بهترین دیزنی و موسیقی متن فیلم شما در حال گوش دادن به فقط Alan Menken خود EGOT

Cass منتظر زمان خود را به درخشش در Rapunzel درهم ماجراجویی.تصویر: کانال دیزنیAlan Menken کمک تعریف دیزنی, انیم

توسط DOSTEMANSALAM در 7 مرداد 1399
Cass waits for her time to shine in Rapunzel’s Tangled Adventure.
Cass منتظر زمان خود را به درخشش در Rapunzel درهم ماجراجویی.
تصویر: کانال دیزنی

Alan Menken کمک تعریف دیزنی, انیمیشن, صدا برای دهه—کمک به نمره برخی از محبوب ترین فیلم این شرکت رنسانس و تغییر آن موسیقی متن برای همیشه با کمی پری دریایی's استقرار "من می خواهم" آهنگ. اما آهنگساز افسانه ای تنها فقط snagged امی برای کار خود را با استودیو—و آن را برای دیزنی و موسیقی متن فیلم شما احتمالا خواب در.

تبلیغات

بیش از آخر هفته Menken و ترانه سرا گلن اسلاتر snagged روز امی برای بهترین آهنگ اصلی در کودکان جوان, بزرگسالان, و یا برنامه های متحرک برای کار خود را در دیزنی Rapunzel درهم ماجراجوییهای متحرک ادامه 2010 فیلم. پیروزی برای "انتظار در بال" از نشان می دهد و در فصل دوم آواز توسط Eden Espinosیک, که نقش Rapunzel handmaiden/گارد کاپیتان/بهترین دوست/گاه به گاه frenemy کاساندرا در سری.

اگر چه Menken قبلا افتخاری امی ساعات پر بیننده در سال 1990 برای Cartoon All-Stars برای نجاتاین اولین پیروزی خود را در رقابتی امی رده و او تنها 16 نفر تا کنون برای رسیدن به ستایش ادعای "EGOT"—که برنده جایزه امی و یک جایزه گرمی یک جایزه اسکار و یک جایزه تونی. Menken برنده هشت اسکار و 11 Tonys برای کار خود را در دیزنی فیلم, یعنی, پری دریایی, پوکاهونتاس, زیبایی و هیولایی, علاءالدینو اصلی درهمو برنده جایزه تونی در سال 2012 به مرحله تولید Newsies (اما متاسفانه او نمی برد برای دیزنی فیلم خود را!). پس از آن اتصالات پس از آن که او کلاه خود را خاموش EGOT اجرا با یکی دیگر از دیزنی نمره و برای یکی که در واقع واقعا خوب است.

تبلیغات

Rapunzel درهم ماجراجویی (که استفاده می شود به سادگی با عنوان Tangled: The Series) بوده است و در حال اجرا پس از 2017 قبل از بسته بندی تا سوم آن و فصل نهایی در اوایل این سال است. گذشته از اینکه یک جای تعجب ادامه از جایی که فیلم به سمت چپ خاموش, موسیقی متن فیلم, این برنامه شامل آهنگ اصلی از Menken و یک نمره توسط Kevin Kliesch فقط مربا بسته بندی شده با برخی از آهنگ قاتل خواهد بود که برجسته از هر فیلم دیزنی چه رسد به گرفتن وجود دارد به عنوان یک اتفاق به طور منظم در کانال دیزنی بچه را نشان می دهد. جدی شما زندگی می کردند تا زمانی که شما شنیده ام Jeremy Jordan (Newsies و Supergirl ستاره!) و بقیه بازیگران از جمله Espinosیک و فیلم بازگشت ستاره ها—کمربند بیرون "آماده به عنوان من تا به حال بود."

آن را بزرگ! آن را تقریبا به آنچه که شما می توانید در نظر بگیرید "شرم" که آنها در حال استفاده می شود نشان می دهد, به جای صفحه نمایش بزرگ اما هی: در سراسر آن سه فصل ما رو راه بیشتر آهنگ ها از ما خواهد بدست از یک درهم 2: Rapunzel Boogaloo. حداقل Menken, Liesch و اسلاتر کار گرفتن به رسمیت شناختن آن را سزاوار است.

شما می توانید لیست کامل برندگان از این سال را به کودکان شیوه زندگی و انیمیشن روز Emmys در اینجا.

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن