بهترین برنامه های اندروید (آوریل 2020)

با گذشت هر نسل جهش در تکنولوژی گوشی های هوشمند به نظر می رسد وجود دارد تقریبا هیچ محدودیتی برای آنچه در گوشی های هوشمند خود را می توانید انجام دهید. از بالا آندروید flagships به بهترین تلفن های بودجه چند شیپور خاموشی است همه که مورد نیاز به منظور takeout, پخش زنده اخبار و یا تگرگ کابین. اگر شما به دنبال برای دریافت واقعا پیشرفته شما حتی می توانید تماس مردم بیش از حد.

بسیاری از این ویژگی ها نمی آیند قبل, بنابراین برای دریافت بیشتر از خود تلفن شما در حال رفتن به نیاز به نرم افزار. که برنامه شما باید انتخاب کنید? وجود دارد میلیون ها نفر از برنامه های از را انتخاب کنید در فروشگاه Google Play و تصمیم گیری است که به دانلود و نصب بر روی گوشی آندروید خود را یا قرص می تواند یک کار روی حیله و تزویر. خوشبختانه ما اینجا هستیم برای کمک به یک منو وسوسه انگیزی است که ترکیبی از یک هسته جامد از برنامه های هر کس باید مفید با چند کمتر شناخته شده برنامه های است که شما ممکن است بخواهید سعی کنید. شما پیدا کنید 100 برنامه در همه منظمی تقسیم به دسته های مختلف برای توجه شما.

اگر شما یک آی فون عاشق پس از اتمام لیست ما از بهترین برنامه های iOS به جای, و اگر شما بیشتر به بازی چک لیست ما را از بهترین بازی های آندروید.

اندروید ملزومات

Facebook

می توانید دو میلیارد نفر بود اشتباه ؟ بزرگترین شبکه اجتماعی در این سیاره است مناسب و معقول رسمی برنامه. نگه دارید تا با دوستان و خانواده خود را پرش به مسنجر چت و اقامت در ارتباط با اطلاعیه های فشار. بهترین از همه, Facebook نه فقط یک محل برای به اشتراک گذاشتن مطالب به سرقت رفته از ق و توییتر به عنوان بزرگترین سایت های رسانه های اجتماعی نیز تحت فشار قرار دادند به بخش برای دوستیابی, خرید و ویدئوها. جفت آن را با مسنجر برای نهایی دو عمل می کنند.

Google Play

YouTube

خوب شما احتمالا یوتیوب در حال حاضر — اما که نمی شود آن را کمتر ضروری است. یوتیوب برنامه تلفن همراه است براق و بصری آوردن تمامیت ویدئو های سایت به کف دست خود را. برای کسانی که مشترک برای یوتیوب, حق بیمه شما دسترسی به تمام محتوای حق بیمه و همچنین به عنوان ویژگی های خاص مانند پخش صدا در حالی که صفحه نمایش خاموش است.

Google Play

توییتر

گاهی اوقات ناعادلانه به عنوان کمتر نسخه از Facebook, Twitter, است, جایی که همه چیز به نظر می رسد اتفاق می افتد فورا. زادگاه این شرکت در حال حاضر-همه جا اینترنت جنبه هشتگ توییتر بهترین محل می شود اگر شما می خواهم به در بالای آخرین اخبار آن را به عنوان اتفاق می افتد. مورد علاقه خود را دنبال مطالب سازندگان و بازیگران یا crazes و دنبال تمام اخبار برداشت و نظرات آنها به صورت رول.

Google Play

Google Opinion Rewards

این فروشگاه بازی بهترین راز نگه داشته اما این یک راز شما باید بدانید در مورد. Google Opinion Rewards است که دقیقا آنچه در آن برای تلفن های موبایل مانند آن را به شما می دهد پاداش برای نظرات خود را. به طور خاص, آن را از شما درخواست سوال در مورد مکان شما بوده ام و یا در مورد خودتان و شما در پاسخ به سوالات به کسب درآمد فروشگاه بازی های اعتباری. اگر شما نگران از دست دادن بیشتر از داده های خود را, این یک راه خوب برای به دست آوردن کمی پول اضافی برای برنامه های.

Google Play

فیلم ها و ویدئوها

Netflix

Netflix بکشد نه تنها یکی از بهترین فیلم-جریان خدمات آن جریان خدمات. وجود دارد یک انتخاب عظیمی از فیلم و تلویزیون را نشان می دهد برای مشترکین و عملکرد صاف و ابریشمی. آن را فقط محدود به مورد علاقه های قدیمی یا به عنوان Netflix تولید مقدار زیادی از عالی محتوای منحصر به فرد — هر چند اگر شما چیزی مانند ما و شما فقط با قرار دادن کار دوباره. این است که سرگرم به عنوان شما می توانید فقط از 9 دلار در ماه است.

Google Play

دیزنی+

اگر شما به دنبال هر چیزی از دیزنی, جنگ ستارگان, آگهی متنی یا National Geographic, تنها جایی برای رفتن است دیزنی+. دیزنی+ برنامه اجازه می دهد تا شما را به جریان همه چیز از آخرین Avengers فیلمهای به کسانی که عجیب و غریب, دیزنی کانال برنامه های شما استفاده می شود به تماشای عقب زمانی که شما یک نوجوان بود. وجود دارد 7-day free trial, و آن را به شما هزینه $6 یک ماه پس از آن — هر چند شما می توانید با پرداخت 60 دلار برای یک سال پیش برای صرفه جویی در $12.

Google Play

Hulu

Hulu

Hulu را جایی برای رفتن اگر شما می خواهید برای دیدن آخرین قسمت از هزاران نشان می دهد و یا فیلم و یا گرفتن برخی از کلاسیک های قدیمی تر. در حال اجرا را نشان می دهد در حال به روز رسانی به عنوان آنها در هوا در حالی که شما اغلب می توانید همچنین گرفتن زنده ورزشی در اینجا بیش از حد. Hulu ارائه می دهد اشتراک های مختلف از جمله یکی که باز می شود تا کل جریان کتابخانه برای $6 یک ماه دیگر که حذف midstream تبلیغات برای $12 ماه است.

Google Play

Fite — بوکس, کشتی کج, MMA

اگر MMA کشتی یا بوکس چیزی است که شما عشق به تماشای Fite می تواند خود را Netflix بکشد. Fite فراهم می کند یک راه برای تماشای طیف وسیعی از ورزش های رزمی از UFC به همه نخبگان کشتی به بالا مسابقات بوکس در اطراف. آن را به رایگان استفاده کنید اما شما نیاز به سفارش هر رویداد شما می خواهید به تماشای آن حمایت جریان برای مشاهده آسان.

Google Play

Crunchyroll

این که آیا آن یک گناه لذت کامل بر روی وسواس و یا در هر نقطه بین, کارتون, انفجار در محبوبیت در سراسر جهان است. اگر شما عشق را به شیرجه رفتن به آخرین سری — و یا فقط کنجکاو — Crunchyroll دروازه خود را به بهشت انیمه. این آخرین انیمیشن, قسمت, جریان فقط یک ساعت پس از ژاپن و وجود طیف عظیمی از سری به انتخاب از. یک اشتراک ماهانه به صورت ad-دسترسی رایگان و آخرین قسمت این است فقط 8 دلار در ماه هر چند آن را در حال حاضر ارائه یک محاکمه رایگان 14 روز.

Google Play

موسیقی و صوتی

Spotify در

Spotify است که احتمالا برای اولین بار نام این چشمه را به ذهن زمانی که شما فکر می کنم در مورد موسیقی در جریان است. که برای یک دلیل بسیار خوب — آن را احتمالا یکی از بهترین خدمات جریان وجود دارد. وجود دارد یک انتخاب گسترده ای از موسیقی در ارائه از آخرین گنده منتشر شده به برخی از جدی مبهم ژانرهای — طوطی-fronted death metal هر کسی ؟ وجود دارد یک نسخه رایگان اگر شما می خواهید به آن را امتحان کنید, اما اگر شما می خواهید ad-free listening, دانلود موسیقی بازی هر آهنگ و unlimited skips, سپس شما نیاز به به اشتراک 10 دلار در ماه است.

Google Play

Soundcloud

اگر شما به دنبال برای همه شما می توانید خوردن بوفه صدا و بدون تبلیغات و بدون هزینه اشتراک شما آن را پیدا کرده ام. شما می توانید کشف موسیقی های جدید و جریان آن را از ابر اما این هیچ Spotify جایگزینی — بسیاری از موسیقی در ساوندکلاود است از نسبتا ناشناخته هنرمندان و اگر شما قادر به پیدا کردن آن را در Spotify در شما احتمالا می توانید آن را پیدا کنید اینجا. گوش دادن رایگان, با نرم افزار نسخه از SoundCloud بیشتر برای هنرمندان خود. این فقط در مورد موسیقی هر چند به عنوان شما می توانید بسیاری از پادکست در اینجا بیش از حد. یک مکمل عالی برای یکی دیگر از خدمات جریان موسیقی.

Google Play

Bandcamp

Bandcamp جایی برای رفتن اگر شما می خواهم به جای به طور مستقیم حمایت از هنرمندان مورد علاقه خود را. Bandcamp برنامه تلفن همراه اجازه می دهد تا شما را به جریان و موسیقی بازی شما خریداری کرده ام از هنرمندان که خود را در شهر Bandcamp و شما می توانید فهرست و خرید آهنگ های جدید و همچنین. اگر شما از طرفداران خاص Bandcamp, هنرمند, این هم یک راه عالی برای نگه داشتن زبانه ها در آنها است.

Google Play

Google Play Music

رسمی گوگل خدمات جریان یک رقیب شایسته برای Spotify در. نه تنها این برنامه ارائه یک کتابخانه گسترده ای از محتوا اما آن را نیز اجازه می دهد تا به کاربران برای آپلود تا 50000 از آهنگ های خود را برای ذخیره سازی آنلاین. بنابراین اگر شما یک مجموعه ای از MP3s از قبل از روز هنگامی که جریان بود راه طبیعی برای مصرف موسیقی ها آنها را به Google Play Music و جریان آنها را از هر یک از دستگاه های تلفن همراه خود. هشدار داده می شود هر چند آن را نمی طولانی برای این جهان است.

Google Play

اپل موزیک

اگر شما با استفاده از مک یا آی پد در بالای گوشی اندروید خود را, شما ممکن است بهتر خدمت با سیب موزیک بیش از Google Play Music یا Spotify در. اپل موسیقی را ارائه می دهد دسترسی به اپل کتابخانه عظیم از موسیقی و همچنین به عنوان اپل Beats 1 ایستگاه های رادیویی که پخش هر دو زمان بازدید و بالا و آینده موسیقی. مشهور دی جی و منحصر به فرد آلبوم جریان هستند اما شما باید به اشتراک قبل از اینکه شما می توانید گوش دادن. هیچ رایگان ردیف بنابراین شما باید برای تسویه حساب تا 10 دلار در ماه است.

Google Play

اخبار

نیویورک تایمز

امریکا یکی از مقدس ترین نشریات نیز یکی از بهترین برنامه های خبری. نیویورک تایمز برنامه ترتیب انتشار مطالب در پاک کردن و فرمت اجازه می دهد تا به کاربران برای سفارشی کردن اخبار سایت خود را و آن را با شکستن هشدار اخبار شما را به بزرگترین و اخبار آن را به عنوان اتفاق می افتد.

Google Play

معاون News

اگر شما ترجیح می دهند روزنامه نگاری که خم به سمت gonzo معاون خود ارائه می دهد قوی کتابخانه نوشته شده است و محتوای ویدئویی در یک برنامه است که بسیار زیبا و آسان به حرکت. این برنامه شامل برآورد خواندن بار تا کاربران با یک زمان بحران می تواند اولویت بندی مقالات را با توجه به برنامه های خود را.

Google Play

NPR News

برنامه رسمی رادیو ملی عمومی را فراهم می کند یک جریان ثابت از ساده گزارش در هر دو چاپ و صوتی. کاربران نه تنها می تواند گوش دادن به اخبار و گزارش, اما همچنین برنامه های مختلف مانند همه چیز در نظر گرفته و Radiolab.

Google Play

واشنگتن پست را انتخاب کنید

یکی از قابل توجه ترین مقالات یک برنامه تلفن همراه با تصاویر زنده و رنگارنگ منوها. محتوا نیز درجه یک به ویژه نافذ سیاسی گزارش. این برنامه نیاز به یک اشتراک هر چند.

Google Play

Flipboard

اگر شما عشق به سرپرستی اخبار و به روز رسانی Flipboard برنامه کامل است. این اجازه می دهد تا شما را به دنبال نشریات و موضوعات شما در مورد پرشور. در طول روز Flipboard به روز رسانی با بهترین داستان اجازه می دهد تا شما را به تلنگر برای پیدا کردن هر آنچه شما می خواهم به خواندن. آن طراحی مجدد باعث می شود آن را نگاه حقه باز تر از همیشه.

Google Play

Nwsty

همیشه احساس وجود دارد فقط بیش از حد اخبار به نگه دارید تا با ؟ Nwsty به خوبی ممکن است برنامه را برای شما. آن را با هدف کسانی که نمی اغلب خواندن اخبار و باعث می شود آن را آسان به نگه دارید تا با روزانه سرفصل های بدون صرف زمان بیش از حد در آنها است. هر روز شما شش تا 10 سرفصل در خود هضم است که شما می توانید به سرعت و به راحتی به عنوان خوانده شده در یک ماده از تنها چند دقیقه است.

Google Play

ورزشی

theScore

هر چه شما هیجان زده از نسکار به NFL, theScore شما را به رقص در پیروزی و یا گریه در آبجو خود را. آن را به ارمغان می آورد شما تمام آخرین touchdowns اهداف و خانه اجرا می شود به عنوان آنها رخ می دهد.

Google Play

ESPN

داشتن ESPN رسمی برنامه نصب شده بدون ذهن و بسیار خوشحال برای هر die-hard ورزشی فن. شما به سرعت می توانید آخرین اخبار در مورد تیم های مورد علاقه خود و لیگ از جمله MLB, NFL, NCAA, MLS, NHL, و بیشتر.

Google Play

CBS Sports

نه تنها CBS Sports, برنامه, آخرین اخبار, جدول رده بندی و نمرات برای همه, لیگ برتر, ورزش, شما همچنین می توانید پخش زنده بازی ها و وقایع مانند NCAA بسکتبال و تور PGA را به عنوان به خوبی به عنوان CBS Sports, برنامه نویسی اصلی, مانند فوتبال فانتزی امروز.

Google Play

رسانه های اجتماعی

Infinite

اساسا تاک برای نسل جدید, Infinite خانه فیلم کوتاه است که سرگرم کننده الگوی رفتاری لادن و فقط به طور کلی مناسب برای جمعیتی خاصی. آن را می گوید آن وجود دارد به صورت خام 15-دوم داستان سرایی — اما ما می دانیم که بسیاری از افراد وجود دارد برای الگوهای رفتاری و آهنگ mimers. آن را سرگرم کننده و ویترین برخی از خلاقیت واقعی — اما آن را احتمالا نه برای همه.

Google Play

Instagram

Instagram است که همه جا در, عکاسی, در حال حاضر, بنابراین شما نیز ممکن است آن را بر روی تلفن خود را. متعلق به Facebook شبکه های اجتماعی محور در عکس های بزرگ ارائه می دهد فیلتر و اتصال با دیگران است.

Google Play

Houseparty

Houseparty احتمالا نمی تواند بیشتر مربوط به مارس سال 2020 است. این برنامه اجازه می دهد تا شما را به ماندن در تماس با دوستان با پریدن در داخل و خارج از مرتب کردن بر اساس از “همیشه در” گروه hangouts. مناسب برای حلق آویز کردن با دوستان و خانواده اگر شما نمی توانید در فرد است. Houseparty است سرگرم کننده راه برای ارتباط برقرار کردن با دوستان, اما شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن تبدیل محل اطلاعات در هنگام استفاده از برنامه.

Google Play

پیام

اسکایپ

اصلی خدمات VOIP در حال حاضر متعلق به مایکروسافت و دارای بیش از 250 میلیون کاربر. بین المللی رایگان تماس صوتی و تصویری از طریق داده های خود و یا اتصال Wi-Fi هستند سخت به تصویب.

Google Play

رسول & مسنجر کودکان و نوجوانان

Facebook بهترین ویژگی است که مسلما آن ساخته شده است در پیام. Facebook در حال حاضر خود را ارائه می دهد خدمات مسنجر به عنوان یک به تنهایی برنامه را قادر می سازد شما را به گپ زدن با شما Facebook دوستان و هر کسی که در مخاطبین خود را با برنامه نصب شده — بدون نیاز به امضا و به Facebook یا حتی Facebook نصب شده بر روی تلفن خود را در تمام.

اگر شما یک پدر و مادر و سپس رسول کودکان و نوجوانان است که باید دانلود بر روی گوشی فرزند شما. رسول کودکان و نوجوانان ممکن است به نظر می رسد مانند آن را ساخته شده برای بچه ها, اما آن را واقعا ساخته شده برای پدر و مادر. با این برنامه پدر و مادر باید کنترل بچه های خود را’ لیست تماس ها و پیام ها نمی تواند حذف شود — به این معنی که پدر و مادر می توانید در یک نگاه هر زمان که آنها می خواهند. البته وجود برخی از ویژگی های شیرین برای بچه ها مثل بچه مناسب برچسب GIFs emojis ،

مسنجر مسنجر کودکان و نوجوانان

WhatsApp

فروشگاه Google Play است و هیچ کمبود برنامه های پیام رسانی اما واتساپ امن end-to-end encryption و غنی از ویژگی های رابط علامت آن را به عنوان یکی از بهترین. این کراس پلت فرم برنامه به شما امکان ارسال و دریافت پیام و عکس و یادداشت های صوتی و پیام های تصویری به صورت کاملا رایگان. باید برای پیام معتادان حتی اگر آمریکا نشده به طور کامل در آغوش آن نشده است.

Google Play

زوم ابر جلسات

زوم پدید آمده است به عنوان یک عزیزم از کار از خانه و اقامت در خانه شیوه زندگی و حق ، ارتباط با دوستان و خانواده و همکاران از طریق ساده چت تصویری گروهی امکانات و تقویت همکاری خود را از طریق به اشتراک گذاری فایل, اشتراک گذاری صفحه نمایش و پیام های فوری.

Google Play

اسنپ چت

اسنپ چت است همه چیز در مورد به اشتراک گذاری عکس, فیلم کوتاه و مکالمات است که منقضی شده به طور خودکار پس از آنها مشاهده شده است. شما می توانید با استفاده از فیلتر کن و اثرات خود را به منظور ارتقاء عکس ها و فیلم های خود را ضربه محکم و ناگهانی بازی به یک سطح کاملا جدید.

Google Play

دوستیابی

Tinder

Tinder نهایی برنامه دوستیابی برای کاربران تلفن همراه به لطف موقعیت محور ویژگی های. صرف نظر از آنچه شهرت خود را ممکن است آن را هنوز هم یک راه بسیار خوبی برای دیدار با مردم. بازی بعدی خود را می تواند یک ضربه تند وشدید زدن به سمت راست دور.

Google Play

Coffee Meets Bagel

این برنامه در راستای کسانی که به دنبال یک رابطه واقعی به جای سریع تاسیسات یا پرت کردن. هر روز در ظهر شما فرستاده یک مسابقه آینده نگر بر اساس یک مجموعه خاص از معیارهای. شما می توانید مانند آنها و یا انتقال. اگر شما آنها را دوست دارید شما را با کشتی یخشکن سوالات; اگر شما تصویب این نرم افزار را یاد تنظیمات خود را و دوباره سعی کنید فردا.

Google Play

Happn

Happn شما متصل با دیگران شما گذشت در زندگی واقعی ساخت که به اشتراک گذاشته شده نگاه در یک کافی شاپ به یک تاریخ بالقوه. شما می توانید فهرست از کسانی که شما در مسیرهای عبور و اگر شما هر دو “مانند” یکی دیگر, شما قادر خواهید بود برای شروع یک گفتگو.

Google Play

Grindr

دوستیابی برنامه انتخابی گی, لزبین, bi, ترانس, و عجیب و غریب مردم در تمام انواع Grindr یکی از بزرگترین نرم افزار دوستیابی در اطراف. استفاده از آن ساده است — به برنامه اجازه می دانم که محل سکونت خود را و شما همسان با دیگر نزدیکی اعضای بنابراین شما می توانید چت و مبادله تصاویر و امیدوارم ملاقات در فرد است.

Google Play

خواندن

روشن شدن

نگران نباشید اگر شما نمی Kindle — شما هنوز هم می توانید با خواندن کتاب خود را به طور مستقیم در گوشی های هوشمند خود. از بهترین فروشندگان به کلاسیک آن را همه در اینجا با بیش از 900,000 عناوین در آمازون فروشگاه.

Google Play

Google Play Books

اگر شما از طرفداران از آمازون و سپس Google Play Books یک جایگزین عالی. گوگل دارای یک پایگاه داده گسترده ای از کتاب ها را انتخاب کنید از, از جمله تمام کلاسیک — و شما حتی می توانید خرید و پخش کتاب های صوتی بیش از حد.

Google Play

قابل شنیدن

شنیدن برتر محل به مصرف کتاب های صوتی بر روی دستگاه آندروید خود را. وجود دارد هزاران نفر از کتاب های صوتی در ارائه از کلاسیک به جدید ترین بازدید و شما می توانید خود را برای اولین بار کتاب صوتی به صورت رایگان. $15 هر ماه اشتراک به شما می شود یک اعتباری در هر ماه به صرف در هر audiobook و گزینه های برای سرعت پخش و متقابل دستگاه همگام سازی را به گوش دادن حتی آسان تر است. حتی وجود دارد یک ماشین حالت برای گوش دادن بر روی بروید.

Google Play

کمیک

Comixology را برنامه رایگان است یک پنجره به متناوب کتابخانه از بیش از 40 ، 000 عنوان از جمله تمام نام های بزرگ از Marvel و DC. آن را بزرگترین کتاب های کمیک خوان خارج وجود دارد در حال حاضر.

Google Play

وبلاگ نویسی

متوسط

متوسط با مشخصات بالا و در عین حال مینیمالیستی پلت فرم وبلاگ نویسی است که هر کسی می توانید استفاده کنید. با توجه به محبوبیت و حضور این تساوی های متعدد شناخته شده روزنامه نگاران, نویسندگان, بازیگران و شخصیت های دیگر را به پلت فرم به این معنی شما باید یک جریان از مقالات با کیفیت بالا و مقالات به عنوان خوانده شده هر زمان که شما می خواهید.

Google Play

وبلاگ Tumblr

وبلاگ Tumblr نرم افزار باعث می شود آن را آسان برای شما برای به اشتراک گذاشتن هر چیزی از هر نقطه. شما می توانید ارسال هر نوع محتوایی را برای وبلاگ های متعدد صرفه جویی در پیش نویس, برای, بعد, برنامه, مطالب, و سپس در بحث.

Google Play

وردپرس

این برنامه آینه عملکرد وبلاگ وردپرس خود را و کمک می کند تا شما ایجاد و ویرایش پست ها. این یک نسخه ساده شده است که آسان برای استفاده و آن را نیز نمایش می دهد واکنش ها به آخرین مقالات خود را.

Google Play

بازی

بخار

بخار بزرگترین و پرکارترین جامعه و نمای برای PC بازی. از طریق اندروید, نرم افزار کاربران می توانند دسترسی جامعه بخار, فهرست فروشگاه خرید بازی جدید.

Google Play

پلی استیشن نرم افزار

شبکه پلی استیشن را می توان در اندیشه خود را از طریق رسمی PlayStation app. شما قادر خواهید بود برای ورود به حساب PSN خود را تعامل با دوستان را خرید و حتی برنامه های موبایل خود را برای پلی استیشن 4.

Google Play

ایکس باکس

مایکروسافت ایکس باکس برنامه نه تنها به ارمغان می آورد خود را در Xbox Live اکانت و کنسول و رابط کاربری را به گوشی خود را, اما آن را نیز باز می شود تا تجربه بازی خود را با بسیاری از بازی های ارائه شده ویژه دوم-ویژگی های صفحه نمایش مانند نقشه ها و محتوای اضافی.

Google Play

Facebook بازی

Facebook Gaming app

Facebook تصمیم گرفته است که در حال حاضر زمان مناسب برای راه اندازی یک stand-alone بازی برنامه. رقابت با مثل کشش و, YouTube, Facebook است که سرمایه گذاری در افزایش جریان بازی با در نظر گرفتن آن اجتماعی برای آن 2.5 میلیارد کاربر فعال ماهانه.

Google Play

بباد انتقاد گرفتن Esports

اولین توقف ما برای esports-اخبار مربوط به بباد انتقاد گرفتن را پوشش می دهد تقریبا در هر بازی رقابتی وجود دارد خارج وجود دارد از موشک لیگ برای لیگ از افسانه, از , سنگ پهن کف اجاق به Dota 2. وجود جامع آمار خرابی و زندگی می کنند به روز رسانی نقشه های قابل استفاده برای بازی ها و حتی در برنامه های شرط بندی سیستم ارائه لایه دیگری به خود را مشاهده.

Google Play

تغذیه و پخت و پز و غذا

Zomato

شما می توانید محل سکونت خود را به نوع مواد غذایی که شما می خواهید و بودجه خود را برای پیدا کردن مناسب رستوران های محلی. نیز وجود دارد یک دستی تکان ویژگی به صورت تصادفی پیشنهاد اگر شما فقط نمی تواند تصمیم بگیرد.

Google Play

MyFitnessPal Calorie Tracker

اگر شما می خواهید به از دست دادن وزن و در شکل و سپس شما نیاز به شروع به شمارش کالری آن و این برنامه از MyFitnessPal, آسان و قابل دسترس و کاملا رایگان راه برای انجام آن است.

Google Play

شبکه غذایی در آشپزخانه

پیدا کردن هزاران نفر از دستور العمل های مورد علاقه خود شبکه غذایی سرآشپزها و شخصیت از جمله دستور العمل های برجسته خود را نشان می دهد تلویزیون و فوق العاده. چگونه به فیلم ها و لیست خرید امکانات تجهیز خواهد شد شما را با همه چیز شما نیاز به ایجاد یک وعده غذایی بزرگ.

Google Play

ساده ماکرو

ردیابی خود ماکرو یک جنبه مهم از تناسب اندام است. این که آیا شما در حال تلاش برای از دست دادن وزن و به دست آوردن توده و یا خود را حفظ بدن, ترکیب, خوردن تعادل مناسب از پروتئین و چربی ها و کربوهیدرات های کلیدی است. ماکرو ردیاب اجازه می دهد تا به شما در تنظیم مورد نظر خود ماکرو نسبت و ردیابی مواد غذایی خورده اید.

Google Play

تناسب اندام و سلامت

7 تمرین دقیقه

چه مدت آن را به شروع به گرفتن مناسب است ؟ چگونه در مورد هفت دقیقه ؟ 7 Minute Workout نرم افزار است که راه شناخته شده برای دریافت مناسب و آن را ریز یک دسته بالا-شدت تمرینات را فقط هفت دقیقه آن را راه مناسب برای شروع قرار میگیرند و یا پایان روز خود را. 7 دقیقه تمرین ارائه می دهد هدایت از طریق 12 تمرین که تنها نیاز به یک صندلی و دیوار را پر کنید.

Google Play

AllTrails

در حال اجرا نیست و تنها راه برای کاوش در خارج از منزل بزرگ و اگر شما می خواهید به بیشتر باهستگی سرعت AllTrails بهترین راه برای سفر است. این برنامه دارای بیش از 100 ، 000 مسیرهای شما می توانید راه رفتن, دویدن و یا چرخه و همه آنها گسترده شده و بررسی و امتیاز در خارج از منزل توسط دوستداران مانند خودتان. در زمان که در آن شما#re نه قادر به رفتن خارج از منزل, این باعث می شود AllTrails عالی پژوهش در برنامه و شما می توانید توجه داشته باشید به پایین راه شما می خواهید برای مقابله با. شما می توانید رکورد خود را پیاده و تاسیسات قابلیت پخش موقعیت مکانی شما را به دوستان امن نگه داشتن شما. بسیاری از ویژگی های قفل شده در پشت یک نرم افزار اشتراک, اما آن را تنها $30 سال ساخت آن را به سادگی مقرون به صرفه برای بسیاری از.

Google Play

آدیداس در حال اجرا برنامه Runtastic

Runtastic یک گوشی اصلی با یک رابط کاربری ساده است که قربانی نمی ویژگی های پیشرفته. No-frills برنامه با استفاده از گوشی های هوشمند خود را سنسور برای ردیابی معیارهای مانند فاصله ای و نسبی سرعت و همچنین کالری سوزانده شده و ضربان قلب خود را. چند ویژگی های اضافی مانند 3D نقشه برداری و تمرین خاطرات تنها مکمل برنامه های پوشیدنی ادغام. Runtastic در حال حاضر متعلق به آدیداس اضافه کردن یک عنصر اضافی از نام تجاری به برنامه اما هنوز هم توابع بسیار به همان شیوه به عنوان قبل از.

Google Play

Strava Running and Cycling GPS

Strava عالی برنامه ردیابی است که مانیتور خود را و اجرا می شود و یا مسیرهای دوچرخه سواری از طریق GPS. آن gamifies تمرین قلبی شما و جفت با مدیران و دستاوردها و چالش آوردن یک روح رقابتی به روال خود را. همچنین به Android Wear پشتیبانی می کند.

Google Play

خواب به عنوان آندروید

Sleep as Android یکی از بزرگترین خواب ردیابی برنامه در اندروید وجود دارد یک دسته از دلایل آن محبوب است. شما می توانید مسیر خود را در خواب و جنبش و خروپف شما می توانید صداهای آرامش بخش برای شما قرار داده به خواب و آن را همگام سازی داده ها با کاملا چند برنامه های دیگر و دستگاه ها از جمله گوگل و مناسب Philips HUE هوشمند لامپ.

Google Play

یوگا روزانه

یوگا باور نکردنی قدرتمند است. آن را تقویت هسته ای خود را افزایش می دهد انعطاف پذیری و تمرکز و کاهش استرس است. علاوه بر آن می تواند به شما کمک کند از دست دادن وزن و سالم ماندن است. این برنامه شما را از طریق یوگا روزانه روال دشواری متفاوت و ظهر و گام به گام, پورنو HD نمایش دقیقا چگونه به انجام هر برخواهد داشت.

Google Play

بهبود

آرام

مصرف لحظه ای آرامش می تواند بسیار مهم برای سلامت روانی و آرامش یکی از فروشندگان پیشرو مدیتیشن و خواب-توسعه برنامه ها در فروشگاه بازی. این تأملات هدایت تمرینات تنفسی برای کاهش اضطراب, خواب, داستان, و بیشتر. وجود راهنما برای مبتدیان و کارشناسان به طور یکسان و در حالی که شما نیاز به پرداخت برای به دست آوردن دسترسی به بسیاری هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی در اینجا به صورت رایگان به کاربران که مطمئن نیستند که اگر آنها از آن لذت ببرید.

Google Play

Udemy

آیا شما به دنبال برای یادگیری چیزی جدید برای محل کار و یا فقط برای خودتان Udemy احتمالا یک دوره به شما کمک کند. با بیش از 130,000 تصویری دروس تدریس توسط مدرسان متخصص شما می توانید با استفاده از Udemy را انتخاب کنید تا با مهارت های زبان های برنامه نویسی, فتوشاپ, یوگا و حتی بیشتر. شما می توانید دانلود درس های فردی برای یادگیری بر روی بروید و در آنجا یک صدا-حالت فقط اگر شما می خواهم به جای یادگیری در مکان هایی مانند ماشین. بسیاری از دوره ها را به شما هزینه پول دارد اما در معاملات و تخفیف در دسترس برای بسیاری از.

Google Play

Duolingo

هر کسی که به دنبال یادگیری یک زبان باید شروع در اینجا به دلیل آن را سرگرم کننده و قابل دسترس برای تمام سنین است. این دوره های آموزشی رایگان برای, اسپانیایی, فرانسوی, آلمانی, پرتغالی, ایتالیایی, انگلیسی, و بیشتر.

Google Play

افسانه — ایجاد انگیزه در من!

با مبتنی بر علم مربیگری خود را به عنوان ستون فقرات افسانه – ایجاد انگیزه در من! کمک خواهد کرد که القای سالم, عادات مثبت و به روال زندگی خود را — همه چیز را از خواب بهتر چسبیدن به صبح روال پیدا کردن زمان برای خلاقیت مراقبه روزانه و از دست دادن وزن, و بیشتر.

Google Play

امور مالی و پول

نعناع

نعناع است که مورد علاقه ما پول مدیریت وب سایت, اما آن را نیز دارای یک kickass برنامه. نعناع می تواند پیگیری های متعدد از حسابهای بانکی یا کارت های اعتباری برای کمک به شما اقامت در بودجه و خارج از قرمز است.

Google Play

بذرها

به دنبال صرفه جویی در پول کمی بیشتر? بذرها شما کمک می کند تا سرمایه گذاری توسط گرد کردن کارت اعتباری خود و یا کارت بدهی خرید به نزدیکترین دلار. هنگامی که شما انباشته کمی پول آن را آسان برای نقل و انتقال وجوه به حساب بانکی خود را.

Google Play

Venmo

Venmo اجازه می دهد تا به کاربران برای ارسال پول به صورت رایگان. معاملات را می توان به هر بانک و یک شبه رخ دهد. این باعث می شود پرداخت دوستان خود را ساده و سریع است.

Google Play

نقد برنامه

ایجاد خود را “Cashtag” و شما می توانید دریافت پرداخت برای فقط در مورد هر چیزی. که قبلا شناخته شده به عنوان “میدان نقد” نقد برنامه اجازه می دهد تا شما را به سرعت انتقال پول بین دیگر کاربران به صورت رایگان با استفاده از یک رمز عبور از انتخاب شما و 128 بیتی رمزگذاری به عنوان یک اضافه شده اندازه گیری های امنیتی.

Google Play

Google Pay

پرداخت موبایل به آرامی در حال تبدیل شدن به امری عادی و گوگل پرداخت گوگل آخرین تلاش در موبایل برنامه پرداخت. با استفاده از گوگل, پرداخت, شما می توانید به خرید اقلام در هر NFC-قابلیت پرداخت, پایانه پرداخت, ارائه شده شما در یک کشور است که با پشتیبانی از گوگل پرداخت و قبلا آن را در خود NFC-تلفن قادر به.

Google Play

خرید

Depop

Depop فوق العاده-حداقل بازار آنلاین طول می کشد کمی بیشتر از یک عکس برای شروع است. یک بار اسیر, آن را به اشتراک بگذارید در Facebook, Instagram و یا توییتر قبل قابل توجه امن مقابله با یک میزبان از خریداران بالقوه از طریق ساخته شده در چت.

Google Play

eBay

وجود دارد بسیار کمی است که شما می توانید خرید و یا فروش در eBay. برنامه کامل برجسته و بسیار آسان تر به استفاده از وب سایت. پیشنهاد در مورد پیگیری سفارشات شما و فروش از مسائل ناخواسته خود را حق در اینجا.

Google Play

آمازون در حال حاضر نخست

در حالی که انتخاب در آمازون نخست در حال حاضر ممکن است به عنوان خوب به عنوان آنچه که شما در پیدا کردن در آمازون حاصل است تحویل رایگان در عرض دو ساعت. اگر شما در زمان واقعی بحران برخی از محصولات و مکان ارائه یک ساعته تحویل در دسترس برای هزینه های کوچک. با آمازون اخیر کسب تمام غذاهای آمازون نخست در حال حاضر ارائه می دهد حتی یک انتخاب مناسب و معقول از مواد غذایی است.

Google Play

پی پال

ساده ترین آنلاین پرداخت روش راست بر روی گوشی های هوشمند خود را. شما قادر خواهید بود به مدیریت حساب پی پال خود را ارسال و دریافت و پرداخت و بیشتر. این برنامه همچنین می تواند به شما اطلاع از معاملات ارائه دستی یادآوری و هشدار زمانی که شما با استفاده از پی پال به عنوان یک روش پرداخت و یا آینده بیل به علت.

Google Play

سفر و رویدادها

نقشه های گوگل

نقشه های گوگل متوقف شده است ما را از گم شدن برای پانزده سال در حال حاضر و آن را هرگز بهتر است. دریافت صدای هدایت ناوبری برای سفر, دستورالعمل های مختلف برای پیاده روی, دوچرخه سواری و یا در نظر گرفتن حمل و نقل عمومی و جستجو برای هر چیزی که شما نیاز دارید. اگر شما با استفاده از برخی از صفحه گوشی شما حتی می توانید AR-بر اساس جهت راه رفتن است که بسیار شسته و رفته.

Google Play

Uber

اگر شما نیاز به جایی و لازم نیست که چرخ خود را هاپ در شخص دیگری سوار است. Uber اجازه می دهد تا شما را به تماس بر یک راننده خصوصی در شهرستان خود را که کمک خواهد کرد که شما را به جایی که شما نیاز به رفتن. این همه سهولت یک تاکسی در کاهش هزینه و بدون بی مهارت به صورت نقدی در پایان.

Google Play

Lyft

Lyft یکی دیگر از خصوصی تاکسی سرویس است که کمک می کند تا شما برای پیدا کردن یک چاه آسانسور هر زمان که شما نیاز به یک. در واقع یک جایگزین برای بارگذاری شما می توانید تگرگ تاکسی و پرداخت به طور مستقیم در برنامه و حتی می تواند تقسیم tab با دوستان به راحتی.

Google Play

Airbnb

چشم پوشی سردرد از تلاش برای پیدا کردن و رزرو هتل و به جای پیدا کردن یک باز اتاق یا خانه را به ماندن در در سفر خود را. کاربران می توانند جستجو برای اقامت در برقراری ارتباط مستقیم با میزبان, و, کتاب, همه بدون خروج از برنامه.

Google Play

Google Translate

ترجمه سخنرانی یا متن بین بیش از 70 زبان با این برنامه است. آن می تواند به عنوان مترجم خود را قادر می سازد شما را به کشف نشانه ها و منوها و فعال دو طرفه مکالمات. شما می توانید دانلود فایل های ترجمه اگر شما می دانید شما می شود بدون اتصال داده و آن را حتی می توانید ترجمه آیات با گوگل لنز.

Google Play

بیرون رفتن

مشاورین

مشاورین نهایی بیرون رفتن برنامه با میلیون ها نفر از توصیه ها و نظرات از مردم در سراسر جهان پوشش بهترین چیز برای انجام هر کجا که شما هستند. از پیش برنامه ریزی با مشاورین ابزار اجازه می دهد تا شما را به سازماندهی خود را رزرو هتل, رستوران, سفر و جاذبه های. شما حتی می توانید کتاب را از این برنامه با گوگل پرداخت دسترسی داشته باشید. آن را نیز بزرگ هنگامی که شما در حال سفر به لطف پشتیبانی از تلفن همراه بلیط و رزرو.

Google Play

Yelp

ولع مصرف مناسب و معقول microbrew یک صبحانه burrito یا خوب اسپرسو? Yelp کمک خواهد کرد که شما در ابتدا که خارش. آن را بسته بندی شده با بررسی کاربر جهت و راهنمایی برای تقریبا در هر محل در اطراف آن را ارزشمند برای تقریبا در هر سفر.

Google Play

StubHub

StubHub اجازه می دهد تا شما را به خرید و فروش بلیط برای هر رویداد از ورزش به کنسرت. StubHub محافظت از کاربران خود را با آن “FanProtect تضمین” به معنی شما می توانید خرید و فروش بلیط در برنامه خود بدون خطر است.

Google Play

Fandango

کارآمد نگاه در تئاتر محلی خود listings با تریلر و بررسی تمام نسخه های این برنامه نیز می تواند کار به عنوان یک تلفن همراه بلیط های شرکت کننده سینما. بررسی زمان انتخاب صندلی و پرداخت همه در همان برنامه است.

Google Play

YP – واقعی صفحات زرد

YP یک ابزار قوی برای کمک به شما در پیدا کردن کسب و کارهای محلی سالن و رستوران ها. شما قادر خواهید بود به فهرست منوها و جداول کتاب و یا بلیط و شما حتی می توانید چک کردن قیمت گاز محلی بنابراین شما می توانید برنامه ریزی تفرج بعدی خود را با سهولت.

Google Play

چهار ضلعی راهنمای شهر

با بیش از 60 میلیون بررسی سریع از بهترین (و بدترین) جاهایی برای خوردن غذا و نوشیدنی و بیشتر در هر شهرستان در سراسر جهان شما می دانید دقیقا همان جایی که برای رفتن و که در آن برای جلوگیری از در حالی که شما در خارج و در مورد.

Google Play

عملکرد دستگاه

آنتی ویروس Avast!

این بسته جامع شامل تروجان حفاظت از حریم خصوصی, مشاوره, ضد ویروس اسکن فیلتر برای جلوگیری از مزاحمت تلفنی و ضد سرقت ابزار. حتی وجود دارد یک فایروال برای دستگاه های روت شده.

Google Play

فایل توسط گوگل

گوگل فایل های برنامه است که همه در اطراف عالی برنامه ابزار است که اجازه می دهد تا شما برای پیدا کردن فایل های به سرعت و آزاد کردن فضا بر روی گوشی شما. شما همچنین می توانید به راحتی به تبادل فایل با سایر مردم نزدیک با فایل های شبیه به اپل AirDrop. در حالی که وجود دارد دیگر مشابه برنامه های آندروید در بازار, فایل های کمتر هم ریخته و گرفتار کردن با تبلیغات است.

Google Play

گوگل یافتن دستگاه من

رسمی گوگل ردیابی تلفن خدمات کمک می کند تا شما در پیدا کردن گوشی خود را از راه دور پاک کردن اطلاعات آن و تنظیم مجدد پین قفل صفحه و آن را با این نسخهها کار با هر دستگاه های مرتبط با حساب Google خود را.

Google Play

Gboard

وجود دارد بسیاری از صفحه کلید برنامه های خارج وجود دارد وجود دارد اما Gboard است که به طور کلی به عنوان یکی از بهترین. مستقیما از گوگل Gboard لود شده با یک تن از ویژگی های از جمله کش رفتن به تایپ, داخلی, Google search, Gif و emojis.

Google Play

ویرایش عکس و مدیریت

Adobe Lightroom

لایت روم یک برنامه ساخته شده بر اساس, فتوشاپ, قدرتمند ابزار ویرایش عکس برای عکاسان. موبایل برنامه ویژگی های این نرم افزار دسکتاپ قرار می دهد و آنها را بر روی دستگاه آندروید خود را.

Google Play

Adobe Photoshop Express

در حالی که به عنوان قدرتمند و یا گسترده ای به عنوان نسخه دسکتاپ نرم افزار Adobe Photoshop Express هنوز هم ارائه می دهد تحت یک آرایه گسترده ای از ابزار برای ویرایش و ایجاد تصاویر به طور مستقیم بر روی دستگاه آندروید خود را.

Google Play

VSCO دوربین

VSCO دوربین تبدیل به یکی از محبوب ترین برنامه های عکاسی تشکر در بخشی به آن ویژگی های ویرایش قدرتمند است که شامل چشمگیر در حال حاضر لنز تنظیمات پست-شات ترفند و قبل و بعد از مقایسه عکس.

Google Play

Imgur

برنامه رسمی برای یکی از مهمترین تعویق پسند سایت ها در اینترنت است. فهرست اسامی را از طریق نزدیک به بی پایان Gif و تصاویر از تقریبا هر موضوع شما می توانید تصور کنید.

Google Play

گوگل عکس

یک محل متمرکز برای تمام عکس های شما. عکس های گوگل به طور خودکار پشتیبان گیری از کتابخانه عکس خود را بر روی تلفن خود را به گوگل درایو خود را صرفه جویی در آنها را در یک پوشه خاص که فقط شما می توانید دسترسی.

Google Play

اسناد وب و ایمیل

OfficeSuite

این یکی از بیشترین دانلود ها نرم افزار در فروشگاه بازی است که برای یک دلیل بسیار خوبی است. OfficeSuite کامل برجسته جایگزین برای مایکروسافت آفیس و شامل ابزار برای ویرایش و ایجاد ورد و اکسل و پاورپوینت اسناد و مدارک و نیز از جمله حمایت های مختلف PDF ، این همه در یک راه حل برای سند خود گلایه و آن را رایگان به بسیاری از ویژگی های. OfficeSuite Premium شما می شود توانایی کار در رمز عبور محافظت شده فایل های 50GB از ذخیره سازی ابر توانایی به صادرات فایلهای Pdf به فرمت های دیگر و بیشتر.

Google Play

گوگل درایو

دانلود گوگل درایو باید یک داده شده است. این یکی از بزرگترین اشتراک گذاری و صرفه جویی در ابر سیستم عامل وجود دارد خارج وجود دارد با 15GB به صورت رایگان و توانایی دسترسی به فایل های خود را و عکس های هر کجا که شما ممکن است به آنها نیاز دارید. آن را وابسته به گوگل خدمات دیگر نیز از جمله Gmail و اسناد آن را به انتخاب طبیعی برای هر کسی که سرمایه گذاری در گوگل اکوسیستم.

Google Play

Dropbox

Dropbox یکی دیگر از صرفه جویی در ابر خدمات و در حالی که شما فکر می کنم شما که پوشش داده شده با Google Drive, Dropbox است که هنوز هم مفید است برای دانلود و استفاده به دلیل آن که اغلب آثار با تعدادی از برنامه های شخص ثالث درایو نیست. آن را تنها به شما می دهد 2GB به صورت رایگان, اما اگر شما استفاده از آن در درجه اول برای فایل های کوچکتر شما باید خوب با این مبلغ است.

Google Play

Evernote

که نیاز به حمل یک دفترچه یادداشت هنگامی که شما تلفن خود را و Evernote? Evernote برنامه ظریف است و راه حل بسیار مفید برای یادداشت برداری و استفاده می شود برای همه چیز از ساده به لیست به یادداشت همراه با عکس. شما می توانید اسکن در تایپ و یادداشت های خود را با دوربین ایجاد جداگانه و نوت بوک و به اشتراک گذاری یادداشت های خود را با افراد دیگر — و بهترین از همه, همه چیز جستجو بنابراین شما هرگز از دست دادن که مهم توجه داشته باشید.

Google Play

Google Docs

Google Docs نهایی رایگان همکاری در نوشتن ابزار اجازه می دهد تا استفاده همزمان از یک سند واحد با تعداد زیادی از افراد دیگر است. این همگام سازی با گوگل خدمات تقریبا بلافاصله که به معنی شما قادر به دیدن افراد دیگر ویرایش و تایپ کردن در زمان واقعی و آن را همگام سازی با سیستم عامل های دیگر نیز هست. عالی ابزار نوشتن اگر شما در حال کار با دیگران و یا به تنهایی.

Google Play

بهره وری

ضبط

از آن ناپدید شد در حالی که کمی اما در حال حاضر گوگل برنامه ضبط بازگشته است و خوشبختانه در موقعیت خود را به عنوان مورد علاقه ما برنامه ضبط. ضبط بیش از معمول خود را ضبط صدا — آن را با استفاده از گوگل هوش مصنوعی قدرتمند برای رونویسی مکالمات به عنوان شما آنها را ضبط این معنی که شما می توانید بازخوانی مکالمات و حتی جستجو برای عبارات خاص. در حالی که آن رونویسی از ویژگی های کامل نیست, آن را هنوز هم یک ابزار بسیار قدرتمند و با ارزش از جمله در جعبه ابزار خود را.

Google Play

Adobe اسکن

Adobe اسکن و حذف نیاز به شما را به یک اسکنر اختصاصی در منزل یا دفتر خود را — به سادگی یک عکس از سند و برنامه خواهد شد آن را برش داده و آن را به نگاه مانند یک سند اسکن شده.

Google Play

جعبه

جعبه به تازگی راه اندازی دوباره وب و ویندوز برنامه های بهتر به مقابله با همکاری آنلاین. جعبه چیزهای طول می کشد یک قدم بیشتر با ارائه یک بازرسی و نگهداری برنامه وب است که شما می توانید دسترسی از طریق هر مرورگر با ورود به box.com.

Google Play

گوگل دستیار

این برنامه را نمی Google Assistant برای تلفن همراه خود را اگر شما آن را ندارید, اما آن را اجازه می دهد تا برای یک راه بسیار ساده تر برای دسترسی به دستیار — با اضافه کردن یک میانبر به صفحه اصلی خود را. اگر فشردن لبه طولانی با فشار دادن دکمه صفحه اصلی و یا با استفاده از یک کلید اختصاصی شما نیست شما می توانید اضافه کردن میانبر به صفحه اصلی خود را به راحتی, به لطف این برنامه است.

Google Play

CloudCal

CloudCal ارائه می دهد یکی از منحصر به فرد ترین راه به شما نشان دهد چه مشغول شما هستند در هر روز داده می شود. اندیشه منحصر به فرد با استفاده از یک سیستم در آن سحر و جادو دایره تبدیل می شود که در این روز ماه به ساعت چهره را نشان می دهد و محافل مختلف رنگی و یا بخش از یک دایره است. ما همچنین می خواهم که شما می توانید عکس ها و فایل های صوتی و فایل های Dropbox به رویدادهای خاص.

Google Play

ویراستاران’ توصیه های

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>