این که آیا شما یک مک یا ویندوز فرد روشن است که لپ تاپ ها پیشی گیرد رایانه های شخصی رومیزی امروز و زمانی که شما می شنوید کلمه “کامپیوتر” در حال حاضر شما احتمالا خودتان را در تصویر یکی از این ماشین قابل حمل در ذهن خود را. آن سخت است برای دیدن چرا: سخت افزار کامپیوتر تبدیل شده است ارزان تر و قوی تر در یک نرخ نمایی و چند دستگاه به دست آورده اند افزایش بزرگتر از این نسبت به لپ تاپ های بازی. یک بار دیده می شود توسط بسیاری از علاقهمندان به بازی به عنوان یک فقیر ارزش این ماشین ها رشد کرده اند بسیار بیشتر مقرون به صرفه نسبت به کامپیوترهای رومیزی در سال های اخیر و در سال 2020 شما دیگر لازم نیست به دنبال جایی برای پیدا کردن ارزان لپ تاپ با دسکتاپ-قابلیت های خوبی تحت گرند.

شما احتمالا همیشه دریافت بیشتر برای پول خود را با ایجاد یک دسکتاپ بازی کامپیوتر, اما اکثر مردم درک نمی خواهید به مقابله با آن — و اجازه دهید آن صورت, آن را سخت به ضرب و شتم ساده و راحتی از یک لپ تاپ در موبایل امروز جهان است. شما لازم نیست که به پرداخت یک دست و یک پا برای یکی از این سیستم های بازی قابل حمل, هر چند; مقدار زیادی از لپ تاپ های بازی می توان به حدود 1000 $یا خیلی کمتر و برای کمک به شما در انتخاب یک حق ما جمع آوری کرده ایم تا تعداد انگشت شماری از بهترین ارزان لپ تاپ می پردازد که شما می توانید پیدا کردن بازی های آنلاین در حال حاضر. در ادامه:

امروز بهترین ارزان لپ تاپ معاملات

 • متحرک 14-inch عملکرد لپ تاپ$289, شد $599
 • Acer نیترو 5 Radeon RX 560X لپ تاپ$627 و شد $755
 • Asus GeForce ROG GTX 1650 لپ تاپ800 دلار شد 1000 $در
 • MSI GF65 نازک GTX 1660 Ti Gaming لپ تاپ$874, شد $999
 • Asus Tuf RTX 2060 لپ تاپ$900 نفر بود $1,100
 • MSI خالق GTX 1660 Ti Gaming لپ تاپ$999, شد $1,099

متحرک 14-inch عملکرد لپ تاپ — $289 بود $599

Best cheap gaming laptop deals - Motile 14

شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن یک لپ تاپ با یک GPU اختصاص داده شده برای کمتر از $500 و شما تقریبا قطعا نمی خواهید برای پیدا کردن یکی از جدید برای نیمی از این مقدار. AMD تا حد زیادی پل این شکاف بین اختصاصی و گرافیک یکپارچه اما با آن منحصر به فرد APUs (واحد پردازش شتاب داده شده اگر چه AMD دیگر با استفاده از این نام مورد) که پردازنده که از ویژگی های ساخته شده در گرافیک قابلیت پردازش. 14 اینچ متحرک عملکرد لپ تاپ بسته یکی از این واحد های پردازش های AMD Ryzen 3 با وگا 3 گرافیک, ترکیب راحتی فوق العاده ارزان ورزشکار پروزن کار لپ تاپ با کمی اضافه شده بازی قدرت است.

شما در حال رفتن به در حال اجرا از آخرین بازی در تنظیمات بالا, البته, اما اگر شما به دنبال چیزی است که به راحتی ارزان ترین و ارزان قیمت لپ تاپ های بازی های متحرک اولترابوک ممکن است یکی. پر جنب و جوش آن 14 اینچ THX-تنظیم صفحه نمایش دارای رزولوشن 1080p نیز (بدون گوشه برش با کیفیت 720p اینجا) و آن Ryzen APU است که زوج با 4GB رم و یک 128GB solid-state drive. در $289 — پایین از قیمت خرده فروشی $599 — شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک لپ تاپ ارزان تر از این است که هنوز هم قادر به دست زدن به برخی از نور بازی.

Acer نیترو 5 Radeon RX 560X لپ تاپ

Best cheap gaming laptop deals - Acer Nitro 5

این متحرک لپ تاپ مسلما خیلی لخت استخوان بنابراین اگر شما مایل به بودجه خود را (اما هنوز هم می خواهید چیزی است که اسلاید در زیر $500), ایسر نیترو 5 خوب است ارتقاء است که شما را به کمی آب بیشتر برای بازی. این بسته Ryzen 5 2500U CPU با Radeon 560X گسسته GPU — یک ردیف در بالای وگا گرافیک تا مطمئن شوید — و شما می توانید کامل 8GB RAM است که حداقل مقدار از حافظه است که توصیه می کنیم مگر اینکه شما در حال رفتن فوق العاده ارزان.

نیترو 5 لپ تاپ نیز ارائه می دهد یک روح 128GB SSD و از آن می آید ورزشی 15.6 اینچ صفحه نمایش 1080p است, بنابراین شما باید کمی بیشتر روی صفحه نمایش املاک و مستغلات به عنوان به خوبی. A $128 تخفیف به معنی شما می توانید نمره این ارزان لپ تاپ برای $627 در حال حاضر.

Asus GeForce ROG GTX 1650 لپ تاپ

Best cheap gaming laptop deals - Asus ROG GTX 1650

اگر Acer نیترو whetted اشتها خود را, اما شما مایل به پوسته یک کمی بیشتر برای سریع تر CPU و GPU بهتر و سپس Asus ROG لپ تاپ ارائه می دهد برخی از ارتقاء خوب برای پول است. این اجرا می شود در یک نهم-generation Intel Core i7-9750H CPU (که ساعت کمی بالاتر از فوق نیترو را Ryzen 5) همراه با یک GTX 1650 GPU 8GB DDR4 RAM, و 512GB SSD.

آن صفحه نمایش 1080p است فقط به اندازه مناسب برای بازی و استفاده روزانه در 15.6 اینچ و مانند بازی های دیگر لپ تاپ Asus ROG نیز از ویژگی های خوب دارای نور پس زمینه صفحه کلید. این لپ تاپ به طور معمول شما را به مجموعه $1,000 اما 200 دلار پس انداز کاهش آن به 800 دلار است.

MSI GF65 نازک GTX 1660 Ti Gaming لپ تاپ

Best cheap gaming laptop deals - MSI GF65 Thin

هر بازی می داند که شما در حال رفتن به پرداخت بیشتر برای کارت گرافیک اختصاص داده شده — حتی در ارزان لپ تاپ با ورود به سطح GPU — اما اگر شما می خواهید برای لذت بردن از بازی بازی های مدرن در خوب تنظیمات آب است که ارزش فشار. این 15 اینچی MSI GF65 نازک یکی از بهترین اواسط محدوده لپ تاپ های بازی وجود دارد با یک کارت گرافیک گسسته: جفت آن را یک پردازنده Intel Core i5-9300H پردازنده با کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 1660 Ti GPU که بسیار جامد مشخصات برای 1080p gaming rig.

MSI GF65 نازک همچنین امکانات 8GB RAM, 512GB SSD و یک 15.6 اینچ صفحه نمایش 1080p و ناهموار طراحی نیست بیش از حد بزرگ و به شما می دهد خوب RGB دارای نور پس زمینه صفحه کلید برای کسانی که در اواخر شب در جلسات بازی. A $125 تخفیف می زند این لپ تاپ را به $874 ساخت آن را یکی از بهتر اواسط محدوده میدارد خارج وجود دارد در حال حاضر برای ارزان لپ تاپ مباهات مناسب GPU.

Asus Tuf RTX 2060 لپ تاپ

Best cheap gaming laptop deals - Asus Tuf

اگر شما به دنبال برای بهترین لپ تاپ است که می تواند کمتر از یک grand شما آن را پیدا کرده ام: این به روز رسانی 15.6 اینچی Asus Tuf لپ تاپ دارای عالی دسکتاپ مانند مشخصات با AMD Ryzen 5 CPU, کارت گرافیک Nvidia RTX 2060 GPU با 6GB VRAM و افزایش 16GB RAM (که مقدار ایده آل برای اجرا با یک GPU اختصاص داده شده اما می توان به نادر برای دیدن در ارزان ترین لپ تاپ های بازی است که به طور معمول با 8GB).

این ارزش بالا Asus Tuf لپ تاپ در می آید در 900 دلار به لطف 200 دلار تخفیف ساخت این شاید beefiest لپ تاپ شما می توانید نمره حدود 900 دلار در حال حاضر است.

MSI خالق GTX 1660 Ti Gaming لپ تاپ

Best cheap gaming laptop deals - MSI Creator

یک نگاه زرق و برق دار MSI خالق به شما می گوید که این یک لپ تاپ بازی می کند که فریاد “لپ تاپ” در همه در اتاق است که می گویند که آن را به گزینه خوبی است اگر شما می خواهید قادر به سخت افزار بدون زرق و برق دار و زاویه ای LED-تحت پوشش طرح که (طبعا) به نوبه خود بسیاری از مردم ، در زیر هود این براق به دنبال PC می آید لود شده با مشخصات قابل توجه از جمله یک پردازنده Intel Core i5-9300H CPU و یک کارت گرافیک Nvidia GTX 1660 Ti GPU است که مسلما بهترین میانی کارت گرافیک در بازار در حال حاضر.

همراه با آن شما کردم 8GB RAM, 256 GB SSD و یک 15.6 اینچ صفحه نمایش 1080p و حتی اگر آن را فاقد شعله ور “لپ تاپ” زیبایی MSI خالق هنوز هم ویژگی های خوب دارای نور پس زمینه صفحه کلید برای تکمیل بزرگ آن خار به پایان برسد. فقط به عنوان جذاب قیمت آن است: این MSI خالق پیکربندی حلقه در $999 در حال حاضر ($100) است که یک جامد معامله در حق بیمه لپ تاپ که بسته بندی یک GTX 1660 Ti و هنوز هم sneaks را در زیر ما 1000 $در بودجه محدود است.

چگونه به انتخاب یک لپ تاپ ارزان

دو ملاحظات اصلی در هنگام انتخاب یک خوب ارزان لپ تاپ در حال رفتن به طور طبیعی آنچه را که شما مایل به خرج کردن و که کارت گرافیک شما می خواهید (با توجه به GPU چیزی است که در واقع باعث می شود یک لپ تاپ “لپ تاپ”) و این دو ارتباط تنگاتنگی با هم دارند به عنوان بودجه خود را در حال رفتن برای تعیین عملکرد گرافیکی لایه شما می توانید استطاعت. اما چشم پوشی نیست برخی از چیزهای کوچک است که شما ممکن است شخصا می خواهید در یک لپ تاپ بازی – راحتی ویژگی های از قبیل برنامه ریزی دکمه ماکرو تنظیم RGB نور پس زمینه صفحه کلید و غیره – به طوری که شما نمی پرش بر روی زیادی که فقط تا پایان با چیزی که در واقع دیدار با نیازهای شما. برای دقیق تر سخت افزار تجزیه و تحلیل ،

چه چیزی باعث خوب ارزان لپ تاپ?

خوب ارزان لپ تاپ در درجه اول باید مقرون به صرفه بود اما شما نمی خواهید برای رفتن برای برخورد اول شما پیدا کنید که به سادگی اتفاق می افتد برای دیدار با بودجه شما. شما می توانید انتظار به پرداخت حداقل 600 دلار (معمولا نزدیک به 700 دلار) برای ارزان لپ تاپ با کارت گرافیک اختصاص داده شده اگر چه شما می توانید پیدا کردن چند که AMD APUs با ساخته شده است در وگا گرافیک برای کمتر از آن. همچنین در نظر داشته باشید که Nvidia به تازگی منتشر شده جدید از خط 16-سری gpu ها که باید به طور کامل جایگزین مسن 10-سری کارت های گرافیک به عنوان ابتدایی و میانی GeForce gpu ها. در سال 2020 شما بهتر است اجتناب از مسن مدل های لپ تاپ با این 10-کارت های سری و چسبیده با آنهایی که جدیدتر به عنوان قیمت در مورد همان است و آنها را به طور کلی با بیشتر تا به روز پردازنده نیز هست.

در بودجه پسند قیمت براکت قدرتمند ترین کارت گرافیک شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن در یک ارزان لپ تاپ در حال حاضر مسلما کارت گرافیک Nvidia GeForce GTX 1660 Ti اگر چه شما می توانید انتظار به صرف نزدیک به خود را کامل بودجه برای یک لپ تاپ با این نوع گرافیکی اسب بخار. اگر شما در حال رفتن ارزان تر هر چند پس از آن شما خواهید دید کارت مانند GTX 1650, GTX 1650 فوق العاده GTX 1660 و RX 500-سری تقریبا همه از آن هنوز هم بسیار قادر به در حال اجرا, مدرن, عناوین 1080p/60fps در خوب به بالا در تنظیمات بازی.

برای حافظه 8GB رم باید حداقل (مگر اینکه شما واقعا ارزان) و 16GB بهتر است خوانده شده را علامت به هدف در یک بازی مدرن سیستم. بالاتر نرخ refresh از 144Hz روی صفحه نمایش لپ تاپ نیز اطمینان از یک تجربه نرم و صاف در هنگام بازی در بالاتر framerates های وارد, اما این چیزی است که شما به طور معمول به پیدا کردن در لپ تاپ های بازی معلق در هوا در اطراف $1,000 علامت با بهتر میانی gpu ها مانند GTX 1660 Ti. که یکی از فداکاری های شما را با ارزان لپ تاپ, اما اگر شما می دانید چه به انتظار شما نباید تا پایان نا امید کرد.

ارزان بازی لپ تاپ خوب برای کار ؟

یک لپ تاپ است که هنوز هم یک لپ تاپ و می توانید همه چیز را که یک کامپیوتر لپ تاپ می تواند انجام دهد — که شامل کار می کنند. در واقع حتی یک ارزان لپ تاپ ارائه می دهند برخی از مزایا: پردازنده سریع تر و افزایش رم خواهد همه را غیر نرم افزار بازی اجرا قابل توجهی سریع تر و گرافیکی کار مانند ویرایش فیلم و رندر بسیار سریع تر با کارت گرافیک اختصاص داده شده. حتی اگر شما اغلب استفاده از کامپیوتر شما برای کار اولین و تنها نور gaming, ممکن است آن را به ارزش آن را به پوسته یک کمی پول بیشتر برای ارزان لپ تاپ برای بهتر سخت افزار شما گرفتن.

به دنبال چیزهای بزرگ تر? پیدا کردن tech تخفیف و بیشتر بر ما سرپرستی معاملات صفحه.

ما در تلاش برای کمک به خوانندگان ما در پیدا کردن بهترین معاملات در کیفیت محصولات و خدمات ما را انتخاب کنید آنچه که ما پوشش با دقت و به طور مستقل. قیمت و اطلاعات و در دسترس بودن محصولات و معاملات در این پست ممکن است به تغییر در هر زمان. مطمئن شوید که آنها هنوز هم در اثر قبل از خرید.

روندهای دیجیتال ممکن است کسب درآمد کمیسیون بر روی محصولات خریداری شده را از طریق لینک های ما که پشتیبانی از کار ما را برای خوانندگان ما.

ویراستاران’ توصیه های

 • این بهترین ارزان بازی PC معاملات برای ماه آوریل سال 2020
 • ارزان لپ تاپ های بازی: پس انداز بزرگ در Acer, MSI و Razer
 • این Acer, HP و MSI gaming لپ تاپ در فروش برای زیر $700
 • ارزان لپ تاپ های بازی: تخفیف های بزرگ در, Acer, Dell, HP, MSI و Razer
 • نیاز به یک لپ تاپ ارزان? Acer, Dell, Lenovo اسب های کاری در فروش با شروع از تنها $180

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

سایت ترجمه مقاله


آموزش سئو

ثبت نام هات بیت