بهترین اپل بازی

نصب برنامه بر روی خود اپل سازمان دیده بان به شما می دهد دسترسی به ویژگی های بیشتر و قابلیت های. شما همچنین م

توسط DOSTEMANSALAM در 23 اردیبهشت 1399

نصب برنامه بر روی خود اپل سازمان دیده بان به شما می دهد دسترسی به ویژگی های بیشتر و قابلیت های. شما همچنین می توانید دانلود بازی به نوبه خود ساعت هوشمند خود را به یک بازی سرگرم کننده پوشیدنی. وجود دارد مقدار زیادی از بازی در دسترس برای سازمان دیده بان اپل و انتخاب یکی از آنها می تواند دشوار است.

ما با هم یک لیست از بهترین بازی های موجود در سازمان دیده بان اپل. این که آیا شما لذت بردن از بازی های استراتژی, بازی آر پی جی و یا چیزهای بی اهمیت بازی ها, بازی شما باید در پیدا کردن برخی از برنامه های جالب برای سازمان دیده بان اپل.

Pocket Bandit watchOS

آیا شما به دنبال به جلو نخبگان دزدی در حالی که انتظار در مطب دکتر یا در طول بعدی خود رفت و آمد? Pocket Bandit است که یک بازی منحصر به فرد به اپل دیده بان است که شما ترک خوردگی امن ترکیب به عنوان شما را راه خود را به رتبه تبدیل شدن به شاه بعدی از راهزنان. با بیش از 100 ترکیب مختلف برای شکستن بازیکنان با استفاده از اپل دیده بان تاج احساس ارتعاشات برای ارتعاشات آنها به عنوان چرخش شماره گیری. Pocket Bandit دقیق نوع از کلیدهای میانبر در-و-از بازی که ما دوست دارم برای دیدن در اپل دیده بان و با محتوای بیشتر ورودی اشاره کرد توسعه دهنده ما فکر می کنیم آن را مطلق اصلی برای هر اپل دیده بان صاحب.

Rules! watchOS

ما می توانید دور با جناس و گفت که این بازی ، طراحی شده به عنوان یک بازی کامل برای آی فون خود را یا آی پد, قوانین! ارائه می دهد یک مینی بازی برای اپل واچ است که می تواند یک انفجار به صورت پازل متعصب. پیروی از قوانین ساده به عنوان شما نیاز به شیر در یک مجموعه ای از حیوانات رنگارنگ و یا به عنوان توسعه دهندگان می گویند "نهنگ تک شاخ ها و سنجاب ها!" شامل مینی بازی برای اپل واچ است فقط به عنوان سرگرم کننده به عنوان بازی های iOS است و یک راه عالی برای تصویب یک بیت از زمان هنگامی که شما در انتظار در خط. کسانی که نا آشنا با پازل نوع نیاز نمی شود ترس به عنوان قوانین! شامل یک حالت مبتدی برای کسانی که فقط شروع کار و همچنین به عنوان یک حالت متخصص برای جانبازان چاشنی.

Trivia Crack watchOS

در اینجا یک کلاسیک است که شما ممکن است در حال حاضر آشنا با کرک چیزهای بی اهمیت. برای کسانی که بی اطلاع هستند, چیزهای بی اهمیت کرک آنلاین است Trivial Pursuit-سبک بازی است که شما چاله در برابر بازیکنان در سراسر جهان — هر دو دوستان و غریبه ها. آنچه برخی ممکن است بدانید این است که این برنامه شامل یک بازی سرگرم کننده اپل واچ همراه به طوری که شما می توانید شروع به نشان دادن فراست خود را حتی بدون در نظر گرفتن آی فون خود را از جیب خود. با هزاران نفر از سوالات و شش سوال دسته بندی کرک چیزهای بی اهمیت است که باید برای هر بازی نشان می دهد فن و یا چیزهای بی اهمیت معتاد.

Runeblade watchOS

این خود نوعی RPG. Runeblade طول می کشد شما را به جهان مرموز که در آن شما باید نبرد خود را با استفاده از توانا تیغه و محرمانه سحر و جادو مبارزه با تاریکی در طول راه همه خود را در سازمان دیده بان اپل. طراحی شده به طور انحصاری برای اپل دیده بان هر طرفداران سبک RPG به دنبال یک بازی هیجان انگیز برای پرتاب بر روی مچ دست خود را باید از اینجا شروع کنید. داستان اماکن بازیکن به یک جهان که در آن خدایان در حال افزایش است از خواب خود را, اما آنها خوشحال نیست. با بیش از 2000 سطح از طریق بازی و مجموعهای از توانا آثار ما فکر می کنیم که شما ممکن است به خودتان پیدا کنید از دست رفته در خود را اپل دیده بان برای طولانی تر از شما پیش بینی شده است.

Pocket Bandit watchOS

در نگاه اول ارتش کوچک ممکن است خیلی شبیه; اما آن را به ارمغان می آورد نور و سرگرم کننده-بازی به نوبه خود مبتنی بر بازی استراتژی برای هر دو آی فون خود را و اپل دیده بان. شما می توانید انتخاب کردن برای هر دو بازی در یک حالت تک نفره و یا به چالش یک دوست از طریق iMessage کشیدن واحدهای خود را و تلاش برای شکست دادن حریف خود را. آنچه ما به خصوص لذت بردن از چگونه به خوبی ارتش کوچک مقیاس را به اپل دیده بان چهره بدون از دست دادن سرگرم کننده tiny-نبرد-اکشن است که باعث می شود آن را بزرگ. بسیار توصیه می شود گزینه ای برای بازی استراتژی طرفداران.

KOMRAD watchOS

چه کار می کنید اگر یک هوش مصنوعی کامپیوتر اتحاد جماهیر شوروی رسیده به شما ؟ در Komradشوروی A. I. شده است که دروغ گفتن خفته پس از جنگ سرد بیدار است و شما را ساخته اند تماس بگیرید. یک اثر داستانی ایجاد شده توسط رئیس سابق طراحی افسر IBM Watson, Komrad را حفظ خواهد کرد شما چسب به آی فون خود را و اپل دیده بان در ارتباط با هوش مصنوعی به امید جلوگیری از آینده جنگ هسته ای. در یک بازی است که می پرسد چه اتفاقی خواهد افتاد اگر فیلم WarGames گفته شده بود با یک کامپیوتر اتحاد جماهیر شوروی بلا رفته, این بازی موبایل را حفظ خواهد کرد شما را در نوک انگشتان خود را.

Elevate watchOS

آیا شما به دنبال به تیز کردن حافظه خود را بهبود واژگان خود و افزایش کلی خود را شناخت? این تیم بالا بردن Inc. ادعا می کند که آنها می توانند با آن Elevate – Brain Training بازی برای iOS و watchOS. سی و پنج مانع minigames مختلف مغز شما را به چالش در حالی که این برنامه ارائه تمرینات شخصی به شما کمک کند در مناطقی که شما ممکن است فاقد. با چهار مینی بازی به صراحت طراحی شده برای ساعت اپل شما می تواند کمک به بالا بردن مغز خود را حتی زمانی که شما فقط چند دقیقه بر روی دست.

Lifeline Crisis Line watchOS

ما در حال رفتن به تقلب کمی در اینجا از جمله چند بازی تحت یک عنوان. با اولین بازی راه اندازی در سال 2015 تاسیسات سری پیشنهاد فوتی و فوری شماره تلفن همراه مبتنی بر متن بازی های ماجراجویی برای دستگاه های اپل خود را. هیجان انگیز عناوین شامل تاسیسات: Silent Night, تاسیسات: Whiteout, تاسیسات 2و تاسیسات: بحران خط. با هر بازی قرار دادن شما در وسط از عمل, شما باید با استفاده از خود اپل سازمان دیده بان به برقراری ارتباط از طریق متن با پاسخ های خود را کمک به صرفه جویی و یا به طور بالقوه عذاب کسانی که رسیدن به شما. تاسیسات بازی نیز در دسترس برای بازی در iOS, اما بهترین تجربه ما در نظر است در سازمان دیده بان اپل.

Bubblegum Hero watchOS

در اینجا یک بازی هیجان انگیز است که در یک انفجار را به بازی بر روی آی فون خود را, اما تکثیر در سرگرم کننده خود را در سازمان دیده بان اپل. با استفاده از مورد علاقه خود را در دستگاه اپل شما نیاز به ضربه به اندازه مناسب bubblegum بالون بدون آن ظاهر شده است. با استفاده از اپل دیده بان تاج به عنوان یک مکانیسم کنترل بازیکنان باید چرخش آن را به منفجر کردن حباب خود را به درستی. Bubblegum قهرمان یک مثال عالی از یک minigame ساده است که می تواند یک انفجار را به بازی به درستی استفاده جدید و نوآورانه کنترل. انتخاب این یکی فقط پاپ که گهگاه آدامسی!

COSMOS RINGS watchOS

چه اتفاقی می افتد اگر شرکت Square Enix افسانه ای توسعه دهنده پشت فاینال فانتزی طراحی شده RPG فانتزی برای اپل دیده بان? ما لازم نیست به جای تعجب دیگر به عنوان معرفی شرکت کیهان حلقهتیره بازی که در آن شما باید به مبارزه با کسانی که به دنبال متوقف کردن زمان. شامل یکپارچهسازی با سیستمعامل به سبک هنر پیکسل, بازیکنان باید به صورت یک جهان که در آن الهه رفته است و زمان متوقف شده است. با استفاده از دیجیتال تاج شما می توانید تبدیل به شن و ماسه از زمان, اما شما نباید صبر کنید — تمامیت هستی به شما نیاز دارد در حال حاضر.

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب