50 بهترین نشان می دهد در Hulu در حال حاضر

آخرین به روز رسانی: 30 مه سال 2020. جریان تلویزیون یک مفهوم جدید نمی باشد اما محبوبیت آن در تمام زمان بالا.

توسط DOSTEMANSALAM در 10 خرداد 1399

آخرین به روز رسانی: 30 مه سال 2020.

جریان تلویزیون یک مفهوم جدید نمی باشد اما محبوبیت آن در تمام زمان بالا. با تشکر از تعجب در تقاضا مشاهده, طرفداران, بسیاری از تلویزیون های سری نیاز به نگرانی در مورد ابتلا به مورد علاقه خود را نشان می دهد هنگامی که آن را پخش و یا حتی راه اندازی DVR خود را. برای کمک به شما مرتب کردن بر اساس از طریق عظیم طاق است که Hulu کتابخانه ما قرار داده است با هم یک لیست از بهترین نشان می دهد در جریان است. از کمدی به انیمیشن های کلاسیک ما پوشش آن است.

مطالعه بیشتر

خانم امریکا

تلاش برای تصویب اصلاحیه حقوق برابر (ERA) یکی از میدانهای مرکزی جنبش زنان در 1970s. خانم امریکا تواریخ است که مبارزه و غیر منتظره واکنش by Phyllis Schlafly (کیت بلانشت) لقب "یار از اکثریت خاموش." گفت: از طریق چشم از Schlafly و موج دوم فمینیست گلوریا استاینم, بتی فریدن شرلی Chisholm, بلا Abzug و جیل Ruckelshaus, خانم امریکا یک درام سیاسی است که ماهرانه نقش هر دو طرف راهرو به تصویر می کشد یکی از سخت ترین جنگ های سیاسی در قرن 20. این مجموعه به بررسی چگونگی این مبارزه کمک به افزایش به اکثریت اخلاقی و به طور کامل منتقل سیاسی آمریکا چشم انداز است.

سازمان دیده بان در حال حاضر

ناتان برای شما

Dumb Starbucks by Nathan For You

زندگی دشوار است برای صاحبان کسب و کار کوچک اما اگر کسب و کار شما است و مبارزه یک مرد وجود دارد شما می توانید به نوبه خود برای کمک: Nathan Fielder (بازی نسخه داستانی از خودش) یک مشاور با یک استعاری کیف پر از, عجیب و غریب, ایده های بازاریابی و اضطراب اجتماعی است. زمانی که یک کسب و کار عادی مالک می یابد خود را در یک روی حیله و تزویر وضعیت Fielder strolls به زندگی خود مثل یک بی دست و پا Rumpelstiltskin آماده برای حل مشکل خود را در برخی از عجیب و غریب در راه است. ناتان برای شما درخشان است mockumentary با ناتان عجیب و غریب بازاریابی stunts گیج کننده مردم عادی گرفتار در آنها — خود تقلید مسخره امیز, کافی شاپ, گنگ استارباکس حتی اخبار بین المللی!

سازمان دیده بان در حال حاضر

لترکننی

letterkenny hulu

مجموعه ای در دور افتاده روستایی شهر لترکننی (جمعیت نشان می دهد به ما می گوید به طور کامل توسط هیکس, سورتمه بازیکنان هاکی و مسیحیان), Jared Keeso کمدی لترکننی به دنبال یک گروه از هیکس: Wayne (Keeso) خود را دوست Daryl (Nathan Dales), کتی (Michelle Mylett) و Squirrelly دن (K. ترور Wilson) و همچنین به عنوان یک جفت از بازیکنان هاکی, رایلی (Dylan Playfair) و Jonesy (اندرو Herr), با آنها Katy سه رابطه است. این نمایش حول محور زندگی خود و در برخورد با دیگر eccentrics در این شهر است. این نشان می دهد عمیقا ریشه در فرهنگ کانادا با استفاده از زبان عامیانه اما حتی کسانی که نا آشنا با زبان بومی به سرعت می آیند به درک که نشان می دهد deadpan شوخ طبعی است.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Catch-22

George Clooney in Catch-22

تطبیق یک کار بزرگ از ادبیات به خصوص یکی به عنوان شیک که جوزف هلر Catch-22یک وظیفه دلهره آور اما جورج کلونی و شرکت موفق به انجام آن بیشتر یا کمتر با موفقیت در این چهار بخش miniseries. مجموعه ای در طول جنگ جهانی دوم Catch-22 شرح زیر است Yossarian (Christopher Abbott) آمریکا بمب افکن از جان گذشته برای خارج شدن از جنگ است. او می خواهد به استفاده نظامی از سیاست های تخلیه هر سرباز بر اساس جنون. متاسفانه Yossarian تمایل به دریافت مرخص, برای جنون سرکوب نظامی را گرفتن-22 بند: هر کسی که دیوانه است می توانید بپرسید مرخص می شود اما هر کسی که درخواست تخلیه شده است به وضوح تفکر عقلانی. بنابراین Yossarian نگه می دارد پرواز ماموریت و مافوق خود در حفظ و افزایش تعداد ماموریت های مورد نیاز برای پایان دادن به جنگ و جنگ به نظر می رسد هیچ نزدیک به پایان است. Catch-22 یک آینه خنده دار معاینه وحشت از بوروکراسی (و جنگ) با درخشان بازیگران از جمله — همراه با ابوت — جورج کلونی, Kyle Chandler, Hugh Laurie و Julie Ann Emery.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Ramy

جریان جهانی غرق در درونگرا شخصیت محور کمدی و در حالی که از منكر را در قالب احساس خواهد شد آشنا می افزاید: چین و چروک جدید. Eponymous شخصیت (با بازی کمدین Ramy Youssef) نیست و فقط یک هزاره برخورد با بی دست و پا یو پی اس و فراز زندگی از کار و دوستیابی در قرن 21 است. او نیز مسلمان و تلاش برای رهبری اخلاقی زندگی در amoral بار. Ramy wades در ابهامات و آن شخصیت را عوامفریبی و قطع یو پی اس — او را ناراحت بوسیدن یک زن مسلمان در تاریخ اول خود را, اما خوب hooking با غیر مسلمانان که سابق chews او را. این نشان می دهد با یک چشم انداز منحصر به فرد و تمایل به حضور شخصیت های آن در unflattering نور است.

سازمان دیده بان در حال حاضر

سرمایه گذاری وارنر

Venture Bros.

شنا بزرگسالان طولانی در حال اجرا (سری حال اجرا بوده و از سال 2003) کمدی تاریک سرمایه گذاری وارنر خنده دار, گاهی اوقات افسرده اکتشاف شکست و میراث, مجموعه ای در یک جهان پر از شخصیت های رنگارنگ. در اصل ساخته شده است به عنوان یک تقلید مسخره امیز از '60s ماجرا را نشان می دهد مانند Jonny Quest, سرمایه گذاری وارنر بر دکتر فرسوده سرمایه گذاری (James Urbaniak) یک بار معروف پسر ماجراجو که به یک شکست خورده دانشمند و صاحب پدرش شرکت به عنوان به خوبی به عنوان او دو پسر هنک (Christopher McCulloch) و دین (Michael Sinterniklaas) و خود را محافظ secret agent/حجیم قتل ماشین براک سامسون (Patrick Warburton). نشان می دهد به شرح زیر خانواده از طریق ماجراهای مختلف و طرح های درحال طریق ژانرهای مختلف داستان و ساختار. طنز عجیب و غریب است اما اغلب درخشان — به خصوص یکی از عجیب و غریب قسمت reimagines عضو باند به عنوان یک دسته از مواد مخدر-addled شیطانهای — اما آنچه که واقعا خارج از غرفه را در مورد نشان می دهد که چگونه از آن ساخته شده است یک جهان پهناور پر از تکرار شخصیت های عجیب و غریب که روابط در طول زمان تکامل.

سازمان دیده بان در حال حاضر

آتلانتا

Donald Glover مدرن رنسانس مرد: پس از راه اندازی یک کمدی حرفه ای از طریق skits منتشر شده در یوتیوب او از شاخه به رپ بازیگری و حتی showrunning با قابل توجه حقیقی کمدی-درام آتلانتا. نشان می دهد به شرح زیر دنده کالج ترک تحصیل نام درآمد (گلاور) که خواب را روشن/خاموش-دوباره محل دوست دختر و مبارزات به ارائه کودک خود را. هنگامی که او می آموزد که او پسر عموی آلفرد شروع برای رسیدن به موفقیت به عنوان یک رپر مرحله نام: Paper Boi — کسب درآمد می شود خود مدیر است. بسیار وجود دارد از یک طرح فراگیر به آتلانتا. اکثر قسمت های بازی مثل فیلم کوتاه و نمایش آزمایش با انواع داستان ها و فرمت ها — یک standout قسمت ارائه شده است به طور کامل به عنوان یک قسمت از یک مصاحبه محلی نشان می دهد کامل با تبلیغات جعلی. شجاعانه و غالبا تند و تلخ, آتلانتا یکی از هیجان انگیز ترین نشان می دهد در تلویزیون امروز است.

سازمان دیده بان در حال حاضر

این دوجنسي

دزیره اخوان را به دوجنسي یک شخصیت تحصیل دوجنسي, زن, لیلا (اخوان) که می شکند تا با دختر پس از دوم پیشنهاد ازدواج. لیلا حرکت می کند با یک نویسنده گیب (برایان Gleeson) و مجموعه ای در مورد تلاش برای کشف روابط با مردان گاهی اوقات با بی دست و پا نتایج. لیلا باید حرکت نه فقط در روابط با مردان اما دوستی خود را با لزبین زنان او را سال ها وقت صرف ارتباط با کسانی که مطمئن نیستند چه چیزی را از او در حال حاضر. آن را پیچیده و احساسی صادقانه بررسی تمایلات جنسی با یک مجموعه بازیگران از کاراکتر و استادانه تعادل طنز از درام.

سازمان دیده بان در حال حاضر

PEN15

این روزها آمدن از سن داستان یک سکه ده اما تعداد کمی از آنها به عنوان رمان — یا cringeworthy — به عنوان PEN15. شرکت سازندگان Maya Erskine و آنا Konkle ستاره به عنوان 13-سال-نسخه های قدیمی خود را, اجازه می دهد که سری به آدرس موضوعات و موقعیت های بسیاری را در نظر تابو اگر انجام شده توسط جوان بازیگران سرب. دو پیدا کردن جای پای خود در هورمون سوخت حوادث مربوط به خود ارضایی و AOL Instant Messenger, نه به ذکر روزمره برخورد با پدر و مادر, اصول و نوع توهین-خارج می گردند preteens شما می توانید انتظار برای پیدا کردن در هر مدرسه. این همه خدمت با یک دوز سنگین از '90s-الهام نوستالژی یعنی اگر نمایش را بدون نگه می دارد-منع نگاه در دوران بلوغ کافی نیست شاید ثابت اشاره به دختران ادویه خواهد بود.

سازمان دیده بان در حال حاضر

همه چیز بهتر

Pamela Adlon in Better Things

سن خرابکارانه طنزهای همچنان ادامه دارد بهتر است همه چیزتیره و تند تند کمدی در مورد رشد و پرورش کودکان و نوجوانان. نشان می دهد به شرح زیر سم فاکس (Pamela Adlon) مبارزه بازیگر افزایش سه تا از بچه های خودش را در لس آنجلس. سام مرتب تلاش های او برای پیشبرد کار خود و از آن لذت ببرید با او مسئولیت خود را به دخترش هر یک از آنها ارائه منحصر به فرد خود را از مشکلات. Adlon و co-creator Louis C. K. قبلا در سورئال کمدی-درام لوییو بهتر است همه چیز را نشان می دهد یک شبیه ميانگين رگه های باریک در روی کثیف و افسرده جنبه های والدین است که دیگر کمدی های براق.

سازمان دیده بان در حال حاضر

آخرین انسان بر روی زمین

Last Man on Earth

اکثر مردم احتمالا همین حالا در نظر بگیرید در پایان جهان به یک خنده دار سناریو; خوشبختانه سازندگان از آخرین انسان بر روی زمین بودند منصرف. نشان می دهد می یابد طنز در آخرالزمان پس مردی به نام " فیل میلر (Will Forte) که سرگردان شهر ارواح از Tuscon پس از شیوع ویروسی تمدن از بین می برد. او در نهایت یک همراه و همدم, سرود Pilbasian (Kristen Schaal) اما ویژگی های شخصیتی را به زندگی با هم مشکل به حداقل می گویند. آخرین انسان بر روی زمین است عجیب و غریب نشان می دهد و همچنین به شدت به نوشته یکی از ارائه این نوع از بلند پروازانه طنزهای که تنها به ندرت می آید.

سازمان دیده بان در حال حاضر

تیز

کمدین Aidy برایانت است, مسلما یکی از بهترین چیزها در مورد این محصول در حال حاضر از شنبه شب زنده اجرا. به این ترتیب, آن فقط یک ماده از زمان قبل از او در بر داشت خودش را مناسب نشان می دهد که ریف در مجموعه ای از مهارت های خاص و نام تجاری از طنز. تیز است که نشان می دهد. آن را بر اساس نویسنده Lindy غرب 2016 خاطرات از همان نام و گاز گرفتن را در آنچه در آن به معنی اضافه وزن, بی دست و پا و یک زن در یک جامعه نیست که همیشه با مهربانی به هر یک از صفات مذکور. نیازی به گفتن نیست برایانت را بر روی صفحه نمایش حرفه ای به عنوان یک مبارزه نگار فقط به سکوی پرشی برای نمایش بزرگتر تفسیر.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Key & Peele

Key and Peele

بزرگ طرح نشان می دهد شده است در تامین کوتاه مدت در حالی که برای در حال حاضر که باعث می شود آن را آسان تر به درک کوتاه اما درخشان زندگی Key & Peele. بازیگران سابق MADtv اعضای Keegan-Michael Key, Jordan Peele نشان می دهد پرماجرا مجموعه ای از طرح ها که در ترکیب absurdist طنز و تفسیر اجتماعی. برای مثال یک کمدی است که در آن سفید مجریان خبر شکایت در مورد خطرات ناشی از "یخ سیاه" در خیابان ها در شب خشم خود را سیاه و همکاران. هر طرح سیاسی است اما گاهی اوقات آنها فقط از دمدمی مزاجی در مورد آخرین Liam Neeson فیلم. هر دو میزبان را دیوانه انرژی و پرتاب خود را به طور کامل به انواع نقش ها.

سازمان دیده بان در حال حاضر

مرد به دنبال زن

Jay Baruchel in Man Seeking Woman

پس از فروپاشی با دراز مدت خود, دوست دختر جاش گرینبرگ (جی باروچل) نیاز به دوباره بجای اول برگشتن ... بد. مرد به دنبال زن تواریخ ماجراهای خود را در دوستیابی است که شامل در میان چیزهای دیگر, دوستیابی ترول حضور در یک عروسی در جهنم و جزئی با فضا-زمان پیوسته در تلاش برای رفع اشتباهات ارتباط. نشان می دهد بررسی شایع جنبه های زندگی و آشنایی از طریق سورئال, صحنه; یک قسمت که جاش وسوسه است به تقلب در یک زمان دوست داشتنی برای مثال می یابد و او را به گرفتن یک سفر به "پسر دادگاه" در ذهن خود. نشان می دهد absurdist حس شوخ طبعی در زمان باعث می شود آن را به نظر می رسد مانند یک live-action اما لحن متعادل کردن با شخصیت های متنوع و برخی از اجراهای بزرگ. باروچل بسیار عالی است به عنوان تا حدودی جذاب, گاهی اوقات زود رنج جاش و شخصیت های دیگر — مانند جاش بهترین دوست مایک (Eric Andre) و خواهر لیز (Britt Lower) — اضافه کردن اجراهای به یاد ماندنی خود را.

سازمان دیده بان در حال حاضر

It's Always Sunny in Philadelphia

Always Sunny in Philadelphia

چه پارک جنوبی است که به اواخر شب انیمیشن it's Always Sunny in Philadelphia است به کمدی. Rob McElhenney, گلن Howerton, و, Charlie Day — که همچنین ایجاد و نوشتن نشان می دهد ستاره به عنوان سه نفر از دوستان که به نوعی نفرت هر یک از دیگر در حالی که Kaitlin Olson and Danny DeVito دور از این بازیگران به عنوان بدنام دی و فرانک. این گروه اغلب می یابد خود را در برخی از پوچ ترین شرایط به عنوان اعضای فشار به ناشناخته و هتاک کمدی خاک که نشان می دهد به خوبی شناخته شده است که معمولا به عنوان یک نتیجه از خود botched طرح.

سازمان دیده بان در حال حاضر

جامعه

Cast of Community

جامعه دیده می شود سهم عادلانه خود را از یو پی اس و فراز زندگی در حالی که در NBC اما این Dan Harmon, کمدی, یکی از جالب ترین نشان می دهد در تلویزیون — آن سه فصل اول شد حداقل. مراکز نشان می دهد در اطراف یک گروه از تازه آشنا دوستانی که حضور یک اشتباه از یک جامعه ، Joel McHale, Chevy Chase and Donald Glover تیتر این خنده دار نشان می دهد در حالی که جیم راش را به نوبه خود به عنوان دین به عنوان خنده دار که هر شخصیت در تلویزیون. این دیگر بر روی امواج رادیو و تلویزیون اما یاهو به تازگی برداشت تا نشان دهد برای یک آنلاین-تنها فصل ششم.

سازمان دیده بان در حال حاضر

ماجراجویی زمان

Adventure Time

کارتون شبکه ماجراجویی زمان انباشته شده است مخاطبان زیادی بیش از آن در شش فصل اجرا است که عبور بیش از به متعدد جمعیتی و آن را معاصر کلاسیک برای بچه ها و بزرگسالان به طور یکسان. داستان از بهترین دوستان جیک و فین در سرزمین جادویی از Ooo شادی به تماشای. آیا این دو این است که محافظت از زمین از شر (و اشتباه) پادشاه یخ و یا کمک به یک جوان خون آشام حرکت او در زندگی خانوادگی ماجراجویی زمان دستگیری یک حس ماجراجویی و سرگرم کننده در حالی که ارائه یک ظریف بلوغ صحبت می کند که به مخاطبان است.

سازمان دیده بان در حال حاضر

پارک ها و تفریح و سرگرمی

Parks and Rec Cast

طرفداران ان بی سی دیگر محل کار کمدی, دفتر بدون شک دیدن برخی از شباهت ها در پارک ها و تفریح و سرگرمی. Amy Poehler سران خنده دار بازیگران متشکل از کمدین Aziz Ansari, Nick Offerman و کریس پرات. نشان می دهد به دنبال این بازیگران از کاراکتر ها به عنوان آنها را اجرا پارک ها و تفریح و سرگرمی گروه در شهر کوچک کانزاس, Indiana. نوشتن و کمدی زمان فوق العاده به عنوان پارک های لب گنده آمار و ویژگی های برخی از مدرن تلویزیونی به یاد ماندنی ترین شخصیت های مانند گوشت دوست ران سوانسون.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Brooklyn Nine-Nine

Brooklyn Nine-Nine (NBC)

پارک ها و تفریح و سرگرمی سازندگان Michael Schur و دن گور زده کمدی طلا دوباره با اکشن-کمدی Brooklyn Nine-Nine. Andy Samberg ستاره ها نشان می دهد که بر داستانی اداره پلیس حوزه در بروکلین قصبه شهر نیویورک است. Andre Braugher نقش یین به Andy Samberg یانگ را ارائه خشک و در عین حال hilariously بهنگام طنز در هر قسمت. فقط در آن فصل اول Brooklyn Nine-Nine در زمان خانه دو گلدن گلوب غنائم.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Broad City

Ilana و بهترین دوست او Abbi دو 29-چیزی زنان, زندگی در نیویورک است. Abbi یک تلاش هنرمند مشغول به کار در یک مرکز تناسب اندام در حالی که او در تلاش برای به دست آوردن زندگی حرفه ای خود را به خارج از زمین. Ilana از سوی دیگر آیا همه چیز را در قدرت خود را برای جلوگیری از کار و به جای آن به دنبال همه شیوه ای از لذت بخش حواس او را پرت از جمله جنسی escapades و مصرف مقدار زیادی از ماری جوانا. این دو اغلب کشیده به دیوانه حالات اغلب به عنوان یک نتیجه از یکی از Ilana را بد درک توطئه. گسترده شهر دریافت کرده است ستایش بالا از منتقدان با توجه به آن هوشمندانه نوشتن و ظریف و در عین حال موثر پیام زن توانمندسازی.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Arrested Development

با وجود گرفتن لغو شده توسط Fox در سال 2006 Ron Howard و Mitchell Hurwitz را دستگیر توسعه دیدم حیاتی موفقیت در سراسر هیئت مدیره. Jason Bateman, Will Arnett و Michael Cera ستاره به عنوان اعضای خانواده بسیار ناکارآمد Bluth زندگی خانواده در نیوپورت بیچ کالیفرنیا. مراکز نشان می دهد در اطراف Michael Bluth (Bateman) را به عنوان او را مجبور به کمک به او off-the-wall بستگان پس از خانواده کسب و کار می آید تحت آتش.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Seinfeld

Seinfeld است نشان می دهد که نیاز به معرفی ندارد. بازیگران کمدین جری Seinfeld Julia Louis-Dreyfus به عنوان ایلین Benes جیسون الکساندر به عنوان عصبی جورج Costanza و مایکل ریچاردز به عنوان خنده دار Kramer هر قسمت به شرح زیر گروهی از دوستان است که آنها تحمل پوچ از زندگی در شهر بزرگ (همراه با خود foibles). خوشبختانه امی و برنده طنزهای متحمل شده است پس از آن اصلی به اجرا در '90s بیشتر تحکیم آن به عنوان یکی از محبوب ترین و مهم کمدی برای همیشه هوا در تلویزیون.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Rick and Morty

سازندگان دن هارمون (جامعه) و Justin Roiland (خانه Cosbys) تیمی را به ایجاد یکی از بهترین انیمیشن های کمدی سال. فرض اساسی در مراکز ریک (Roiland) یک دانشمند که به استخدام کمک نوه اش Morty برای کمک به او را با مأموریت های خطرناک و طرح های مختلف در سراسر فضا و زمان است. این شنا بزرگسالان سری پر از طنز گزنده و طنز هوشمندانه و علاوه بر به دست آورد تا به یک فرقه زیر در پی آن موفق و بسیار تحسین فصل اول.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Black-ish

Cast of Black-ish

ABC Black-ish یکی از بسیاری نشان می دهد که فنر در طول آخرین طنزهای رنسانس که به نظر می رسد تاکید متمایز از ديدگاه اغلب در تلویزیون دیده می شود. این خاص طنزهای شرح زیر جانسون یک فوقانی-خانواده طبقه متوسط در آمریکا است. پدر و مادر Dre (Anthony Anderson) و رنگین کمان (Tracee Ellis Ross) سعی کنید برای بالا بردن فرزندان خود را که آنها نگرانی ممکن است در حال رشد در یک بسیار متفاوت محیط از آنها. نشان می دهد طول می کشد یک نگاه انتقادی در مسائل مربوط به نژاد و هویت در امریکا معاصر متعادل سنگین تفسیر اجتماعی با شخصیت محور کمدی.

سازمان دیده بان در حال حاضر

فوتوراما

اگر چه آن را نمی رسیدن به جاودانگی مانند بی پایان آن برادر سیمپسونها (که در حال حاضر اکثر اسکریپت قسمت اول هر وقت سری) مت گرونينگ دیگر کارتون فوتوراما, تاسیس هویت خود را به عنوان خنده دار اغلب تند و تلخ چشم انداز آینده. نشان می دهد به شرح زیر Philip J. Fry (Billy West) یک پسر که تصادفا به یک برودتی غلاف و از خواب بیدار هزار سال در آینده است. او به پایان می رسد تا کار برای یک سیارات شرکت تحویل کار با انواع شخصیت های رنگارنگ از جمله پولادین غول یا پهلوان یک چشم للا (Katey Sagal) و نوشیدن sociopathic ربات بندر (John DiMaggio). فوتوراما یک مبتکر کمدی با هر قسمت رفتن در برخی از وحشی جهات و آن را باور نکردنی بازیگران oddballs به گزاف گویی کردن هر یک از دیگر.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Samurai Champloo

اگر چه زندگی در سایه Cowboy Bebopمدیر Shinichiro Watanabe را پیگیری Samurai Champloo, فوق العاده سری انیمه که شایسته است در نظر گرفته شود شرایط خود را. مجموعه Edo در دوران ژاپن مجموعه شرح بعید است سه نفر از مسافران: یک پیشخدمت جوان به نام Fuu آرام ronin جین و شمشیرزن Mugen. Fuu می خواهد برای پیدا کردن یک سامورایی که بوی گل آفتابگردان و پس از صرفه جویی در Jin و Mugen از اعدام enlists آنها به عنوان محافظان. سه سرگردان ژاپن در مواجهه با انواع شخصیت های عجیب و غریب و حالات (از جمله یک بازی بیس بال برای سرنوشت ژاپن و ممکن است زامبی کتاب مکاشفات یوحنا). پویا انیمیشن پر جنب و جوش, هنر و سرما هیپ هاپ, موسیقی متن فیلم هستند فقط تعداد کمی از دلایل برای تماشای این شاهکار.

سازمان دیده بان در حال حاضر

One-Punch Man

One Punch Man

ابرقهرمانان می تواند یک کمی خسته کننده می تواند آنها نیست ؟ آیا کسی واقعا شک زمانی که یک دزد بانک می آید چهره به چهره با سوپرمن که متعاقب آن مبارزه می تواند هر گونه راه اما یکی ؟ One-Punch Man طول می کشد یک طرفه طبیعت از ابرقهرمانان به آن نتیجه زیر سایتاما (Makoto فوروکوا)یک قهرمان بسیار قدرتمند او می تواند شکست هر دشمن با یک تک پانچ. بودن توقف منجر سایتاما به یک حس عمیق از ملالت و با این حال او باید به دنبال قوی تر و قوی تر مخالفان به احساس زنده است. One-Punch Man یک تقلید مسخره امیز خنده دار برای طرفداران ابرقهرمانان و یا انیمیشن و صدمه دیده است نیست که عمل ارائه شده است در صاف انیمیشن های رنگارنگ.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

دومین اقتباس از محبوب کارتون Fullmetal Alchemist: Brotherhood hews بسیار نزدیک تر به داستان اصلی. نشان می دهد تنظیم در تنظیمات فانتزی Amestris شرح زیر برادران Edward و Alphonse Elric, پسران مشهور کیمیاگر. پس از پدر خود از بین می رود و مادر خود می میرد, پسران نگاهی عرفانی هنر کیمیاگری اما یک تلاش ناموفق در یک ممنوع مراسم در یک قیمت می آید: ادوارد دست می دهد و یک دست و یک پا در حالی که آلفونس از دست می دهد و تمام بدن او روح خود را به دام افتاده در یک دست کت و شلوار از زره پوش. پسران به دنبال کار به عنوان نظامی کیمیاگران امید به استفاده دولت از منابع برای پژوهش های افسانه ای سنگ فیلسوف است و پیدا کردن یک راه برای بازگرداندن بدن خود را. Fullmetal Alchemist: Brotherhood و خارج از غرفه در میدان گسترده ای از انیمیشن به لطف متمایز, محیط, شخصیت های پیچیده و مبتکر دنباله عمل.

سازمان دیده بان در حال حاضر

وایکینگ ها

تاریخچه (شبکه) melds تاریخی با دقت عمل حماسی در وایکینگها دراماتیزه بازگویی یک پرکار رقم در اسکاندیناوی, lore, Ragnar Lodbrok. وایکینگ ها به دنبال سوء استفاده از حیله گری راگناروک (Travis Fimmel) به عنوان او تبدیل به قدرتمند ترین حاکم در اروپا سن وایکینگ یا حداقل یکی از کتاب های تاریخ و شمال اروپا حماسه به یاد داشته باشید او را به عنوان. نشان می دهد بسیار تحسین در طول اجرای آن تا کنون — و بدون بلاعوض برهنگی رایج ترین کابل حماسه — درآمد آن متعدد امی نامزد برای هر دو اثر و طراحی.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Buffy the Vampire Slayer

Joss Whedon ترسناک/فانتزی/کمدی/coming-of-age سری یکی از این تعریف نشان می دهد از '90s, نوجوان, درام با یک دوز سالم از طنز و همچنین هیولا. نشان می دهد آغاز می شود با نوجوان Buffy Summers (Sarah Michelle Gellar) شروع مدرسه در زادگاه: Sunnydale کالیفرنیا. آن را به یک شهر عجیب و جالب یک محل مناسب به منظور بالا بردن یک خانواده — اگر شما می توانید نگاه در گذشته تمام خون آشام ها و شیاطین و دیگر موجودات فراموش نشدنی این شهر است. خوشبختانه برای مردم Sunnydale Buffy معمولی است نوجوانان و او را یک "قاتل" شیطان مبارزه جنگجو با برکت قدرت های مافوق انسانی. همراه با دوستان خود Xander (Nicholas Brendon) و بید (Alyson Hannigan) و همچنین به عنوان مربی او Giles (سر Anthony استوارت) Buffy شکار هیولا و تلاش برای عبور از کلاس. اگر چه اوایل قسمت هستند, خشن, Buffy the Vampire Slayer رشد به یکی از باهوش ترین نشان می دهد در تلویزیون در آن روز یک سری که با استفاده از آن عناصر فانتزی به عنوان استعاره برای travails از رشد و پیدا کردن جایگاه خود در جهان است. آن ضرری ندارد که آن را به حال تیز خود آگاه حس شوخ طبعی است.

سازمان دیده بان در حال حاضر

کرم شب تاب

فاکس

قبل از او متفکر پشت مارول سینمایی جهان, Joss Whedon شناخته شده بود برای ایجاد به یاد ماندنی سریال های تلویزیونی مانند Buffy the Vampire Slayer و کرم شب تاب. در حالی که دومی تنها به طول انجامید برای یک فصل قبل از آن در نهایت لغو شد و بعد از آن دوباره با فیلم آرامشآن را به دست آورد تا از یک هار فرقه زیر. Sci-fi سری مجموعه فقط پس از سیارات جنگ داخلی بین جمعیت درونی سیستم سیارات و سیارات که در آن زندگی شبیه غرب آمریکا. این سری است که به خوبی شناخته شده برای آن بازیگران و شخصیت های دوست داشتنی از جمله Nathan Fillion را Mal رینولدز که کاپیتان عنوانی کشتی و مسلما جالبترین فضای جنایی پس از هان سولو.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Cowboy Bebop

انیمیشن است که اغلب به عنوان یک نوع تو رفتگی در دیوار اما با همه انواع رسانه ها وجود دارد برک آوت نمونه هایی است که فراتر از نوع عبور از بیش در تجدید نظر شود. Cowboy Bebop یک مثال نخست است. مجموعه در اوایل دوران بشریت استعمار از منظومه شمسی ragtag گروه از شکارچیان فضل led توسط Spike Spiegel (Steven Blum) باعث می شود به پایان می رسد دیدار با در نظر گرفتن در خواست مجرمان در حالی که به طور همزمان در تلاش برای جلوگیری از قانون و قدرتمند سازمان های جنایی. این فضای غربی شده و مورد تحسین قرار گرفته به عنوان یکی از بهترین سری انیمه ساخته شده تا کنون با به یاد ماندنی بازیگران و داستان فوتی و فوری و شامل یکی از نمادین ترین نهایی فیلم.

سازمان دیده بان در حال حاضر

واعظ

بر اساس تحسین سری کمیک های Garth Ennis, واعظ به شرح زیر داستان جسی کاستر (دومینیک کوپر) یک جنایتکار سابق کار به عنوان یک واعظ در تگزاس است. ایمان خود متزلزل جسی زندگی را تغییر زمانی که یک آخرتی نهاد دارای او اعطای او قدرت فوق العاده. به زودی, Jesse تیم با او دوست دختر سابق, گل لاله (Ruth Negga) و یک ایرلندی خون آشام به نام کسیدی (Joseph Gilgun) به عنوان او تلاش می کند برای کارشناسی ارشد خود را از قدرت های جدید و مقابله با یک میزبان از دشمنان از جمله قدرتمند و فاسد تاجر Odin Quincannon (جکی ارل هیلی). نشان می دهد مزایای عالی جهت لطف showrunner سام Catlin (که قبلا در Breaking Bad). خونین و خشونت آمیز و در برابر آفتاب خشک افت تگزاس واعظ تداعی کلاسیک غربی اما فوقالعاده عناصر و شخصیت های عجیب و غریب خواهد شد درخواست تجدید نظر به بینندگان از نوع مدرن را نشان می دهد مانند بازی تاج و تخت.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Star Trek: The Original Series

Star Trek: Original Series

چند فرانچایز بزرگ شده اند چنین عظیم fanbase به عنوان ستاره بازحمت حرکت کردن حق رای دادن. اصلی سری ویژگی های ویلیام شاتنر و لئونارد نیموی به یاد کاپیتان کرک و افسر Spock بود. هر چند مورخ — شد از سال 1966 به '69 — آن را به یک قدردانی انفجار از گذشته و یکی که ایجاد پایه و اساس بسیاری از تلویزیون spinoffs و فیلم. که چند استدلال می کنند که Captain Kirk و Spock در میان تلویزیون همه زمان بهترین duos.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Star Trek: The Next Generation

Star Trek: The Next Generation

شاید محبوب ترین ستاره بازحمت حرکت کردن تلویزیون را نشان می دهد نسل بعدی زد به صورت چشمگیر هفت فصل از سال 1987 تا 1994. پاتریک استوارت طول می کشد سرب به عنوان کاپیتان Jean-Luc Picard که هدایت کشتی فضایی شرکت در سراسر کهکشان در جستجوی زندگی جدید و تمدن. آن ساخته شده است را از فرقه موفقیت سری اصلی و مستحکم از ستاره بازحمت حرکت کردن حق رای دادن به عنوان یکی از بهترین داستان های علمی تخیلی در سراسر جهان تلویزیون یا فیلم است. با وجود در نظر گرفتن محل در داخل مرزهای فضا — که در آن هیچ مرد رفته بود قبل از —TNG جلب تمثیل به ما دودستی مسائل فرهنگی قرار گرفت که طی آن تلویزیونی اجرا شود.

سازمان دیده بان در حال حاضر

The Twilight Zone

Rod Serling را علمی تخیلی/فانتزی سری گرگ و میش منطقه باقی مانده است یکی از بهترین نوشته شده است نشان می دهد تا کنون به هوا در تلویزیون آمریکا. سری اصلی پخش پنج فصل از سال 1959 تا 1964 با Serling خدمت به عنوان نه فقط سر نویسنده بلکه میزبان و راوی. هر قسمت جدید داستان می بیند شخصیت اصلی روبرو می شوند ماوراء الطبیعه و یا وقایع غیر معمول که منجر به نهایی اخلاقی است. هر چند آن را بر اساس دو spinoff سریال اصلی منطقه گرگ و میش بهترین از این دسته است.

سازمان دیده بان در حال حاضر

قتل حوا

Killing Eve

برای MI5 عامل حوا Polastri (Sandra Oh) زندگی یک جاسوس است و بیشتر دنیوی از آن خارج می شود. او گیر کرده در یک میز کار و بیشتر شور و هیجان او می بیند که اواخر شب کارائوکه به جای نفوذ تکنولوژی بالا امکانات و یا چیزی مشابه. حوا می شود یک شات در یک بسیار زنده مورد زمانی که کسی به قتل یک سیاستمدار و حوا به درستی استنتاج قاتل بود. به زودی او در دنباله از قاتل Villanelle (Jodie Comer) بسیار ماهر قاتل با وجدان که طول می کشد علاقه به زن شکار او. ترکیب درام, طنز و بین المللی جاسوسی antics قتل حوا استثنایی روانی هیجان انگیز ساخته شده در اطراف پیچیده موش و گربه رابطه است.

سازمان دیده بان در حال حاضر

لژیون

Dan Stevens in Legion

نوح هاولی خالق FX فارگوتلاش می کند دست خود را در گفتن یک ابرقهرمان داستان با لژیونهای بصری پویا سری که نیست معمولی خود را مرد-در-یک-کیپ منبع داستان. نشان می دهد به شرح زیر David Haller (Dan Stevens), مردی که شنیده صدای در سر خود را پس از سن جوانی شروع می شود این سریال در یک بیمارستان روانی. رسمی خود را تشخیص اسکیزوفرنی اما پس از ملاقات با بیمار دیگر Syd Barrett (Rachel Keller) که می تواند تغییر بدن با هر کسی او را لمس او در می یابد که صدای در سر خود را در حال نشانه ای از قدرت نهفته. اتصالات برای یک نمایش در مورد مردی است که ممکن است یا ممکن است دیوانه Legion یک توهم زا نشان می دهد با تصاویری روانگردان و فرمت شکستن توالی است که در حفظ و دیوید — و بیننده — به اشتباه به چه چیزی واقعی است.

سازمان دیده بان در حال حاضر

شما بدترین

the best new shows and movies to stream: You're the Worst

اگر چه درام و کمدی اغلب مشاهده شده به طور جداگانه در فرهنگ پاپ آنها را برای پر زرق و برق جفت شدن — فقط بخواهید شکسپیر! و یا اگر شما می خواهید یک مطلب معاصر مثال نگاه کنید به شما بدتریننشان می دهد که weds شخصیت مبتنی بر درام و پوچ طنز. آن را با تمرکز بر جیمی (Chris Geere) و گرچن (Aya Cash) که شروع به یک رابطه گاه به گاه پس از ملاقات در یک عروسی. هر دو آنها در برخورد با مشکلات شخصی و حرفه ای: جیمی یک خود شیفته نویسنده تلاش برای به دست آوردن منتشر شده گرچن بالینی افسرده روابط عمومی عامل به نمایندگی از یک مشکل رپر. آنها سعی می کنید برای لذت بردن از زندگی و شکل حرفه خود و شما بدترین آیا خجالتی نیست دور از تاریک یا کاوش تلفات مکرر مهمانی و درگیری ذاتی در هر رابطه است. در زمان شوخ, در زمان, بد بخت, شما بدترین یکی از باهوش ترین و انسانی را نشان می دهد در تلویزیون در حال حاضر.

سازمان دیده بان در حال حاضر

فارگو

بر اساس برادران کوئن' فیلم محبوب به همین نام فارگو برمی یخی دشت سوتا یک فضای که در آن نابکار توطئه تصور شده و مصوب در غیر این صورت به ظاهر عادی مردمی است. تلویزیون انطباق ویژگی های همه بازیگران که شامل بیلی باب تورنتون و مارتین فریمن, نه به ذکر است کالین هنکس و Allison Tolman و باقی می ماند درست به همان کمدی و کشنده اتفاقات ناگوار ساخته شده است که فیلم اصلی بسیار محبوب است.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Sons of Anarchy

این biker gang, the Sons of Anarchy باشگاه موتور سیکلت ردوود اصلی (با نام مستعار SAMCRO) باعث می شود به پایان می رسد دیدار با قاچاق اسلحه و اخلال قانون در هر نوبت. اما زمانی که این باند جوان معاون رئیس جمهور Jax Teller (Charlie Hunnam) کشف خاطرات خود را از مرحوم پدر او شروع به سوال SAMCRO کسب و کار تصمیم گیری. این نهاد Jax در تقابل با ناپدری رس فردا (ران پرلمن) که به عنوان ریاست باشگاه جمهور. سری داستان Jax تلاش برای حفظ باشگاه هم در حالی که تعادل خود را پیچیده زندگی خانوادگی.

سازمان دیده بان در حال حاضر

خدمتکار داستان

در نه چندان دور آینده پس از یک فاجعه زیست محیطی باعث گسترده ناباروری افراطی فرقه در ایالات متحده مرحله یک کودتا ایجاد دولتی توتالیتر جلعاد. در این جامعه زنان هستند و تنزل به تیترهای نقش و با توجه به پايين بودن نرخ تولد یک کلاس از زنان به نام "handmaids" است که اجباری به تحمل کودکان برای رهبران جلعاد. شخصیت خدمتکار داستان, Offred (الیزابت ماس) است که یک چنین کاری مجبور به آداب و رسوم جنسی با فرمانده Fred واترفورد (Joseph Fiennes) به او ارائه و همسر او یک کودک است. زندگی بدون هیچ گونه حقوق و یا قدرت Offred تلاش می کند برای زنده ماندن هر روز به امید یک روز آزاد می شود. خدمتکار داستان استادانه اقتباس از مارگارت اتوود را تیره و تار رمان به همین نام با اجراهای عالی و زرق و برق دار, بارها صحنه ناراحت کننده ترکیب.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Harlots

این درام تاریخی شرح زیر مارگارت چاه (سامانتا مورتون), یک خانم در حال اجرا یک فاحشه خانه در قرن 18 لندن است. مشتاق برای بالا رفتن از نردبان اجتماعی — و طفره رفتن مقامات — مارگارت حرکت به قلمرو او رئیس سابق بالا-کلاس خانم لیدیا Quigley (لسلی منویل) جرقه یک جنگ بین این دو است. در مارگارت طرح دو دخترش شارلوت (Jessica Brown Findlay) و لوسی (Eloise Smyth) چه کسی او را تحت فشار قرار دادند به فحشا. با وجود lurid موضوع شیطان است و هرگز صرفا برانگیختن است و این نشان می دهد با یک چشم مشتاق برای پویایی قدرت در محل کار در آن محیط و چگونه سلسله مراتب می شود حتی به سرد معامله. پیچیده, درام, با, جذاب, شخصیت های شیطان بزرگ است نشان می دهد برای افرادی که دوست دارند خود را نمایشنامههای تاریخی در seedier طرف.

سازمان دیده بان در حال حاضر

قلعه راک

استفن کینگ یکی از مدرن امریکا پرکار ترین نویسندگان با نزدیک به 60 رمان و 200 داستان های کوتاه و اجازه می دهد که سازندگان قلعه راک, نشان می دهد که تساوی با الهام از انواع پادشاه را با این نسخهها کار برای ایجاد وهم آور آمیزه ای از نویسنده داستان است. قلعه سنگ به شرح زیر هنری Deaver (André Holland) یک وکیل مدافع و یک pariah در زادگاه خود از قلعه سنگ که با این وجود می گرداند پس از نگهبانان در Shawshank ندامتگاه پیدا کردن یک بی نام مرد (Bill Skarsgård) قفل شده است و در رها cellblock. به عنوان هنری به کنکاش در رمز و راز در پشت این غریبه تنها به عنوان شناخته شده "بچه" او wades به یک رمز و راز است که امتداد سال است. قلعه سنگ لود شده با تخم مرغ عید پاک به صورت پرشور طرفداران شاه به پوزخند اما حتی کسانی که نمی خواند نویسنده را کامل کتابشناسی می توانید لذت بردن از نشان می دهد, به عنوان آن را می گوید داستان وحشت زده است که می تواند ایستادن در محاسن خود را.

سازمان دیده بان در حال حاضر

The X-Files

کریس کارتر تخیلی, درام, The X-Files تحت عمل یکی از ساده فرض: حقیقت این است که در خارج وجود دارد. ویژه FBI عوامل فاکس مولدر (David Duchovny) و دانا اسکالی (Gillian Anderson) بررسی اسرار حل نشده به نام X-Files. این X-فایل های مقابله با فعالیت های ماوراء الطبیعه بیگانگان UFO sightings و پدیده های مختلف. مولدر معتقد به وجود حیات بیگانه در حالی که اسکالی ارائه توضیحات علمی برای اتفاقات مرموز.

سازمان دیده بان در حال حاضر

Twin Peaks

Twin Peaks

در آرام عنوانی شهر دوقلو قله ناگهانی و غم انگیز قتل از بالا, دختر مدرسه لورا پالمر تنظیم کردن یک زنجیره ای از حوادث است که تبدیل این شهر بر سر آن است. مامور اف بی آی دیل کوپر (کایل مک لافلین) تیم محلی کلانتر هری ترومن (Michael Ontkean) برای حل این قتل تنها به کشف پیچیده ظروف سرباز یا مسافر وحشتناک از حقایق است که در مرز فوقالعاده است. Twin Peaks است که در میان کارگردان دیوید لینچ نمادین ترین کار می کند و در عین حال نشان می دهد تنها به طول انجامید دو خلاصه فصل است. با وجود این, آن را به تولید برخی بی انتها قسمت. کسانی که به پایان رسید اصلی دو فصل خواهد بود خوشحال می دانیم که این نشان می دهد بازگشت و برای اولین بار قسمت های جدید پس از 25 سال وجود دارد هیچ زمانی بهتر برای دوباره این عمر کوتاه کلاسیک.

سازمان دیده بان در حال حاضر

American Horror Story

داستان ترسناک آمریکایی است گلچین سری که در آن هر فصل مراکز خود را در آن منحصر به فرد داستان با یک هسته بازیگران که نقش تغییر فصل به فصل. هر فصل فراهم می کند و می ترساند و ترسناک روانی داستان آیا آنها را در داخل یک مشکل خانه و خانواده در میان coven از جادوگران و یا در داخل هتل محل انجمن. American Horror Story منحصر به فرد درام است که capitalizes در کار خالق سری رایان مورفی.

سازمان دیده بان در حال حاضر

بازمانده

زرنگ تر بودن. Outplay. بیشتر از دوام بیاورید. بازماندههای سه اصلی اصول کمک کرده اند نشان می دهد "زنده ماندن" به صورت قابل تحسین 33 فصل و رقابت را نشان می دهد هیچ نشانه ای از کم کردن سرعت. این که آیا شما یک فن از ناهموار اوایل فصل و یا شما ترجیح می دهند "طرفداران در مقابل علاقه مندی ها" شما می توانید خود را پر کنید در Hulu. و اگر شما در حال حاضر آگاه نیست نشان می دهد به شرح زیر است دو تیم از شرکت کنندگان که هر دو باید برای زنده ماندن تا 40 روز در یک مکان از راه دور در حالی که هم تیمی های خود را و مخالفان طرح به رای آنها را "خارج از این جزیره است." مشعل ماورا نیز استاندارد است.

سازمان دیده بان در حال حاضر

گربه ماهی

گربه ماهی به شرح زیر میزبان Nev Schulman و حداکثر یوسف به عنوان آنها را به باز کردن رمز و راز در پشت آنلاین-تنها روابط است. هر قسمت جزئیات تحقیقات خود را به یک رابطه خاص و مداوم خود را تلاش برای کشف کردن اگر آن را در واقع واقعی و یا اگر یکی از شرکت کنندگان صرفا بودن "catfished." آن را جالب — و پرسش برانگیزی اخلاقی — اکتشاف به اینترنت سیاست و زندگی شخصی مردم.

سازمان دیده بان در حال حاضر

بالا آشپز

Top Chef

در بالا آشپزرقبا هستند در برابر یکدیگر بازمی گردد در انواع چالش مضمون در تلاش برای پیدا کردن که می تواند به ایجاد بهتر غذا. Quickfire چالش های نیروی مسابقه به آزمون مهارت های خود را و پایان یک وعده غذایی قبل از زمان اختصاص داده شده اجرا می شود در حالی که رفع چالش های به طور کلی مستلزم دقیق تر و دشوار آشپزی تعهدات. پس از 14 فصل ما فقط یک سوال: از کجا می توانیم ثبت نام برای قضاوت ؟

سازمان دیده بان در حال حاضر

ویراستاران' توصیه هایtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن