بهترین تلویزیون بریتانیا نشان می دهد در Netflix بکشد در حال حاضر

Netflix بکشد تا به برخی از خانه رشد سری, از جمله هر دو میراث را نشان می دهد و همچنین اصل. اما هم وجود دارد بسیاری از گزینه های زیادی از استودیوهای دیگر هم در داخل و هم در خارج از آن کشور از جمله انتخاب شگفت انگیز از تلویزیون سری.

اعم در ژانرهای از کمدی به جرم و جنایت در اینجا برخی از بهترین مجموعه تلویزیونی بریتانیایی در Netflix بکشد است که ارزش اضافه کردن به لیست دیده بان خود را.

به دنبال چیزی به غیر از بریتانیا ، ما با هم قرار داده ام راهنماهای برای بهترین فیلم و بهترین نشان می دهد در Netflix بکشد و همچنین به عنوان یک روکش از چه جدید در جریان محبوب خدمات.

Monty Python s Flying Circus

کمدی گروه مونتی پایتون ایجاد شده و ستاره دار در این طرح سریال کمدی که برای اولین بار در سال 1969 و ادامه داد: برای چهار فصل (سری نه به عنوان آنها می گویند در انگلستان). شامل Graham Chapman, John Cleese, Eric Idle, Terry Jones, Michael Palin و Terry Gilliam, skits متمرکز پوچ شرایط مشاهدهای طنز و تعداد زیادی از کنایه. برخی از دلچسب حلقه می خندد در حالی که تماشای شش اصلی Pythons همراه با حمایت از اعضای بازیگران مانند کارول کلیولند و کانی غرفه مقابله با مسائل اطراف انگلیسی, زندگی با یک بلوغ فکری است که به هیچ یک دوم است.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

توفنده

نباید با آمریکا, HBO کمدی-درام به همین نام است که جریان از طریق HBO Max, این, انگلیسی, فیلم کمدی-درام در اصل پخش شده در کانال 4 را در سال 2016. ایجاد شده توسط نوشته شده است و بازیگران چند امی برنده قمر والر-پل (Fleabag در قتل حوا) آن را شش قسمت سری حدود شش 20-چیزی زندگی با هم در یک بیمارستان متروکه. آنها ارزان اجاره اما در مقابل آنها وظیفه مراقبت از اموال و نگهداری ساختمان امن است. با وجود آشنا فرمول شش التقاطی دوستان زندگی در محله های نزدیک به یکدیگر غیر معمول تنظیم و والر-پل امضا چرخش در هر دو نوشتن و شخصیت او را آن طراوت خروج از هنجار.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

وثیقه

لیام دانیل / Netflix

این چهار بخش, انگلیسی, درام, سریال یک آتیپیک پلیس رویه است که به پیروی از داستان پوست گوساله و بره Glaspie (کری مولیگان) یک کارآگاه بازرس به دنبال قتل یک مرد تحویل پیتزا است که بالن به چیزی بسیار بزرگتر است. به عنوان Sir David Hare اولین سری اصلی برای تلویزیون شهرت خود را قبل از او را با یک جفت از نامزد جایزه اسکار برای این ساعت و خواننده و همچنین مقدار زیادی از موفقیت به عنوان یک نمایشنامه نویس. شرکت های تولید شده توسط Netflix و منتشر شده در سال 2018 از آن انتقاد شده است برای پر ازدحام اسکریپت اما قوی اجرای برنامه توسط بازیگران آن را شایسته دیده بان.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

بالا پسر بچه

کریس هریس / Netflix

با سه فصل به تاریخ و تجدید برای چهارمین مجموعه برای اولین بعد از آن در سال 2020 این انگلیسی, جرم و جنایت, درام است که در یک مجموعه داستانی Summerhouse و مستغلات در لندن که در آن یک جوان و مشکل مرد درگیر می شود در عالم اموات جنایی مربوط به مواد مخدر و قتل و شدید مبارزه برای قدرت و پول است. با رپر و ترانه سرا Ashley Walters (آشر D) عنوان بازیگران, Leticia رایت (سیاه و سفید و آینه و پلنگ سیاه) در میان شخصیت های تکراری و دریک یک تهیه کننده اجرایی آن جای تعجب نیست تا 95 درصد نمره در نظر خبرخوان سایت Rotten Tomatoes.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Broadchurch

best british netflix shows broadchurch

این انگلیسی, سریال, جرم و جنایت, درام است که پخش ITV از سال 2013 تا 2017 قرار است در eponymous داستانی به زبان انگلیسی در شهر دورست و شرح فعالیت های کارآگاه پلیس الک هاردی (دیوید تنانت). قضیه از شروع مراکز در اطراف مرگ an 11-year-old boy. ستایش برای نوشتن فیلمبرداری و توسعه شخصیت و همچنین بازی تاج و تخت‘s Olivia Colman, شما می توانید شراب خواری تمام 24 قسمت از سه فصل بسیار به سرعت.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

بزرگ, انگلیسی, پخت نشان می دهد

best british netflix shows the great british baking show

به نام بزرگ انگلیسی پخت در انگلیس در این پخت سری چاله مشتاق نانوا در برابر یک دیگر به عنوان آنها پخت غذاهای کلاسیک مشخص شده توسط میزبان و قضات نشان دادن مهارت های خود را در هر دو فنی و خلاق طرف. بازیگران مری بری, پل, هالیوود, و Prue لیت به عنوان قضات دهان خود را خواهد آبیاری به عنوان شما به تماشای مسابقه پخت همه چیز را از پایه کوکی ها (er, بیسکویت) به استادانه درست شده, کیک و شیرینی. عجیـب (و بهترین) قسمت در مورد این واقعیت نشان می دهد ؟ آنها همه به خوبی به یکدیگر!

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Peaky Blinders

best british netflix shows peaky blinders

این جرم و جنایت, درام, مجموعه در, بیرمنگام, انگلستان به شرح زیر داستان شلبی خانواده جرم و جنایت پس از جنگ جهانی اول. خانواده است آزادانه در قرن 19 به جوانان شهری باند از همان نام و ستاره Cillian Murphy به عنوان رهبر باند تامی شلبی. پنج فصل پخش کرده تا کنون از این سری که همه آنها در دسترس برای جریان. این سری شده است به شدت ستایش به عنوان پرچین و سریع گام با نوشتن اقدام و تصاویر و فیلمبرداری.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

آموزش جنسی

best british netflix shows sex education

راه اندازی در ماه ژانویه 2019, این, انگلیسی, درام نامیده شده است قلبی و شگفت آور حکیم است. این ستاره Asa Butterfield به عنوان یک اجتماعی بی دست و پا نوجوان که دوسوگرا در مورد رابطه جنسی تا حد زیادی با توجه به مادرش (Gillian Anderson) که یک درمانگر. Netflix گزارش می دهد که این سری تا به حال بیش از 40 میلیون بیننده پس از آن راه اندازی شد در این سایت; فصل دوم عرضه در 17 ژانویه 2020 مجموع 16-جریان قادر قسمت.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

محافظ

best british netflix shows bodyguard

شما تشخیص شخصیت سرب در این سری Richard Madden از نقش خود به عنوان راب استارک در بازی تاج و تخت. او نقش یک گروهبان پلیس و ارتش بریتانیا جانباز به نام دیوید Budd که مبتلا به PTSD. او اختصاص داده شده است برای محافظت از خانه, منشی, جولیا مونتاگ با او مخالف است به لحاظ سیاسی برای برخی از تنش و اخلاقی ابهام. سری زمان بوده است برای آن تفسیر بر دولت نظارت از اطلاعات خصوصی و همچنین کانون توجه آن میریزد در PTSD. آن را نیز فرود آمد Madden در گفتگو به عنوان بعدی جیمز باند.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

شرلوک

best british netflix shows sherlock

این جرم و جنایت, درام, بازیگران, Benedict Cumberbatch, Martin Freeman and Rupert Graves شده است قوی در حال حاضر برای چهار فصل. در اطراف محور زندگی کارآگاه شرلوک هلمز و بر اساس modern-day نسخه از سر آرتور کانن دویل داستان کامبربچ در نقش عنوان شخصیت و فریمن شخص وابسته خود را دکتر جان واتسون. در حالی که بسیاری از این مجموعه حمل و نقل هلمز به عصر مدرن یک ویژه منعکس بازگشت به دوره ویکتوریا. با آن ستاره نکردم بازیگران و داستان فوتی و فوری این جای تعجب این سری دریافت کرده critical acclaim.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

Lovesick

best british netflix shows lovesick

در اصل با عنوان اسکروتوم به یاد بیاورید (واقعا) این سری آغاز شده است در کانال 4 و راه اندازی شد به عنوان یک Netflix اصلی برای فصل 2 و 3. آن را زیر یک گروه از دوستان با هم زندگی در یک خانه در گلاسکو اسکاتلند و سوء استفاده جنسی و اشتباهات است. از راز له به STD, تشخیص, قسمت هستند گفت: عمدتا از طریق فلش بک در فصل اول به عنوان شخصیت اصلی دیلن Witter (Johnny Flynn) تلاش برای تماس با تمام سابق شرکای جنسی پس از تشخیص کلامیدیا.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

آینه سیاه و سفید

best british netflix shows black mirror

در حالی که آینه سیاه و سفید بود و در نهایت گسترش به عنوان یک “Netflix اصلی” چارلی بوکر را درخشان dystopian سری اول اولین بار در کانال 4 در انگلستان اکثر قسمت نگاه وخیم بدترین-مورد-سناریو در مورد رابطه ما با تکنولوژی مدرن و تکیه بر آن. با پنج فصل به تاریخ این نوع نشان می دهد شما قادر خواهید بود برای شراب خواری-سازمان دیده بان به سرعت. اما شما می توانید در هر منظور و تضمین شده برای دیدن فک خود را رها کردن در پایان هر قسمت. آن را قانع کننده فکری تلویزیون.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

پایان F***ing جهان

best british netflix shows the end of the f***ing world

بر اساس چارلز Forsman مینی کمیک به همین نام در این کمدی-درام شرح زندگی 17 ساله جیمز (Alex Lawther) که فکر می کند او یک بیمار روانی. او دوست یک همکلاسی الهام (Jessica Barden) که چفت و بست به او به منظور فرار او مشکل اصلی زندگی است. چارلی Covell نوشت که این سری است گفت که او قصد ندارد به تولید فصل سوم. پس از اتمام دو هشت قسمت فصل شده اند که ستایش خود را محکم بسته تعادل misanthropy و طنز.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

The Inbetweeners

best british netflix shows the inbetweeners

یکی از قدیمی ترین سری در این لیست این coming-of-age طنزهای عرضه در سال 2008 و پخش سه فصل و در مجموع 18 قسمت. این همه در مورد misadventures از حومه نوجوان و دوستان خود را در یک داستانی مدرسه. آنها در برخورد با نمونه نو جوان مسائل از زندگی در مدرسه به نر پیوند دوستی و شکست خورده برخوردهای جنسی. اغلب در مقایسه با انگلیسی, یکی دیگر از سری پوسته هایبرخی از منتقدان اظهار کرده اند که این سری فراهم می کند واقع بینانه تر نظر کسل کننده زندگی در حومه شهر.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

افزودنیهای پیشنهاد شده

best british netflix shows extras

آن را به یک کل طنزهای حول زندگی کار از بازیگران که به عنوان افزودنیهای پیشنهاد شده و در بیت و قطعات در تلویزیون, سینما و تئاتر, پروژه. ایجاد نوشته و کارگردانی شده توسط Ricky Gervais و Stephen Merchant, که همچنین هر دو, ستاره, سری, عرضه راه بازگشت در سال 2005 اما شما هم اکنون می توانید جریان هر دو فصل است. Gervais نقش اندی, یک بازیگر مشتاق و تجاری خود را زیر پر و عامل پاره وقت خرده فروشی کارمند دارن. هر دو ستاره باید گفت که شخصیت ها اغراق شده و یا وارونه تقلید از خود را personas. فیلم برداری در سنتی طنزهای سبک آن را به یک استراحت از معمول Gervais mockumentary فرمت.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

تماس با ماما

مجموعه ای در پایان شرق لندن در اواخر 50s و 60s آن به شرح زیر گروهی از ماماها به عنوان آنها در برخورد با عمده تاریخی لحظات اکتشافات و دوره در زمان و چگونه آنها نهفته این کار از رونق کودک از اواخر دههی 50 به فقر پس از جنگ مهاجرت مقدمه ای از گاز برای تسکین درد و نقص همراه با دیگر مسائل اجتماعی مانند بارداری نوجوانان تصویب و سقط جنین. دوره درام است که پخش شده در بی بی سی در سال 2012 در اصل بر اساس خاطرات جنیفر ارزش که مشغول به کار با یک صومعه در لندن است. اما آن را به عنوان ادامه داد: در نه فصل دیگر موضوعات بررسی بر اساس منابع تاریخی مواد.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

دری دختران

دو فصل پخش شده در کانال 4 در سال 2018 و 2019 با یک سوم برنامه ریزی برای سال 2020 است. در حالی که آن را یک طنزهای تنظیم دری ایرلند شمالی که در آن یک گروه از دوستان هدایت زندگی و آمدن از سن در حالی که حضور خود را کاتولیک محلی دختران متوسطه. فصل اول چشمگیر کامل امتیاز از منتقدان در نقد و بررسی خبرخوان سایت گوجه فرنگی فاسد و 97 درصد از مخاطبان با منتقدان ستایش “هتاک فریبندگی” و “canny خصوصیات.”

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

The IT Crowd

در حال توسعه یک فرقه زیر این طنزهای خنده دار به نظر می رسد عمیق به عملکرد داخلی از فناوری اطلاعات (IT) در بخش داستانی لندن شرکت می باشد. به شدت اغراق آمیز و کلیشه ای شخصیت ها عبارتند از: سر گروه که واقعا نمی دانم هر چیزی در مورد آن و گت تکنسین که با این نسخهها کار از تاریکی اتاق سرور. این سری از آن وجود داشته اند چهار فصل و ویژه پخش از سال 2006 تا 2013 و ستاره دار Chris o’dowd, Richard Ayoade, Katherine Parkinson و مت بری.

سازمان دیده بان در Netflix بکشد

موضوعات مرتبط: Netflix | Hulu | آمازون نخست | بیشتر جریان خدمات

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>