای تلفن های موبایل مانند شعار یک Will Ferrell, کمدی, راست? هر چند او پژمرده به ابهام در ایالات متحده نوازنده رودریگز تبدیل به یک ضربه بزرگ در آفریقای جنوبی در دهه 70 تا زمانی که او به طور گسترده شایعه فوت کرده اند. دو طرفداران حاضر به قبول آن است و مجموعه ای خاموش به کشف آنچه که واقعا اتفاق افتاده است. با موسیقی متن فیلم است که مطمئن شوید که برای ایجاد یک خانواده از رودریگز با طرفداران جستجو برای Sugarman است مستند رسانه در آن فن-servicey و سرگرم کننده است.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

اگر چه آنها تنها پوشش کمتر از 2 درصد از کف اقیانوس صخره های مرجانی ضروری به اکوسیستم های دریایی ارائه پشتیبانی برای نزدیک به 25 درصد از اقیانوس گونه است. آن را نگران کننده و سپس به دیدن پر جنب و جوش صخره های جهان تبدیل استخوان-سفید و می میرند. کارگردان Jeff Orlowski آخرین مستند تعقیب مرجانبه دنبال یک تیم از محققان به عنوان آنها سعی کنید به سند مرگ تدریجی جهان صخره. این مستند آموزنده تخمگذاری برای بینندگان چرا صخره های مرجانی مهم در حفظ سلامت اقیانوس ها و نحوه افزایش درجه حرارت اقیانوس در حال از بین بردن آنها. تعقیب مرجان فراهم می کند یک عنصر انسانی ، محققان درگیر نمایش شور و شوق زیادی برای کار خود و تعصب و غیرت خود را ممکن است قانع کننده تر از هر واقعیت یا آمار و ارقام.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Ayrton Senna in Senna

شما لازم نیست به دانستن هر چیزی در مورد فرمول 1 به درک سنا. ساخته شده به طور کامل با آرشیوی فیلم, Asif Kapadia را doc تاریخچه زندگی و تکان دهنده مرگ برزیل, مسابقات phenom Ayrton Senna. سنا ساخته شده و اولین بازی خود را در سال 1984 جایزه بزرگ برزیل و کشته در یک تصادف وحشتناک در سال 1994 جایزه بزرگ سن مارینو. در این میان او یک برق استعداد و شخصیت. این فیلم به کنکاش سنا را در رقابت با دیگر راننده Alain Prost را نشان می دهد و او را در هر دو کاریزماتیک ترین و pettiest. این یک مستند است که باعث می شود شما احساس می کنید واقعا در صندلی مسافر با سنا خود را.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Joe Exotic in Tiger King

2020 برای همیشه در شناخته شده به عنوان سال coronavirus و سال جو عجیب و غریب, Tiger King. اریک گود و ربکا Chaiklin را docuseries در گربه بزرگ تجاری در ایالات متحده تبدیل شد لب گنده الگوی رفتاری و کارخانه. این مستند برای عصر اینترنت به نوعی به طور مداوم دوباره بردن خود را با غرابت و جنون از شخصیت های آن و داستان قسمت بعد از قسمت. جو عجیب و غریب است, آشکارا, گی, چندهمسری, کشور-آواز اسلحه toting ، کفال-ورزشی redneck که صاحب و عمل خصوصی بزرگ گربه وحش در اوکلاهما. خود داستان است که به نوعی حتی غریبه.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

آماندا ناکس یک بحث شکل و شناخته شده در آن. در سال 2007 خارجی-زبان آموز و دوست پسر او بودند به اشتباه به جرم قتل همکار او flatmate در حالی که در ایتالیا و در نتیجه در هشت سال نبرد قانونی که دیدم شایع زن ستیزی لرزان شواهد پزشکی قانونی و جنس بنجل روزنامه نگاری قرار داده شده در خط مقدم. در درستی با عنوان آماندا ناکسمدیران برایان McGinn و میله Blackhurst بسیار نمی بازشماری حوادث به همان اندازه به عنوان آنها بررسی وب از بی کفایتی ثاقب جنسی تلخیص روایت در نتیجه ایجاد یک پرچین رویه که مالامال از روشنگر مصاحبه با ناکس و کسانی که نزدیک به او.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

در این Netflix اصلی فیلمسازان lonely planet دیویدسون و ریچارد Ladkani داستان شکار غیر قانونی فیل و داخلی در حال انجام تجارت عاج — از داخل به خارج است. فیلم رنگ وخیم, تصویر اقتصاد هر دو سیاسی و مالی که به عنوان یک نتیجه از عاج ارزش در مناطق که در آن نقاط ضعف قانونی اجازه می دهد که بازار سیاه کالا به حرکت نامحدود. از آفریقا تا چین به ایتالیا, این فیلم به نظر می رسد به افشای خشونت تجارت عاج و کمک به حمایت از کسانی که به دنبال ایجاد آن منقرض شده است. آن وجود دارد در ورید همان دلخراش مستند مانند Blackfish و یاروو مانند آن اغلب احساس می کند بیشتر شبیه به یک بلندگو برای حیوانات-فعالان حقوق از کار خالص روزنامه نگاری.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

تا کنون دیده عالی 2002 مستند افسون? خوب این بازی کوتاه است که اگر آن را بر هشت کسانی که در ایالات متحده آمریکا 2012 بچه های گلف قهرمانی جهان و overzealous پدر و مادر به جای ملی املا زنبور عسل در واشنگتن دی سی مدیر جاش Greenbaum را الهام بخش فیلم به شرح زیر ورزشکاران جوان — پنج نفر از آنها پسر و سه نفر از آنها دختران — ابتدا شش ماه قبل از رقابت پروفایل های ورزشی خود را در رانندگی و منافع شخصی در برابر اندازه گیری. برخی از ورزشکاران گراز بیشتر از نور افکن از دیگران مانند تنیس ستاره آنا کورنیکوا برادر کوچکتر اما همه آنها باد تا شرکت در یک رقابت که تاتنهام هر دو به خنده و اشک برای کودکان و پدر و مادر خود را.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Bryan Fogel اول مستند ایکاروسشروع به تلاش برای سند اثرات دوپینگ با فوگل مصرف مواد مخدر به رقابت در یک مسابقه دوچرخه سواری. در یک عمل روزنامه نگاری سرندیپیتی, فوگل در دیدار یک مادر با دکتر, گریگوری Rodchenkov که منجر فوگل به مراتب بزرگتر داستان: یک پسر با حمایت دولت دوپینگ برنامه است که می تواند شک و تردید در اعتبار بین المللی ورزشی است. داستان پشت ایکاروس جالب است به اندازه کافی به توصیه آن است که در اصل یک زندگی واقعی سیاسی, هیجان انگیز.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

American Factory

برنده 2020 بهترین مستند اسکار در آمریکا کارخانه نمی خواهد به شما احساس خوبی در مورد دولت از موسسات آمریکایی. این نگاه به یک از بین رفته جنرال موتورز کارخانه در دیتون اوهایو اولین انتشار از زمین بالاتر تولید شرکت تاسیس شده توسط رئیس جمهور باراک اوباما و بانوی اول میشل اوباما. اما قبل از آن ساخته شده توسط شرکت کنندگان رسانه ها که نمایش آن در سال 2019 جشنواره فیلم ساندنس که در آن نیز برنده بهترین فیلم مستند. توضیحات تصویر می کشد دیتون کارخانه دریافت جدید زندگی وقتی که یک میلیاردر چینی سرمایه گذاری در آن را به عنوان یک آمریکایی جدید شیشه ای-ساخت تسهیلات برای شرکت خود Fuyao. ماهر و نیروی کار پس از آن مبارزات به عنوان انسان مهارت قربانی برای چند سکه به ارزش پس انداز. آمریکا کارخانه را نشان می دهد مخمصه ماهر و نیروی کار هر دو آمریکایی و چینی آنها به عنوان قربانی به غنی و قدرتمند است. آن را خوب نگاه سخت در رویای آمریکایی و اینکه آیا آن را هنوز هم وجود دارد.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

در حالی که شما ممکن است می دانم که او بهترین ها را از یکی از آهنگ های موفق مانند بازگشت به سیاه و سفید و یا ناتوانی, امی تلاش به شما نشان می دهد طرف دیگر از گرمی برنده جایزه خواننده امی واینهاوس. امی رنگ دلخراش و دلسوز تصویر از یک زن که عمیقا می خواستم به دوست و رنج برای او هنر در روند. مدیر Asif Kapadia انجام شده بیش از 100 مصاحبه با واینهاوس دوستان و خانواده به ارائه دقیق ترین نسخه از زندگی قبل از مرگ او در سال 2011.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

زمین زنده است و تنفس در حوزه هوا و آب پر از بلندترین کوه و بزرگترین اقیانوس. سیاره ما این است که یک همکاری ویژه بین Silverbac فیلم Netflix بکشد و صندوق جهانی حیات وحش. وقوع بیش از چهار سال سیاره ما طول می کشد بینندگان در یک سفر نفس گیر از عمیق ترین می بیند به driest بیابان به ضخیم ترین جنگل. سیاره ما نه تنها این نمایشگاه با شکوه حیات وحش جهان ما اما همچنین برجسته کردن چالش های آنها و همچنین به عنوان چگونه انسان ها می توانند یاد بگیرند که به همزیستی با جهان طبیعی است. سیاره ما این است که به روایت دیوید مستند (Blue Planet) برای انگلیسی زبان مخاطبان است اما همچنین نقل شده توسط سلما هایک برای آمریکای لاتین و پنه لوپه کروز اسپانیایی برای مخاطبان است.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

شب بر روی زمین است که انقلابی جدید طبیعت, مستند با استفاده از دولت از هنر فیلمبرداری برای مشاهده طبیعی جهان در شب. حتی در زمین سیاهی شب به شب روی زمین روشن زمین به عنوان اگر خورشید از نمایشگاه شبانه موجودات و رفتار خود را تحت پوشش تاریکی است. این برش لبه فیلمسازی unearths یک جهان کاملا جدید به ندرت دیده می شود توسط انسان اما در حال حاضر می توان با هر جزئیات. روایت سمیرا Wiley (یک کنیز داستان) شب بر روی زمین است و یک تجربه مسحور آوردن به نور دنیایی از تاریکی.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Birders یک فکری ديدگاه تماشای پرنده از اضداد از طرف مرز بین ایالات متحده و مکزیک است. مراقب پرنده از مکزیک مشاهده پرندگان عبور به ایالات متحده و ساعت در ایالات متحده بازگشت. موانع انسان ساخته شده تهدیدی برای پرندگان و زیستگاه خود را که باعث تخریب بی حد و حصر به جمعيت و اکوسیستم. این مستند کوتاه در ویترین یک جهان بدون مرز و اعضای دو کشور همکاری برای حفاظت از زیستگاه این پرندگان با شکوه.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

کارگردان و نویسنده ورنر هرتزوگ ایجاد یک مستند با تمرکز بر یکی از قدرتمند ترین و نیروهای مخرب در سیاره ما آتشفشان. آتشفشانها خوب بکار بردن قدرت های بزرگ قادر به تلفات هر زمین اما ایجاد زمین های جدید. صاعقه وار خود را به زور به طور کامل تغییر زمین در اطراف آنها. ورنر هرتزوگ می فرستد بینندگان عمق ماگما پر از قلب آتشفشان های خود را به عنوان نیروهای مخرب نژاد ایجاد و تمدن ستایش خام خود قدرت. با نفس فیلمسازی به دوزخ ویترین خالص قدرت آتشفشان و چگونه آنها را تحت تاثیر جهان ما و جهان انسان است.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

استفاده از صفحه اصلی فیلم Team Foxcatcher بازگو مارپیچ رو به پایین از جان دوپونت و غم انگیز قتل المپیک کشتی گیر دیو شولتز با اصالت و عمق. تیم Foxcatcher می بیند مصاحبه های اختصاصی با جان دوپونت و خانواده ها را تحت تاثیر این فاجعه است. کارگردان Jon Greenhalgh, Team Foxcatcher دریافت جایزه امی برای برجسته تاریخی مستند. فاجعه بود تمرکز مرکزی, تاریک, درام, فیلم Foxcatcher با بازی Steve Carell به عنوان جان دوپونت.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

این زمان خوبی برای گرفتن تاریخچه و بزرگترین رویدادهای جنگ جهانی دوم در رنگ قطاری از بزرگترین لحظات از جنگ جهانی دوم است. به تازگی نازل شده و ترمیم شده فیلم ویترین واقعیت های جنگ جهانی دوم از حمله به پرل هاربر به نبرد میدوی به محاصره استالینگراد به بمباران هیروشیما. بر خلاف دیگر جنگ جهانی دوم فیلم های مستند, این لحظات در حال ترمیم رنگ به وضوح به این سرنوشت لحظات در تاریخ نظامی. با تفسیر از محققان و مورخان بزرگترین رویدادهای جنگ جهانی دوم در رنگ است مجموعه ای عالی برای کسانی که مایل به یادگیری بیشتر در مورد جنگ جهانی دوم است.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

وجود دارد بسیاری از هواپیما را بر فراز آسمان از جنگ جهانی دوم اما Spitfire احترام است و به عنوان یکی از بزرگترین تاریخ. های Spitfire: این هواپیما که دنیا را تغییر داد یکی از ویژگی های طول فیلم مستند در مورد Supermarine Spitfire افسانه ای مبارزه با هواپیما پرواز توسط نیروی هوایی سلطنتی از طریق صدها نفر از مبارزه با نامزدی از جمله نبرد بریتانیا. از طریق بازسازی فیلم آرشیوی مورخان و محققان و مبارزه با جانبازان, های Spitfire: این هواپیما که دنیا را تغییر داد یک انتقادی-تحسین مستند است که می گوید داستان از دلاوری و شجاعت و فداکاری و عشق است.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

موضوعات مرتبط: Netflix | Hulu | آمازون نخست | بیشتر جریان خدمات

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب