بهترین کمدی در Hulu در حال حاضر

Hulu یکی از بهترین پخش آنلاين خدمات موجود ارائه هزاران نفر از عناوین برای فیلم و تلویزیون علاقه مندان به طور

توسط DOSTEMANSALAM در 8 خرداد 1399

Hulu یکی از بهترین پخش آنلاين خدمات موجود ارائه هزاران نفر از عناوین برای فیلم و تلویزیون علاقه مندان به طور یکسان. در حالی که معتبر, فیلم, مانند انگل و شوالیه تاریکی در حال حاضر زندگی می کنند بر روی پلت فرم Hulu نیز خانه به یک مجموعه بزرگ از خشن — و ظریف — کمدی. گاهی اوقات هیچ چیز بهتر از لگد زدن به پشت بر روی نیمکت و خنده همراه با یک فیلم طراحی شده است که دقیقا.

برای کمک به شما از طریق الک کردن Hulu کتابخانه عظیم ما گرد کرده ام تا برخی از این بهتر کمدی در دسترس است. پیدا کردن حق انتخاب است که به ندرت این آسان است.

به دنبال بیش از فقط خندد ؟ ما با هم قرار داده ام راهنماهای برای بهترین فیلم در Hulu و بهترین نشان می دهد در Hulu همراه با تعدادی از سیستم عامل است.

در هر سال وجود دارد جدید اکشن-کمدی تلنگر که مکان جاسوس در متزلزل و موقعیت های خنده دار آنها را برای مذاکره به منظور صرفه جویی در روز. Get Smart 2008 بود این نسخه که تلنگر رو به بازیگران. ماکسول هوشمند (Steve Carell) فرستاده شده است به روسیه به عنوان یک آمریکایی جاسوسی دولتی پس از یک حمله در آژانس خود را رها کردن دنج تحلیلگر کار به خارج در این زمینه مانند او همیشه از خواب. او تیم با عامل 99 (آن هاتاوی) خواهد شد که در نهایت به درک عجیب و غریب راه های شریک زندگی خود را. این فیلم بر اساس 1960 مجموعه تلویزیونی به همین نام و ویژگی های ستارگان حمایت از بازیگران که شامل Dwayne Johnson, Alan Arkin, Terry Crews و بیل موری.

گوجه فرنگی: 50%
ستاره ها: Steve Carell, Anne Hathaway
کارگردان: Peter Segal
امتیاز:
PG-13
زمان اجرا:
110 دقیقه

سازمان دیده بان در Hulu

رشد آن را آسان برای دانش آموزان دبیرستانی برای پیدا کردن یک بچه آنها نگاه و نمي اما چه اتفاقی می افتد زمانی که بت می شود نیروی محرکه در زندگی یک نشیند کودک ؟ که اصلی قضیه پشت بزرگ زمان دوران جوانیکه می بیند Griffin Gluck گام به نقش Mo, یک دانش آموز که چفت و بست به Zeke (پیت Davidson) که معلم مدرسه ابتدایی بالا آغاز می شود دوستیابی مو ، Zeke نفوذ در Mo نیست به خصوص مثبت, اما, به عنوان Mo نوبت به فروش مواد مخدر و دیگر فعالیت های غیر قانونی برای دلجویی از خود دوستان خیلی به غم وغصه از پدرش (Jon Cryer). این Hulu اصلی یک داستان کلاسیک از رشد و یادگیری به فکر می کنم برای خود است.

گوجه فرنگی: 84%
ستاره ها: Griffin Gluck, پیت, Davidson, Jon Cryer
کارگردان: Jason Orley
امتیاز:
R
زمان اجرا:
91 دقیقه

سازمان دیده بان در Hulu

James Franco and Seth Rogen in The Interview

برای یک زمان مصاحبه بود که معروف ترین فیلم هیچ کس در جهان تا به حال دیده می شود. آن را قریب الوقوع ورود شامل به تصویر کشیده و تلاش برای ترور دیکتاتور کره شمالی, باعث بین المللی طوفان منجر به تاخیر اولیه و هک شدن سونی پیکچرز توسط یک گروه با روابط به کشور است. در نهایت پچ پچ اطراف این فیلم اجازه دهید و آن را اجازه داده شد برای ایستادن در محاسن خود را. در حالی که دیو چکاوک (جیمز فرانکو) و هارون Rapaport (ست روگن) در نهایت تا به حال موفقیت های بیشتر تغییر جغرافیای سیاسی چشم انداز نسبت به همتایان زندگی واقعی خود را, آنها تا به حال به ظاهر خنده دار زمان انجام آن است. Randall Park تصویر کیم جونگ سازمان ملل متحد باقی مانده است به یاد ماندنی و به عنوان انجام standout کمدی اجرای برنامه از فرانکو و Rogen.

گوجه فرنگی: 52%
ستاره ها: James Franco, Seth Rogen,
مدیران: ست روگن و اوان گلدبرگ
امتیاز:
R
زمان اجرا:
112 دقیقه

سازمان دیده بان در Hulu

یکی از تحسین شده ترین کمدی 2019, اولیویا وایلد, کارگردان اولین فراهم می کند راسخ و خنده دار, نگاهی به آینده-از-سن از یک چشم انداز. مولی Davison (عرقچین Feldstein در گلدن گلوب نامزد دریافت جایزه عملکرد) و امی Antsler (Kaitlyn Dever) مصمم هستند تا در نهایت و شب از زندگی خود را به عنوان مدرسه خود را بالا مشاغل یابد و مسیرهای انشعاب پیش از دانشگاه است. جوک آمده اغلب می آیند و بسته بندی شده با تفسیر اجتماعی و witticisms و با وجود اینکه در راستای مخاطبان جوان وجود دارد عناصر هر فیلم فن می تواند لذت ببرید. این اصل در سمت تلنگر از Superbad, و ثابت می کند وایلد فقط به عنوان مهارت در پشت دوربین به عنوان در مقابل آن.

گوجه فرنگی: 97%
ستاره ها: عرقچین Feldstein, Kaitlyn Dever
مدیر: اولیویا وایلد
امتیاز:
R
زمان اجرا:
102 دقیقه

سازمان دیده بان در Hulu

برای کسانی که دوست دارند خود را کمدی کمی تیره تر ساده به نفع غواصی به رمز و راز و قتل همه در حالی که حفظ آن کمدی لبه. بر اساس یک Darcey بل رمان به همین نام ساده به نفع شرح زیر است استفانی Smothers (آنا کندریک) یک مامان-vlogger که دوست امیلی نلسون (Blake Lively) مرموز و غنی که به طور ناگهانی از بین می رود بدون ردیابی ترک کودک او را در استفانی مراقبت. استفانی به آرامی شیفت از احساس نگرانی نسبت به کنجکاوی پایین رفتن یک مسیر طولانی برای کشف که در آن امیلی رفته است... و کسی که او واقعا است. تاب آمده در هر نوبت نگه داشتن مخاطبان حدس می زنم که چگونه به جست و خیز به پایان خواهد رسید.

گوجه فرنگی: 84%
ستاره ها: Anna Kendrick, Blake Lively
کارگردان: Paul Feig
امتیاز:
R
زمان اجرا:
117 دقیقه

سازمان دیده بان در Hulu

سرطان ذاتا خنده دار نیست. این یک بیماری موذی است که جان خیره کننده مقدار از مردم سالانه هنوز 50/50 به نحوی می یابد طنز در میان زندگی دردناک ترین لحظات. نشانه گرفتن از فیلمنامه را Reiser نبرد با سرطان در سال 2005 50/50 می بیند آدم لرنر (جوزف گوردون-لویت) یک رادیو عمومی روزنامه نگار در نظر گرفتن سرطان در حالی که همسر یابی بیماران مبتلا به سرطان و جلسه به طور منظم با تازه کار درمانگر کاترین McFay (آنا کندریک). در طول راه لرنر می آموزد که خود را buffoonish دوست کایل (Seth Rogen در اکثر قلبی نقش) کسی است که کسی که واقعا وجود دارد را برای او. هر دو خنده دار و احساساتی 50/50 بود به طور گسترده ای به عنوان یکی از بهترین کمدی سال.

گوجه فرنگی: 93%
ستاره ها: جوزف گوردون-لویت, Seth Rogen, Anna Kendrick
کارگردان: Jonathan Levine
امتیاز:
R
زمان اجرا:
100 دقیقه

سازمان دیده بان در Hulu

Chicken Run

انیمیشن توقف حرکت ممکن است همه فنجان چای اما زمانی که آن را درست انجام شود می تواند با ارائه عمق بیشتر از معمولی انیمیشن می کند. این مورد با اجرای مرغیک به نوبه خود از قرن stop motion, کمدی, که, کامل, فرمول والاس و گرومیت. این فیلم به دنبال یک گروه از جوجه ها که به طور مداوم در تلاش برای فرار از مزرعه, سکس با شکست همه اما مطمئن باشید در هر زمان. یک خروس (ابراز شده توسط مل گیبسون) به زودی می پیوندد صفوف خود را, اما و توطئه برای کمک به آنها فرار قبل از همه آنها تبدیل به پای. این همه بسیار که باعث می شود آن را حتی بهتر است. دو دهه بعد فیلم را احساس نمی کند مورخ و در حال حاضر ممکن است زمان مناسب برای بازآموزی با عاقبت گزارش در آثار.

گوجه فرنگی: 97%
ستاره ها: Julia Sawalha مل گیبسون
کارگردانان: Peter Lord, Nick Park
امتیاز:
G
زمان اجرا:
84 دقیقه

سازمان دیده بان در Hulu

The Road to El Dorado

بدیهی 2000 طلایی بود سال برای انیمیشن کمدی با جاده به El Dorado داشتن منتشر شده در تئاتر فقط چند ماه پیش از اجرای مرغ. سابق را نگه ندارد تا کاملا به عنوان به خوبی, اما آن را هنوز هم به یاد ماندنی بود دریم تصویر و تاخیر از رگبار گلوله ثابت کلاسیک دیزنی منتشر شده در آن زمان است. فیلم انیمیشن به شرح زیر است دو باهم مردانی که فرار از کشور اسپانیا و در باد "دنیای جدید" مسلح با یک نقشه از El Dorado و یک ماموریت را به تصرف خود گریزان گنج. Kevin Kline and Kenneth Branagh, به ترتیب, صدای Tulio و میگوئل که تظاهر به خدایان در تلاش برای امن غارت. سرگرم کننده واقعیت: التون جان در خدمت به عنوان موسیقی راوی فیلم است.

گوجه فرنگی: 48%
ستاره ها: Kevin Kline, Kenneth Branagh
مدیران: همین پل اریک "Bibo" Bergeron
امتیاز:
PG
زمان اجرا:
89 دقیقه

سازمان دیده بان در Hulu

گاهی اوقات حقیقت است funnier than fiction. حداقل این است که فرض من تونیاکه می تواند آینه چشمگیر در زمان و کاملا احمقانه در دیگران است. بر اساس یک داستان واقعی, ورزشی flick طول می کشد در این دادگاه ها از دهه 1990 شکل اسکیت باز تونیا هاردینگ در صدر و پس از سال 1994 حمله رقیب نانسی Kerrigan. در حالی که داستان از دیدگاه هاردینگ بازی درخشان توسط مارگوت رابی آن را دیکته شده از طریق مصاحبه با شخصیت های بافندگی پیچیده داستان که در آن همیشه روشن نیست چگونه برای جدا کردن واقعیت از داستان است. رابی به دست آورده جایزه اسکار نامزدی برای عملکرد خود را در حالی که Allison Janney, برنده بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی هاردینگ سوء استفاده شده است.

گوجه فرنگی: 89%
ستاره ها: مارگوت رابی, Allison Janney, Sebastian Stan
کارگردان: Craig Gillespie
امتیاز:
R
زمان اجرا:
119 دقیقه

سازمان دیده بان در Hulu

هر کس می داند که در آن صحنه Joel Goodson (تام کروز) اسلاید در اطراف اتاق نشیمن خود را در لباس زیر خود را در حالی که پمپاژ زمان های راک و رول در استریو. نه هر کس می داند که یاد صحنه از کسب و کار مخاطره آمیزیک فیلم با یک لحظه پایدار به اندازه کافی باقی می ماند در آگاهی عمومی برای تقریبا 40 سال است. Goodson بالا-دستیابی به نوجوان با مناظر خود را در مجموعه پرینستون بسیار به تصویب گوش پدرش. اما زمانی که پدر و مادر خود برود برای یک سفر Goodson گرفته شده است توسط خود آزادی تازه کشف شده رقص در راهروها و rendezvousing با یک زن روسپی است که به طور چشمگیری تغییر شکل زندگی خود را. Coming-of-age فیلم never felt so نامناسب است.

گوجه فرنگی: 92%
ستاره ها: تام کروز, Rebecca De Mornay
کارگردان: Paul Brickman
امتیاز:
R
زمان اجرا:
99 دقیقه

سازمان دیده بان در Hulu

اگر این فیلم احساس می کند مورخ تقریبا نیم قرن پس از انتشار این بدان معناست که طنز است که هنوز هم مشغول به کار است. Blazing Saddles طول می کشد هدف در نژادپرست تصاویر از فرهنگ بومی آمریکایی و تصاویر از غرب آمریکا با معکوس کردن این کلیشه ها به طور معمول در ارتباط با این تم ها در هالیوود است. مل بروکس است که دست خود را در سراسر این کلاسیک, کارگردانی این فیلم را به عنوان به خوبی به عنوان بازی در سه نقش های مختلف. نه هر کس شد خنده در زمان Blazing Saddles آمد — در واقع Hedy Lamarr شکایت برادران وارنر برای خود تقلید مسخره امیز از بازیگر افسانه ای. در عین حال این فیلم ماندگار بدست آوردن شناخت از کتابخانه کنگره و باقی مانده در بسیاری از بهترین لیست.

گوجه فرنگی: 89%
ستاره ها: Cleavon Little, Gene Wilder
کارگردان: Mel Brooks
امتیاز:
R
زمان اجرا:
93 دقیقه

سازمان دیده بان در Hulu

Woody Harrelson in Zombieland

Blazing Saddles غربی علاوه بر اینکه یک کمدی چیزی در آن مشترک است با Zombieland. در حالی که سال 2009 کمدی شبیه اصل آن اضافه می کند لایه به عنوان یک پست آخرالزمانی زامبی فیلم به عنوان کلمبوس (جسی آیزنبرگ) سفر در سراسر کشور در تلاش برای زنده ماندن. فیلم های باور نکردنی بازیگران بیش از حد به رهبری آیزنبرگ, Woody Harrelson, Emma Stone, Abigail Breslin و بیل موری که نشان می دهد تا به عنوان یک داستان تخیلی نسخه از خود را. Zombieland باعث عاقبت در سال 2019 — اجازه می دهد بازیگران را دوباره و دوباره بدنام قوانین برای بقا — اما وجود دارد هیچ چیز بهتر از اصل.

گوجه فرنگی: 90%
ستاره ها: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone
کارگردان: Ruben Fleischer
امتیاز:
R
زمان اجرا:
88 دقیقه

سازمان دیده بان در Hulu

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب