HP یکی از چند کامپیوتر علامت های تجاری که واقعا ایستاده آزمون زمان rivaled شاید تنها با دل آید به محض طول عمر و قدرت ماندن. قبلا Hewlett-Packard HP به حال نقش اصلی را در مصرف کننده PC انقلاب آورده است که این تکنولوژی را به خانه های میلیون ها نفر از مردم در سراسر ’90s و 2000s و به این روز هنوز هم باعث می شود برخی از بهترین کامپیوترهای ویندوز پول می توانید خرید. بسیاری از آنها بسیار مقرون به صرفه نیز هست بنابراین شما آمد در سراسر بسیاری از ارزان HP لپ تاپ هنگامی که شما در شکار برای بهترین لپ تاپ می پردازد.

شما همچنین می خواهید HP نام در میان ما مورد علاقه لپ تاپ از 2-in-1s به بودجه دوستانه ایستگاه های کاری. در خصوص ultrabooks مانند Spectre x360 13 و Spectre برگ در حال ایستاده-نمونه هایی از آنچه HP ارائه کرده است در سال 2020 است. یکی دیگر چیز زیادی در مورد HP است که در آن اجرا می شود آنلاین خرید و فروش خیلی طول سال . وجود دارد مقدار زیادی از دیگر توافقات به توان در دیگر خرده فروشان بیش از حد و برای کمک به شما در پیدا کردن آنها با ما گرد کرده ام تا بهترین لپ تاپ HP معاملات از سراسر وب. اگر این زمان را برای یک کامپیوتر جدید ، بعدی خود لپ تاپ می تواند انتظار زیر:

امروز بهترین لپ تاپ HP معاملات

  • HP لپ تاپ 14$279شد $349
  • لپ تاپ HP 15 بسته نرم افزاری با ماوس و مورد$و 299 $بود 349
  • HP 15t لپ تاپ$450بود $690
  • HP Chromebook 15 صفحه نمایش لمسی لپ تاپ$450بود $594
  • HP Pavilion 15t لپ تاپ$855شد $980
  • HP Spectre برگ 2-در-1 لپ تاپ (مرمت)$897شد $1,076

HP لپ تاپ 14 — $279 شد $349

best cheap HP laptop deals

وقتی که می آید به قیمت مناسب بدون زواید یابو کامپیوتر HP باعث می شود برخی از بهترین. این 14 اینچ تعداد یک چنین ارزان لپ تاپ HP, اما یکی که مشت بالاتر از وزن خود را با آن AMD Ryzen 3 3200U CPU با ساخته شده است در وگا 5 گرافیک (به این معنی که شما می توانید انجام دهید کمی نور بازی بر روی این چیز 4GB RAM, و 128GB SSD. اصول مشخصات را جامد برای کار, مطالعه, مرور وب و به طور کلی استفاده روزانه.

این است که ارزان ترین لپ تاپ HP معامله در خلاصه ما زنگ در در بودجه دوستانه $299 پس از 50 دلار تخفیف از خارج شده است.

لپ تاپ HP 15 بسته نرم افزاری با ماوس و مورد — $و 299 $بود 349

best cheap HP laptop deals

اگر دوست دارید لپ تاپ ارزان اما می خواهم چیزی بیشتر استاندارد-اندازه (و با برخی مباحث در پرتاب) این ارزش بسته نرم افزاری کامل است. این ویژگی HP 15 ویندوز 10 لپ تاپ با AMD A4 processor, AMD Radeon R3 گرافیک 4GB RAM, و خوب به اندازه 500GB HDD, اما شما همچنین می توانید یک دستی موس بی سیم و قابل حمل.

این ارزان HP لپ تاپ بسته نرم افزاری است ایده آل برای مسافرت و دیگر on-the-go کامپیوتر و حلقه فقط $299 از خارج (50 دلار پس انداز).

HP 15t لپ تاپ — $450 بود $690

best cheap HP laptop deals

اکثر لپ تاپ های ارزان باید خیلی لخت استخوان مشخصات اغلب در حال اجرا در پایین پایان همراه پردازنده و فاقد چیزهایی مانند حافظه و ذخیره سازی. این 15.6-inch HP 15t استثنا است: این بسته 10-generation Intel Core i5 CPU, 8GB of RAM (خوب ارتقاء بیش از 4GB شما ببینید به طور معمول در این نقطه قیمت) و 128GB solid-state drive.

این یک جامد ارزان HP لپ تاپ برای کار و سرگرمی و به طور کلی استفاده روزمره و HP آن را در فروش در حال حاضر برای $450, شما صرفه جویی در $230.

HP Chromebook 15 صفحه نمایش لمسی لپ تاپ — $450 بود $594

روشن است در سال 2020 که Chromebooks در اینجا به ماندن بگیرید. آن را آسان ببینید که چرا این لپ تاپ ارزان در حال اجرا ابر مبتنی بر سیستم عامل کروم بسیار محبوب هستند و HP باعث می شود برخی از بهترین. این بسیار مقرون به صرفه یابو Chromebook ترکیبی از سرعت و راحتی از سیستم عامل Chrome با مناسب 15.6 اینچ صفحه نمایش لمسی. آن 3.4 پوند وزن و تا 13 ساعت عمر باتری آن را کامل روزمره همراه برای کار و سرگرمی بر روی بروید.

اگر شما علاقه مند به تجربه این سادگی و قابلیت اطمینان یکی از بهتر Chromebook بدون پرداخت نزدیک به یک گرند برای مدل premium مانند گوگل Pixelbook و سپس شما می توانید این ارزان لپ تاپ HP فقط برای $450 در حال حاضر و صرفه جویی در $144.

HP Pavilion 15t لپ تاپ — $855 شد $980

best cheap HP laptop deals

HP ترین شناخته شده برای کار خود را متمرکز بر لپ تاپ ها برای دانش آموزان و حرفه ای, اما این باعث می شود برخی بسیار خوب بازی رایانه های شخصی نیز هست. 15-inch HP Pavilion جامد مثال از آنچه مدرن زیر 1000$لپ تاپ های بازی باید ارائه دهد و این یکی از ارائه مقدار زیادی از آب به صورت مدرن 1080p بازی با آن 9-gen Core i5 CPU, کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 1650 کارت گرافیک و رم 8GB.

در بالا از آن شما نیز یک روح 512GB درایو حالت جامد با ذخیره سازی به اندازه کافی برای بسیاری از بازی ها و 15.6-inch 1080p نیز از ویژگی های Nvidia G-Sync تکنولوژی برای صاف بازی. A $125 تخفیف می زند این فربه لپ تاپ HP را به $855.

HP Spectre برگ 2-در-1 لپ تاپ (مرمت) — $897 شد $1,076

علامت Coppock/Digital Trends

هیچ خلاصه ای از لپ تاپ HP معاملات و 2-در-1s خواهد بود کامل بدون یکی از جدید ما علاقه مندی ها: زرق و برق دار HP Spectre برگ. این توانا و کمی 2-در-1 نشان دهنده اوج مدرن ویندوز نوت بوک طراحی, مباهات زیبا 13-اینچ صفحه نمایش لمسی, صفحه نمایش عالی سخت افزار فوق العاده کیفیت ساخت و سخاوتمندانه در تمام طول روز عمر باتری.

این حق بیمه لپ تاپ می تواند گران اما این چرم 2-در-1 است که یک جامد ارزش است که می آید در زیر $1,000 بودجه محدود (و با یک نسل هشتم پردازنده core i7 CPU, 8GB RAM, و 256GB SSD آن را احساس نمی کند در سال 2020). این یکی از معدود HP Spectre ultrabooks شما پیدا کردن برای کمتر از یک گرند هم با این حرفه ای مرمت واحد در دسترس برای $897 پس از $179 پس انداز.

چگونه به انتخاب یک لپ تاپ HP

HP صف رایانه گسترده است و خود لپ تاپ به تنهایی ارائه انواع اندازه کافی به چرخش سر خود را. با وجود اینکه چندین دهه با نام تجاری, هر چند آن را قطعا نگه داشته تا با بار: امروز HP باعث می شود همه چیز از مدرن Chromebooks به براق 2-در-1 ultrabooks به فربه دستگاه های بازی و بدون توجه به نیازهای خود و یا بودجه, شانس خوب وجود دارد که یک لپ تاپ HP معامله در انتظار شما است.

لپ تاپ می تواند بیشتر یا کمتر شود به سه دسته: سنتی, لپ تاپ 2-در-1s و لپ تاپ های بازی که همه را می توان در اکثر قیمت براکت. پس از تصمیم گیری است که شما می خواهید و تعیین چقدر شما مایل به خرج کردن (چیزی است که شما احتمالا در حال حاضر یک ایده خوب از) آن زمان برای شروع به دنبال در چه ویژگی شما می خواهید — و همچنین به عنوان آنچه که انتظار از ارزان لپ تاپ HP که درون خود را انتخاب محدوده قیمت.

این ویژگی ها شامل چیزهایی مانند اندازه صفحه نمایش و رزولوشن سخت نوع درایو (SSD یا HDD) و ظرفیت و سخت افزار (مانند چه مقدار RAM شما نیاز دارید و یا اینکه آیا شما می خواهید یک کارت گرافیک گسسته که می تواند دسته بازی). ویژگی های بیشتر و بهتر سخت افزار با برچسب قیمت بالاتر البته, اما اگر شما می دانید آنچه شما می خواهید جلوتر از زمان و تنظیم انتظارات واقع بینانه شما را تا پایان با خرید خود خوشحال. به چیزهای ساده تر در اینجا چند چیز به خاطر داشته باشید:

فراموش HP لپ تاپ دارای بلوتوث ؟

بلوتوث یک استاندارد بی سیم است که امروزه همه جا. گوشی خود را تقریبا به طور قطع دارای بلوتوث قابلیت و تقریبا تمام مدرن تبلت ها و لپ تاپ ها از جمله HP لپ تاپ, بسته, این, اتصال. بلوتوث اجازه می دهد تا شما را به جفت خود را به کامپیوتر یا دستگاه دیگری به لوازم جانبی مانند هدفون بی سیم, هدفون یا بلندگو (به نام دو تا از محبوب ترین نمونه) اما اگر شما ضربه زننده در مورد اینکه در آخرین استاندارد پس از آن شما می خواهید به دقت در مشخصات از کامپیوتر شما کردم چشم خود را به مطمئن شوید که آن را منسوخ شده — چیزی شما را اجرا خطر اگر شما به دنبال ارزان ترین و ارزان لپ تاپ HP معاملات وجود دارد.

HP لپ تاپ خوب برای بازی?

هر ویندوز لپ تاپ می توانید بازی را اجرا کنید اما این بدان معنی نیست که هر کامپیوتر می تواند اجرای هر بازی. برای بازی های مدرن بازی های خوب در تنظیمات شما نیاز به یک لپ تاپ با یک اختصاص داده شده (و یا “گسسته”) کارت گرافیک. این gpu ها عمل تقریبا مثل یک دوم CPU برای کامپیوتر شما, اما یکی که به طور کامل اختصاص داده شده به اداره منابع سنگین گرافیکی وظایف. که معمولا به معنی بازی بلکه امر به مشاغل مانند تصویری رندر.

شما همچنین می خواهید یک خوب مدرن CPU در حالت ایده آل یک نهم – و یا 10-generation Intel Core processor یا یکی از جدیدتر AMD Ryzen پردازنده. بسیاری از HP لپ تاپ ها (و حتی بسیاری دیگر از ارزان لپ تاپ های بازی شما می توانید امروز) آمده لود شده با این نوع سخت افزار و HP نیز باعث می شود تعدادی از رایانه های شخصی اختصاص داده شده به بازی در آن غرفه و فال خطوط بنابراین شما یک چند گزینه اگر شما به دنبال یک beefier دستگاه برای کار و بازی.

آیا لپ تاپ HP با مایکروسافت ورد?

Microsoft Word یک از اجزای مایکروسافت آفیس مجموعه است نرم افزار پرداخت می شود و HP لپ تاپ را شامل نمی شود این به صورت رایگان. اما بسیاری از نمی آیند با یک دفتر دادگاه و شما حتی ممکن است قادر به دریافت مایکروسافت آفیس به صورت رایگان از طریق مدرسه یا محل کار (و اگر نه در نظر بگیرید به دنبال در اطراف برای یک خوب Microsoft Office برای مقابله با صرفه جویی در برخی از پول). اگر همه شما نیاز است یک کلمه اساسی processor ویندوز هنوز هم شامل کلاسیک WordPad ویرایشگر متن, و شما همچنین می توانید چک کردن رایگان Microsoft Office جایگزین.

در حال HP, لپ تاپ, ضد آب?

الکترونیک و آب به طور معمول نمی میکس بسیار خوب و لپ تاپ (از HP و یا هر نام تجاری) متفاوت هستند. اگر چه شما اغلب می تواند نجات یک لپ تاپ از نشت بر روی صفحه کلید هیچ مصرف کننده درجه PC به طور کامل ضد آب و یا حتی آنچه شما را در نظر مقاوم در برابر آب. حتی مدلهای macbook اپل با وجود برخی شایعات هستند نه ضد آب است. اگر شما نگران در مورد آن, اما, سپس شما ممکن است بخواهید به سرمایه گذاری در یک پوشش ضد آب یا کیسه است که می تواند خود را نگه دارید, لپ تاپ HP امن است.

فراموش HP لپ تاپ دارای پورت HDMI?

اکثریت قریب به اتفاق از کامپیوتر های مدرن با پورت برای یک کابل HDMI است که استاندارد فعلی برای A/V اتصال (DisplayPort نیز محبوب است اگر چه معمولا بیشتر استفاده می شود برای کامپیوترهای رومیزی به جای لپ تاپ). HDMI یک اتصال است که انتقال با کیفیت بالا سیگنال های صوتی و تصویری به همراه یک کابل تک و تقریبا همه HP, لپ تاپ, ویژگی های یک پورت HDMI است که اجازه می دهد تا شما را به اتصال کامپیوتر خود را به یک صفحه نمایش خارجی اگر شما می خواهید به.

به دنبال چیزهای بزرگ تر? پیدا کردن tech تخفیف و بیشتر بر ما سرپرستی معاملات صفحه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو