بهترین ضبط کارت برای سال 2020

اگر چه ایکس باکس یک و پلی استیشن 4 می توانید ضبط گیم پلی داخلی کیفیت معمولا بزرگ نیست. کنسول در حال حاضر عامل

توسط DOSTEMANSALAM در 24 تیر 1399

اگر چه ایکس باکس یک و پلی استیشن 4 می توانید ضبط گیم پلی داخلی کیفیت معمولا بزرگ نیست. کنسول در حال حاضر عامل در حاشیه نازک وقتی که می آید به ارائه بازی پس از اضافه کردن رمزگذاری ویدئو در بالای آن است ایده آل نیست. با یک کارت ضبط هر چند شما می توانید offload کار را به دستگاه های خارجی با در نظر گرفتن حرارت خود کنسول و در روند بالا بردن کیفیت ویدیو را. در این راهنمای به بهترین ضبط کارت ما در حال رفتن به اجرا در پایین بالا ما شش میدارد.

قبل از وارد شدن به آن اجازه دهید بحث کمی در مورد نحوه گرفتن کارت کار می کنند.

مطالعه بیشتر

چگونه می توانم گرفتن کارت کار می کند ؟

اصطلاح "ضبط کارت" تا حدودی مبهم آن را به عنوان تکنیکی اشاره به محیطی چاک دار به یک کامپیوتر است که اجازه می دهد تا شما را به ضبط فیلم گیم پلی.

ضبط کارت می تواند کار چند راه مختلف بسته به مدل اما همه آنها به عنوان passthrough بین دستگاه های خود را به کنسول بازی و یا کامپیوتر و صفحه نمایش خود را. به جای لینک خود را HDMI یا کابل VGA از کنسول خود را به تلویزیون خود را, شما به جای لینک این کنسول به ضبط کارت. دوم کابل لینک گرفتن کارت به تلویزیون خود را. در نهایت یک کابل USB متصل به کارت ضبط به کامپیوتر شما پس از آن می تواند انتقال داده ها به عنوان شما ضبط فیلم.

برخی از ضبط کارت شامل یک ساخته شده در H. 264 encoder که دسته بسیاری از قدرت پردازش مورد نیاز برای ضبط ویدیو بازی فیلم. کسانی که نمی ممکن است نیاز به یک PC قدرتمند تر که مسئولیت رسیدگی به پردازش بنابراین آگاهی از دستگاه خود را از ویژگی های قبل از خرید.

همچنین نگه داشتن در ذهن که اگر چه ما لیست جداگانه ضبط کارت برای هر یک از کنسول های زیر بر اساس ویژگی های خاص متناسب با این سیستم شما می توانید با استفاده از همان کارت برای هر سه. اگر یک مدل خاص خود را مناسب تصور است اما مشخص نیست به عنوان "بهترین" برای کنسول خود را استفاده از آن به هر حال!

بهترین ضبط کارت برای PS4

Elgato بازی ضبط HD60 S

مزایا: فوری جریان flashback ضبط کنسول PC و Mac پشتیبانی می کند.

معایب: فاقد H. 264 encoder, محدود, نرم افزار ویرایش قابلیت های.

هنگامی که شما نگاه در Elgato محصولات منتشر شده در طول چند سال گذشته آن را آسان ببینید که چرا این شرکت در حال حاضر قوانین بازی تسخیر بازار است. از آن داخلی ضبط کارت خود به دستگاه های خارجی و نرم افزار Elgato بازی گرفتن وارد زمین می تواند فقط در مورد هر چیزی.

Elgato را HD60 S یک گزینه عالی برای کنسول ها به خصوص پلی استیشن 4. شما نمی نیاز به یک کارت ضبط 4K با قابلیت با توجه به پلی استیشن 4 می توانید 4K بازی و خود را قدرتمند تر برادر, پلی استیشن 4, طرفدار بازی نیست و اکثر بازی های بومی 4K.

این HD60 S با پشتیبانی از 1080p قطاری در 60 فریم در هر ثانیه است. آن را نیز فراهم می کند ویژگی های مناسب مانند "جریان های فوری" که خود را اسیر محتوا در حرکت یا کشش ناگهانی و یا یوتیوب به سرعت. آن "فلاش بک ضبط" اجازه می دهد تا شما را به عطف به ماسبق صرفه جویی در فیلم های مورد علاقه خود را بازی. آن را نیز سازگار با مک از طریق نرم افزار اختصاصی.

این دستگاه قابلیت اتصال به کامپیوتر از طریق USB-C اتصال (5Gbps). شما نیاز به ویندوز 10 (64-bit) یا MacOS سیرا و نسل چهارم Intel Core i5 quad-core processor (یا بهتر). مکینتاش نیاز به گسسته AMD و Nvidia gpu ها در حالی که ویندوز 10 عدد پشتیبانی از گرافیک مجتمع بیش از حد.

بر خلاف مسن قطع مدل های این نسخه ندارد ساخته شده است در H. 264 encoder. این بدان معناست که کامپیوتر شما انجام کار بیشتر. علاوه بر این شامل نرم افزار ویرایش تا حد زیادی محدود به برش و به هم چسباندن فیلم.

بهترین ضبط کارت برای Xbox One X

Razer Ripsaw HD

مزایا: 4K passthrough مخلوط های صوتی و ورودی میکروفن سازگار با اکثر نرم افزار ضبط, PC, Mac و نسل فعلی و آخرین نسل کنسول پشتیبانی می کند.

منفی: هیچ نرم افزار اختصاصی.

این افزایش تا Xbox One X پشتیبانی واقعی بومی 4K gaming ساخت Razer Ripsaw HD بهینه انتخاب است. اما آن را تنها سوابق و جریان در 1080p در 60 فریم در هر ثانیه است. اما نگران نباشید: این منابع با کیفیت 4K passthrough پورت بنابراین شما هنوز هم بازی در 4K با وجود کم-ضبط با وضوح.

Razer Ripsaw HD نیست به طور خاص ساخته شده برای Xbox One X, با این حال. آن را نیز سازگار با آخرین نسل کنسول هایی مانند پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360. که گفت:, اگر شما می خواهید به جریان و یا ضبط بازی های قدیمی تر شما می توانید انجام این کار با این دستگاه است.

Razer Ripsaw HD متصل به کامپیوتر از طریق USB-C به USB-کابل (5Gbps). این همچنین شامل جدا کردن هدفون و میکروفون و جک در جبهه بنابراین شما به راحتی می توانید ضبط با کیفیت تفسیر در حالی که شما بازی.

این Ripsaw HD است اما کامل ، با وجود هزینه مورد همان Elgato ارائه آن نمی آید بسته بندی شده با نرم افزار نیاز شما را به استفاده از شخص ثالث راه حل های مانند زنان یا XSplit. آن را در حال حاضر پشتیبانی نمی کند مک یا نیاز به یک کامپیوتر مبتنی بر ویندوز. آن, اما, سقوط تحت سیناپس 3 چتر.

برای دسکتاپ شما نیاز به حداقل یک نسل ششم پردازنده Intel Core i3-6100 تراشه و کارت گرافیک Nvidia GTX 660 GPU یا بالاتر. بر روی لپ تاپ شما نیاز به حداقل یک نسل چهارم Intel Core i7-4810MQ و کارت گرافیک Nvidia GTX 870M یا بالاتر.

بهترین ضبط کارت برای نینتندو سوئیچ

AverMedia Live Gamer قابل حمل 2 Plus

مزایا: کوچک و قابل حمل, 4K passthrough, نرم افزار همه کاره و آسان برای استفاده سوابق فیلم به MicroSD کنسول و PC پشتیبانی می کند.

منفی: کاربران مک نیاز به نرم افزار شخص ثالث.

نینتندو سوئیچ را حمل باعث می شود آن را یک انتخاب عالی برای سفر پارسه و با حق حمل مورد, شما حتی می توانید به سیستم خود را در حوض با شما. اگر شما می خواهید برای ضبط گیم پلی بازی بر روی بروید اما نمی خواهید را به یک PC AverMedia Live Gamer قابل حمل 2 به علاوه یک انتخاب ایده آل است.

با زنده پرنیان قابل حمل 2 به علاوه شما می توانید ضبط گیم پلی بدون افسار کامپیوتر با استفاده از آن ساخته شده است در H. 264 encoder. آن قطاری در 1080p در 60 فریم در ثانیه است که این سقف برای نینتندو سوئیچ قابلیت های محدود. آن را موجب صرفه جویی در ویدئو های خود را به یک کارت حافظه MicroSD است که شما می توانید دسترسی از طریق دستگاه میکرو USB اتصال به کامپیوتر (حالت ذخیره سازی) و یا از طریق انتقال به کارت حافظه به کامپیوتر.

اگر شما می خواهید به livestream گیم پلی بازی شما نیاز به اتصال به ضبط کارت به کامپیوتر و استفاده از Avermedia نرم افزار (RECentral). این آسان برای استفاده و همراه با ویژگی های قابل مقایسه به زنان و XSplit. ویرایش زنده اجازه می دهد تا شما را به ریز ریز کردن فیلم های ضبط شده قبل از ذخیره آنها را به عنوان یک فایل.

در علاوه بر این به کارت حافظه MicroSD و Micro-USB و پورت واحد فراهم می کند دو پورت HDMI همراه پشت یکی از, که در خدمت به عنوان یک 4K passthrough (بدون HDR). جدا میکروفون و هدفون جک در جلو همراه با کنترل حجم و حالت (PC-free) ذخیره کنید. بررسی سیستم مورد نیاز برای ویندوز و macOS مبتنی بر رایانه های شخصی برای دیدن آنچه که شما باید در محاسبات پایان.

یک حرکت نزولی از زنده پرنیان قابل حمل 2 Plus است که در آن نرم افزار اختصاصی تنها با این نسخهها کار با ویندوز. این شرکت ارائه می دهد یک "بیان" نسخه بتا برای مکینتاش, اما شما به احتمال زیاد نیاز به نرم افزار شخص ثالث مانند زنان و XSplit.

بهترین ارزان کارت ضبط

Roxio بازی ضبط HD Pro

مزایا: قیمت مناسب, همه کاره, نرم افزار, کامپیوتر, نسل فعلی و آخرین نسل پشتیبانی می کند.

منفی: ناسازگار با مک با استفاده از USB 2.0 را شامل نمی شود کابل.

شما نمی نیاز به شکستن بانک برای خرید یک کارت ضبط و با Roxio بازی ضبط HD Pro شما به سختی حتی نیاز به ایجاد یک دندانه.

به طور معمول فروش برای زیر $100 Roxio بازی ضبط HD Pro ویژگی های خودکار-گرفتن جزء به ضبط آخرین ساعت از گیم پلی خود را. شامل نرم افزار اختصاصی امکانات انتقال تصویر-در-تصویر جعبه موسیقی متن و متن را به مطالب خود را نگاه حرفه ای است. این جریان به طور مستقیم به YouTube و یا حرکت یا کشش ناگهانی.

این Roxio بازی ضبط HD Pro شامل یک ساخته شده در H. 264 encoder بنابراین PC خود را می کند به طور قابل توجهی کمتر کار می کنند. این شامل HDMI و کامپوننت اتصالات اجازه می دهد تا شما را به تصرف در اصل هر دستگاه تا 1080p در 30 فریم در هر ثانیه است. تنها اشکال در اینجا است که شما نمی توانید اتصال پلی استیشن 3 به ورودی HDMI با توجه به HDCP دلایل. آن را نیز شامل نمی شود HDMI یا کامپوننت کابل.

متاسفانه Roxio بازی ضبط HD Pro سازگار با مک بنابراین شما باید با انتخاب یکی از گزینه های دیگر ما. همچنین با استفاده از USB 2.0 به جای USB 3.1 که می تواند باعث تاخیر مسائل در جریان است. برخی از کاربران گزارش مسائل را با قابلیت اطمینان اما شما دریافت آنچه شما برای پرداخت!

سیستم مورد نیاز حداقل در بهترین حالت. کامپیوتر شما نیاز به حداقل یک پردازنده Intel Core 2 Duo CPU 1.8 GHz یا AMD Athlon x2 64 تراشه در 2.0 GHz. شما همچنین نیاز به DirectX 9.0 c-compatible گرافیک و صدا و 2GB از حافظه سیستم. این دستگاه کشتی با یک کابل USB است.

بهترین ضبط کارت برای کامپیوتر

Elgato 4K60 Pro

مزایا: HDR, پشتیبانی از 4K ضبط 60 فریم در هر ثانیه چند برنامه پشتیبانی

معایب: گران PCIe تنها بالا, سیستم مورد نیاز

این Elgato 4K60 نرم افزار ضبط کارت برای پایان دادن به تمام ضبط کارت و آن را با یک برچسب قیمت برای مطابقت با. به عنوان تنها داخلی کارت در لیست ما قرار 4K60 Pro مزایای بسیار بزرگتر از پهنای باند به لطف PCIe x4 رابط outracing USB 3.0 در هر شرایط و USB 2.0 در نگاه مانند یک اثر.

البته از ویژگی های standout برای 4K60 نرم افزار است که می تواند به خوبی ضبط در 2160ص در 60 فریم در هر ثانیه است. آن را نیز پشتیبانی از 1080p60 و همچنین HDR10.

این یک PC gamer را ضبط کارت ، اگر چه سلتنج یک PCIe برای کارت به کامپیوتر شما از هیچ کار سختی به سادگی باز کردن پانل سمت ممکن است بیش از حد. اگر شما مناسب است که در اردوگاه اما هنوز هم می خواهید بهترین در کیفیت بعدی ما را انتخاب کنید را برای شما کامل است.

این 4K60 نرم افزار نه تنها یک PC gamer را ضبط کارت چون داخلی بلکه به دلیل این خواسته برخی بسیار سنگین سیستم مورد نیاز. شما نیاز به یک کارت گرافیک Nvidia 10-سری GPU حداقل به عنوان به خوبی به عنوان یک 6th Gen Core i7 یا Ryzen 7.

خوشبختانه 4K60 طرفدار ارزش بدون هیچ زحمتی. آن را شامل ویژگی های بسیار عالی دیده می شود در HD60 S از جمله "فلاش بک ضبط" را به عنوان به خوبی به عنوان passthrough تا 1080p240 یا 1440p144.

بهترین پایان های خارجی ضبط کارت

Elgato بازی ضبط 4K60 S+

مزایا: سخت افزار H. 264/H. 265 پشتیبانی می کند ساخته شده در SD کارت خوان, HDR, پشتیبانی از 4K ضبط 60 فریم در ثانیه

منفی: بسیار گران قیمت هیچ وضوح بالا passthrough

این Elgato بازی ضبط 4K60 S+ است که اساسا یک 4K60 Pro در یک جعبه. نزدیک به دو برابر قیمت در PCIe نوع 4k60 S+ ساعت در متناوب $400. آن را ندارد با این حال برخی از قدرت پردازش بر پایه 4K60 Pro.

یعنی S+ همراه با H. 264/H. 265 سخت افزار انکودر ساخته شده است در. شما نمی نیاز به یک ابر رایانه برای استفاده از آن به عنوان تمام پردازش می گیرد بر روی کارت خود را.

با انکودر در هیئت مدیره شما حتی نمی نیاز به یک کامپیوتر برای استفاده از 4K60 S+. با ساخته شده در SD کارت خوان شما می توانید به راحتی ضبط گیم پلی رایگان از کامپیوتر همه در 4K60. به علاوه این 4K60 S+ پشتیبانی از HDR در مورد شما می خواهید برای نشان دادن خاموش خود را در Xbox One X یا PS4 Pro.

وجود دارد برخی از منفی به رفتن خارجی ، این 4K60 S+ را پشتیبانی نمی کند با وضوح بالا/قاب نرخ passthrough مانند PCIe نسخه و "فوری Gameview" یک ویژگی خوبی لمس در یک لحظه تاخیر با 250 میلی ثانیه است. هنوز 4K60 S+ مطلق خانه وقتی که می آید به گرفتن گیم پلی خود را در بالاترین رزولوشن و نرخ فریم.

نکته نهایی: Elgato بازی ضبط HD60 مقابل Elgato بازی ضبط HD60 S

Elgato در حال حاضر تنها یک دستگاه ضبط خارجی برای فروش: بازی ضبط HD60 S. آن را به عنوان جایگزینی برای ضبط بازی HD60 و در حالی که این نسبت در راه های مختلفی را نیز از ویژگی های چند تفاوت است که می تواند سلف خود بهتر مناسب برای شما.

این Elgato بازی ضبط HD60 با استفاده از H. 264 برای رمزگذاری است که نمی توان با استفاده از کامپیوتر شما را منابع است. این HD60 S, اما, ندارد, H. 264 encoder نیاز به کامپیوتر خود را به انجام کار بیشتر. "استاد کپی" ویژگی از دستگاه نیز به شما می دهد کیفیت بالاتر ضبط در مقایسه با "جریان کپی" ضبط در HD60 S.

اما Elgato بازی ضبط HD60 S همراه مجهز به "فوری Gameview" بنابراین شما می توانید مطالب خود را ببینید و حتی وب کم خود فیلم در زمان واقعی به شما به عنوان بازی. آن را نیز پشتیبانی از USB 3.1 برای کاهش زمان تاخیر تجربه بازی.

هر دو دستگاه های ضبط پشتیبانی از تمام سیستم های فعلی به عنوان بازی اصلی ضبط HD دستگاه. تنها یکی هنوز هم در حال تولید است HD60 S, هر چند, بنابراین شما پرداخت به مراتب بیشتر از قیمت برای HD60.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب