بهترین معاملات ما در بر داشت این هفته: 16-inch MacBook Pro, Fitbit و بیشتر

کریس Velazco / Engadget همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل ا

توسط DOSTEMANSALAM در 28 تیر 1399
Fitbit Inspire HR
کریس Velazco / Engadget
همه محصولات توصیه شده توسط Engadget انتخاب شده توسط تیم تحریریه مستقل از شرکت مادر. اگر شما خرید چیزی را از طریق یکی از لینک ها در این صفحه ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

در این هفته هر کسی که به دنبال یک معامله در یک لپ تاپ اپل یا آمازون اکو دستگاه باید بررسی کنید این خلاصه کردن. هر دو 16-inch MacBook Pro و MacBook Air در فروش هستند — نه کاملا به عنوان ارزان به عنوان آنها پیش از آن در هفته اما هنوز دو خوب می پردازد. در آمازون طرف اکو نشان می دهد باقی می ماند در دسترس برای $80 (پایین ترین قیمت همیشه) و هر دو مدل از اکو نشان می دهد را می توان در تخفیف قابل توجه به عنوان به خوبی.

Fitbit فروش تابستان

تعدادی از دستگاه های Fitbit در فروش به عنوان بخشی از ارتقاء تابستان. یکی از بهترین معاملات است Fitbit الهام بخش منابع انسانی برای 70 دلار یا 30 دلار خود را با قیمت طبیعی است. این الهام بخش منابع انسانی یک جامد روزمره ردیاب تناسب اندام است که دارای یک ساخته شده است در نمایشگر ضربان قلب و متصل GPS توانایی های خود. نه تنها آن را نظارت روزانه خود مراحل و عادات خواب اما آن را به طور خودکار ورود به سیستم از طریق تمرینات خود را SmartTrack از ویژگی های. شما همچنین می توانید آن را برای اتصال به گوشی های هوشمند خود را به, نقشه, هوای آزاد اجرا می شود و دوچرخه سواری. آن را یک ارزش خوب حتی در آن قیمت 100 دلار اما این فروش باعث می شود آن را حتی بیشتر قانع کننده برای کسانی که به دنبال یک قادر no-frills گروه تناسب اندام. دیگر معاملات خوب در تابستان فروش شامل جدید Fitbit شارژ 4 130 دلار (20 دلار) و بالعکس Lite smartwatch برای 100 دلار ($60 خاموش).

فروشگاه Fitbit تابستان فروش

خرید الهام بخش منابع انسانی در آمازون - $70

خرید شارژ 4 در آمازون - $130

خرید بالعکس Lite در آمازون - $100

Apple MacBook Pro (16 اینچ)

Apple 16-inch MacBook Pro
Devindra Hardawar/Engadget

اپل 16-inch MacBook Pro 300 دلار در آمازون است. که نه کاملا بزرگترین معامله دیده ایم اما آن را هنوز هم یک قیمت خوب در اپل گران قیمت ترین لپ تاپ. شما در حال گرفتن یک ماشین قدرتمند در این لپ تاپ آن را به عنوان یک پردازنده Intel Core i7 processor 16GB RAM, 512GB ذخیره سازی و Radeon Pro 5300M گرافیک. ما به آن نمره 90 در بخشی از قدرت را فراهم می کند در شروع قیمت به عنوان به خوبی به عنوان آن را راحت و سحر و جادو صفحه کلید بزرگ صفحه نمایش شبکیه چشم و بهترین در کلاس بلندگو و میکروفن دسته کوچک موسیقی جاز. تنها نکته این است که اگر شما نمی نیاز به آن را خرید و بلافاصله شما ممکن است بخواهید صبر کنید و ببینید اگر که زودتر $400-خاموش مقابله میآید تا دوباره در آینده.

خرید 16-inch MacBook Pro در آمازون - $2,099

اپل دیده بان سری 3

Apple Watch Series 3
کریس Velazco / Engadget

شما هنوز هم می تواند دیده بان اپل سری 3 در آمازون در پایین ترین قیمت همیشه تنها $169. آن را نمی ممکن است جدیدترین ساعت اپل اما سری 3 است که بیش از قادر به پوشیدنی است که همه چیز را می کند بسیاری از افراد نیاز به یک ساعت هوشمند به انجام از جمله در تمام طول روز فعالیت ردیابی ارائه گوشی های هوشمند هشدار به مچ دست خود را و به شما اجازه تعامل با تماشای برنامه های. سری 3 همچنین دارای یک ساخته شده است در نمایشگر ضربان قلب و GPS که هر دو منجر به آن تمرین بسیار عالی توانایی ردیابی. ما به آن نمره 82 هنگامی که ما برای اولین بار آن را بررسی با تشکر از تمام کسانی که ویژگی های به علاوه جامد آن عملکرد خوب و عمر باتری است. اما اگر این ارزان در راه اندازی ما احتمالا اهدا آن نمره و حتی بالاتر.

خرید اپل دیده بان سری 3 در آمازون - $169

اپل مک بوک ایر

Apple MacBook Air
Engadget

فضای خاکستری مدل از جدیدترین مک بوک ایر در فروش برای $949 در آمازون — ارزان ترین دیده ایم اما هنوز هم 50 دلار خود را با قیمت طبیعی است. که یک جامد معامله با توجه به این مدل بیرون آمد و تنها چند ماه پیش. این یک Core i3 processor, 8GB RAM و 256 GB از ذخیره سازی به عنوان به خوبی به عنوان جدید اپل سحر و جادو صفحه کلید که جایگزین پروانه کلید های این شرکت لپ تاپ های قدیمی تر. ما به جدید مک بوک ایر نمره 87 با تشکر از این بهبود عمده به علاوه تیز آن صفحه نمایش شبکیه چشم و عالی لای شیار. به عنوان با MacBook Pro فقط می دانم که آمازون ارائه شده آن را برای به عنوان کم به عنوان $899 — بنابراین اگر شما نمی نیاز به بلافاصله سفارش شما ممکن است قادر به دریافت یک معامله بهتر در آینده.

خرید مک بوک ایر در آمازون شروع در $949

آمازون اکو پلاس

speaker
آمازون

اکو پلاس هوشمند بلندگو است که هنوز هم در فروش برای $80, پایین ترین قیمت, همیشه, و شما می توانید آن را همراه با رایگان Philips Hue هوشمند لامپ در همان قیمت فروش بیش از حد. اکو به علاوه یک گزینه خوب برای کسانی که می خواهند برای ساخت یک خانه هوشمند از آن Zigbee home hub ساخته شده است در. که بدان معنی است که هر گونه دستگاه های هوشمند شما مانند نور لامپ های قفل درب و بیشتر می توانید به طور مستقیم اتصال به اکو پلاس — بدون هاب اضافی لازم است. ما به اکو به علاوه نمره 86 تا حدی به این دلیل و همچنین برای آن بسیار بهبود یافته های صوتی با کیفیت و جدید آن استریو صوتی از ویژگی های.

خرید اکو به همراه بسته نرم افزاری در آمازون - $80

آمازون اکو نشان می دهد 5 و 8

Amazon Echo Show 5 smart speaker
نیکول لی / Engadget

هر دو اکو نشان می دهد 5 و اکو نمایش 8 باقی می ماند با تخفیف امروز. نشان می دهد 5 در فروش برای $60 و 8 در فروش برای $90. در حالی که پایین ترین قیمت همیشه در این دو هوشمند صفحه نمایش این معاملات جامد برای کسانی که نیاز فوری برای یک دستگاه اکو با یک صفحه نمایش. اکو نمایش 5 باعث خوب smart alarm clock با تشکر از طراحی جمع و جور آن و طلوع ویژگی های زنگ و اکو نمایش 8 می تواند قادر به آشپزخانه نمایش اگر شما اغلب به دنبال همراه با دستور العمل ، آمازون کوچک اکو فلکس آداپتور نیز در فروش برای $17.49 و آن را با توجه به ارزش اگر شما یک اتاق کوچک و یا یک فضای محدود که در آن شما می خواهم به قادر به بر الکسا برای کمک به.

خرید اکو نشان می دهد 5 در آمازون - $60

خرید اکو نمایش 8 در آمازون - $90

خرید اکو انعطاف پذیری در آمازون - $17.49

جدید معامله شده

Sennheiser Momentum واقعی بلوتوث بی سیم از Earbuds

Sennheiser Momentum
بیلی استیل / Engadget

Sennheiser را نسل اول حرکت واقعی بی سیم از earbuds در فروش برای $160, تخفیف قابل توجهی از قیمت اصلی $300. البته, آن را به ارزش با تاکید بر اینکه Sennheiser منتشر شد مجموعه ای به روز شده از درست هدفون بی سیم در اوایل سال جاری پس شما نه آخرین. اما در قیمت است که شما ممکن است قادر به زندگی با طراحی خصلت ما شناسایی شده در بررسی ما است. با وجود برخی نا امید کننده کنترل های لمسی نسل اول حرکت از earbuds ارائه برخی از بهترین کیفیت صدا وجود دارد. آخرین مدل فعال لغو سر و صدا و عمر باتری بهبود یافته اما اگر شما می توانید بدون زندگی می کنند که شما صرفه جویی در مقدار زیادی از پول است.

خرید Sennheiser Momentum earbuds در آمازون - $160

DJI Osmo عمل

DJI Osmo Action
Engadget

DJI را Osmo اقدام دوربین یک رقیب شایسته برای دستگاه هایی که GoPro شده و در حال حاضر آن را در فروش برای $250 در هر دو سایت آمازون و Best Buy. هنگامی که ما بررسی Osmo اقدام در سال گذشته ما در بر داشت آن را به حال یک ترکیب بزرگ از مشخصات این نقطه قیمت می باشد. یکی از بهترین ویژگی های آن است جلوی صفحه نمایش برای کمک به قاب خود را در یک شات و پشتیبانی از HDR برای ویدئو و تصویر عالی ثبات کمک به تولید نتایج بزرگ. آن را ندارد GPS در هیئت مدیره است که یک بد شانسی اما در این قیمت ما می توانیم ببخش حذف آن.

خرید DJI Osmo عمل در آمازون - $250

خرید DJI Osmo عمل در بهترین خرید - $250

دنبال @EngadgetDeals در توییتر برای آخرین تکنولوژی معاملات و خرید خدمات مشاوره.

در این مقاله: تجارت weeklydeals, thebuyersguide, engadgetdeals, اخبار, دنده


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن