A-Z Guide to تمام نامتعارف دیزنی+ فیلم شما نیاز به سازمان دیده بان

در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ: James and the Giant Peach, Tuck Everlasting, Cinderella III: A Twist in Time,

توسط DOSTEMANSALAM در 11 اردیبهشت 1399
Clockwise from left: James and the Giant Peach, Tuck Everlasting, Cinderella III: A Twist in Time, Halloweentown, and Atlantis: The Lost Empire.
در جهت عقربه های ساعت از سمت چپ: James and the Giant Peach, Tuck Everlasting, Cinderella III: A Twist in Time, Halloweentownو Atlantis: The Lost Empire.
تصویر: دیزنی, کانال دیزنی

دیزنی+ است خانه را به بسیاری از معشوق فیلم, اما وجود دارد مقدار زیادی از فیلم های دیگر بر روی پلت فرم است که سزاوار مشاهده. خیلی پس رفته ایم از A تا Z به آنها را پیدا کنید. آنها تمام قلل سینما و درجات مختلفی از من که جدی بسته به خلق و خوی من? قطعا (شاید).

تبلیغات

ما را بررسی کنید لیست زیر را برای یک A-Z guide to برخی از "دیگر" فیلم های موجود در دیزنی+. برای اکثر ما برجسته فیلم است که نمی دیزنی, پیکسار, مارول و جنگ ستارگان کالاهای اساسی—با چند مورد استثنا ، این مشکل بود.

تبلیغات


Atlantis: The Lost Empire feels like an American take on Studio Ghibli, and it’s great.
Atlantis: The Lost Empire احساس می کند مانند یک آمریکایی را در استودیو Ghibli و آن را بزرگ.
تصویر: دیزنی

اوایل 2000s یک زمان عجیب و غریب برای دیزنی. در بین مرگ رنسانس دیزنی و پیکسار در انیمیشن CGI رونق وجود دارد چند سال زمانی که دیزنی بود پرتاب همه چیز را در دیوار برای دیدن آنچه که می چسبد. بیشتر از آن شکست مواجه مانند مرغ کمی صفحه اصلی در محدوده, نه به ذکر است این سیل مستقیم-به-تصویری دنباله. حتی آنهایی که مشغول به کار بود و امپراتور جدید شیار و لیلو و کوکاحساس مانند جزئی موفقیت در به طور کلی بدون جهت شرکت است.

تبلیغات

بزرگترین خطر در زمان احتمالا 2001 Atlantis: The Lost Empireکه ستاره دار Michael J. Fox به عنوان یک درس خوان دانشمند گام گذاشتن در یک سفر برای پیدا کردن مشهور شهر از دست رفته. خدمت به عنوان یک رقیب برای دریم' بیشتر فیلم های انیمیشن آتلانتیس بود همه چیز دیزنی انیمیشن تلاش برای جلوگیری از بودن در آن زمان است. آن تیره قدیمی و برجسته نه موسیقی و نه شماره احمقانه حیوانات sidekicks. نبود آمار در این زمان, اما آن را به یک فیلم است که باعث بهبود با سن. تقریبا دو دهه بعد Atlantis: The Lost Empire سزاوار یک نگاه تازه را از طریق یک لنز جدید.

تبلیغات

Just wait until income taxes come roaring in, kid.
فقط صبر کنید تا زمانی که مالیات بر درآمد خروش آمده در بچه.
تصویر: دیزنی

B است که برای بررسی خالی

چک سفید—بازیگران برایان Bonsall (Worf پسر الکساندر در پیشتازان فضا: نسل بعدی)—عملا یک تقلید مسخره امیز از خود است. در این '90s, کمدی, کودکی خود را میبیند در اختیار داشتن یک میلیون دلار و درآمد حاصل را صرف به راحتی سه بار که. آن را احمقانه قدرت فانتزی است که احساس می کند مانند آن در تلاش بود به تقلیدی موفقیت Macaulay Culkin را Richie Rich (حتی اگر از آن بیرون آمد 10 ماه قبل از آن). اگر شما می خواهید به سفر کردن خط حافظه است که می آید در سراسر مانند ترکیبی از بارت سیمپسون و پارک و تفریح و سرگرمی قسمت درباره ژان-Ralphio و تام "پایان جهان", حزب, خالی, بررسی کامل نام تجاری مسخره است.

تبلیغات

Lady Tremaine is on her shit.
Lady Tremaine در گه.
تصویر: دیزنی

C است که برای Cinderella III: A Twist in Time

شما می دانید که چگونه من به ذکر است که اوایل 2000s پر از وحشتناک دیزنی مستقیم-به-تصویری دنباله? چه می شود اگر من به شما گفت که یکی از آنها خوب است ؟ Cinderella III: A Twist in Time مستقیم-به-تصویری فیلم است که می آید در سراسر مانند عشق و مراقبت قرار داده بودند به آن را به همراه یک ماهواره حس شوخ طبعی است. این فیلم در موز! این یک alt-داستان جهان که در آن نامادری شریر تغییر تاریخ به طوری که شاهزاده را انتخاب آناستازیا یک فرایند است که در واقع تبدیل می شود (تقریبا) همه را به مردم بهتر است. سیندرلا دستاوردهای شجاعت آناستازیا می آموزد به عشق خودش و شاهزاده است و دیگر بی نام با کت و شلوار مناسب ، او را خنده دار. اگر شما تا کنون دیده ام که الگوی رفتاری که در آن شاهزاده جهش سر برای اولین بار از یک پنجره بدون هیچ دلیلی آن را از این فیلم است.

تبلیغات

Pick your treasure. I want that diamond.
انتخاب گنج خود را. من می خواهم که الماس.
تصویر: دیزنی

این فیلم بود گه زمانی که من در حال رشد بود. آن ایندیانا جونز برای تمام کسانی که من اجازه ندادند برای تماشای ایندیانا جونز ، در این پرواز ماجراجویی ادم خسیس و لئیم McDuck و خواهرزاده و برادرزاده در سراسر یک گنج عظیم که شامل یک جن که به همه کودکان چهار برخی از خواسته های. Hijinks قابل پیش بینی امدن...تا یک آرزوی اشتباه رفته باعث ادم خسیس و لئیم به از دست دادن ثروت خود را و صفحه اصلی. هر کس به گروه با هم برای جلوگیری از شر Merlock نجات از جن و صرفه جویی در جهان است.

تبلیغات

A herd of elephants makes the tumultuous journey.
گله ای از فیل ها باعث پر سر و صدا سفر.
تصویر: دیزنی

E است که برای فیل

اجتماعی فاصله ساخته شده است که همه ما بیشتر مشتاق به دیدن آنچه زندگی است مانند جاهای دیگر. این اخیر Disneynature مستند به روایت Meghan Markle, داستان دو فیل (مادر و پسر) به عنوان آنها سفر صدها مایل در سراسر کالاهاری. آن را زیبا و لمس کردن در چگونه زندگی همیشه می یابد یک راه است که یک پیام را مهم تر از همیشه در حال حاضر.

تبلیغات

Polo shirts, eye aliens, and a spaceship. Sounds like a fun time.
چوگان چشم بیگانگان و یک سفینه فضایی. برای تلفن های موبایل مانند سرگرم کننده زمان است.
تصویر: دیزنی

من باید صادق باشد: تنها دلیل این فیلم در اینجا این است که من همکار ژرمن Lussier خواهد مرا بکشد اگر آن نبود.

تبلیغات

Goofy and Max learn to understand each other during their road trip.
مسخره و حداکثر یادگیری به درک هر یک از دیگر در طول سفر جاده ای خود را.
تصویر: دیزنی

تبلیغات

گرم است که برای یک فیلم مسخره

چرا من گریه? یک فیلم مسخره کرده اید می تواند به راحتی شده است یکی دیگر از دیزنی افتضاح تلاش به "سرد" با دوز شاخی مسخره antics. اما این فیلم که به تازگی آن جشن سالگرد 25thتبدیل به یک بی ریا داستان در مورد یک پدر و پسر آموزش به همراه, به عنوان آنها رشد می کنند از هم جدا. همچنین قاتل, مد, آهنگ های بزرگ و نهایی موسیقی شماره است که تضمین را به شما می خواهید برای دریافت و رقص. ما همه از دیدن آن چشم به چشم در حال حاضر.

تبلیغات

Yeah it’s a town for Halloween, what of it.
آره این شهر برای هالووین چه از آن.
تصویر: کانال دیزنی

ثانیه است که برای Halloweentown

نگاه من می دانم آن احمق—OK, خوب, دیده بان Hocus Pocus به جای...اما نمی گویند من هرگز به شما هر چیزی.

تبلیغات

What would your dominant emotion be? Definitely sadness for me.
چه خواهد شما را احساس غالب بود ؟ قطعا غم برای من بود.
تصویر: دیزنی

تبلیغات

همانطور که گفتم من در تلاش بود برای جلوگیری از های اخیر جریان اصلی طرفداران زیرا duh در حال حاضر وجود دارد بسیاری از لیست های اختصاص داده شده به آن. اما تنها در فیلم های دیگر به صورت "من" هستند که عجیب و غریب Jonathan Taylor Thomas فیلم تعطیلات و سفر باور نکردنییعنی تماشای حیوانات رنج می برند برای 90 دقیقه. بنابراین من قصد دارم با داخل و خارجاست که احتمالا مورد علاقه من پیکسار فیلم پس از Coco.

تبلیغات

این یک داستان ساده گفت: در چنین یک راه پیچیده است. من واقعا با شناسایی رایلی سفر به درک پیچیدگیهای احساسات و صحنه ای که او اذعان می کند که او را غمگین می ماند یک لحظه اشک jerker برای من. به علاوه...بینگ بونگ *درآمد حاصل از گریه برای 30 دقیقه مستقیم.*

تبلیغات

I want those bugs to be my best friends too.
من می خواهم آن اشکالات به بهترین دوستان من بیش از حد.
تصویر: دیزنی

James and the Giant Peach استادانه داستان گفت: به همان اندازه استادانه راه است. ارائه شده به عنوان یک ترکیب از زندگی و توقف حرکت انیمیشن را با اقتباس از رولد دال داستان است که به دنبال یک پسر جوان که می یابد خود را در یک ماجراجویی جادویی به شهر نیویورک داخل تلوزیون هلو. آن را در مورد پیدا کردن خانواده خود و جیمز پیوند با یک گروه از انسان به اندازه حشرات که تبدیل به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی خود را.

تبلیغات

Good god why this movie.
خوب خدا چرا این فیلم است.
تصویر: دیزنی

این فیلم یک معما است که در آن حمل می شود جیمز باند و رز از تایتانیک...به عنوان ناجور ب-طرح. بسیاری از این زباله است که یک بچه در راه بیش از حد قدیمی برای نقش ساخت جعلی مکینتاش بزرگ و گفتن یک جادوگر شیطانی به "آن را خورد." آن را گنگ اما خنده دار خنگ.

تبلیغات

It’s Herbie!
این Herbie!
تصویر: دیزنی

تبلیغات

L is for The Love Bug (1968)

این ماشین بدون دوراهی اخلاقی چگونه همه تبدیل به ماشین.

Trust me, watch this movie.
به من اعتماد کن, تماشای این فیلم.
تصویر: ABC Family

تبلیغات

M برای این Mistle-تن

این است که در این فهرست به دلیل آن شگفت انگیز است و هیچ کس نمی تواند من را متوقف کند! [یادداشت سردبیر: من می توانم, اما من نمی خواهد. -جیل P.] این Mistle تن است که ساخته شده برای تلویزیون فیلم تعطیلات که ستاره Tia Mowry به عنوان هالی یک کارگر دفتر که در آرزوی پیوستن به افسانه ای محلی آواز گروه برف Belles. پس از رد شدن توسط این گروه و رهبر Marci (Tori Spelling) هالی مجموعه به او را با برخی از همکاران خود. آن را احمقانه فرض که احساس می کند مانند آن در تلاش بود به پول نقد در سرور و نشاط...اما آن کار می کند جای تعجب هست! این آهنگ ها هستند dialogue باهوش است و شیمی بین این دو منجر جامد است. این یک "کریسمس در ماه جولای" انتخاب شده است.

تبلیغات

Unions! Papers! Neckerchiefs!
اتحادیه های کارگری! مقالات! Neckerchiefs!
تصویر: دیزنی

N برای Newsies

Christian Bale آواز می خواند در مورد اهمیت اتحادیه های کارگری. چگونه بود من نمی می خواهم به توصیه این ؟ [یادداشت سردبیر: یک منی فیلم از دوران کودکی من. -جیل P.]

تبلیغات

A look behind the scenes at Disney’s Animal Kingdom.
یک نگاه در پشت صحنه در حیوانات دیزنی پادشاهی.
تصویر: دیزنی

O برای یک روز در دیزنی

Sterling K. Brown روایت این مستند که به نظر می رسد در 10 نفر که کار در بخش های مختلف شرکت دیزنی از جمله Imagineers, انیماتورها و حیوانات مراقبان پس آنها را از طریق روز خود را و دیدن فرصت ها و چالش های که از کار برای شرکت والت دیزنی است. خوب از دیزنی است البته. این یک تکه از زندگی سفر است که طول می کشد زمان برای قدردانی از همه قطعات که گرد هم می آیند برای ایجاد یک روز در پارک یا سینما اتفاق می افتد.

تبلیغات

I really empathize with the sisters’ “isolation cabin” blues now.
من واقعا همدردی با خواهر "انزوا کابین" بلوز در حال حاضر.
تصویر: دیزنی

تبلیغات

P برای پدر و مادر و دام (1998)

پدر و مادر دام ممکن است یکی از بهترین بازسازی های ما بدست در سال است. آن را ستاره دار لیندسی لوهان (در نقش) به عنوان آنی و Hallie که کشف آنها دوقلوهای همسان که از هم جدا شدند در بدو تولد. آنها تصمیم به تغییر مکان به طوری که آنها می توانید هر یک از یادگیری در مورد خود و دیگران پدر و مادر و سپس توطئه آنها را با هم. آن را به خوبی عمل کرده و جذاب فیلم است که تضمین شده است برای آوردن لبخند به چهره شما.

تبلیغات

Checkmate!
کیش و مات!
تصویر: دیزنی

Q برای ملکه Katwe

قبل از او Nakia در پلنگ سیاهیا افسار در ما—اما پس از او برنده جایزه اسکار خود را و ساخته شده است جنگ ستارگان اولین—Lupita Nyong زن نما, زن کیردار بازی مادر یک نابغه شطرنج در این سال 2016 biopic از Phiona Mutesi (مدینه Nalwanga) یک زن جوان از اوگاندا شد که یک زن نامزد استاد پس از برنده شدن در مسابقات در جهان شطرنج المپیاد. آن را یک موفقیت الهام بخش داستان با بازیگران است که همچنین شامل دیوید اویلو به عنوان Phiona شطرنج مربی.

تبلیغات

WTF this movie.
WTF این فیلم است.
تصویر: دیزنی

هشدار داد: این فیلم را تماشا می کردن. Ronald بلک ستاره در این عاقبت به جادوگر شهر ازکه غواصی به دوروتی زندگی پس از سفر خود را به جهان شگفت انگیز از اونس. خانواده او فکر می کند او را با داشتن مسائل مربوط به سلامت روان او می شود ارسال به یک متخصص برای الکتروشوک درمانی (چه fuuuuuck). پس از او ضربه مصیبت دوروتی یابد و خودش را در شهر زمرد—تنها این مکان جادویی او به یاد می آورد. جاده آجر زرد را که نابود شده اند به شهر زمرد نهفته در خرابه و همه دوستان او را به سنگ تبدیل شده است. دوروتی به امن کمک دوستان جدید برای جلوگیری از شاهزاده خانم Mombi و Nome پادشاه و نجات زمین از اونس بار دیگر.

تبلیغات

Fur butt. Teehee.
خز ، اعلام کرد.
تصویر: دیزنی

تبلیغات

S برای چلپ چلوپ

فقط بنابراین شما می توانید ببینید , مودار, ته قنداق تفنگ.

تبلیغات

It’s all lovey-dovey until you’ve lived through a couple world wars.
این همه lovey-dovey تا زمانی که شما زندگی می کردند از طریق یک زن و شوهر جنگ های جهانی.
تصویر: دیزنی

T برای Tuck Everlasting

زمانی که من برای اولین بار دیدم این فیلم به عنوان یک دختر نوجوان آن را به سادگی یک داستان عشق بین یک زن جوان و یک پسر بچه ای که هرگز نمی تواند سن و من غمگین بود که او تصمیم به رشد می کنند تا به جای ماندن با او برای همیشه لطفا برای. در حال حاضر که من یک فرد بالغ هستم مانند "من. خدا این است که برخی از خراب کردن گه."

تبلیغات

Tuck Everlasting در مورد یک خانواده که نوشیدن از چشمه و سهوا متوقف, روند پیری, ارائه, آنها جاودانه است. این مردم بودند که ذهن و دل شد و صد ساله اما بدن خود را به دام افتاده بودند در تعلیق—بدتر از خون آشام ها به عنوان آنها نمی تواند حتی کشته می شود و برادر بزرگتر دارد (طبعا) رفته به یک افسردگی عمیق به عنوان یک نتیجه. چگونه جهنم من همیشه فکر می کنم این فیلم بود که عاشقانه است ؟ این یک تراژدی! به هر حال, آن را هنوز هم خوب است.

تبلیغات

Anyone else getting serious cabin fever while looking at this image?
هر کس دیگری جدی گرفتن تب کابین در حالی که به دنبال در این تصویر ؟
تصویر: دیزنی

U است تا

در حال حاضر ما شروع به وارد شدن به برخی از این سختتر نامه, ارائه, آن را تقریبا غیر ممکن نیست انتخاب کنید تا در این مورد. چه چیز دیگری من با رفتن به: زشت Dachshund? تمام سگ های زیبا, چگونه شما جرات. "سنجاب!"

تبلیغات

Yep, she’s a viking all right.
بله او یک وایکینگ همه حق است.
تصویر: National Geographic

V برای وایکینگ جنگجوی زنان

حتما چرا که نه. من نه چیدن شجاع.

Roger Rabbit needs to practice better social distancing in that empty movie theater.
راجر خرگوش نیاز به تمرین بهتر اجتماعی فاصله در آن خالی سینما.
تصویر: دیزنی

تبلیغات

یکی دیگر از شناخته شده اما در این مورد به دست من گره خورده است چرا که شما باید آن را توصیه. Who Framed Roger Rabbit نوع فیلم است که می آید همراه یک بار در طول عمر. این ترکیب کاملی از کمدی تفسیر و ارتباط انسان—و بسیاری از شخصیت های کارتون! هیچ چیز وجود دارد من می توانم در مورد این فیلم که نیست در حال حاضر شده است گفت: در بسیاری از مواقع قبل از اینکه توسط مردم بهتر است. اگر شما تماشا نیست این یکی هنوز وجود دارد هیچ زمانی بهتر.

تبلیغات

Papers! Unions! Argyle socks!
مقالات! اتحادیه های کارگری! Argyle, جوراب!
تصویر: دیزنی

X است... "فوق العاده فوق العاده تماشای Newsies موسیقی"

ببخشید تا به حال به. دیزنی+ دارای برادوی نسخه Newsies در دسترس به تماشای. بیشتر آواز, بیشتر, رقص, بیشتر اتحادیه های کارگری. متاسفانه هیچ Christian Bale, اما پاداش Jeremy Jordan, نام وین از Supergirl.

تبلیغات

This is me staring at you expectantly for your response.
این است که به من خیره در شما انتظار برای پاسخ خود را.
تصویر: فاکس

Y است را برای شما به من بگویید چه شما در حال رفتن به سازمان دیده بان!

در اینجا زمان خود را به درخشش! بیرون از دیزنی+ کارنامه و اجازه دهید ما را در نظرات می دانم آنچه در آن است. امتیاز جایزه برای کسانی که انتخاب کمتر شناخته شده, فیلم, نام دیگر چیزی از پیکسار, تعجب, یا جنگ های ستاره. و من می دانم که از آن ساخته شده این دور به لیست اگر شما شامل این خط در نظر شما: "Newsies never say die." ما در یک راز در حال حاضر شما و I. هیچ کس نمی تواند که از ما دور است.

تبلیغات

Me after seven weeks of working from home.
من بعد از هفت هفته از کار از خانه.
تصویر: کانال دیزنی

این همه پایین می آید به این. به نظر می رسد که این اتصالات است که در آن ما در حال رفتن برای پایان دادن به, چرا که این فیلم به این دلیل است که من می خواستم به این لیست در وهله اول. Zenon: Girl of the 21st Century یک دیزنی کانال اصلی فیلم که در آینده دور از 2049. پس از آن ما باید یک بخش خصوصی متعلق به ایستگاه فضایی در مدار زمین است که خانه های ده ها تن از دانشمندان و محققان و همچنین خانواده های آنها. Zenon ساکن کسیکه شوخی زننده کند به پایان می رسد تا کشف یک راز است که می تواند در از بین بردن این شرکت در پشت ایستگاه فضایی و به عنوان بخشی از یک پوشش است "مبتنی" به زمین است. این یک بازی سرگرم کننده ماهی از آب داستان است که ویژگی های خنده دار, مد و عجیب و غریب نامزدان به بازی گرفته مانند "Zetus Lapetus!" به علاوه این منبع داستان پشت یکی از بهترین آهنگ ها در کهکشان است. "زوم زوم زوم."

تبلیغات


برای اطلاعات بیشتر مطمئن شوید که شما به دنبال آن هستید با ما در ما Instagram @io9dotcom.

تبلیغاتtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب