اداره پلیس آستین توضیح می دهد که آن را عجیب و غریب, با تشکر از شما کارت صدای جیر جیر

عکس: APامریکا است که شما ممکن است آگاه ابراز ناگهانی از انزجار علیه خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید و Breonna

توسط DOSTEMANSALAM در 19 خرداد 1399
Illustration for article titled The Austin Police Department Explains Its Bizarre Thank-You Card Tweet
عکس: AP

امریکا است که شما ممکن است آگاه ابراز ناگهانی از انزجار علیه خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید و Breonna Taylor—چالش سناریو بسیاری از اجرای قانون محلی بخش پاسخ داده اند به, با افزایش تنش ها گفت: خشونت. با توجه به تعداد مطلق از ویدئوها گردش در رسانه های اجتماعی از روشن خشونت تحریک صرفا توسط پلیس, آن را سخت به این استراتژی چیزی جز دیدنی ترین و هولناک هدف خود در تاریخ است.

تبلیغات

ضرب و شتم گه از معترضان مسالمت آمیز و هل دادن مردان بر روی پیاده رو نه تنها روابط عمومی ابزار در پلیس' (قابل توجه و بسیار نظامی) آرسنال ، پلیس در Austin, تگزاس, نوشته شده در زیر توییت دیروز—ضمنی پیام که برخی سکوت اکثریت ساکنان شهر ایستاده بود پشت اقدامات خود را.

این اقدامات باید در هفته های اخیر شامل قتل مایکل راموس (42) و شلیک beanbag دور به سران براد لوی آعئلا (16) و جاستین هاول (20) دومی از آنها دچار آسیب های مغزی. معترضان که اقدام به دریافت هاول پزشکی بعد از این حادثه نیز با گلوله پلیس تصویری را نشان می دهد.

تبلیغات

بله امریکا سرزمین در تضاد است و قطعا برخی از Austinites بسیار پشت سر خود را پسران و دختران در آبی. اما این توییت آورده تعدادی از تازه sleuths در توییتر که متوجه چند غیر معمول جزئیات در عکس.

برای یکی از این پاکت نیست پستی و یا آدرس. مطمئن شوید که آن را ممکن است و حتی احتمال دارد که تمام شد دست تحویل داده اما چگونه اداره پلیس آستین توضیح یکسان دست خط بر روی تقریبا همه از این پاکت نامه ؟

تبلیغات

نتیجه گیری بسیاری به خود جلب کرد این بود که پلیس تا به حال نوشته شده است کارت خود را و صحنه ابراز تشکر در یک لحظه از بی سابقه محبوبیت برای اجرای قانون است. به طور طبیعی ما رسیده به Austin اطلاعات عمومی دفتر:

"بسیاری از شما پرسش در مورد کارت که شده در صفحات رسانه های اجتماعی," Austin PD نوشت: به Gizmodo. "کارت چند از اعضای جامعه شامل kindergartners و آستین خانواده که می خواست برای نشان دادن حمایت برای APD افسران. دو نفر که سازمان ارائه کارت در فرد خطاب پاکت نامه با یک "متشکرم" بنابراین ما افسران را برای باز کردن یادداشت به دریافت تشویق در طول این زمان دشوار است. است که چرا جلوی پاکت به نظر می رسد به همان دست خط." تمام نامه ها بودند APD اظهار داشت: تحویل در همان زمان این گذشته پنج شنبه.

تبلیغات

گنجاندن "kindergarteners" مشکوک است. تگزاس مدارس بودند دستور داد به باقی مانده از سال 2020 علمی سال توسط دولت فرماندار گرگ ابوت در اواسط ماه آوریل است. وجود دارد هیچ مهد کودک کلاس های درس باز در تگزاس و یا بسیاری از کشور که برای ماده.

در یک تماس تلفنی بعد از Gizmodo درخواست روشن شدن یک افسر اطلاعات کاهش یافته است به شناسایی دو نفر که تحویل این نامه ها. افسر ادعا کرد که APD آگاه هستند از آنچه در جامعه گروه (در صورت وجود) مسئول سازماندهی نامه نوشتن کمپین و اطلاعات مربوط به کودکان ارائه شد توسط دو نفر که تحویل نامه. "ما نمی دانیم چه چیزی یا چه kindergarteners" افسر بستری, بعد از پیاده روی ادعای بازگشت به دولت است که تماس با برخی از نویسندگان "مهد کودک-aged" دقیق تر خواهد بود.

تبلیغات

در همان تماس که در آن پیو اعتراف کرد "ما نمی دانیم که آنها چه کسانی هستند" آنها همچنین به شدت تکذیب کرد نامه-نویسندگان خود افسران یا بستگان افسران. APD انکار است که هدف از ارسال این عکس ها به هیچ وجه مربوط به وقایع اخیر است.

آیا Austin PD نوشتن خود را با تشکر از شما کارت ؟ ما احتمالا هرگز نمی خواهد می دانم که قطعی و برای من پول آن را فقط به عنوان به احتمال زیاد واقعی نشان می دهد پشتیبانی از تعداد بسیار کمی از آبی زندگی نوع ماده. صرف نظر از منشاء این کارت ها از آن صحبت می کند جلد که هر کس اجرا می شود APD رسانه های اجتماعی توسعه فکر این بود که یک مثبت لحظه به ارزش برجسته به جای فوق العاده تن-ناشنوا واکنش به یک لحظه در تاریخ زمانی که ضرورت پلیس به عنوان یک نهاد است که در همه پرسی.

تبلیغات


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن